Παλέρμο #26

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Στις 20:00 λήγει η ψηφοφορία.


  1. misskit zoitca
  2. rewial: aporw
  3. roseberry aporw
  4. gianniskeeper
  5. mariza93: zoitca
  6. kleop
  7. Janewin zoitca
  8. Morelo
  9. Zoitca aporw
  10. Κλεοπάτρα
  11. Goseithor
  12. aporw tsarachaf
  13. athene
  14. tsarachaf

Ψήφοι:
3 zoitca
3 aporw
1tsarachaf

Αποχωρήσεις:

  1. foreverfreak : δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  2. marialuluf1: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  3. yozereh δολοφονία



Aπουσιες (στις 2 συνεχόμενες έχουμε αποκλεισμο)

1 Goseithor
1 athene

1 Kλεοπάτρα

Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.[/quote][/quote]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Εγώ να κάνω μια άσχετη ερώτηση; Η Ιωάννα ποια είναι; :hmm: Συστηθείτε βρε παιδιά, δεν ξέρω κανέναν σχεδόν. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Ευχαριστω για την ψηφο σου! εσεις χανετε!;):P

δεν πηραζει! θα σε εχω παρεα στην φυλακη!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
δεν πηραζει! θα σε εχω παρεα στην φυλακη!:P

Δεν πειραζει..ας μεινουν οι δολοφονοι ελευθεροι..:whistle::whistle:

Τυχαιο το οτι με την ψηφο της Ζoitca ερχομαστε ισοπαλια??:worry: δεν νομιζω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
ο καθε παιχτης αθωος ή υποπτος κανει τα παντα για να μην φυγει! και δικαιολογο της σταση της...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
:redface: (έκανα λάθος)
για αυτό η roseberry με συνοπτικές διαδικασίες βγαίνει από την φυλακή και μπαίνει μέσα η marialuluf1.
:worry:.
η μαριλουλου μεταμφιεστηκε σε roseberry φορώντας πρασινους φακούς επαφής και η εξέταση dna έδειξε ότι αυτη που έπιασαν ηταν η μαριλούλουφ1. Roseberry μπορεις να ξαναμιλήσεις, μαριλουλοφ1 μπορεις να πεις τα τελευταία σου λόγια.


Μικρή Λουλού νομίζω έχεις πεθάνει :worry:

Σύμφωνα και με αυτό "Ο επικρατέστερος της ψηφοφορίας η οποία λήγει στις 20:00 αποχωρεί από το παιχνίδι έχοντας την δυνατότητα να μιλήσει σε ένα και μοναδικό post (τελευταία λόγια), το πολύ όμως μέχρι τις 20:00 της επόμενης ημέρας. "
Δε θα έπρεπε να συνεχίσεις να συμμετέχεις.. :worry: Οι κανόνες με έχουν μπερδέψει. :whistle:

Εδιτ: Άκυρο το έχεις πεθάνει, φυλακή μπαίνεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
στην φυλακη δεν μιλαμε?:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Εγώ να κάνω μια άσχετη ερώτηση; Η Ιωάννα ποια είναι; :hmm: Συστηθείτε βρε παιδιά, δεν ξέρω κανέναν σχεδόν. :redface:
Η JaneWin
Εγω δεν εχω αποφασισει ακομα ποιον θα ψηφισω... αλλα εχω στο μυαλο μου 2-3 ατομα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
zotca σε ευχαριστω για την κατανοηση και το εκτιμω πολυ ρε συ και μενα μου φανηκε πολυ περιεργιο γιατι εγω για παλερμο τρελενομαι και ειδικα οταν εχω εναν ρολο ''κακο'' αλλα μου φανηκε περιεργο πως ''οι κινησεις μου φανηκαν περιεργες'' ...δεν βαριεσαι!:P
παντως να ξερετε οτι επειδη δουλευω απο τις 6 μεχρι και τις 12 και μιση μου ειναι λιγο εως παρα πολυ να παρακολουθω τι γινεται!
αυτα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
παντως να ξερετε οτι επειδη δουλευω απο τις 6 μεχρι και τις 12 και μιση μου ειναι λιγο εως παρα πολυ να παρακολουθω τι γινεται!
αυτα :D
σου ειναι λιγο ως παρα πολυ να παρακολουθεις? τι μας λες?:P
δυσκολο? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
λοιπον ηρθε η ωρα να απαντησω σε μερικους/ες...
roseberry οι κινησεις σου μου φανηκαν περιεργες νομιζοντας πως συνεργαζεσαι με αλλους,αλλα μπορει να εκανα και λαθος.(δεν ξερω ακομα,μικρη ειμαι και ερευνω...).
Γι'αυτο σημερα αποφασισα να ψηφισω την aporw επειδη ολο λεει πως ειναι αθωα και ολοι οι αλλοι ειναι υποπτοι.ακομα στα προηγουμενα παλερμο που εχω παιξει ολοι οι δολοφονοι λενε πως εσεις θα χασετε και θα δειτε κ.α.. και αυτο το λεει και η δεσποινις απο εδω.ελπιζω να σας επεισα.
τα λεμε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Μαλιστα... Μιας και μενει μια ωρα και εικοσι λεπτα για το τελος λεω να ψηφισω κι εγω...

Ετσι θα δωσω την ψηφο μου στο ατομο που κινησε ολη μερα τις υποψιες μου με τα ποστ του και παρα την αναμφισβητη αδυναμια που της εχω θα ψηφισω κι εγω την aporw

ΥΓ. Μην ανησυχεις... Θα σε επισκεπτομαι καθε μερα στην φυλακη αν μπεις τελικα...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
θα την εχω παρεα στην φυλακη!:P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
στην φυλακη δεν μιλαμε?:eek:

Νομίζω πως δε μιλάς όχι. Ας μας πει κάποιος που να γνωρίζει.. :worry:
Βρήκα κι αυτό : Όσοι βρίσκονται εκτός παιχνιδιού (δολοφονηθέντες και αποχωρούντες), απαγορεύεται να συμμετέχουν στο παιχνίδι, είτε να το σχολιάζουν σε άλλα θέματα κατά τρόπο που μπορεί να επηρεάσει το παιχνίδι, μέχρι αυτό να λήξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Στις 20:00 λήγει η ψηφοφορία.

Λίστα για Τετάρτη 11/08/2010:) (δεύτερη μερα -2 άτομα)
  1. misskit zoitca
  2. rewial: aporw
  3. yozerehs
  4. roseberry aporw
  5. gianniskeeper
  6. mariza93: zoitca
  7. kleop aporw
  8. Janewin zoitca
  9. Morelo
  10. Zoitca
  11. Κλεοπάτρα yozerehs
  12. Goseithor
  13. aporw tsarachaf
  14. athene
  15. tsarachaf aporw

Ψήφοι:
3 zoitca
3 aporw
1yozerehs
1
tsarachaf

Αποχωρήσεις:

  1. foreverfreak : δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  2. marialuluf1: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)



Aπουσιες (στις 2 έχουμε αποκλεισμο)
1 Κλεοπάτρα
1 Goseithor
1 athene



Τετάρτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
οχι βρε..:redface::redface: Δεν κανω τετοια εγω!:D:D

Ααα.... Μαααααααααααιστα.... :redface::redface: Εσυ εχεις αγριες προθεσεις βλεπω:redface::redface:

Δεν φανταζομαι να θες να με παρασυρεις στο κρεββατι για να με δολοφονησεις ευκολοτερα???
το αποφασισα,ψηφιζω aporw χωρις καποια ιδιαιτερη υποψια,αλλα επειδη παραπλανει τα αγορακια στη Ροδο και θα μας διαλυσει το σπιτι:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Στις 20:00 λήγει η ψηφοφορία.

Λίστα για Τετάρτη 11/08/2010:) (δεύτερη μερα -2 άτομα)
  1. misskit zoitca
  2. rewial: aporw
  3. yozerehs
  4. roseberry aporw
  5. gianniskeeper aporw
  6. mariza93: zoitca
  7. kleop aporw
  8. Janewin zoitca
  9. Morelo
  10. Zoitca
  11. Κλεοπάτρα yozerehs
  12. Goseithor
  13. aporw tsarachaf
  14. athene
  15. tsarachaf aporw

Ψήφοι:
5 aporw
3 zoitca
1yozerehs
1
tsarachaf

Αποχωρήσεις:

  1. foreverfreak : δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  2. marialuluf1: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)



Aπουσιες (στις 2 έχουμε αποκλεισμο)
1 Κλεοπάτρα
1 Goseithor
1 athene



Τετάρτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.[/quote]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
ΥΓ. Μην ανησυχεις... Θα σε επισκεπτομαι καθε μερα στην φυλακη αν μπεις τελικα...:redface:

Μου το υποσχεσε??:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
το αποφασισα,ψηφιζω aporw χωρις καποια ιδιαιτερη υποψια,αλλα επειδη παραπλανει τα αγορακια στη Ροδο και θα μας διαλυσει το σπιτι:redface:

:eek::redface: νταξ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
ΤΕΛΕΙΩΣΕ Ο ΧΡΟΝΟΣ
aporw μην απορείς είσαι φυλακή......
:(
Μπορείς να μιλήσεις μόνο μια φορά :(

Αργότερα έχουμε αποκάλυψη ιδιότητας :/
πρόταση: Να κάνουμε ένα θέμα φυλακή να μιλάνε οι φυλακισμένοι και έναν θέμα παράδεισος να μιλάνε οι νεκροί; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top