Παλέρμο #24 - The Game

Ποια θα θέλατε να αποχωρήσει από την Palermo city; λήγει 9:15
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 1)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα 05/07/2010

  1. CiNeFiL :
  2. DESPOINA :
  3. _elena_ :
  4. foreverfreak :
  5. Maraki7 :
  6. Noulou94 :
  7. Proudqueen : DESPOINA
  8. z0itCa :

Ψήφοι:
1 DESPOINA


Απουσίες:
2 Κλεοπάτρα (αποχώρηση)
2 Μάκης4 (αποχώρηση)
2 Maraki7 (μη συνεχόμενες - αποχωρεί στην επόμενη απουσία)
1 Proudqueen
1 rascal_gd

Αποχωρήσεις:
  1. Eupatridis: ψηφοφορία/δημοσκόπηση/tie-break (κρυφή ιδιότητα)
  2. ΚΑΝΕΙΣ : δολοφονία (κρυφή ιδιότητα) - σώθηκε από την Νοσοκόμα
  3. Κλεοπάτρα : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  4. Μάκης4 : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  5. elenaki_arnea 08 : ψηφοφορία/δημοσκόπηση (πολίτης)
  6. Πατρεύς: δολοφονία (πολίτης)
  7. love_angel: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  8. rascal_gd: δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  9. kleop: ψηφοφορία (πολίτης)
  10. ???: δολοφονία (αποκάλυψη ιδιότητας)
  11. ???: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)

Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Πολυ σημαντικες οι πληροφοριες του Γιωργου και αρκετα κατατοπιστικες θα ελεγα!! Αναλυοντας τα ποσοστα και τις πιθανοτητες επιτυχιας στην αρχη του παιχνιδιου με τωρα, φαινεται ξεκαθαρα πως και οι δυο δολοφονοι ειναι μεσα στο παιχνιδι... Παρολα αυτα ομως σκεφτομαι θετικα, καθως πιστευω οτι σημερα καταφεραμε να βγαλουμε το τσιρακι απο το παιχνιδι:)!! Και εξηγουμε: Αν παρατηρησητε τις ψηφοφοριες απο την αρχη του παιχνιδιου, θα δειτε πως τοσο η kleop, οσο και η φιλτατη σινεφιλ ψηφιζουνε με βαση το ενστικτο η τουλαχιστον δεν τεκμηρωνουνε την αποψη τους... Ενα λογικο επιχειρημα δεν εχουμε ακουσει μεχρι τωρα και αυτο πιστευω το ξερουμε ολοι!! Παρολο λοιπον που πηγαινανε με πυξιδα το ενστικτο, ποτε το ενστικτο της μιας δεν την οδηγησε στην αλλη η με απλα λογια ποτε δεν αλληλοψηφιστηκαν... Μονο και μονο αυτο το γεγονος θα μπορουσε να ειναι σοβαρη αποδειξη, αλλα προχωρω κι αλλο!! Περα λοιπον απο το γεγονος οτι οι δυο κοπελες δεν ψηφισαν ποτε η μια την αλλη, κατα μια σατανικη συμπτωση δεν εχουν ψηφισει ποτε τη Δεσποινα, οπως και η Δεσποινα εκεινες... Η μονη φορα που η Δεσποινα αναγκαστηκε να ψηφισει την Kleop ηταν τωρα, για να σωσει το τομαρι της!! Φυσικα λοιπον η kleop (η αλλιως το τσιρακι οπως θελω να πιστευω), δεν μπηκε καν στον κοπο να αλλαξει την ψηφο της και να ψηφισει τη Δεσποινα, γιατι προτιμησαν να παιξουν στα σιγουρα και να κρατησουν το δολοφονο μεσα... Τελος, τα τελευταια λογια της kleop, δεν περιειχαν την παραμικρη ενδειξη για το ποιος μπορει να ειναι ο δολοφονος, πιθανον για να μην πεσει σε καποιο λαθος!! Συνοψιζοντας ολα τα παραπανω, θελω να πιστευω πως καπου εκει βρισκεται η λυση του μυστηριου... Η kleop δηλαδη πιστευω πως ηταν τσιρακι και το διδυμο των δολοφονων ειναι η σινεφιλ και η Δεσποινα!! Μαλιστα για τη Δεσποινα ειμαι αρκετα σιγουρος (για τη σινεφιλ διατηρω καποιες απειροελαχιστες επιφυλαξεις ακομα) που αν θελετε μπορουμε να τη βγαλουμε και μερα που υπαρχει αποκαλυψη ιδιοτητας, για να επιβεβαιωθω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Πολυ σημαντικες οι πληροφοριες του Γιωργου και αρκετα κατατοπιστικες θα ελεγα!! Αναλυοντας τα ποσοστα και τις πιθανοτητες επιτυχιας στην αρχη του παιχνιδιου με τωρα, φαινεται ξεκαθαρα πως και οι δυο δολοφονοι ειναι μεσα στο παιχνιδι... Παρολα αυτα ομως σκεφτομαι θετικα, καθως πιστευω οτι σημερα καταφεραμε να βγαλουμε το τσιρακι απο το παιχνιδι:)!! Και εξηγουμε: Αν παρατηρησητε τις ψηφοφοριες απο την αρχη του παιχνιδιου, θα δειτε πως τοσο η kleop, οσο και η φιλτατη σινεφιλ ψηφιζουνε με βαση το ενστικτο η τουλαχιστον δεν τεκμηρωνουνε την αποψη τους... Ενα λογικο επιχειρημα δεν εχουμε ακουσει μεχρι τωρα και αυτο πιστευω το ξερουμε ολοι!! Παρολο λοιπον που πηγαινανε με πυξιδα το ενστικτο, ποτε το ενστικτο της μιας δεν την οδηγησε στην αλλη η με απλα λογια ποτε δεν αλληλοψηφιστηκαν... Μονο και μονο αυτο το γεγονος θα μπορουσε να ειναι σοβαρη αποδειξη, αλλα προχωρω κι αλλο!! Περα λοιπον απο το γεγονος οτι οι δυο κοπελες δεν ψηφισαν ποτε η μια την αλλη, κατα μια σατανικη συμπτωση δεν εχουν ψηφισει ποτε τη Δεσποινα, οπως και η Δεσποινα εκεινες... Η μονη φορα που η Δεσποινα αναγκαστηκε να ψηφισει την Kleop ηταν τωρα, για να σωσει το τομαρι της!! Φυσικα λοιπον η kleop (η αλλιως το τσιρακι οπως θελω να πιστευω), δεν μπηκε καν στον κοπο να αλλαξει την ψηφο της και να ψηφισει τη Δεσποινα, γιατι προτιμησαν να παιξουν στα σιγουρα και να κρατησουν το δολοφονο μεσα... Τελος, τα τελευταια λογια της kleop, δεν περιειχαν την παραμικρη ενδειξη για το ποιος μπορει να ειναι ο δολοφονος, πιθανον για να μην πεσει σε καποιο λαθος!! Συνοψιζοντας ολα τα παραπανω, θελω να πιστευω πως καπου εκει βρισκεται η λυση του μυστηριου... Η kleop δηλαδη πιστευω πως ηταν τσιρακι και το διδυμο των δολοφονων ειναι η σινεφιλ και η Δεσποινα!! Μαλιστα για τη Δεσποινα ειμαι αρκετα σιγουρος (για τη σινεφιλ διατηρω καποιες απειροελαχιστες επιφυλαξεις ακομα) που αν θελετε μπορουμε να τη βγαλουμε και μερα που υπαρχει αποκαλυψη ιδιοτητας, για να επιβεβαιωθω!!

Κωνσταντίνε μου, νομίζω ότι λέγαμε πως η λοβ ήταν το τσιράκι....:hmm:

Από την άλλη αυτό δεν το βρίσκω ύποπτο για το τρίπτυχο που αναφέρεις εσύ, γιατί δεν είναι το μόνο...
Τι εννοώ...
Εσύ δεν έχεις ψηφίσει την Proudqueen ούτε και εμένα. Ούτε εγώ εσένα και την βασίλισσα, ούτε η βασίλισσα εσένα και εμένα... Αυτό τι θα πει?? Ότι κάτι ύποπτο συμβαίνει μεταξύ μας?!?
Για εσάς δεν ξέρω, πάντως για εμένα ξέρω σίγουρα ότι κάτι τέτοιο δεν συμβαίνει.....:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
H 3η νύχτα βγήκε… Αχόρταγοι όπως πάντα για το πλούσιο ανθρώπινο αίμα…
Θέλαμε να γίνει γρήγορα… Είδαμε μια σκιά εκείνη τη στιγμή να διασχίζει το δρομάκι…
Είχαμε ήδη βρει τρόπο να προσεγγίζουμε τα θυματά μας οπότε μάθαμε το όνομά του…Μετά το μαχαίρι μπήκε αργά στο σώμα του. Έπρεπε να τελειώσει.

Τον λέγανε: rascal_gd


Rascal_gd δεν μιλάς άλλο, όχι πως θα μιλούσες βέβαια! :P
:knife:

R.I.P.

:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Κωνσταντίνε μου, νομίζω ότι λέγαμε πως η λοβ ήταν το τσιράκι....:hmm:

Από την άλλη αυτό δεν το βρίσκω ύποπτο για το τρίπτυχο που αναφέρεις εσύ, γιατί δεν είναι το μόνο...
Τι εννοώ...
Εσύ δεν έχεις ψηφίσει την Proudqueen ούτε και εμένα. Ούτε εγώ εσένα και την βασίλισσα, ούτε η βασίλισσα εσένα και εμένα... Αυτό τι θα πει?? Ότι κάτι ύποπτο συμβαίνει μεταξύ μας?!?
Για εσάς δεν ξέρω, πάντως για εμένα ξέρω σίγουρα ότι κάτι τέτοιο δεν συμβαίνει.....:worry:
z0itCa, συγκεντρωσου γιατι χανομαστε:P... Αν θελεις ψαξε ολα μου τα post, αλλα δε νομιζω να με δεις πουθενα να ισχυριζομαι οτι η Λοβ ηταν τσιρακι!! Το μονο που ελεγα ειναι οτι πιστευα πως μια απο τις δυο (Despoina, Λοβ) ειναι σιγουρα δολοφονος και αναλογα με το ποια μπορει να ειναι, προσπαθουσα να βγαλω λογικα συμπερασματα για το δευτερο... Τα τελευταια ομως λογια της Λοβ με ταρακουνησαν, για αυτο αλλωστε ψηφισα και κατευθειαν τη Despoina!! Τελικα ουτε η Λοβ πρεπει να ηταν δολοφονος, γεγονος που το επιβεβαιωνουν και τα στατιστικα που μας εδωσε ο Γιωργος... Και αφου βρισκονται και οι δυο δολοφονοι μεσα και το τσιρακι εχει φυγει, η πρωτη εκδοχη που μου ηρθε στο μυαλο ηταν εκεινη των 3 κοριτσιων (Despoina, kleop, σινεφιλ), δυο απο τις οποιες μαλιστα κατηγορησε στο τελευταιο post της η Λοβ (η οποια καλλιστα θα μπορουσε τελικα να ηταν ο ρουφιανος)!! Οπως πολυ σωστα ειπες, το αλλο ενδεχομενο ειναι οι δολοφονοι να βρισκονται αναμεσα σε εμας τους 3 (πραουντ, εμενα κι εσενα), αλλα τουλαχιστον ξερω πως εγω δεν ειμαι και απο εσας τις δυο δεν εχω δει κατι παραξενο μεχρι τωρα... Οποτε καταληγω σε Despoina και σινεφιλ!! Η πρωτη μαλιστα εχει ακουσει τοσες κατηγοριες μετα την αποχωρηση της Kleop και ακομα να απαντησει... Τυχαιο?? Δε νομιζω:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
z0itCa, συγκεντρωσου γιατι χανομαστε:P... Αν θελεις ψαξε ολα μου τα post, αλλα δε νομιζω να με δεις πουθενα να ισχυριζομαι οτι η Λοβ ηταν τσιρακι!!Το μονο που ελεγα ειναι οτι πιστευα πως μια απο τις δυο (Despoina, Λοβ) ειναι σιγουρα δολοφονος και αναλογα με το ποια μπορει να ειναι, προσπαθουσα να βγαλω λογικα συμπερασματα για το δευτερο... Τα τελευταια ομως λογια της Λοβ με ταρακουνησαν, για αυτο αλλωστε ψηφισα και κατευθειαν τη Despoina!! Τελικα ουτε η Λοβ πρεπει να ηταν δολοφονος, γεγονος που το επιβεβαιωνουν και τα στατιστικα που μας εδωσε ο Γιωργος...
Εσένα πώς σε ταρακούνησαν τα λόγια της Love ενώ ακόμα πίστευες μέχρι τότε ότι ήταν δολοφόνος όπως λές?
Γιατί τα στατιστικά ο Γιώργος τα έδωσε αρκετά αργότερα από την αποχώρηση της Love...
Οπότε αυτό που λές δεν μου πολυκάθεται καλά. =/
Πώς το εννοείς ακριβώς? =/

Τα άλλα που λές για Cinefil και Despoina,έχουν μία λογική ωστόσο. =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Τώρα είδα όλες τις απαντήσεις σας...
Αρχικά για αυτά που αναφέρει ο Κωνσταντίνος...Για μένα, κλεοπ, και σινεφίλ...Με το ίδιο ακριβώς σκεπτικό μπορώ να κατηγορήσω το δικό σας τρίπτυχο αφού η απάντηση του Κωνσταντίνου δεν με καλύπτει...το ότι ξέρει εκείνος ότι δεν είναι δολοφόνος με κάνει και εμένα να πω το ίδιο και είμαι σίγουρη ότι δεν θα σας κάλυπτα.

Και όσον αφορά τη ψηφοφορία και ότι δεν είχα ψηφίσει αυτά τα δυο άτομα, να σας θυμίσω ότι επέμενα στη λοβ γιατί θεωρω πώς είχε κάποιον ρόλο και ήταν και η μοναδική ψήφος μου σε ολο το παιχνίδι, σε αυτό το άτομο. Μόνο τελευταία ψήφισα κλεοπ. ούτε καν για να σώσω το τομάρι μου γιατί ακόμα ήταν νωρίς και δεν ήξερα πώς θα μπορούσε να εξελιχθεί η ψηφοφορία...Λυπάμαι μόνο που τελικά ήταν πολίτης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Εσένα πώς σε ταρακούνησαν τα λόγια της Love ενώ ακόμα πίστευες μέχρι τότε ότι ήταν δολοφόνος όπως λές?
Γιατί τα στατιστικά ο Γιώργος τα έδωσε αρκετά αργότερα από την αποχώρηση της Love...
Οπότε αυτό που λές δεν μου πολυκάθεται καλά. =/
Πώς το εννοείς ακριβώς? =/

Τα άλλα που λές για Cinefil και Despoina,έχουν μία λογική ωστόσο. =/
Aν και δεν πολυκαταλαβαινω που ειναι η ενσταση σου, θα προσπαθησω να σου εξηγησω... Λιγο πριν την αποχωρηση της Λοβ εκανα ενα post στο οποιο ελεγα πως ειμαι σιγουρος οτι ενας απο τους δυο δολοφονους ειναι ειτε η Δεσποινα, ειτε η Λοβ!! Μετα την αποχωρηση της Λοβ ομως και αφου ειδα το τελευταιο της post μπορω να πω πως ταρακουνηθηκα, γιατι πολυ απλα καποια απο τα ατομα που κατηγορησε ειχα αρχισει να τα υποπτευομαι κι εγω (βλεπε Δεσποινα και Kleop)... Γι αυτο το λογο λοιπον και αφου ισχυριζοταν τοσο επιμονα οτι ηταν πολιτης, αμεσως μετα απο την αποχωρηση της ψηφισα τη Despoina, για να εχουμε βγαλει στα σιγουρα εναν δολοφονο εξω!! Τελικα τα στατιστικα που εδωσε ο Γιωργος, επιβεβαιωσαν λιγο πολυ αυτα που ελεγε η Λοβ, καθως οπως φαινεται ειναι και οι δυο δολοφονοι στο παιχνιδι... Και αφου μας ειπε οτι το τσιρακι εχει αποχωρησει απο το παιχνιδι, λογικο επομενο (για τους λογους που εξηγησα πανω) ειναι το μυαλο μου να παει στις 3 κυριες (kleop, Despoina, Λοβ)!! Aυτα αναφερω εν ολιγοις... Ο,τι δεν καταλαβαινεις μπορω να σου το ξαναεξηγησω, αλλα στη φαση που ειμαστε δε νομιζω πως υπαρχει λογος να επαναλαμβανοματσε και "τρογομαστε" μεταξυ μας, μονο κακο μπορει να μας κανει!! Αυτο που με απασχολει τωρα ειναι αν η Despoina πρεπει να βγει σε μερα που υπαρχει αποκαλυψη η οχι, καθως αν συνεβαινε το πρωτο θα αποδεικνυονταν πολυ απο τους ισχυρισμους μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Γιώργο μου θα σε εμπιστευτώ γιατί η λογική σου με καλύπτει και θα ψηφίσω Δέσποινα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Γιώργο μου θα σε εμπιστευτώ γιατί η λογική σου με καλύπτει και θα ψηφίσω Δέσποινα...
Kωνσταντινο με λενε:redface::(...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Να γράφετε με ευδιάκριτα γράμματα αυτόν που ψηφίζετε. :P

Λίστα για Δευτέρα 05/07/2010

  1. CiNeFiL :
  2. DESPOINA :
  3. _elena_ :
  4. foreverfreak :
  5. Maraki7 :
  6. Noulou94 :
  7. Proudqueen : DESPOINA
  8. z0itCa : DESPOINA

Ψήφοι:
2 DESPOINA


Απουσίες:
2 Κλεοπάτρα (αποχώρηση)
2 Μάκης4 (αποχώρηση)
2 Maraki7 (μη συνεχόμενες - αποχωρεί στην επόμενη απουσία)
1 Proudqueen
1 rascal_gd

Αποχωρήσεις:
  1. Eupatridis: ψηφοφορία/δημοσκόπηση/tie-break (κρυφή ιδιότητα)
  2. ΚΑΝΕΙΣ : δολοφονία (κρυφή ιδιότητα) - σώθηκε από την Νοσοκόμα
  3. Κλεοπάτρα : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  4. Μάκης4 : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  5. elenaki_arnea 08 : ψηφοφορία/δημοσκόπηση (πολίτης)
  6. Πατρεύς: δολοφονία (πολίτης)
  7. love_angel: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  8. rascal_gd: δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  9. kleop: ψηφοφορία (πολίτης)
  10. ???: δολοφονία (αποκάλυψη ιδιότητας)
  11. ???: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)

Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
:lol::lol::lol:

Φαντασου να μην το εγραφε κιολας... Θρασυβουλο θα σε εβγαζε :D
Χαχαχαχα... Δεν εχεις κι αδικο:P!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Καλησπεραααααα...
Λοιπον, επειδη αυριο δεν ξερω τι ωρα θα μπορεσω να συνδεθω, πρεπει να ψηφισω απο τωρα!! Προφανως ειμαι αναμεσα σε Despoina και CiNeFiL, παρολα αυτα ομως λεω να διαφοροποιηθω απο το "τριπτυχο" μου (:P:P) και να ψηφισω CiNeFiL, γιατι θελω η Δεσποινα να φυγει την Τριτη και να μαθουμε μια και καλη τι ρολο βαρουσε στο παιχνιδι...
Καλη τυχη να εχουμε και τα λεμε αυριο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Να γράφετε με ευδιάκριτα γράμματα αυτόν που ψηφίζετε. :P

Λίστα για Δευτέρα 05/07/2010

  1. CiNeFiL :
  2. DESPOINA :
  3. _elena_ :
  4. foreverfreak : CiNeFiL
  5. Maraki7 :
  6. Noulou94 :
  7. Proudqueen : DESPOINA
  8. z0itCa : DESPOINA

Ψήφοι:
2 DESPOINA
1 CiNeFiL

Απουσίες:
2 Κλεοπάτρα (αποχώρηση)
2 Μάκης4 (αποχώρηση)
2 Maraki7 (μη συνεχόμενες - αποχωρεί στην επόμενη απουσία)
1 Proudqueen
1 rascal_gd

Αποχωρήσεις:
  1. Eupatridis: ψηφοφορία/δημοσκόπηση/tie-break (κρυφή ιδιότητα)
  2. ΚΑΝΕΙΣ : δολοφονία (κρυφή ιδιότητα) - σώθηκε από την Νοσοκόμα
  3. Κλεοπάτρα : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  4. Μάκης4 : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  5. elenaki_arnea 08 : ψηφοφορία/δημοσκόπηση (πολίτης)
  6. Πατρεύς: δολοφονία (πολίτης)
  7. love_angel: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  8. rascal_gd: δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  9. kleop: ψηφοφορία (πολίτης)
  10. ???: δολοφονία (αποκάλυψη ιδιότητας)
  11. ???: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)

Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Kωνσταντινο με λενε:redface::(...

Αχ ναι 100000000 συγγνώμη!!! Αλλά και εσύ όλο για Γιώργο μας μιλάς και μπερδεύτηκα!!!!
Τι κόλλημα είναι πια αυτό με τον Γιώργο?!?!
Λέγε, τι παίζει? Μία οικογένεια είμαστε στο Παλέρμο!!!:D:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Aπίστευτο!!!! Μετά από ένα ήρεμο Σαββατοκύριακο οι δολοφόνοι ξαναχτύπησαν αφήνοντας μια επιστολή.

Στα υπόγεια μέσα στο σοκάκι η ζέστη μας έπνιγε…Βγήκαμε έξω για καθαρό αέρα…
Μας άνοιξε η όρεξη έτσι… Αν και το μέρος που συχνάζουμε δεν έχει κόσμο, μια φιγούρα φάνηκε να περπατά γρήγορα στο δρόμο…
Δεν θέλαμε να μας φύγει…Ορμήσαμε γρήγορα και τη σκοτώσαμε.


Ήταν η _elena_

_elena_ δε ξαναμιλας χαιρετισμούς εκεί που πας στους νεκρούς φίλους μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Έχουμε και λέμε... Ζωντανοι είναι οι: Cinefil, Despoina, Foreverfreak, Maraki7, Eγώ, Proudqueen και Zoitca:hmm: Πίστευω πως η λοβ ήταν τσιράκι. Ο τρόπος αποχώρησής της ήταν ο ιδανικός για να μην αποκαλύψει την ταυτότητά της. Κι εκείνη μας προκάλεσε να ψηφίσουμε τη Δέσποινα.. Κάτι που εγώ προς το παρόν δεν το σκέφτομαι. Από την άλλη δεν υποπτεύομαι καθόλου τον Κωνσταντίνο και την Ζωή.. Νομίζω είναι αθώοι εκτός αν παίζουν πολύ καλά το ρόλο τους:whistle: Η Μαρία λογικά θ' αποχωρήσει επομένως δεν την λαμβάνω υπ' όψιν μου..

Άρα είμαι ανάμεσα σε Cinefil και Proudqueen.:confused: Kαι οι δύο δεν έχουν υπερασπιστεί ιδιαίτερα τις ιδιότητές τους... Mία από τις δύο είναι σίγουρα δολοφόνος! Προς το παρόν ψηφίζω Cinefil και αύριο που έχουμε αποκάλυψη ταυτότητας θ' αποφασίσω ανάμεσα σε Proudqueen και Δέσποινα.

Αυτά:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Μαααααααααλιστα
Οι υποψιες μου επιβεβαιωνονται για Despoina KAI NOULOU94

Δεν δολοφονησαν εμενα η τον forever freak γιατι αυτο θα τις εβαζε κατευθειαν στο στοχαστρο μας!
Και τωρα η Νουλου επειδη την ειχα παρει χαμπαρι σε προηγουμενο ποστ προσπαθει να στρεψει τις υποψιες σε μενα!

Επισης και οι 2 δεν εχουν ψηφισει..Τι περιμενουν αραγε;
Να δουν ποιος εχει τις περισσοτερες και να συντονιστουν για να τον ψηφισουν για να μην φυγουν αυτες;;

Σκιζω τα πτυχια μου (ενα lower μην φανταστειτε χαχαχα) οτι ειναι αυτες!
Εμπρος λοιπον καλοι μου πολιτεςςςςς (αστυνομος σαινης)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Συγνώμη Proudqueen αλλά εγώ μια χαρά εχω ψηφίσει :D Κάποιος δεν βλέπει καλά:whistle: και κάνει σενάρια για να απενοχποιηθεί!:D Και δεν σε κατηγόρησα ακόμα.. Υποθέσεις κάνω.. Αποδείξεις δεν έχω για κανέναν σας:D Eσύ για ποιο λόγο ακριβώς με υποψιάζεσαι?

Y.Γ: Κρίμα που το lower σου θα γίνει κομματάκια..
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top