Παλέρμο #24 - The Game

Ποια θα θέλατε να αποχωρήσει από την Palermo city; λήγει 9:15
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 1)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Α ναι... Κοιταγα την λιστα πιο πανω αλλα ψηφισες μετα...
Και ΤΙ ΣΥΜΠΤΩΣΗ...Δεν ψηφισες Δεσποινα αλλα Σινεφιλ...
Για να δουμε τι θα ψηφισει η Δεσποινα..Χμμμμμμμμμ

Τους λογους τους εχω εξηγησει ηδη σε αλλο ποστ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Eγώ στο μόνο ποστ που είδα πως με αναφέρεις λες μόνο ότι έχεις υποψίες για μένα.. Δεκτό:P

Αποφάσισα να ψηφίσω Σινεφιλ γιατί αύριο που έχουμε αποκάλυψη ψηφοφορίας έχω στο μυαλό μου να κάνω το εξής.. Αν ψηφιστεί (και από εμένα) η Δέσποινα και αποκαλυφθεί πως είναι δολοφόνος τότε η λοβ ήταν ο ρουφιάνος μας. Αν όμως η Δέσποινα είναι πολίτης τότε η λοβ προσπαθούσε να μας παραπλανήσει και λογικά θα ήταν τσιράκι.. Από την άλλη θα μπορούσε και η Δέσποινα να ναι ρουφιάνος. Δεν το αποκλείω. Αυτό το σχέδιο έχω προς το παρόν στο μυαλό μου.. Κ αν τυχόν ήμουν δολοφόνος δεν θα τολμούσα καν να γράψω στο ποστ μου ότι κατηγορώ τη Δέσποινα.. Μιας και όπως λες μαζί της το χω στήσει το έγκλημα..:P

=>Στην ψηφοφορία των 8 δεν θα είμαι εδώ.. Έχω να πάω σε κάτι γενέθλια:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα 05/07/2010

  1. CiNeFiL :
  2. DESPOINA :
  3. foreverfreak : CiNeFiL
  4. Maraki7 :
  5. Noulou94 : CiNeFiL
  6. Proudqueen : DESPOINA
  7. z0itCa : DESPOINA

Ψήφοι:
2 DESPOINA
2 CiNeFiL

Απουσίες:
2 Κλεοπάτρα (αποχώρηση)
2 Μάκης4 (αποχώρηση)
2 Maraki7 (μη συνεχόμενες - αποχωρεί στην επόμενη απουσία)
1 Proudqueen
1 rascal_gd

Αποχωρήσεις:
  1. Eupatridis: ψηφοφορία/δημοσκόπηση/tie-break (κρυφή ιδιότητα)
  2. ΚΑΝΕΙΣ : δολοφονία (κρυφή ιδιότητα) - σώθηκε από την Νοσοκόμα
  3. Κλεοπάτρα : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  4. Μάκης4 : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  5. elenaki_arnea 08 : ψηφοφορία/δημοσκόπηση (πολίτης)
  6. Πατρεύς: δολοφονία (πολίτης)
  7. love_angel: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  8. rascal_gd: δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  9. kleop: ψηφοφορία (πολίτης)
  10. _elena_ : δολοφονία (πολίτης)
  11. ???: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)

Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Ρε παιδιά σόρρυ αλλά είχα μάθημα το πρωί και μετά ξανακοιμήθηκα. :redface:

Λοιπόν, όπως έχω ξαναπεί το κακό ξεκίνησε από τη λοβ. Πιστεύω πως είχε σίγουρα κάποιον ρόλο στο παιχνίδι και για αυτό επέμενα και τόσο πολύ σε εκείνη...είχα πει και εγω πως ο τρόπος που έφυγε ήταν ο ιδανικός...

Δεν θέλω να ψηφίσω σινεφιλ..Δεν πιστεύω πως έχει κάποιον ιδιαίτερο ρόλο στο παιχνίδι...Θα ψηφίσω όμως Noulou94 για να φύγουν ΚΑΙ αυτές οι υποψίες ότι δήθεν είμαστε δολοφόνες.:confused:
Ε, μετά από αυτά δεν ξέρω τι άλλο να κάνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Μαααααααααλιστα
Οι υποψιες μου επιβεβαιωνονται για Despoina KAI NOULOU94

Δεν δολοφονησαν εμενα η τον forever freak γιατι αυτο θα τις εβαζε κατευθειαν στο στοχαστρο μας!
Και τωρα η Νουλου επειδη την ειχα παρει χαμπαρι σε προηγουμενο ποστ προσπαθει να στρεψει τις υποψιες σε μενα!

Επισης και οι 2 δεν εχουν ψηφισει..Τι περιμενουν αραγε;
Να δουν ποιος εχει τις περισσοτερες και να συντονιστουν για να τον ψηφισουν για να μην φυγουν αυτες;;

Σκιζω τα πτυχια μου (ενα lower μην φανταστειτε χαχαχα) οτι ειναι αυτες!
Εμπρος λοιπον καλοι μου πολιτεςςςςς (αστυνομος σαινης)
Αχα, σα να εχουν μια βαση αυτα που λες... Ομολογω πως η Noulou94 δεν ειχε περασει καν απο το μυαλο μου, αλλα τωρα εχει αρχισει να παιζει και το δικο της ονομα στη λιστα με τους δολοφονους!! Αν δεν κανω λαθος μαλιστα, αυτο το "τεχνασμα" (το να ψηφισουν δηλαδη τον ιδιο πολιτη, ωστε να βγει απο το παιχνιδι, αντι της Δεσποινα) πρεπει να το εχουν ξανακανει στο παρελθον, στην περιπτωση της Kleop αν δεν απατομαι... Παρολα αυτα οι υποψιες για τη Σινεφιλ, δε λενε ακομα να φυγουνε απο τη σκεψη μου!! Η τριαδα kleop (τσιρακι), despoina και cinefil (δολοφονοι), μου φαινεται ιδανικη... Παντως οποιο και απο τα δυο σεναρια να ισχυει, ενας ειναι ο κοινος παραγοντας... Η Δεσποινα:P!!

Ρε παιδιά σόρρυ αλλά είχα μάθημα το πρωί και μετά ξανακοιμήθηκα. :redface:

Λοιπόν, όπως έχω ξαναπεί το κακό ξεκίνησε από τη λοβ. Πιστεύω πως είχε σίγουρα κάποιον ρόλο στο παιχνίδι και για αυτό επέμενα και τόσο πολύ σε εκείνη...είχα πει και εγω πως ο τρόπος που έφυγε ήταν ο ιδανικός...

Δεν θέλω να ψηφίσω σινεφιλ..Δεν πιστεύω πως έχει κάποιον ιδιαίτερο ρόλο στο παιχνίδι...Θα ψηφίσω όμως Noulou94 για να φύγουν ΚΑΙ αυτές οι υποψίες ότι δήθεν είμαστε δολοφόνες.:confused:
Ε, μετά από αυτά δεν ξέρω τι άλλο να κάνω...
Το κολπακι αυτο το εχουμε δει απειρες φορες στο παρελθον... Αφου εχουν πεσει οι κατηγοριες οτι η Noulou94 ειναι η δευτερη δολοφονος, την κατηγορεις αμεσως για να διωξεις τις υποψιες απο πανω της!! Περισσοτερο σαν κινηση πανικου μου φαινεται αυτη... Βεβαια και το δε θελω να ψηφισω σινεφιλ, δε μου καθεται καλα!!Ειτε που δεν ειναι δολοφονος και λες πως δε θελεις να την ψηφισεις, για να πεσουμε πανω της, ειτε κι εγω δεν ξερω τι... Πολυ ζαλαδα αυτο το παιχνιδι:/:!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα 05/07/2010

  1. CiNeFiL :
  2. DESPOINA : Noulou94
  3. foreverfreak : CiNeFiL
  4. Maraki7 :
  5. Noulou94 : CiNeFiL
  6. Proudqueen : DESPOINA
  7. z0itCa : DESPOINA

Ψήφοι:
2 DESPOINA
2 CiNeFiL
1 Noulou94

Απουσίες:
2 Κλεοπάτρα (αποχώρηση)
2 Μάκης4 (αποχώρηση)
2 Maraki7 (μη συνεχόμενες - αποχωρεί στην επόμενη απουσία)
1 Proudqueen
1 rascal_gd

Αποχωρήσεις:
  1. Eupatridis: ψηφοφορία/δημοσκόπηση/tie-break (κρυφή ιδιότητα)
  2. ΚΑΝΕΙΣ : δολοφονία (κρυφή ιδιότητα) - σώθηκε από την Νοσοκόμα
  3. Κλεοπάτρα : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  4. Μάκης4 : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  5. elenaki_arnea 08 : ψηφοφορία/δημοσκόπηση (πολίτης)
  6. Πατρεύς: δολοφονία (πολίτης)
  7. love_angel: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  8. rascal_gd: δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  9. kleop: ψηφοφορία (πολίτης)
  10. _elena_ : δολοφονία (πολίτης)
  11. ???: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)

Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Ρε Δέσποινα έλεος!! Με την τακτική σου κάνεις να φαίνομαι εγώ ως ένοχη! Πο ρε αν είναι δυνατόν...:mad:

Σόρρυ..:redface: Ας ηρεμήσω:P
Λοιπόν.. Δυστυχώς Δέσποινα τώρα έπεσαν υποψίες και πάνω μου. Και με το να με ψηφίσεις τις έκανες εντονότερες. Δεν τα αδικώ τα παιδιά. Στη θέση τους το ίδιο θα έκανα.:worry:
Εγώ βρίσκομαι σε αδιέξοδο.. Αν δεν βγω σήμερα.. ή αν δεν με φάνε οι δολοφόνοι αύριο.. άμα ψηφίσω Δέσποινα θα μου πουν ότι το κάνω για να την καλύψω και άμα ψηφίσω Proudqueen θα μου πουν ότι το κάνω γιατί σαν δολοφόνος που λέτε ότι είμαι δεν μπορώ να ψηφίσω τη Δέσποινα η οποία θεωρείται κ εκείνη ένοχη:confused: Και μόνο που το σκέφτομαι μπερδεύομαι!

Αν μπει η Cinefil και ψηφίσει εμένα τότε νομίζω τα πράγματα είναι ξεκάθαρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Αχα, σα να εχουν μια βαση αυτα που λες... Ομολογω πως η Noulou94 δεν ειχε περασει καν απο το μυαλο μου, αλλα τωρα εχει αρχισει να παιζει και το δικο της ονομα στη λιστα με τους δολοφονους!! Αν δεν κανω λαθος μαλιστα, αυτο το "τεχνασμα" (το να ψηφισουν δηλαδη τον ιδιο πολιτη, ωστε να βγει απο το παιχνιδι, αντι της Δεσποινα) πρεπει να το εχουν ξανακανει στο παρελθον, στην περιπτωση της Kleop αν δεν απατομαι... Παρολα αυτα οι υποψιες για τη Σινεφιλ, δε λενε ακομα να φυγουνε απο τη σκεψη μου!! Η τριαδα kleop (τσιρακι), despoina και cinefil (δολοφονοι), μου φαινεται ιδανικη... Παντως οποιο και απο τα δυο σεναρια να ισχυει, ενας ειναι ο κοινος παραγοντας... Η Δεσποινα:P!!

Το κολπακι αυτο το εχουμε δει απειρες φορες στο παρελθον... Αφου εχουν πεσει οι κατηγοριες οτι η Noulou94 ειναι η δευτερη δολοφονος, την κατηγορεις αμεσως για να διωξεις τις υποψιες απο πανω της!! Περισσοτερο σαν κινηση πανικου μου φαινεται αυτη... Βεβαια και το δε θελω να ψηφισω σινεφιλ, δε μου καθεται καλα!!Ειτε που δεν ειναι δολοφονος και λες πως δε θελεις να την ψηφισεις, για να πεσουμε πανω της, ειτε κι εγω δεν ξερω τι... Πολυ ζαλαδα αυτο το παιχνιδι:/:!!

Μα, έχω γίνει πολύ famous σε αυτό το παλέρμο.:P

Όσον αφορά τη σινεφιλ το δικαιολόγησα όσο πιο καλά μπορούσα. Και είπα αυτό που πιστεύω...τώρα αν ψάχνετε τις λέξεις...τι να πω:/:
Ψήφισα νουλου γιατί έχετε πάλι άδικες υποψίες για μένα...Αν η νουλου είναι δολοφόνος δεν γνωρίζω σαφώς.
Δηλαδή με ποιά ψήφο θα ήσασταν ικανοποιημένοι; :hmm: Ό,τι και να ψηφίσω θα πείτε ότι κάτι κρύβεται...
Νομίζω ΄πως έχετε βάλει παρωπίδες και δεν βλέπετε κάποια πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Θα γινει ψηφοφορια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Άνοιξε δημοσκόπηση πάνω πάνω (ψηφίζετε μέχρι τις 9:15)

ΤΕΛΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
DAY 7
Η _elena_ ήταν το επόμενο θύμα. Οι δολοφόνοι γκρέμισαν ακόμα ένα σπίτι, χάλασαν ακόμα μια οικογένεια, γκρέμισαν και άλλα άνειρα. Η πράξη σύμφωνα με την ιατροδικαστική ομάδα του Dr Ξεκοιλιάρη διάρκεσε 30 sec και το θύμα έφαγε μία και μόνο μαχαιριά όπου έγινε θανατηφόρος τρώση της καρωτίδας. Οι δολοφόνοι αφήσαν την συνηθισμένη τώρα πια επιστολή που παραθέτουμε παρακάτω.

Στα υπόγεια μέσα στο σοκάκι η ζέστη μας έπνιγε…Βγήκαμε έξω για καθαρό αέρα…
Μας άνοιξε η όρεξη έτσι… Αν και το μέρος που συχνάζουμε δεν έχει κόσμο, μια φιγούρα φάνηκε να περπατά γρήγορα στο δρόμο…
Δεν θέλαμε να μας φύγει…Ορμήσαμε γρήγορα και τη σκοτώσαμε.

Ήταν η _elena_



Η κηδεία της Έλενας θα γίνει αύριο στον ορθόδοξο ιερό ναό της Παλέρμο city, καφέ θα σερβιστεί στην καφετέρια ''Μπάμπης'' δίπλα από τον ιερό ναό.
__________________________________________________________________________________________________________

Η Despoina ήταν πολύ χαρούμενη σήμερα το πρωί. Θα πήγαινε διακοπές, είδη ετοίμαζε τα πράγματα της και πήγε να αγοράσει τα απαραίτητα. Ο κύριος Μπατσίδης την είδε να περπατάει χαρούμενη. Διέκρινε κάτι ηρωνικό στο προσωπό της κάτι που δεν ειχε συναντήσει σε καμιά κοπέλα της ηλικίας της. Αμέσως της έκαλε αλτ και της φόρετε χειροπεδες. Οι λιγμοί της άτυχης κοπέλας δεν συγκήνησαν τον κύριο Μπατσίδι ο οποίος αγέρωχος την έριξε μέσα στο περιπολικό και την πήρε στο τμήμα. Μάταια οι γονείς της προσπαθούσαν να πείσουν τον κύριο Μπατσίδη. Η κοπέλα χωρίς να διευκρινιστεί αν είναι αθώα ή ένοχη κλείστηκε φυλακή.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Δυστυχως ελειπα και δε μπορεσα να ψηφισω, αλλα ακομα και να ψηφιζα μαλλον θα την εριχνα στη CiNeFiL (για να εχουμε το σιγουρο δολοφονο την Τριτη) και θα καταληγαμε σε αδιεξοδο, οποτε ισως ειναι καλυτερα που ηρθαν ετσι τα πραγματα!! Τωρα θα πρεπει να δειξουμε υπομονη για τη συνεχεια του παιχνιδιου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Λίστα για ΤΡΙΤΗ 06/07/2010

  1. CiNeFiL :
  2. foreverfreak :
  3. Noulou94 :
  4. Proudqueen :
  5. z0itCa :

Ψήφοι:



Απουσίες:

2 Κλεοπάτρα (αποχώρηση)
2 Μάκης4 (αποχώρηση)
3 Maraki7 (αποχώρηση)
1 Proudqueen
1 CiNeFiL
1 rascal_gd

Αποχωρήσεις:

  1. Eupatridis: ψηφοφορία/δημοσκόπηση/tie-break (κρυφή ιδιότητα)
  2. ΚΑΝΕΙΣ : δολοφονία (κρυφή ιδιότητα) - σώθηκε από την Νοσοκόμα
  3. Κλεοπάτρα : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  4. Μάκης4 : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  5. elenaki_arnea 08 : ψηφοφορία/δημοσκόπηση (πολίτης)
  6. Πατρεύς: δολοφονία (πολίτης)
  7. love_angel: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  8. rascal_gd: δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  9. kleop: ψηφοφορία (πολίτης)
  10. _elena_ : δολοφονία (πολίτης)
  11. despoina: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  12. Maraki7 : αποχώρηση λόγω 3 μη συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)

Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

Τρίτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.


====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Οι δολοφόνοι αποφάσισαν να σκοτώσουν την z0itCa!


z0itCa δεν ξαναμιλάς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Μαλιστα...
Ψηφιζω Νουλου, εχω εξηγησει γιατι..
Καιρος να δουμε τι ψαρια πιασαμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
-- ΜΗΝΥΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΛΑΣΗ--
Η επιλογή μου για το φόνο δεν ήταν τυχαία...Με προσοχή και αμφιβολία θα τα καταλάβετε όλα όπως και εγώ!!;)

Καλή συνέχεια και τα λέμε στο επόμενο Παλέρμο αλάνια!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
H Cinefil έχει να παρακολουθήσει το θέμα από τις 02-07-10! Λοιπόν λογικά αν είχε κάποιο ρόλο θα είχε ενδιαφερθεί περισσότερο και θ ακολουθούσε τις εξελίξεις του παιχνιδιού. Ψηφίζω Proudqueen μιας και η Δέσποινα βγήκε χθες (και γω χθες Cinefil θα ψήφιζα στη δημοσκόπηση).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Λίστα για ΤΡΙΤΗ 06/07/2010

  1. CiNeFiL :
  2. foreverfreak :
  3. Noulou94 : Proudqueen
  4. Proudqueen : Noulou94

Ψήφοι:

1 Proudqueen
1 Noulou94


Απουσίες:

2 Κλεοπάτρα (αποχώρηση)
2 Μάκης4 (αποχώρηση)
3 Maraki7 (αποχώρηση)
1 Proudqueen
1 CiNeFiL
1 rascal_gd

Αποχωρήσεις:

  1. Eupatridis: ψηφοφορία/δημοσκόπηση/tie-break (κρυφή ιδιότητα)
  2. ΚΑΝΕΙΣ : δολοφονία (κρυφή ιδιότητα) - σώθηκε από την Νοσοκόμα
  3. Κλεοπάτρα : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  4. Μάκης4 : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  5. elenaki_arnea 08 : ψηφοφορία/δημοσκόπηση (πολίτης)
  6. Πατρεύς: δολοφονία (πολίτης)
  7. love_angel: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  8. rascal_gd: δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  9. kleop: ψηφοφορία (πολίτης)
  10. _elena_ : δολοφονία (πολίτης)
  11. despoina: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  12. Maraki7 : αποχώρηση λόγω 3 μη συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  13. z0itCa: δολοφονια (κρυφή ιδιότητα)

Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

Τρίτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.


====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ωραια και τωρα μειναμε 4... Τερμα τα ψεματα παιδια, σημερα ειναι η μερα που ειτε θα κερδισουν τα θυματα, ειτε οι δολοφονοι!! Πφφφ... Εχουμε και λεμε λοιπον:
Τη CiNeFiL πλεον την εχω αποκλεισει, οπως ειπε και η Νουlou, αν ειχε καποιο ρολο, θα εδειχνε τουλαχιστον το ελαχιστο ενδιαφερον!! Μαλλον την κατηγορησαμε αδικα και ξενερωσε, απλα δε μπορουσε να μπει η κι εγω δεν ξερω τι...
Η πραουντκουιν, δε πιστευω πως μπορει να ειναι δολοφονος!! Προσπαθησε να παιξει οσο το δυνατον ξεκαθαρα, εδωσε καποιες συγκεκριμενες κατευθυνσεις και το σημαντικοτερο δε φοβηθηκε να πει την αποψη της, παρολο που καποιοι μετα το εκμεταλλευτηκαν και επεσαν πανω της...
Οποτε ποιος μενει?? Δυστυχως η ευτυχως η Noulou94, ενα ατομο που μεχρι χθες δε μου ειχε περασει καν απο το μυαλο!! Ενα ατομο που κατεδειξε η Λοβ μετα τη δολοφονια της, αλλα για εναν περιεργο λογο δεν κατηγορησε κανενας... Φυσικα και δε μπορεις να εισαι σιγουρος γι αυτο το παιχνιδι, αλλα οι ενδειξεις εκει οδηγουν!! Πιστευω μαλιστα πως την πηρε στο λαιμο της η Despoina, οταν την ψηφισε χθες με σκοπο να φυγουν οι υποψιες απο πανω της...
Τεσπα, αυτα ειχα να πω και τελικα καταληγω στη Noulou94!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Λίστα για ΤΡΙΤΗ 06/07/2010

  1. CiNeFiL :
  2. foreverfreak : Noulou94
  3. Noulou94 : Proudqueen
  4. Proudqueen : Noulou94

Ψήφοι:

2 Noulou94
1 Proudqueen


Απουσίες:

2 Κλεοπάτρα (αποχώρηση)
2 Μάκης4 (αποχώρηση)
3 Maraki7 (αποχώρηση)
1 Proudqueen
1 CiNeFiL
1 rascal_gd

Αποχωρήσεις:

  1. Eupatridis: ψηφοφορία/δημοσκόπηση/tie-break (κρυφή ιδιότητα)
  2. ΚΑΝΕΙΣ : δολοφονία (κρυφή ιδιότητα) - σώθηκε από την Νοσοκόμα
  3. Κλεοπάτρα : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  4. Μάκης4 : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  5. elenaki_arnea 08 : ψηφοφορία/δημοσκόπηση (πολίτης)
  6. Πατρεύς: δολοφονία (πολίτης)
  7. love_angel: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  8. rascal_gd: δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  9. kleop: ψηφοφορία (πολίτης)
  10. _elena_ : δολοφονία (πολίτης)
  11. despoina: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  12. Maraki7 : αποχώρηση λόγω 3 μη συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  13. z0itCa: δολοφονια (κρυφή ιδιότητα)

Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

Τρίτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.


====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top