Παλέρμο #24 - The Game

Ποια θα θέλατε να αποχωρήσει από την Palermo city; λήγει 9:15
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 1)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Έκτακτα:D Σήμερα έχουμε αποκάλυψη ταυτότητας έτσι? Θα δείτε λοιπόν πως δεν είμαι τίποτα παραπάνω από ένας απλός πολίτης..:P Δεν πειράζει παιδιά υγεία:D Και οι δύο δολοφόνοι υποτίθεται πως είναι ακόμη στο παιχνίδι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Έκτακτα:D Σήμερα έχουμε αποκάλυψη ταυτότητας έτσι? Θα δείτε λοιπόν πως δεν είμαι τίποτα παραπάνω από ένας απλός πολίτης..:P Δεν πειράζει παιδιά υγεία:D Και οι δύο δολοφόνοι υποτίθεται πως είναι ακόμη στο παιχνίδι?
Ναι, σημερα εχουμε αποκαλυψη ταυτοτητας και σιγα σιγα θα πεσουν οι μασκες!! Α και πιστεψε με, σε αυτη τη φαση του παιχνιδιου ο καθενας θα ελεγε πως ειναι ενας απλος πολιτης:P... Στο παιχνιδι ειναι ειτε και οι δυο δολοφονοι, ειτε ο ενας εφοσον η Δεσποινα ηταν δολοφονος (που εγω προσωπικα πιστευω πως ηταν)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Yπομονή μέχρι τις 20:00 και θα δείτε πως λέω αλήθεια..:P Δηλαδή αν βγω εγώ σαν πολίτης κερδίζουν οι δολοφόνοι?:worry: Ενώ αν όντως είμαι δολοφόνος κερδίζουν οι πολίτες?:worry:
Σήμερα τελείωνει το παιχνίδι??? :eek::eek::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Yπομονή μέχρι τις 20:00 και θα δείτε πως λέω αλήθεια..:P Δηλαδή αν βγω εγώ σαν πολίτης κερδίζουν οι δολοφόνοι?:worry: Ενώ αν όντως είμαι δολοφόνος κερδίζουν οι πολίτες?:worry:
Σήμερα τελείωνει το παιχνίδι??? :eek::eek::eek:

Σύμφωνα με την παρακάτω παράθεση το παιχνίδι τελειώνει σήμερα αν είναι και οι 2 δολοφόνοι μέσα και το βράδυ βγει πολίτης ή αν έχετε βγάλει ένα δολοφόνο και βγει ο δεύτερος το βράδυ! :)

Λήξη Παιχνιδιού:

Το παιχνίδι λήγει στις εξής περιπτώσεις κάτι που ανακοινώνεται από την ΣΕ:

  • Όταν όλοι οι δολοφόνοι είναι εκτός παιχνιδιού, όπου και νικητές είναι οι πολίτες (με τον ρουφιάνο και τη νοσοκόμα)
  • Όταν οι δολοφόνοι (με το τσιράκι, όταν υπάρχει) είναι όσοι και οι υπόλοιποι παίκτες , στο τέλος του τρέχοντος γύρου, όπου νικητές είναι οι δολοφόνοι (με το τσιράκι)
  • Όταν οι "εν ζωή" δολοφόνοι βρουν και καρφώσουν τον "εν ζωή" ρουφιάνο, με νικητές τους δολοφόνους (με το τσιράκι).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Ειχα παει διακοπες και μολις γυρισα και ειδα με εκπληξη οτι μειναμε ΜΟΝΟ 4!!!! Λοιπον μειναμε: cinefil(εγω), noulou94, foreverfreak και Proudqueen...λοιπον λεω να ψηφισω foreverfreak γιατι ολο εμενα ειχε βαλει στο ματι και ειναι πολυ υποπτο αυτο γιατι δεν του κανα και τιποτα εγω (ενα τοσο αθωο παιδακι:Pαγγελουδι ειμαι και φωτοστεφανο επρεπε να εχω:Pπλακιζω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Λίστα για ΤΡΙΤΗ 06/07/2010

  1. CiNeFiL : foreverfreak
  2. foreverfreak : Noulou94
  3. Noulou94 : Proudqueen
  4. Proudqueen : Noulou94

Ψήφοι:

2 Noulou94
1 Proudqueen
1
foreverfreak


Απουσίες:

2 Κλεοπάτρα (αποχώρηση)
2 Μάκης4 (αποχώρηση)
3 Maraki7 (αποχώρηση)
1 Proudqueen
1 CiNeFiL
1 rascal_gd

Αποχωρήσεις:

  1. Eupatridis: ψηφοφορία/δημοσκόπηση/tie-break (κρυφή ιδιότητα)
  2. ΚΑΝΕΙΣ : δολοφονία (κρυφή ιδιότητα) - σώθηκε από την Νοσοκόμα
  3. Κλεοπάτρα : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  4. Μάκης4 : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  5. elenaki_arnea 08 : ψηφοφορία/δημοσκόπηση (πολίτης)
  6. Πατρεύς: δολοφονία (πολίτης)
  7. love_angel: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  8. rascal_gd: δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  9. kleop: ψηφοφορία (πολίτης)
  10. _elena_ : δολοφονία (πολίτης)
  11. despoina: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  12. Maraki7 : αποχώρηση λόγω 3 μη συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  13. z0itCa: δολοφονια (κρυφή ιδιότητα)

Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

Τρίτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.


====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Αντε παιδιααααα
Για πειτε τι καναμε :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
ποτε θα μας πειτε το αποτελεσμα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
O M.V.P είναι η πολίτης Νοulou94

Noulou94 μπορείς να πεις τα τελευταία σου λόγια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
την ταυτοτητα της θα την μαθουμε ή οχι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Φτου... Πολιτης ειπε...
Και για να μην τελειωνει εδω το παιχνιδι σημαινει οτι βγαλαμε εναν δολοφονο και εχει μεινει ενας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Φτου... Πολιτης ειπε...
Και για να μην τελειωνει εδω το παιχνιδι σημαινει οτι βγαλαμε εναν δολοφονο και εχει μεινει ενας
Αυτο ακριβως... Τωρα μειναμε 3 και μετα τη δολοφονια αυριο θα ειμαστε 2!! Οποτε:/::/::/:??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Οποτε αν βρουμε τον δολοφονο κερδιζουμε εμεις αυριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Οποτε αν βρουμε τον δολοφονο κερδιζουμε εμεις αυριο
Ναι, δεν αντιλεγω, αλλα αυτο ειναι πρακτικα αδυνατο, αφου μετα τη μεσημεριανη δολοφονια οι εν ζωη παικτες θα ειναι 2:hmm:!! Την κατσαμε τη βαρκα:(...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Αν δεν κάνω λάθος αύριο είναι ο μεγάλος τελικός του Palermo #24 εκτός αν ο/η δολοφόνος ξεχάσει να δολοφονήσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Πρεπει οι 2 πολιτες να ψηφισουν ΣΩΣΤΑ και πριν τις 13.00 για να μετρησει η ψηφος!

Αλλα παιδια σε αυτο το σημειο εχω ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ
Ενας απο τους 2 σας ειναι ο δολοφονος και πλεον δεν ειμαι σιγουρη για τιποτα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Εγώ συμπολιτάκιά μου σας το είπα πως είμαι πολίτης. Δεν μ ακούσατε:whistle: Τώρα ό,τι έγινε έγινε:(
Εγώ συνεχίζω να έχω τις υποψίες μου για την Proudqueen:worry: Kαι τώρα που είδατε πως είμαι πολίτης καταλαβαίνετε πως δεν έχω κάποιο συμφέρον για να το πω:D Λοιπόν καμάρια μου ανασκουμπωθείτε και βρείτε το δολοφόνο για να δικαιωθούμε. Περισσότερο βασίζομαι στον Κωνσταντίνο:hmm: Άμα είσαι δολοφόνος θα πέσω από τα σύννεφα:confused:

Καλή επιτυχία και με τη νίκηηηηηηηη:clapup::clapup::clapup:

υ.γ: Proudqueen έχεις κ ένα lower να σκίσεις:whistle: (σόρρυ αλλά έπρεπε να το πω :redface:)


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ωραια, οποτε εχουμε περιθωρια ακομα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.


υ.γ: Proudqueen έχεις κ ένα lower να σκίσεις:whistle: (σόρρυ αλλά έπρεπε να το πω :redface:)



Τουλαχιστον επεσα μεσα στην Δεσποινα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top