Παλέρμο #26

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Λίιιιιιιιιιγο μόνο :redface: Αν κάποιος βρίσκει το ύφος μου ενοχλητικό να μου το πει, δε θέλω να με παρεξηγήσετε.
Στο θέμα μας όμως :smoke: Δεσποινίς.. Ο μόνος που ωφελείται τελικά από την αποκάλυψη του τσιρακίου (λολ) είναι κάποιος δολοφόνος. Η εμμονή σας να εντοπίσετε το τσιράκι οφείλετε στην ιδιότητά σας αυτή μήπως; ;)

Καλή μου δυστυχώς τα μπερδεύεις πάρα πολύ.... Ο δολοφόνος ωφελείται από την αποκάλυψη του ρουφιάνου και όχι του τσιρακίου...;);) Αν ήμουν δολοφόνος γιατί να ήθελα να βγάλω έξω το τσιράκι μου???:confused:


Εγω ψηφιζω τον tsarachaf... δεν εχω καποιος ιδαιτερο λογο απλα δεν εχει γραψει καθολου μεχρι στιγμης!~


Εδω η z0itCa βγαζει τον εαυτο της απ εξω και μιλαει σε γ πλυθηντικο προσωπο θεωρωντας καποιους απτους υπολοιπους ως δολοφονους εκτος τον εαυτο της.... υποπτο,παει να μας παραπλανησει?? :P:hmm:

ομολογησετα ολα :P

Ψηφίζεις τον tsarachaf επειδή δεν έχει μιλήσει καθόλου μέχρι στιγμής ενώ το μόνο ποστ που έκανες εσύ ήταν για να δηλώσεις την υποψηφιότητά σου για Δήμαρχος...
Όπου προφανώς το κόλπο μου με το δημαρχιλίκι πρέπει να έπιασε...
Να σας εξηγήσω το σκεπτικό μου..
Ο Δήμαρχος στις ψηφοφορίες έχει διπλή ψήφο, οπότε θα ήταν η ιδανική θέση για έναν δολοφόνο.. Με υπόληψη και και διπλή ψήφο περνάει τελείως απαρατήρητος...
Οπότε έχουμε τον Μορέλο που κατηγορεί τον τσαραχάφ για κάτι που κάνει και ο ίδιος, και μετά και το Δημαρχιλίκι...:worry:
Δεν είμαι σίγουρη, αλλά μου φαίνεσαι κάπως ύποπτος...

Μήπως πας να μας παραπλανήσεις εσύ κατηγορώντας κάποιον για κάτι που κάνεις και εσύ??:redface:

Οκ, είπαμε τα σοκολατάκια που κρύβω είναι στο δωμάτιό μου!:redface:
Λοιπον μετα απο παρακολουθηση8) καταληγω στα εξης συμπερασματα..:smoke:

  • Marialuluf1 σε ψηφιζω! θεωρω οτι εσυ εισαι μια απο τους δολοφονους!:mad:

  • Επομενη πολυ υποπτη ειναι η Zotica και η Αννα..:hmm::hmm:Πολυ κοντρα που σημαινει 2 πραγματα 1) το παιζουν και καλα κοντρα αλλα την ιδια στιγμη ολο αυτο ειναι καμουφλαζ 2) μια ειναι η δολοφονος και η αλλη το τσιρακι..


:redface::redface::redface:

Σε παρακαλώ, είναι z0itCa...:redface:
Δεν είναι προσωπική κόντρα, απλά οι κινήσεις της Άννας με προβληματίζουν.. Άλλωστε δεν έχω τίποτα προσωπικό με κανέναν σας, αν ωστόσο νιώσετε ότι περνάω τα όρια σας παρακαλώ να μου το πείτε...:redface:
Όπως κάτι αντίστοιχο μπορεί να σημαίνει η δική σου υπεράσπιση στην Άννα, ωστόσο δεν το έκανα μεγάλο θέμα έτσι δεν είναι??:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Καλή μου δυστυχώς τα μπερδεύεις πάρα πολύ.... Ο δολοφόνος ωφελείται από την αποκάλυψη του ρουφιάνου και όχι του τσιρακίου...;);) Αν ήμουν δολοφόνος γιατί να ήθελα να βγάλω έξω το τσιράκι μου???:confused:

Εν οίδα, ότι ουδέν οίδα :smoke:
(ω ναι πέταξα κοτσάνα :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Εν οίδα, ότι ουδέν οίδα :smoke:
(ω ναι πέταξα κοτσάνα :redface:)

ΑΑΑΑΑ Αυτό είναι το πρώτο απόσπασμα της εισαγωγής των αρχαίων που θα κάνω αύριο στο φροντιστήριο...:cry_x:
Επίτηδες δεν το είπες????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Παιδια δειτε λιγο το ποστ μου πριν με τελικους ψηφους ελπιζω να μην εκανα λαθος αλλα ελεγξτε καλου κακου...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
αλλαζω την ψηφο μου σε roseberry κινητε πολυ περιεργα... και ολη αυτη η σταση της μου φαινετε υποπτη...
την ωρα που εβαλα το ποστ με τις ψηφους ηταν 8! αρα αυτο το ποστ σου εγινε μετα τις 8 οπου ειχε ληξει και η ψηφοφορια! αρα δεν γινεται καμια αλλαγη στις ψηφους.......θα μας πει και ο φοκος!
Εγω ψηφιζω Morelo γιατι ειναι ο μονος που ψηφησε τον tsarachaf(καπως ετσι) στο ακυρο χωρις καποια αφορμη και μου φαινεται αρκεται υποπτο αυτο....:worry:
μια απο τα ιδια και εσυ
η ψηφος του νεκρου μετραει?? και εκεινος δεν εχει βγει απο την λιστα και εχει μπει στην λιστα αποχωρησεων? :worry:
λογικα μετραει....
θα μας πει ο φοκος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Παιδια δειτε λιγο το ποστ μου πριν με τελικους ψηφους ελπιζω να μην εκανα λαθος αλλα ελεγξτε καλου κακου...:)
λογικα ισχυει αυτο που ειχα κανει εγω......αλλα για ακρίβεια περιμενουμε να ερθει ο φοκος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
οκαυ...παραιτουμαι.....:giveup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
ΑΑΑΑΑ Αυτό είναι το πρώτο απόσπασμα της εισαγωγής των αρχαίων που θα κάνω αύριο στο φροντιστήριο...:cry_x:
Επίτηδες δεν το είπες????

Μην κλαις.. :redface: Σου μιλάει ομοιοπαθούσα. Πέρασαν σχεδόν 2 χρόνια (που λέει κι ο Ματιάμπα:whistle:) κι ακόμη τα θυμάμαι με νοσταλγία, και κάνω και καμιά επανάληψη να μην τα ξεχάσω, γιατί μου άρεσαν πολύ.

Μαντάρα τα κάναμε με τις ψήφους πάντως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
ναι, αλλα ειχαμε ισοψηφια... και μαλλον περιθοριο για αλλη μια ωρα...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
χαχα :P
λογικα η marialuluf1 φευγει....εκτος και αν δεν μετρήσει η ψηφος του foreverfreak (μπορει να το γραψα και λαθος).....υπομονη μεχρι να ερθει ο φοκος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Παιδια δεν ξερω.....περιμενουμε αυριο τον φοκο και βλεπουμε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ο φόκος θα γυρίσει σε λιγάκι. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Μην κλαις.. :redface: Σου μιλάει ομοιοπαθούσα. Πέρασαν σχεδόν 2 χρόνια (που λέει κι ο Ματιάμπα:whistle:) κι ακόμη τα θυμάμαι με νοσταλγία, και κάνω και καμιά επανάληψη να μην τα ξεχάσω, γιατί μου άρεσαν πολύ.

Μαντάρα τα κάναμε με τις ψήφους πάντως :P

Ε καλά... Κλασσικά...:P
Άμα λείπει ο άντρας από το σπίτι!!!:D

Αχ... δεν ξέρω.. Από την μία ενθουσιασμένη που επιτέλους είμαι Γ Λυκείου, από την άλλη όμως άγχος...:/::/:
Αλλά θα το ξεπεράσω, που θα μου πάει...:redface:

ναι, αλλα ειχαμε ισοψηφια... και μαλλον περιθοριο για αλλη μια ωρα...:redface:

Φαντάζομαι την αγωνία σου...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
εγω λεω να μην ποσταρουμε τιποτα αλλο σε αυτο το θεμα μεχρι να ερθει ο φοκος ετσι ωστε να μην καθεται ο ανθρωπος
να διαβαζει εκατο ποστ!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Σε παρακαλώ, είναι z0itCa...:redface:
Δεν είναι προσωπική κόντρα, απλά οι κινήσεις της Άννας με προβληματίζουν.. Άλλωστε δεν έχω τίποτα προσωπικό με κανέναν σας, αν ωστόσο νιώσετε ότι περνάω τα όρια σας παρακαλώ να μου το πείτε...:redface:
Όπως κάτι αντίστοιχο μπορεί να σημαίνει η δική σου υπεράσπιση στην Άννα, ωστόσο δεν το έκανα μεγάλο θέμα έτσι δεν είναι??:redface:

Eχεις το ελευθερο να σε προβληματιζουν..:redface: Εγω ποτε υπερασπιστικα την Αννα?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
οταν την ψηφισα... αμεσως ψηφισες εμενα! μαλλον η ζοιτσα εχει δικιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
μηπως ειστε οι δολοφονοι???:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
:hmm:

Εσύ μπορεί να είσαι αθώα αλλά δεν είμαι σίγουρη... Σε βολεύει πάντως να υποψιάζομαι περισσότερο τα κορίτσια...
Με μπερδέψατε!:P

Ροζ Πάνθηρα με λαμβάνεις?? I need a backup..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
ετσι και αλλιως εγω αμα μετραει η ψηφος, εφυγα! ναι αλλα πολυ την υπερασπιζεται! με τον πρωτο ψηφο με θεωρει υποπτη! που τυχαινει να ψηφισω την αννα... μηπως μπλοφαρουν? μετα λεει οτι υποψιαζεται την αννα.... αφου την υπερασπιζεται... εχουν μπερδευτει τα πραγματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top