Παλέρμο #24 - The Game

Ποια θα θέλατε να αποχωρήσει από την Palermo city; λήγει 9:15
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 1)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
ΑΠΟ ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΜΙΑΣ ΚΡΑΤΟΥΜΈΝΗΣ

Η δίκη ορίστηκε για αύριο, Τετάρτη 7/7/2010. Η αστυνομία του Παλέρμο σίτι έχει μπερδευτεί πολύ, το ίδιο κι ο αστυνόμος Μπατσίδης, γι' αυτό και μας κάλεσαν όλους τους κρατούμενους να καταθέσουμε... Ακούστηκε ότι θα υπάρξουν και καταθέσεις από το υπερπέραν, από νεκρούς δηλαδή (μπρρρρ), μήπως και μπόρεσαν να δουν τα πρόσωπα των δραστών όταν τους επιτέθηκαν...
Είμαι σε δίλημμα... Και οι τρεις μου φαίνονται ύποπτοι... Η περήφανη βασίλισσα μας στην πρώτη σελίδα έγραψε ότι "έχουμε κλείσει σουίτα για 3 στον Κορυδαλλό"... Τί να εννοεί όμως? Ότι είναι ένα αθώο πολιτάκι που ενημέρωσε την παλερμική αστυνομία ώστε να ετοιμάσει 3 κρεβάτια? Ή μήπως ότι είναι στους δράστες? :hmm: ο κωνσταντίνος δεν έχει πει κάτι ύποπτο ή τέλος πάντων δεν έχει φανεί σε μένα κάτι ύποπτο όσον αφορά σ' αυτα που γράφει, αλλά κάτι με ξενίζει όταν γράφει... Μήπως να είναι ο δολοφόνος που μιλάει περισσότερο για να παραπλανήσει τους πολίτες? :hmm: η σινεφίλ πάλι δε μου γέμιζε το μάτι εξ' αρχής... Πραγματικά δε ξέρω τί να ψηφίσω... Θα περιμένω να δω την ομιλία υπεράσπισης τους και θα αποφασίσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Λοιπον κανω τη διαφορα και ψηφιζω foreverfreak τελικα...
Απο χθες το σκεφτομαι
Η λογικη μου λεει σινεφιλ, αλλα το ενστικτο μου λεει το αντιθετο
Θα το ακολουθησω κι οτι γινει

Ο ρουφιανος παρακαλειται να μας δωσει τα φωτα του εμμεσως πλην σαφως αν γνωριζει κατι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Πραγματικα με εστειλε αδιαβαστο η ψηφος σου proudqueen, οχι βεβαια οτι δεν το περιμενα (σε αυτη τη φαση ολοι ειμαστε υποπτοι), αλλα πραγματικα δε μπορω να καταλαβω το γιατι... Το μονο που εχω να προτεινω, και οποιος θελει με ακουει, ειναι να μην ψηφιζουμε ετσι απερισκεπτα και να ακουσουμε πρωτα τις γνωμες ΟΛΩΝ!! Οπως πολυ σωστα ειπες, πλεον ο ρουφιανος εχει την ευκαιρια να μιλησει χωρις φοβο, εμμεσα παντα, και θα μπορουσε να μας δωσει καποιες κατευθυντηριες γραμμες... Εγω παντως ο,τι και να γινει εχω τη συνειδηση μου καθαρη και αυτο μου φτανει!! Πραγματικα σε καθε φαση του παιχνιδιου προσπαθουσα να βρω μια εξηγηση που να φανταζει λογικη και δεν πηγαινα με βαση αυτο το περιβοητο ενστικτο (για ποιον χτυπαει η καμπανα αραγε??)... Ακομα και οταν καναμε λαθη (γιατι σαν ομαδα καναμε πολλα), προσπαθουσα να επανορθωσω (για παραδειγμα τραγικο λαθος θεωρω τελικα την αποχωρηση της Λοβ)!! Βεβαια οταν μιλας πολυ γινεσαι ο ευκολος στοχος, αλλα καποιος πρεπει να παρει και ορισμενες πρωτοβουλιες σε αυτο το παιχνιδι... Τεσπα, δεν προκειται να το αναλυσω αλλο το θεμα!! Εγω το μονο που εχω να προτεινω ειναι να ψαξετε τις σελιδες του παιχνιδιου απο την αρχη και να βγαλετε τα συμπερασματα σας... Με βαση λοιπον, ολα τα παραπανω, ψηφιζω τη CiNeFiL, με μεγαλη αγαπη παντα και αρκετη σιγουρια!! Απο την αρχη του παιχνιδιου ψηφιζε ατομα με βαση το ενστικτο της και ΟΥΤΕ μια φορα δεν τεκμηριωσε την αποψη της... Αυτο σιγουρα ειναι υποπτο, αλλα περα απο αυτο και "ανεντιμο", γιατι σε περιπτωση που ειναι ο δολοφονος δε μας αφησε το περιθωριο να αναγνωρισουμε τα λαθη της και να την ψηφισουμε!! Δε λεω, ωραια τακτικη, αλλα ετσι χανεται και η μαγεια του παιχνιδιου... Επισης, εξακολουθω να στηριζομαι σε αυτο που ειχα αναφερει παλιοτερα, για το τριπτυχο kleop (τσιρακι), despoina και CiNeFiL (δολοφονοι)!! Αν δειτε το post μου και παρατηρησετε τις ψηφους τους θα καταλαβετε... Εμεις ομως, και εδω πεφτουν οι μουτζες, βγαλαμε τη Noulou!! Aπο την αλλη η proud, παρολο που συμμετειχε ενεργα, δε μου εδωσε καποιο λογο να την υποπτευθω...Τεσπα, αυτα ειχα να πω σε γενικες γραμμες και συγνωμη για την πολυλογια, αλλα αυριο το πρωι θα λειπω και δε θα μπορεσω να υπερασπιστω τον εαυτο μου σε περιπτωση που καποιος με κατηγορησει αδικα!!!

Υ.Γ: Σα να ειμαστε σε λαικο δικαστηριο αισθανομαι:P!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Παιδια συγγνωμη ξανα αλλαζω σε Cinefil :redface:
Εχεις δικιο τα ξαναδιαβασα ολα και δεν βρηκα κατι υποπτο για σενα..
Μονο και εισαι κιλερ ετσι! Θα σε βρω και θα γινω εγω δολοφονα μετα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ψηφίζετε για τον μεγάλο τελικό. Μπορείτε να γράψετε και να ψηφίσετε ΟΛΟΙ, εκτός από τους Κλεοπάτρα, Μάκης 4, Μαράκι7 που έφυγαν λόγω απουσιών.

Ψηφίζετε μεταξύ CiNeFiL, foreverfreak, Proudqueen.


Περισσότερα εδώ.


Λίστα για Τετάρτη 07/07/2010 - ΤΕΛΙΚΟΣ

  1. CiNeFiL :
  2. DESPOINA :
  3. _elena_ :
  4. elenaki_arnea08 :
  5. Eupatridis :
  6. foreverfreak : CiNeFiL
  7. kleop :
  8. love_angel :
  9. Noulou94 :
  10. Πατρεύς :
  11. Proudqueen : CiNeFiL
  12. rascal_gd :
  13. z0itCa :


Ψήφοι:

  • CiNeFiL : 2 ψήφοι
  • foreverfreak : 0 ψήφοι
  • Proudqueen : 0 ψήφοι


Απουσίες:
2 Κλεοπάτρα (αποχώρηση)
2 Μάκης4 (αποχώρηση)
3 Maraki7 (αποχώρηση)
1 Proudqueen
1 CiNeFiL
1 rascal_gd

Αποχωρήσεις:

  1. Eupatridis: ψηφοφορία/δημοσκόπηση/tie-break (κρυφή ιδιότητα)
  2. ΚΑΝΕΙΣ : δολοφονία (κρυφή ιδιότητα) - σώθηκε από την Νοσοκόμα
  3. Κλεοπάτρα : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  4. Μάκης4 : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  5. elenaki_arnea 08 : ψηφοφορία/δημοσκόπηση (πολίτης)
  6. Πατρεύς: δολοφονία (πολίτης)
  7. love_angel: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  8. rascal_gd: δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  9. kleop: ψηφοφορία (πολίτης)
  10. _elena_ : δολοφονία (πολίτης)
  11. despoina: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  12. Maraki7 : αποχώρηση λόγω 3 μη συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  13. z0itCa: δολοφονια (κρυφή ιδιότητα)
  14. Noulou94: ψηφοφορία (πολίτης)

Τετάρτη είναι ο μεγάλος τελικός


====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
PROUDQUEEN!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ψηφίζετε για τον μεγάλο τελικό. Μπορείτε να γράψετε και να ψηφίσετε ΟΛΟΙ, εκτός από τους Κλεοπάτρα, Μάκης 4, Μαράκι7 που έφυγαν λόγω απουσιών.

Ψηφίζετε μεταξύ CiNeFiL, foreverfreak, Proudqueen.


Περισσότερα εδώ.


Λίστα για Τετάρτη 07/07/2010 - ΤΕΛΙΚΟΣ

  1. CiNeFiL :
  2. DESPOINA :
  3. _elena_ :
  4. elenaki_arnea08 :
  5. Eupatridis :
  6. foreverfreak : CiNeFiL
  7. kleop :
  8. love_angel :
  9. Noulou94 :
  10. Πατρεύς :
  11. Proudqueen : CiNeFiL
  12. rascal_gd :
  13. z0itCa : Proudqueen


Ψήφοι:

  • CiNeFiL : 2 ψήφοι
  • foreverfreak : 0 ψήφοι
  • Proudqueen : 1 ψήφος


Απουσίες:
2 Κλεοπάτρα (αποχώρηση)
2 Μάκης4 (αποχώρηση)
3 Maraki7 (αποχώρηση)
1 Proudqueen
1 CiNeFiL
1 rascal_gd

Αποχωρήσεις:

  1. Eupatridis: ψηφοφορία/δημοσκόπηση/tie-break (κρυφή ιδιότητα)
  2. ΚΑΝΕΙΣ : δολοφονία (κρυφή ιδιότητα) - σώθηκε από την Νοσοκόμα
  3. Κλεοπάτρα : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  4. Μάκης4 : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  5. elenaki_arnea 08 : ψηφοφορία/δημοσκόπηση (πολίτης)
  6. Πατρεύς: δολοφονία (πολίτης)
  7. love_angel: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  8. rascal_gd: δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  9. kleop: ψηφοφορία (πολίτης)
  10. _elena_ : δολοφονία (πολίτης)
  11. despoina: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  12. Maraki7 : αποχώρηση λόγω 3 μη συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  13. z0itCa: δολοφονια (κρυφή ιδιότητα)
  14. Noulou94: ψηφοφορία (πολίτης)

Τετάρτη είναι ο μεγάλος τελικός


====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Πραγματικα με εστειλε αδιαβαστο η ψηφος σου proudqueen, οχι βεβαια οτι δεν το περιμενα (σε αυτη τη φαση ολοι ειμαστε υποπτοι), αλλα πραγματικα δε μπορω να καταλαβω το γιατι... Το μονο που εχω να προτεινω, και οποιος θελει με ακουει, ειναι να μην ψηφιζουμε ετσι απερισκεπτα και να ακουσουμε πρωτα τις γνωμες ΟΛΩΝ!! Οπως πολυ σωστα ειπες, πλεον ο ρουφιανος εχει την ευκαιρια να μιλησει χωρις φοβο, εμμεσα παντα, και θα μπορουσε να μας δωσει καποιες κατευθυντηριες γραμμες... Εγω παντως ο,τι και να γινει εχω τη συνειδηση μου καθαρη και αυτο μου φτανει!! Πραγματικα σε καθε φαση του παιχνιδιου προσπαθουσα να βρω μια εξηγηση που να φανταζει λογικη και δεν πηγαινα με βαση αυτο το περιβοητο ενστικτο (για ποιον χτυπαει η καμπανα αραγε??)... Ακομα και οταν καναμε λαθη (γιατι σαν ομαδα καναμε πολλα), προσπαθουσα να επανορθωσω (για παραδειγμα τραγικο λαθος θεωρω τελικα την αποχωρηση της Λοβ)!! Βεβαια οταν μιλας πολυ γινεσαι ο ευκολος στοχος, αλλα καποιος πρεπει να παρει και ορισμενες πρωτοβουλιες σε αυτο το παιχνιδι... Τεσπα, δεν προκειται να το αναλυσω αλλο το θεμα!! Εγω το μονο που εχω να προτεινω ειναι να ψαξετε τις σελιδες του παιχνιδιου απο την αρχη και να βγαλετε τα συμπερασματα σας... Με βαση λοιπον, ολα τα παραπανω, ψηφιζω τη CiNeFiL, με μεγαλη αγαπη παντα και αρκετη σιγουρια!! Απο την αρχη του παιχνιδιου ψηφιζε ατομα με βαση το ενστικτο της και ΟΥΤΕ μια φορα δεν τεκμηριωσε την αποψη της... Αυτο σιγουρα ειναι υποπτο, αλλα περα απο αυτο και "ανεντιμο", γιατι σε περιπτωση που ειναι ο δολοφονος δε μας αφησε το περιθωριο να αναγνωρισουμε τα λαθη της και να την ψηφισουμε!! Δε λεω, ωραια τακτικη, αλλα ετσι χανεται και η μαγεια του παιχνιδιου... Επισης, εξακολουθω να στηριζομαι σε αυτο που ειχα αναφερει παλιοτερα, για το τριπτυχο kleop (τσιρακι), despoina και CiNeFiL (δολοφονοι)!!

ξερεις τι δεν καταλαβα ποτε φορεβερ φρικ? γιατι ενω εγω μιλαγα με ξαποστειλατε απο τις πρωτες μερες του παιχνιδιου... ενω εσυ που μιλας επισης πολυ εφτασες τελικο.:redface:
επισης δεν καταλαβαινω γιατι κατηγορεις τη σινεφιλ... δεν εχει δωσει τετοια δικαιωματα βασικα...:worry:

παντως ειδατε που για τη δεσποινα ειχα δικαιο??:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
ξερεις τι δεν καταλαβα ποτε φορεβερ φρικ? γιατι ενω εγω μιλαγα με ξαποστειλατε απο τις πρωτες μερες του παιχνιδιου... ενω εσυ που μιλας επισης πολυ εφτασες τελικο.:redface:
επισης δεν καταλαβαινω γιατι κατηγορεις τη σινεφιλ... δεν εχει δωσει τετοια δικαιωματα βασικα...:worry:

παντως ειδατε που για τη δεσποινα ειχα δικαιο??:D
Γιατι πολυ απλα ρε Λοβακι, οσοι εχουν το θαρρος να πουν μια κουβεντα παραπανω, κατευθειαν γινονται υποπτοι!! Μεγαλη βλακεια αυτο... Δε θυμασαι στο προηγουμενο παιχνιδι?? Τολμησα να παρω θεση και με βγαλανε πρωτο!! Απλα τωρα ισως σταθηκα τυχερος, μαλλον θα τους επεισαν τα επιχειρηματα μου:)... Οταν καποιος δεν εχει να κρυψει κατι, αυτο συνηθως φαινεται!! Τη CiNeFiL την κατηγορω, γιατι ειναι η μονη που δεν τεκμηριωσε ποτε την αποψη της και ολως τυχαια (??) δεν αλληλοψηφιστηκαν ποτε με τη Δεσποινα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
λοιπον ψηφιζω proudqueen επειδη πιστευω πως συνεργαζεται με τον αλλο δολοφονο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ψηφίζετε για τον μεγάλο τελικό. Μπορείτε να γράψετε και να ψηφίσετε ΟΛΟΙ, εκτός από τους Κλεοπάτρα, Μάκης 4, Μαράκι7 που έφυγαν λόγω απουσιών.

Ψηφίζετε μεταξύ CiNeFiL, foreverfreak, Proudqueen.


Περισσότερα εδώ.


Λίστα για Τετάρτη 07/07/2010 - ΤΕΛΙΚΟΣ

  1. CiNeFiL :
  2. DESPOINA :
  3. _elena_ :
  4. elenaki_arnea08 :
  5. Eupatridis :
  6. foreverfreak : CiNeFiL
  7. kleop : Proudqueen
  8. love_angel :
  9. Noulou94 :
  10. Πατρεύς :
  11. Proudqueen : CiNeFiL
  12. rascal_gd :
  13. z0itCa : Proudqueen


Ψήφοι:

  • CiNeFiL : 2 ψήφοι
  • foreverfreak : 0 ψήφοι
  • Proudqueen : 2 ψήφοι


Απουσίες:
2 Κλεοπάτρα (αποχώρηση)
2 Μάκης4 (αποχώρηση)
3 Maraki7 (αποχώρηση)
1 Proudqueen
1 CiNeFiL
1 rascal_gd

Αποχωρήσεις:

  1. Eupatridis: ψηφοφορία/δημοσκόπηση/tie-break (κρυφή ιδιότητα)
  2. ΚΑΝΕΙΣ : δολοφονία (κρυφή ιδιότητα) - σώθηκε από την Νοσοκόμα
  3. Κλεοπάτρα : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  4. Μάκης4 : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  5. elenaki_arnea 08 : ψηφοφορία/δημοσκόπηση (πολίτης)
  6. Πατρεύς: δολοφονία (πολίτης)
  7. love_angel: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  8. rascal_gd: δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  9. kleop: ψηφοφορία (πολίτης)
  10. _elena_ : δολοφονία (πολίτης)
  11. despoina: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  12. Maraki7 : αποχώρηση λόγω 3 μη συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  13. z0itCa: δολοφονια (κρυφή ιδιότητα)
  14. Noulou94: ψηφοφορία (πολίτης)

Τετάρτη είναι ο μεγάλος τελικός


====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
γιατι κατηγορειτε εμενα??? εσεις (proudqueen και foreverfreak) να σας θυμισω ψηφισατε χθες και οι 2 τη noulou94 που ηταν πολιτης ενω εγω οχι αν ημουν δολοφονος επρεπε να την ειχα ψηφισει κι εγω αλλα δε εκανα κατι τετοιο!! επισης foreverfreak κατηγορουσες συνεχεια την kleop που ηταν επισης πολιτης (τυχαιο? δεν νομιζω!!) γι'αυτο ψηφιζω FOREVERFREAK
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ψηφίζετε για τον μεγάλο τελικό. Μπορείτε να γράψετε και να ψηφίσετε ΟΛΟΙ, εκτός από τους Κλεοπάτρα, Μάκης 4, Μαράκι7 που έφυγαν λόγω απουσιών.

Ψηφίζετε μεταξύ CiNeFiL, foreverfreak, Proudqueen.


Περισσότερα εδώ.


Λίστα για Τετάρτη 07/07/2010 - ΤΕΛΙΚΟΣ

  1. CiNeFiL : foreverfreak
  2. DESPOINA :
  3. _elena_ :
  4. elenaki_arnea08 :
  5. Eupatridis :
  6. foreverfreak : CiNeFiL
  7. kleop : Proudqueen
  8. love_angel :
  9. Noulou94 :
  10. Πατρεύς :
  11. Proudqueen : CiNeFiL
  12. rascal_gd :
  13. z0itCa : Proudqueen


Ψήφοι:

  • CiNeFiL : 2 ψήφοι
  • foreverfreak : 1 ψήφος
  • Proudqueen : 2 ψήφοι


Απουσίες:
2 Κλεοπάτρα (αποχώρηση)
2 Μάκης4 (αποχώρηση)
3 Maraki7 (αποχώρηση)
1 Proudqueen
1 CiNeFiL
1 rascal_gd

Αποχωρήσεις:

  1. Eupatridis: ψηφοφορία/δημοσκόπηση/tie-break (κρυφή ιδιότητα)
  2. ΚΑΝΕΙΣ : δολοφονία (κρυφή ιδιότητα) - σώθηκε από την Νοσοκόμα
  3. Κλεοπάτρα : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  4. Μάκης4 : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  5. elenaki_arnea 08 : ψηφοφορία/δημοσκόπηση (πολίτης)
  6. Πατρεύς: δολοφονία (πολίτης)
  7. love_angel: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  8. rascal_gd: δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  9. kleop: ψηφοφορία (πολίτης)
  10. _elena_ : δολοφονία (πολίτης)
  11. despoina: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  12. Maraki7 : αποχώρηση λόγω 3 μη συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  13. z0itCa: δολοφονια (κρυφή ιδιότητα)
  14. Noulou94: ψηφοφορία (πολίτης)

Τετάρτη είναι ο μεγάλος τελικός


====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
γιατι κατηγορειτε εμενα??? εσεις (proudqueen και foreverfreak) να σας θυμισω ψηφισατε χθες και οι 2 τη noulou94 που ηταν πολιτης ενω εγω οχι αν ημουν δολοφονος επρεπε να την ειχα ψηφισει κι εγω αλλα δε εκανα κατι τετοιο!! επισης foreverfreak κατηγορουσες συνεχεια την kleop που ηταν επισης πολιτης (τυχαιο? δεν νομιζω!!) γι'αυτο ψηφιζω FOREVERFREAK
Χαχαχα... Ρε συ CiNeFil, πραγματικα ψαξε καλυτερα πριν πεις κατι!! Εμενα η Kleop μου κινησε υποψιες μονο και μονο, επειδη εμπαινε, ψηφιζε και εφευγε, αλλα ΔΕΝ την ψηφισα για να αποχωρισει... Η ψηφος μου, οπως και της proud αν θυμαμαι καλα, πηγε στη Despoina!! Tην Kleop αρχισα να την κατηγορω σοβαρα μονο αφου εφυγε και αυτο γιατι πολυ απλα μου εκανε για το ιδανικο τσιρακι... Α, οσο για την ψηφο στη Noulou, oλοι εχουμε δικαιωμα στο λαθος και οταν μου εισαι τερμα σιωπηρη και λειπεις 3 ολοκληρες μερες (η ιδανικη περιοδος για να ξεχαστεις και να περασεις απαρατηρητη) ηταν λογικο να πεσουμε πανω στη Noulou!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Η ψηφος μου, οπως και της proud αν θυμαμαι καλα, πηγε στη Despoina!! Tην Kleop αρχισα να την κατηγορω σοβαρα μονο αφου εφυγε και αυτο γιατι πολυ απλα μου εκανε για το ιδανικο τσιρακι... !

την οποια δεσποινα τελικα δε ψηφισες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
foreverfreak οκ αλλα ειναι και υποπτο επισης να κατηγορησεις καποιον και να ειναι πολιτης και καποιος απο τους 3 μας ειναι δολοφονος και οι 2 σας ψηφισατε πολιτη στον ημιτελικο οποτε...και οι 2 ειστε πιο υποπτοι απο εμενα γιατι εγω δεν κατηγορησα πολιτη στον ημιτελικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
foreverfreak οκ αλλα ειναι και υποπτο επισης να κατηγορησεις καποιον και να ειναι πολιτης και καποιος απο τους 3 μας ειναι δολοφονος και οι 2 σας ψηφισατε πολιτη στον ημιτελικο οποτε...και οι 2 ειστε πιο υποπτοι απο εμενα γιατι εγω δεν κατηγορησα πολιτη στον ημιτελικο...

την proudqueen δεν κατηγορησες και εσυ στον ημιτελικο? που ξερεις οτι δεν ηταν και αυτη πολιτης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
δεν το ξερω αλλα επισης δε ξερω αν ειναι και δολοφονος love_angel ενω την noulou94 ξερουμε πια σιγουρα οτι ειναι πολιτης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
την οποια δεσποινα τελικα δε ψηφισες.
Την ειχα ψηφισει την Παρασκευη (που ειχαμε αποκαλυψη ιδιοτητας) και τελικα αποφασισα να μην την ψηφισω τη Δευτερα και να την αφησω για την Τριτη, γιατι θα ειχαμε αποκαλυψη ιδιοτητας εκεινη τη μερα και θα επιβεβαιωνοντουσαν οι υποψιες μας!! Το τονισα αυτο... Και στο κατω κατω, αν ηθελα να την κρατησω στο παιχνιδι, θα εμπαινα στον κοπο να ψηφισω τη CiNeFiL στην απογευματινη δημοσκοπηση, πραγμα που δεν εκανα!! Δεν ξερω αν ειναι η ιδεα μου, αλλα νομιζω πως βλεπουμε παντου φαντασματα:P...

την proudqueen δεν κατηγορησες και εσυ στον ημιτελικο? που ξερεις οτι δεν ηταν και αυτη πολιτης?
Ελα μου ντε??


Υ.Γ: Α ρε Λοβ, επεστρεψες απο τα κατεργα και εδωσες σπιθα στο παιχνιδι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ξεκινας λοιπον... καπως ετσι :

Παρολο λοιπον που πηγαινανε με πυξιδα το ενστικτο, ποτε το ενστικτο της μιας δεν την οδηγησε στην αλλη η με απλα λογια ποτε δεν αλληλοψηφιστηκαν... Μονο και μονο αυτο το γεγονος θα μπορουσε να ειναι σοβαρη αποδειξη, αλλα προχωρω κι αλλο!! Περα λοιπον απο το γεγονος οτι οι δυο κοπελες δεν ψηφισαν ποτε η μια την αλλη, κατα μια σατανικη συμπτωση δεν εχουν ψηφισει ποτε τη Δεσποινα, οπως και η Δεσποινα εκεινες... Η μονη φορα που η Δεσποινα αναγκαστηκε να ψηφισει την Kleop ηταν τωρα, για να σωσει το τομαρι της!!

να σε ενημερωσω ομως οτι οι δολοφονοι δε ξερουν ποιο ειναι το τσιρακι. επισης το τσιρακι ξερει μονο τον εναν δολοφονο. δε γνωριζω ομως αν γνωριζει και το ρουφιανο.:hmm:

Το μονο που ελεγα ειναι οτι πιστευα πως μια απο τις δυο (Despoina, Λοβ) ειναι σιγουρα δολοφονος και αναλογα με το ποια μπορει να ειναι, προσπαθουσα να βγαλω λογικα συμπερασματα για το δευτερο... Τα τελευταια ομως λογια της Λοβ με ταρακουνησαν, για αυτο αλλωστε ψηφισα και κατευθειαν τη Despoina!! Τελικα ουτε η Λοβ πρεπει να ηταν δολοφονος, γεγονος που το επιβεβαιωνουν και τα στατιστικα που μας εδωσε ο Γιωργος... Και αφου βρισκονται και οι δυο δολοφονοι μεσα και το τσιρακι εχει φυγει, η πρωτη εκδοχη που μου ηρθε στο μυαλο ηταν εκεινη των 3 κοριτσιων (Despoina, kleop, σινεφιλ), δυο απο τις οποιες μαλιστα κατηγορησε στο τελευταιο post της η Λοβ (η οποια καλλιστα θα μπορουσε τελικα να ηταν ο ρουφιανος)!!

πολυ σιγουρος εισαι για μενα φορεβερφρικ! αυτο μπορει να σημαινει δυο πραγματα. πρωτον οτι ημουν αρκετα πειστικη(για σενα τουλαχιστον) ή δευτερον οτι σε συμφεραν αυτα που ειπα κατα την αποχωρηση μου, κρινοντας λαθος εγω. επιπλεον ακομα και αν ημουν εγω ο ρουφιανος ενας απλος πολιτης δεν πρεπει να το λεει δημοσια γιατι οι δολοφονοι αν βρουν και μαντεψουν σωστα το ρουφιανο κερδιζουν το παιχνιδι.

Ναι Ζωιτσα μου, κανενα προβλημα!! Στο post μου λεω πως δε λειτουργω εκδικητικα και δεν προκειται να ψηφισω τη Σινεφιλ (παρολο που με ψηφισε εκεινη) και πως τελικα ψηφιζω τη Δεσποινα, γιατι σε περιπτωση που δεν ειναι δολοφονος η Λοβ, τοτε εχουμε σοβαρο μειονεκτημα... Ομολογω ομως πως μετα απο το post της Δεσποινας, εχω μπει κι εγω σε υποψιες!! Απλα μολις τωρα μπηκα στο σαιτ και δεν ειχα χρονο να σκεφτω αν θα αλλαξω την ψηφο μου, αν και σπανια κανω κατι τετοιο...

τη ψηφο νομιζω τελικα την αλλαξες. ή κανω λαθος? θυμησε μου λιγο...:hmm:
α ναι για δες παρακατω:

Καλησπεραααααα...
Λοιπον, επειδη αυριο δεν ξερω τι ωρα θα μπορεσω να συνδεθω, πρεπει να ψηφισω απο τωρα!! Προφανως ειμαι αναμεσα σε Despoina και CiNeFiL, παρολα αυτα ομως λεω να διαφοροποιηθω απο το "τριπτυχο" μου (:P:P) και να ψηφισω CiNeFiL, γιατι θελω η Δεσποινα να φυγει την Τριτη και να μαθουμε μια και καλη τι ρολο βαρουσε στο παιχνιδι...
Καλη τυχη να εχουμε και τα λεμε αυριο!!

επιπλεον οταν εχουν μεινει τοσοι λιγοι παικτες μεσα στο παιχνιδι, το ρισκαρουμε να αφησουμε ακομα μια μερα μεσα, μια ''σιγουρη'' συμφωνα με τα λεγομενα σου δολοφονο?


δε θα ψηφισω κανεναν απο τους 3 προσωπικα. δεν ειμαι σιγουρη για τιποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top