Παλέρμο #23 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Koυεδίνι μου δεν μου άρεσαν οι λόγοι....
Άσε που ξέρεις ότι όταν με κατηγορούν συνήθως δεν το παίρνω στα σοβαρά οπότε χμμ...σε βολεύει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Δεσποινίς Βίκυ :P επειδή έχουμε παίξει στο παρελθόν μαζί πολλά παλέρμο έκρινα ότι είσαι εσύ η πιο κατάλληλη για να ρίξω την πρώτη μου ψήφο.
Πρόσεξε τώρα το σενάριο που έπλεξα....
Είχες 3 ψήφους έτσι για πλάκα.... θεωρώ ότι αυτός που ήταν να δολοφονηθεί ήταν ή η Ρεζ ή εγώ ή η Myrtle κι έτσι θα κλείδωνε μία ψήφος πάνω σου
Θα βγαίνατε λοιπόν μετά και θα λέγατε ότι είναι δυνατόν οι δολοφόνοι να σκότωσαν κάποιον που έχει πάνω του κλειδωμένο ψήφο πάνω στο δολοφόνο;
Και ξαφνικά όλο το ρεύμα θα έφευγε από πάνω σου....
Η επόμενη που θα αλλάξει ψήφο θα είναι χμ.... η Myrtle :)

πάω να ψήσω καφέ και να γυρίσω το φλιντζάνι, θα σας πω κι άλλα μελλούμενα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Εξ κιουζ μι σενιορ...Αν δεν είχα ρόλο δεν θα ήμουν εδω. Οπότε ο αλγόριθμος του Γιώργου κάποιον ρόλο μου έδωσε και εμένα. Το να θεωρούμε ρόλο μόνο αυτο του δολοφονου δεν στέκει.

:D
Αυτο τωρα τι ειναι;! :worry:

Φωναζε το δυνατα τωρα οτι εισαι κι ο ρουφτιανος να τελειωσει το παιχνιδι εδω που καθομαστε!! :confused:

Γαμωτο μεχρι το βραδυ δεν ξερω αν θα ξαναμπω οποτε μαλλον πρεπει να παρω μια αποφαση τωρα κι αν ξαναμπω μετα την αλλαζω αμα θελησω. Λοιπον το τριπτυχο Κουε-ρεζ-βικυ με βαζει σε σκεψεις καθως θεωρω οτι υπαρχει ενα ρολακι τουλαχιστον αναμεσα τους χωρις να ειμαι βεβαιος για την ιδιοτητα τους. Ωστοσο επειδη δεν ειμαι σιγουρος ακομη ψηφιζω και γω τη σιγανοπαπαδια Jrot6 χωρις ιδιαιτερο λογο ως αντιποινα για τα προηγουμενα παιχνιδια χωρις να αποκλειω βεβαια οτι εχει ενα ρολακι κι αυτος.

Θα δειξει το βραδυ που ειναι φανερη η ιδιοτητα του παιχτη που αποχωρει. Μεχρι τοτε αν ξαναμπω, μπορει να αλλαξω παλι τη ψηφο μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Δεσποινίς Βίκυ :P επειδή έχουμε παίξει στο παρελθόν μαζί πολλά παλέρμο έκρινα ότι είσαι εσύ η πιο κατάλληλη για να ρίξω την πρώτη μου ψήφο.
Πρόσεξε τώρα το σενάριο που έπλεξα....
Είχες 3 ψήφους έτσι για πλάκα.... θεωρώ ότι αυτός που ήταν να δολοφονηθεί ήταν ή η Ρεζ ή εγώ ή η Myrtle κι έτσι θα κλείδωνε μία ψήφος πάνω σου
Θα βγαίνατε λοιπόν μετά και θα λέγατε ότι είναι δυνατόν οι δολοφόνοι να σκότωσαν κάποιον που έχει πάνω του κλειδωμένο ψήφο πάνω στο δολοφόνο;
Και ξαφνικά όλο το ρεύμα θα έφευγε από πάνω σου....
Η επόμενη που θα αλλάξει ψήφο θα είναι χμ.... η Myrtle :)

πάω να ψήσω καφέ και να γυρίσω το φλιντζάνι, θα σας πω κι άλλα μελλούμενα :P
Δεν μας πείθεις δολοφόνα! :P
Αυτο τωρα τι ειναι;! :worry:

Φωναζε το δυνατα τωρα οτι εισαι κι ο ρουφτιανος να τελειωσει το παιχνιδι εδω που καθομαστε!! :confused:

Μα έχετε κολλήσει!!!!Αλλοι ρολοι δεν υπαρχουν;?Ο Πολιτης ρολος δεν ειναι?Η νοσοκομα ρολος δεν ειναι??:P
Αν ήμουν ο ρουφιανος θα φωναζα μια φορα τον δολοφονο και θα σιωπουσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Κιουρία είμαι :pfff: ...ακούς εκεί δεσποινίς...τσ τσ τσ....:P
Επειδή έχω για την πλάκα μου ψήφους θέλω να δω ένα σοβαρό λόγο για να τις έχω...
ΡΕ...περιμένω απάντηση!
Μάρω, μην το παίζεις παραπλανημένη και στηριγμένη στα λόγια της Κουε plz (όχι που θα σε ξεχνούσα κι εσένα :P)

Ναι αλλά οι παλιοί ξέρουμε κι αυτό το κόλπο :P
Άσε που με το σκεπτικό σου αυτόματα αθωώνεις εκτός από εσένα (που είναι λογικό) άλλες δύο...το οποίο δεν μου αρέσει επίσης!
Kαι επίσης αυτόματα αφαιρείς το δικαίωμα από την Myrtle να αλλάξει ψήφο γιατί με την αλλαγή μπουμ...είναι ένοχη...
Όπως και να έχει περιμένω κι άλλες αναλύσεις μέχρι να φύγω για δουλειά στις 4!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Μάρω, μην το παίζεις παραπλανημένη και στηριγμένη στα λόγια της Κουε plz (όχι που θα σε ξεχνούσα κι εσένα :P)

Μα δεν κατάλαβα τί ήθελε να πει η ΚΕ και γι'αυτο ρωτησα!

Ααααα!Εγώ την ΚΕ ψηφισα οχι εσενα! :P (που κολλησες;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Εσύ δεν με ψήφισες;
Λάθος θυμάμαι; :P

Οκ..τότε...μην πολύ συμφωνείς μαζί μου...θα σε παρακολουθώ επίσης :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Εσύ δεν με ψήφισες;
Λάθος θυμάμαι; :P

Οκ..τότε...μην πολύ συμφωνείς μαζί μου...θα σε παρακολουθώ επίσης :P


Aαααα γυαλάκια κανεις;;;;; :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ελέγχτε τις ψήφους σας, ναι; :P

Λίστα για Πέμπτη 15/04/10

  1. jrot6 --> Μάρω
  2. Κακή Επιρροή --> Vkey
  3. love_angel
  4. Μάρω --> Κακή Επιρροή
  5. mindcircus --> Μάρω
  6. Myrtle --> Vkey
  7. pitg21 --> jrot6
  8. rascal_gd --> jrot6
  9. Resident Evil --> Vkey
  10. Vkey--> Κακή Επιρροή

Ψήφοι
3 Vkey
2 Κακή Επιρροή
2 jrot6
2 Μάρω




====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :P

Απουσίες
1 Κακή Επιρροή
1 mindcircus

Αποχωρήσεις

  1. foreverfreak - Ψηφοφορία --> ?????
  2. [Κανείς - Σώθηκε από Νοσοκόμα] - Δολοφονία --> ?????
  3. ?? - Ψηφοφορία --> (αποκάλυψη ιδιότητας)
  4. ?? - Δολοφονία --> (αποκάλυψη ιδιότητας)
  5. ?? - Ψηφοφορία --> ?????
  6. ?? - Δολοφονία --> ?????
  7. ?? - Ψηφοφορία --> (αποκάλυψη ιδιότητας)
  8. ?? - Δολοφονία --> (αποκάλυψη ιδιότητας)
  9. ?? - Ψηφοφορία --> ?????

Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Επειδή είμαι γκαβούλιακας :redface:
Μπέρδεψα Myrtle με Μάρω...
Σοζ....

Myrtle...γιατί με ψηφίζεις είπαμε; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Δεν μας πείθεις δολοφόνα! :P


Μα έχετε κολλήσει!!!!Αλλοι ρολοι δεν υπαρχουν;?Ο Πολιτης ρολος δεν ειναι?Η νοσοκομα ρολος δεν ειναι??:P
Αν ήμουν ο ρουφιανος θα φωναζα μια φορα τον δολοφονο και θα σιωπουσα!

Aν ησουν ρουφιανος και φωναζες φανερα για τον δολοφονο θα ειχαν την ευκαιρια οι δολοφονοι να σε μαντεψουν και να τελιωσει το παιχνιδι..

Τωρα η δεν ξερεις καλα τους κανονες η μας πουλας τρελα..:whistle:

KΕ το επιχειρημα οτι η vkey ειναι υποπτη επειδη δεν μιλαει πολυ δεν στεκει μιας και η vkey σε ολα τα παιχνιδια που την εχω ζησει εχει αυτο το στυλ, ανεξαρτητα ρολου..

Απο εκει και περα το παιχνιδι ειναι ακομα πολυ στο μπερδεμα..Μου φαινεται λιγο περιεργο που οι love,mind,pitg,rascal και vkey δεν μπηκαν να ψηφισουν πριν την 13.00..

Αν μπορει κανεις να κανει κανα πινακακι μπας και βγαλουμε καμια ακρη..(Α ρε Ηρω,που εισαι?:P)

Και για να εχουμε μια σουμε με τις μεχρι τωρα ψηφους:

Λίστα για Πέμπτη 15/04/10

  1. jrot6--> Μάρω
  2. Κακή Επιρροή--> Vkey
  3. love_angel
  4. Μάρω--> Κακή Επιρροή
  5. mindcircus--> Μάρω
  6. Myrtle--> Vkey
  7. pitg21-->Jrot6
  8. rascal_gd--->Jrot6
  9. Resident Evil--> Vkey
  10. Vkey--> Κακή Επιρροή

Ψήφοι
3 Vkey
2 Jrot6
2 Κακή Επιρροή
2 Μάρω
====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :P

Απουσίες
1 Κακή Επιρροή
1 mindcircus

Αποχωρήσεις

  1. foreverfreak - Ψηφοφορία --> ?????
  2. ?? - Δολοφονία --> ?????
  3. ?? - Ψηφοφορία --> (αποκάλυψη ιδιότητας)
  4. ?? - Δολοφονία --> (αποκάλυψη ιδιότητας)
  5. ?? - Ψηφοφορία --> ?????
  6. ?? - Δολοφονία --> ?????
  7. ?? - Ψηφοφορία --> (αποκάλυψη ιδιότητας)
  8. ?? - Δολοφονία --> (αποκάλυψη ιδιότητας)
  9. ?? - Ψηφοφορία --> ?????

Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Δουλεύω κοπελιά τα πρωινάααααααααααααααααα!!!!
Είμαστε φτωχό σχολείο και δεν έχουμε υπολογιστή στην τάξη!
:pfff:

Όπως και να έχει περιμένω κι άλλες αναλύσεις μέχρι να φύγω για δουλειά στις 4!

:worry::worry::worry::worry::worry:
Μπορείς τουλάχιστον να αποφασίσεις και να μας πεις κι εμάς αν μπαίνεις τελικά απ τη δουλειά ή όχι;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
μαρω καλη μου, συγνωμη που εχω ζωη και εργαστηρια στο τει. δε θα ξανα συμβει.

μαρω απο εμενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πάλι ισοψηφία; :look:
Αν μείνετε έτσι θα ανέβει poll στις 20:00 για μία ώρα. (αν δεν είμαι μέσα κάντε report να ανέβει δημόσια φανερή δημοσκόπηση μεταξύ αυτών που ισοψήφισαν).

Λίστα για Πέμπτη 15/04/10

  1. jrot6 --> Μάρω
  2. Κακή Επιρροή --> Vkey
  3. love_angel --> Μάρω
  4. Μάρω --> Κακή Επιρροή
  5. mindcircus --> Μάρω
  6. Myrtle --> Vkey
  7. pitg21 --> jrot6
  8. rascal_gd --> jrot6
  9. Resident Evil --> Vkey
  10. Vkey--> Κακή Επιρροή

Ψήφοι
3 Μάρω
3 Vkey
2 Κακή Επιρροή
2 jrot6





====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :P

Απουσίες
1 Κακή Επιρροή
1 mindcircus

Αποχωρήσεις

  1. foreverfreak - Ψηφοφορία --> ?????
  2. [Κανείς - Σώθηκε από Νοσοκόμα] - Δολοφονία --> ?????
  3. ?? - Ψηφοφορία --> (αποκάλυψη ιδιότητας)
  4. ?? - Δολοφονία --> (αποκάλυψη ιδιότητας)
  5. ?? - Ψηφοφορία --> ?????
  6. ?? - Δολοφονία --> ?????
  7. ?? - Ψηφοφορία --> (αποκάλυψη ιδιότητας)
  8. ?? - Δολοφονία --> (αποκάλυψη ιδιότητας)
  9. ?? - Ψηφοφορία --> ?????

Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Επόμενος;;; :D

Στις 8 δεν θα είμαι εδώ και θελω να ξερω αν σκοπευει κανεις αλλος να διώξει μπαμπέσικα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Η επόμενη που θα αλλάξει ψήφο θα είναι χμ.... η Myrtle :)

πάω να ψήσω καφέ και να γυρίσω το φλιντζάνι, θα σας πω κι άλλα μελλούμενα :P

Kαι επίσης αυτόματα αφαιρείς το δικαίωμα από την Myrtle να αλλάξει ψήφο γιατί με την αλλαγή μπουμ...είναι ένοχη...
Όπως και να έχει περιμένω κι άλλες αναλύσεις μέχρι να φύγω για δουλειά στις 4!

Στην προκειμένη περίπτωση συμφωνώ με Βικυ... Πράγματι, μου αφαίρεσες το δικαίωμα να αλλάξω ψήφο για να μην φανώ ένοχη (αν και δεν το χα σκοπό) και μάλιστα δεν κατάλαβα καν τον συλλογισμό στον οποίο βασίστηκες για να βγάλεις αυτό το συμπέρασμα... Btw, η ψήφος μου παραμένει!

Επειδή είμαι γκαβούλιακας :redface:
Μπέρδεψα Myrtle με Μάρω...
Σοζ....

Myrtle...γιατί με ψηφίζεις είπαμε; :hmm:

Κοίτα, το παιχνίδι ακόμα μου φαίνεται πολύ μπερδεμένο... Δεν έχω ξεκαθαρίσει τίποτα και παλεύω να βγάλω ρόλους στα κουτουρού! Οπότε, το μόνο μου επιχείρημα ήταν ότι οι υπερβολικά λιγομίλητοι μου φαίνονται πολύ ύποπτοι (μου μοιάζει στρατηγική το να μην μιλάς πολύ) και μιας και ήσουν μέσα σε αυτές σε ψήφισα! That's why!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
γιατι δε μου αρεσει ο τροπος που παιζεις. παιζεις κουτοπονηρα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
μαρω καλη μου, συγνωμη που εχω ζωη και εργαστηρια στο τει. δε θα ξανα συμβει.

μαρω απο εμενα.

Ωωωωχ... παράξενη κόντρα βλέπω εδώ πέρα! Υποψιάζομαι σχέση τσιρακίου-δολοφόνου... Πολύ εύκολα φούντωσε το λοβάκι μου φαίνεται! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top