Παλέρμο #24 - The Game

Ποια θα θέλατε να αποχωρήσει από την Palermo city; λήγει 9:15
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 1)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Λοιπόν!
Ο rascal_gd πάνω που σκεφτόμουν σοβαρά να τον ψηφίσω δολοφονήθηκε:hmm: Η Cinefil μου φαίνεται ύποπτη... Το ίδιο και η kleop.. Το επιχείρημα που χρησιμοποίησε για να ψηφίσει το Maraki7 δεν στέκει! Η Cinefil από την άλλη νομίζω ψήφισε τον Κωνσταντίνο για ξεκάρφωμα.. Μάλλον εδώ έχουμε κάποιον δολοφόνο.. Ψηφίζω kleop γιατί μου φαίνεται πολύ πιο ύποπτη από τη Cinefil.Και ο Θεός βοηθός:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Εχω σοβαρες υποψιες για despoina kai noulou....
Ενω προηγουνταν η Δεσποινα με 2 ψηφους ξαφνικα και οι 2 ψηφιζουν κλεοπ και την βγαζουν μπροστα με 3 ψηφους σε σχετικα μικρο διαστημα αρα πιθανον να συνεννοηθηκαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Εμένα δεν μου φαίνεται τόσο ύποπτο. Αν το παρατηρήσεις ξανά θα δεις ότι και χθες η Κλέοπ είχε αρκετές ψήφους... Δεν είναι τόσο ύποπτο..
'Αλλωστε η πρώτη επιλογή της Δέσποινας δεν ήταν η Κλέοπ αλλά ο ράσκαλ που ταξίδεψε για ένα κόσμο καλύτερο, ανάμεσα στα αστέρια.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Χθες τον ψηφισε, σημερα τον δολοφονησαν
Τυχαιο;; Μπορει :P

Επισης εχουν φυγει ηδη 8 παικτες..
Ας μας πειτε ποσοι δολοφονοι ειναι μεσα να εχουμε εναν μπουσουλα (1 ή και οι 2; ) :beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Χθες τον ψηφισε, σημερα τον δολοφονησαν
Τυχαιο;; Μπορει :P

Επισης εχουν φυγει ηδη 8 παικτες..
Ας μας πειτε ποσοι δολοφονοι ειναι μεσα να εχουμε εναν μπουσουλα (1 ή και οι 2; ) :beer:

Σίγουρα όχι τυχαίο... Η Δέσποινα, είναι ή η τέλεια δολοφόνος, ή το τέλειο θύμα.. Γιατί όπως ακριβώς τόνισες, αυτό δεν είναι κάτι τυχαίο.. Ο πραγματικός δολοφόνος θα ήταν λοιπόν απόλυτα καλύμένος πίσω από την Δέσποινα...:worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή 2/07/2010

  1. CiNeFiL: foreverfreak
  2. DESPOINA: kleop
  3. _elena_: CiNeFiL
  4. foreverfreak: DESPOINA
  5. kleop: Μaraki7
  6. Maraki7:
  7. Noulou94: kleop
  8. Proudqueen: DESPOINA
  9. z0itCa: kleop
Ψήφοι:
3 kleop
2 DESPOINA
1 Maraki7
1 foreverfreak
1 CiNeFiL


Απουσίες:
2 Κλεοπάτρα (αποχώρηση)
2 Μάκης4 (αποχώρηση)
1 Maraki7
1 Proudqueen
1 rascal_gd

Αποχωρήσεις:
  1. Eupatridis: ψηφοφορία/δημοσκόπηση/tie-break (κρυφή ιδιότητα)
  2. ΚΑΝΕΙΣ : δολοφονία (κρυφή ιδιότητα) - σώθηκε από την Νοσοκόμα
  3. Κλεοπάτρα : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  4. Μάκης4 : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  5. elenaki_arnea 08 : ψηφοφορία/δημοσκόπηση (πολίτης)
  6. Πατρεύς: δολοφονία (πολίτης)
  7. love_angel: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  8. rascal_gd: δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)


Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.

====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
παιδια γιατι δεν κοιτατε κανεναν αλλον πιο υποπτο;εμενα βαλατε στο ματι;
α,και ενας ακομα λογος που ψηφισα μαρακι7 ηταν επειδη πιστευω πως συννενοειται με αλλους(ονοματα δεν λεμε οικογενειες δεν θιγουμε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Ναι, αλλά δεν γίνεται να κατηγορείς την κοπέλα χωρίς να έχεις αποδείξεις... Πάλι δηλαδή βάσει ενστίκτου κινήσαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
οπως το λες βασει ενστικτου,γιατι και το ενστικτο μετραει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Μετράει για εμένα ελάχιστα.. Δεν λέω ότι δεν το λαμβάνω υπ' όψιν αλλά όπως είπα ελάχιστα.... Και σε τέτοιες υποθέσεις που είμαστε πολλοί πολίτες και έχουμε διαφορετικές γνώμες, πιστεύω ότι ο ορθολογισμός και η στήριξη των επιχειρημάτων μας στη λογική παίζουν σαφώς σημαντικότερο ρόλο.
Γιατί να στο πω και πιο χύμα, εμένα σαν Ζωή, το δικό σου βάσει ενστίκτου δεν θα με πείσει, ίσα- ίσα που θα μου δημιουργήσει μία άλλη εντύπωση...
Αν ήταν μία φορά και ήταν πολύ ισχυρό ένστικτο, να πεις οκ.. Αλλά από την αρχή μόνο το ένστικτό σου μας παρουσιάζεις...
Δεν θέλω σε καμία περίπτωση να θίξω εσένα ή και οποιονδήποτε άλλο, γιατί προφανώς οι απόψεις μας διαφέρουν σε αυτό το θέμα...
Απλά σου παρουσιάζω το δικό μου σκεπτικό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Μετράει για εμένα ελάχιστα.. Δεν λέω ότι δεν το λαμβάνω υπ' όψιν αλλά όπως είπα ελάχιστα.... Και σε τέτοιες υποθέσεις που είμαστε πολλοί πολίτες και έχουμε διαφορετικές γνώμες, πιστεύω ότι ο ορθολογισμός και η στήριξη των επιχειρημάτων μας στη λογική παίζουν σαφώς σημαντικότερο ρόλο.
Γιατί να στο πω και πιο χύμα, εμένα σαν Ζωή, το δικό σου βάσει ενστίκτου δεν θα με πείσει, ίσα- ίσα που θα μου δημιουργήσει μία άλλη εντύπωση...
Αν ήταν μία φορά και ήταν πολύ ισχυρό ένστικτο, να πεις οκ.. Αλλά από την αρχή μόνο το ένστικτό σου μας παρουσιάζεις...
Δεν θέλω σε καμία περίπτωση να θίξω εσένα ή και οποιονδήποτε άλλο, γιατί προφανώς οι απόψεις μας διαφέρουν σε αυτό το θέμα...
Απλά σου παρουσιάζω το δικό μου σκεπτικό...
ενταξει zotiCa οπως σκεφτεται ο καθενας.(αλλα και εγω μην νομιζεις δεν σκεφτομαι συνεχεια με το ενστικτο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Με 3 ψήφους αποχωρεί η kleop, που μας λέει τα τελευταία της λόγια.

Σήμερα έχει και αποκάλυψη ιδιότητας, έτσι; Η kleop είναι ...

πολίτης


Με βάση τα παραπάνω οι πιθανότητες για νίκη των δολοφόνων, από εκεί που στην αρχή του παιχνιδιού ήταν 35%-50%, τώρα πλέον υπολογίζονται μεταξύ 50%-71%.



Λίστα για Δευτέρα 05/07/2010

  1. CiNeFiL :
  2. DESPOINA :
  3. _elena_ :
  4. foreverfreak :
  5. Maraki7 :
  6. Noulou94 :
  7. Proudqueen :
  8. z0itCa :

Ψήφοι:


Απουσίες:
2 Κλεοπάτρα (αποχώρηση)
2 Μάκης4 (αποχώρηση)
2 Maraki7 (μη συνεχόμενες - αποχωρεί στην επόμενη απουσία)
1 Proudqueen
1 rascal_gd

Αποχωρήσεις:
  1. Eupatridis: ψηφοφορία/δημοσκόπηση/tie-break (κρυφή ιδιότητα)
  2. ΚΑΝΕΙΣ : δολοφονία (κρυφή ιδιότητα) - σώθηκε από την Νοσοκόμα
  3. Κλεοπάτρα : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  4. Μάκης4 : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  5. elenaki_arnea 08 : ψηφοφορία/δημοσκόπηση (πολίτης)
  6. Πατρεύς: δολοφονία (πολίτης)
  7. love_angel: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  8. rascal_gd: δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  9. kleop: ψηφοφορία (πολίτης)
  10. ???: δολοφονία (αποκάλυψη ιδιότητας)
  11. ???: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)

Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Μπορούμε να μάθουμε πόσοι δολοφόνοι έχουν μείνει μέσα στο παιχνίδι και αν υπάρχει τσιράκι??
Επίσης και το αν ο ρουφιάνος ήταν ένας από τους παίκτες που δεν εμφανίστηκαν καθόλου? Στον Μάκης4 και Κλεοπάτρα αναφέρομαι.

Πότε περιμένετε να μας το πείτε δηλαδή? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
ειδατε τελικα πολιτης ημουν,δηλαδη τσαμπα με υποπτευοσασταν μερικοι.
δεν πειραζει ομως μια χαρα περασα και μεχρι εδω:D.
λοιπον ευχομαι να περασετε καλα οπως περασα και εγω!καλο παλερμο και καλη συνεχεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Day 4
Σήμερα όπως και πολλοί άλλοι πολίτες μετακόμισα από την Παλέρμο city και κάνω ρεπορτάζ από άλλη πόλη γιατί φοβάμαι για την ζωή μου. Το βράδυ ξαναείχαμε δολοφονία ανθρώπου αγνώστου μέχρι στιγμής στοιχείων με πιθανό όνομα rascal_qd. Οι Αρχές δεν κατέληξαν ακόμα στο συμπέρασμα για το τι ρόλο βαρούσε. Δίπλα του βρέθηκε η επιστολή που οι δολοφόνοι συνηθίζουν να αφήνουν μετά τις απαράδεχτες πράξεις τους.
Η επιστολή έλεγε:
H 3η νύχτα βγήκε… Αχόρταγοι όπως πάντα για το πλούσιο ανθρώπινο αίμα…
Θέλαμε να γίνει γρήγορα… Είδαμε μια σκιά εκείνη τη στιγμή να διασχίζει το δρομάκι…
Είχαμε ήδη βρει τρόπο να προσεγγίζουμε τα θυματά μας οπότε μάθαμε το όνομά του…Μετά το μαχαίρι μπήκε αργά στο σώμα του. Έπρεπε να τελειώσει.


Το πτώμα βρέθηκε κάτω από το πιο ψηλο κτήριο της πόλης και το σώμα εκτός από μαχαιριές ήταν διαλυμένο στην κρανιοθωρακική χώρα. Πιστεύουμε ότι η πράξη δεν έγινε στο δρομάκι αλλά πάνω στο κτήριο και η επιστολή ήταν απλή μπλόφα.



______________________________________

Απίστευτο και όμως αληθινό. Η Κleop μαθήτρια δευτέρας γυμνασίου συνελήφθηκε από τους επιτηρητές να αντιγράφει από το κινητό της κατά την διάρκεια των εξετάσεων του μαθήματος Γεωγραφία. Από το παραθύρι του σχολείου πέρασε ο γνωστός αστυνομικός κύριος Μπατσίδης ο οποίος με την άκρη του ματιού του είδε το μικρό κορίτσι να βλέπει το κινητό της. Αμέσως ΖΗΤΑΔΕΣ περικύκλωσαν το σχολειο και συνέλαβαν την άτυχη μαθήτρια. Στην ανάκριση το μόνο που ειπε η μαθήτρια ήταν ότι δεν ήξερε τα ποτάμια της Ασίας. Ο κύριος Μπατσίδης το θεώρησε υποπτο αφού συμπαίρανε ότι πρόκειται για συνθηματικά λόγια και έκλεισε μικρό κορίτσι στην φυλακή.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
πολυ ωραια τα περιεγραψες focko αλλα ειμαι μαθητρια της δευτερας γυμνασιου και οχι της πρωτης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
:) το διόρθωσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Επίσης και το αν ο ρουφιάνος ήταν ένας από τους παίκτες που δεν εμφανίστηκαν καθόλου? Στον Μάκης4 και Κλεοπάτρα αναφέρομαι.
Και να έπαιζαν, όταν φεύγει ρουφιάνος ή τσιράκι και έχουμε αποκάλυψη ιδιότητας, αποκαλύπτεται απλώς ότι ήταν "πολίτης".

Το μόνο που αποκαλύπτουμε δηλαδή είναι "πολίτης" ή "δολοφόνος". Αν ο παίχτης που αποχωρεί έχει + κάποιο άλλο ρόλο (ρουφιάνος, τσιράκι, νοσοκόμα) απλά λέμε "πολίτης".


Πότε περιμένετε να μας το πείτε δηλαδή? :(
Όταν θα έχει σασπένς το παιχνίδι. :P


Μπορούμε να μάθουμε πόσοι δολοφόνοι έχουν μείνει μέσα στο παιχνίδι και αν υπάρχει τσιράκι??
Για τον αριθμό των δολοφόνων έδωσα μια πληροφορία πιο πάνω, ότι οι πιθανότητες να κερδίσουν είναι τουλάχιστον 50%.


Όσον αφορά το τσιράκι τώρα... Μιας και οι πιθανότητες γέρνουν γερά προς τους δολοφόνους, ας μπαλατζάρουμε λίγο το παιχνίδι λέγοντας ότι το τσιράκι δεν είναι ανάμεσά σας, αλλά αποχώρησε σε κάποια από τις δολοφονίες/ψηφοφορίες που έγιναν έως τώρα.

Περισσότερα αργότερα ίσως, ανάλογα με την έκβαση του παιχνιδιού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Για τον αριθμό των δολοφόνων έδωσα μια πληροφορία πιο πάνω, ότι οι πιθανότητες να κερδίσουν είναι τουλάχιστον 50%.
Xμμμμ. Λογικά θα έχουν μείνει δηλαδή και οι δύο δολοφόνοι μέσα.Στην καλύτερη περίπτωση να έχει μείνει ένας.

Δηλαδή η χειρότερη περίπτωση είναι να μην έχουμε βγάλει κανέναν! :eek:
Όσον αφορά το τσιράκι τώρα... Μιας και οι πιθανότητες γέρνουν γερά προς τους δολοφόνους, ας μπαλατζάρουμε λίγο το παιχνίδι λέγοντας ότι το τσιράκι δεν είναι ανάμεσά σας, αλλά αποχώρησε σε κάποια από τις δολοφονίες/ψηφοφορίες που έγιναν έως τώρα.

Περισσότερα αργότερα ίσως, ανάλογα με την έκβαση του παιχνιδιού.
Χμ δεν είναι το τσιράκι δηλαδή μέσα...

Η κατάσταση μας είναι άθλια όμως..=/

Τέλος πάντων.

Ευχαριστούμε πολύ Γιώργο για τις πληροφορίες. =) =)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Τουλαχιστον φαγαμε το τσιρακι...
Η οι δολοφονοι βαλαν τα χερακια τους και βγαλαν τα ματακια τους

Ψηφιζω απο τωρα καργα DESPOINA αν και θα ηθελα να φυγει την Τριτη για να σιγουρευτουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top