Παλέρμο #26

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
μην ανησυχείς φόκο θα τα κανονίσουμε εμείς.......αυτοί που πρέπει να φύγουν θα φύγουν!
χαχαχα
καλά να περάσεις οπου πας!

:hmm:
Τι να εννοείς με αυτό άραγε...

Εδιτ: Ενώστε το αν μπορείτε.. :redface: Κατά λάθος το πάτησα. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
εμείς καλέ....σιγα
δεν έχουμε κανέναν ανάγκη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
:hmm:
Τι να εννοείς με αυτό άραγε...
χαχαχαχαχα
οτι με πολυ δημοκρατικές διαδικασίες θα φύγουν όσοι είναι να φύγουν!
χαχαχα πλάκα κάνω αλλά πίστευε ότι θες.....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Εγω ψηφιζω τον tsarachaf... δεν εχω καποιος ιδαιτερο λογο απλα δεν εχει γραψει καθολου μεχρι στιγμης!~


Γιατί μπορεί να είμαι εγώ καλέ!:/:

Πάντως δεν περίμενα με τίποτα να βγει ο foreverfreak...
Για να βγάλουν ένα τόσο έμπειρο παίκτη από τον πρώτο κιόλας γύρω σημαίνει ότι οι δολοφόνοι δεν είναι σίγουροι.. Είναι μάλλον πρωτάρηδες...:worry:

Πφφ.. δεν ξέρω..
Ρε παιδιά οι υπόλοιποι που είστε???:P
Με βαρέθηκε η Σιμώνη να μιλάει μόνο μαζί μου!:redface:

Εδω η z0itCa βγαζει τον εαυτο της απ εξω και μιλαει σε γ πλυθηντικο προσωπο θεωρωντας καποιους απτους υπολοιπους ως δολοφονους εκτος τον εαυτο της.... υποπτο,παει να μας παραπλανησει?? :P:hmm:

μην ανησυχείς φόκο θα τα κανονίσουμε εμείς.......αυτοί που πρέπει να φύγουν θα φύγουν!
χαχαχα
καλά να περάσεις οπου πας!
ομολογησετα ολα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
ομολογησετα ολα :P
χαχαχαχα σας το λέω ξεκάθαρα ότι είμαι η δολοφόνος αλλά δεν το καταλαβαίνεται....































παντως θα ταν πολυ χαζο καποιος να ειναι δολοφονος και να το λεει.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Λοιπον μετα απο παρακολουθηση8) καταληγω στα εξης συμπερασματα..:smoke:

  • Marialuluf1 σε ψηφιζω! θεωρω οτι εσυ εισαι μια απο τους δολοφονους!:mad:

  • Επομενη πολυ υποπτη ειναι η Zotica και η Αννα..:hmm::hmm:Πολυ κοντρα που σημαινει 2 πραγματα 1) το παιζουν και καλα κοντρα αλλα την ιδια στιγμη ολο αυτο ειναι καμουφλαζ 2) μια ειναι η δολοφονος και η αλλη το τσιρακι..

:redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
α ξεχασα να πω φοκο μην ανησυχείς δεν θα χουμε ισοψηφία!:P τοσοι δεν εχουν ψηφισει οποτε εχουμε καιροοοοοοο

α και κάτι ακόμα που θα σκάσω άμα δεν το πω........aporw όποτε διαβάζω το name
σου μου ρχετε αυτο το τραγουδι https://www.youtube.com/watch?v=uXycEYnxufU&feature=related
(χαχαχαχαχαχαχα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
υποθετω:
1.κλεοπ ψηφισε εξ αρχης foreverfreak... νομιζω πως εχει ξαναπαιξει σε προηγουμενα παλερμο μαζι με τον φορεβερ οποτε ξερει τι κανει!ΑΡΑ για εμενα ειναι πολυ υποπτη.....
ΑΡΑ αλλαζω την ψηφο μου και παει ντουγρου στην ΚΛΕΟΠ:D
η αληθεια ειναι πως στην αρχη φανταζομουν τον foreverfreak για δολοφονο επειδη ψηφισε την marialuluf η οποια μου φανηκε αθωα.επισης κανεις λαθος που με ψηφισες και θα το μετανιωσεις!

τεσπα ψηφιζω roseberry οχι ως ανταποδωση,αλλα επειδη οι κινησεις της στο παιχνιδι ειναι περιεργες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη 10/08/2010 :( (πω είναι πάρα πολλοι)

1 misskit: mariza_93
2 rewial: Janewin

3 yozerehs: Janewin

4 foreverfreak: marialuluf1

5 marialuluf1: misskit

6 gianniskeeper: roseberry
7 mariza93: misskit

8 kleop roseberry
9 Janewin
10 Morelo
11 Zoitca: mariza_93
12 Κλεοπάτρα
13 roseberry: kleop

14 Goseithor
15 aporw: marialuluf1

16 athene
17 tsarachaf

Ψήφοι:

2 ψήφοι misskit

2 ψήφοι: marialuluf1

2 ψήφοι: janewin

2 ψηφοι mariza_93
2 ψήφος roseberry
1 ψήφος kleop


Τρίτη δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, έτσι για να σκάσετε. :P
Τετάρτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
focko ο Morelo ψηφισε!!!!!

Εγω ψηφιζω τον tsarachaf... δεν εχω καποιος ιδαιτερο λογο απλα δεν εχει γραψει καθολου μεχρι στιγμης!~
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Λοιπόν :( θα λειπω 18:00 με 22:00

Η ψηφοφορία τελειώνει στις οκτώ. Σε περίπτωση ισοψηφίας ψηφίζετε ποιο από τα επικρατέστερα mvp μέλη επιθυμείτε να φύγει από το παιχνίδι. σε νέα ψηφοφορία... (απλώς ποστάρετε με μεγάλα γράμματα το όνομα που θέλετε από τα επικρατέστερα).



Η δεύτερη ψηφοφορία θα αρχίσει από τις οκτώ αν γίνει και θα τελειώσει όταν έρθω. 10 περίπου (μπορει και λίγο πιο πριν). Όταν θα είναι πάλι ισοπαλία θα δω τι θα γίνει ...(τότε πρέπει να γίνει κλήρωση)...
Λοιπον, επειδη κατα πασα πιθανοτητα θα ειμαι εγω εδω στις 8, μπορω να το αναλαβω... Οποτε, αν υπαρξει ισοψηφια θα ανεβασω poll, το οποιο θα παραμεινει για μια ωρα!! Σε περιπτωση ομως που δε μπορεσω, καντε ο,τι σας ειπε ο Γιωργος:D...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
γιατι τέτοια ησυχία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
λοιπον... ωρα να την βαρεσω κι εγω την ψηφο μου.. βλεποντας πολυ πολυ υποπτο το στυλακι της ψηφιζω marialuluf1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη 10/08/2010 :( (πω είναι πάρα πολλοι)

1 misskit: mariza_93
2 rewial: Janewin

3 yozerehs: Janewin

4 foreverfreak: marialuluf1

5 marialuluf1: misskit

6 gianniskeeper: roseberry
7 mariza93: misskit

8 kleop roseberry
9 Janewin
10 Morelo:
tsarachaf
11 Zoitca: mariza_93
12 Κλεοπάτρα
13 roseberry: kleop

14 Goseithor
15 aporw: marialuluf1

16 athene
17 tsarachaf:
marialuluf1

Ψήφοι:

3 ψήφοι: marialuluf1
2 ψήφοι misskit
2 ψήφοι: janewin
2 ψηφοι mariza_93
2 ψήφος roseberry
1 ψήφος kleop
1 ψηφος tsarachaf

Τρίτη δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, έτσι για να σκάσετε. :P
Τετάρτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.




ελπιζω να μην
εκανα καποιο λαθος......φοκο οταν ερθεις φτιαξε τα χρωματα στις ψηφους.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
αλλαζω την ψηφο μου σε roseberry κινητε πολυ περιεργα... και ολη αυτη η σταση της μου φαινετε υποπτη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Εγω ψηφιζω Morelo γιατι ειναι ο μονος που ψηφησε τον tsarachaf(καπως ετσι) στο ακυρο χωρις καποια αφορμη και μου φαινεται αρκεται υποπτο αυτο....:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη 10/08/2010 :( (πω είναι πάρα πολλοι)
4 foreverfreak: marialuluf1 ?
η ψηφος του νεκρου μετραει?? και εκεινος δεν εχει βγει απο την λιστα και εχει μπει στην λιστα αποχωρησεων? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Ψηφησε οταν ηταν ακομα ζωντανος αρα λογικα ναι.....


Λίστα για Τρίτη 10/08/2010 (πω είναι πάρα πολλοι)

1 misskit: mariza_93
2 rewial: JaneWin
3 yozerehs: JaneWin

4 foreverfreak: marialuluf1
5 marialuluf1: roseberry
6 gianniskeeper: roseberry
7 mariza93: misskit
8 kleop:roseberry
9 JaneWin:Morelo
10 Morelo:tsarachaf
11 Zoitca: mariza_93
12 Κλεοπάτρα
13 roseberry: kleop
14 Goseithor
15 aporw: marialuluf1
16 athene
17 tsarachaf: marialuluf1

Ψήφοι:
3 ψήφοι: marialuluf1
3 ψήφος roseberry
2 ψήφοι: JaneWin
2 ψηφοι mariza_93
1 ψήφος kleop
1 ψηφος tsarachaf
1 ψηφος Morelo
1ψήφοι misskit


Τρίτη δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, έτσι για να σκάσετε. :P
Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.


Ουφφφφ καιμενη ΣΕ...:worry:

Αμα εκανα λαθος μην βαρατε....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη 10/08/2010 :( (πω είναι πάρα πολλοι)

1 misskit: mariza_93
2 rewial: Janewin

3 yozerehs: Janewin

4 foreverfreak: marialuluf1

5 marialuluf1: roseberry

6 gianniskeeper: roseberry
7 mariza93: misskit
8 kleop: roseberry
9 Janewin : Morelo

10 Morelo: tsarachaf
11 Zoitca: mariza_93
12 Κλεοπάτρα
13 roseberry: kleop

14 Goseithor
15 aporw: marialuluf1

16 athene
17 tsarachaf:
marialuluf1

Ψήφοι:

3 ψήφοι: marialuluf1
3 ψήφοι roseberry
2 ψήφοι: janewin
2 ψήφοι: mariza_93
1 ψήφος: misskit
1 ψήφος: kleop
1 ψήφος: tsarachaf
1 ψήφος: Morelo

Τρίτη δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, έτσι για να σκάσετε. :P
Τετάρτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.




ελπιζω να μην
εκανα καποιο λαθος......φοκο οταν ερθεις φτιαξε τα χρωματα στις ψηφους.....:P

Ενημερώθηκε :D Έκανα και μια προσπάθεια με τα χρώματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
αλλαζω την ψηφο μου σε roseberry κινητε πολυ περιεργα... και ολη αυτη η σταση της μου φαινετε υποπτη...

εχω αλλαξει ψηφο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top