Παλέρμο #23 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
πολλά ξέρεις εσύ... ύποπτο, ύποπτο... :hmm::hmm:
:P

Α συμφωνώ... νέο αίμα λες ότι είσαι αλλά πολύ ξεψαρωμένος μου φαίνεσαι!

εντιτ: [ασχετη mode on] Αυτός ο M.V.P. τι είναι; [άσχετη mode off]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Most Voted Player :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Αυτός που ψηφίζουμε ως ύποπτο δλδ ε; Μάλιστα το'χω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Λοιπον επειδη το παιχνιδι εχει καταντησει ανιαρο και βαρετο απ'το ξεκινημα του ηδη, ψηφιζω ΓιαΠανταΦρικιο και βλεπουμε..:P


Υγ Υποπτοι υπαρχουν πολλοι αλλα μεχρι χτιγμης ειναι ολοι ακακοι! Μα τι παιχνιδι ειναι αυτο;:(

Υγ ποτε εχουμε αποχωρηση;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Λοιπον επειδη το παιχνιδι εχει καταντησει ανιαρο και βαρετο απ'το ξεκινημα του ηδη, ψηφιζω ΓιαΠανταΦρικιο και βλεπουμε..:P


Υγ Υποπτοι υπαρχουν πολλοι αλλα μεχρι χτιγμης ειναι ολοι ακακοι! Μα τι παιχνιδι ειναι αυτο;:(

Υγ ποτε εχουμε αποχωρηση;:hmm:

Α μάλιστα! Νωρίς ξεκινήσαμε... Αλλά βρε παιδιά εμείς οι υπόλοιποι πως θα ψηφίσουμε με τόσο λίγες συμμετοχές; Που είναι όλοι οι άλλοι;;;;;;

jrot6, love_angel, pitg21, Vkey παρουσιαστείτε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Επειδή υπάρχει μια λακωνικότητα στα λεγόμενά μας μέχρι στιγμής, δεν είναι εύκολο να βγάλω συμπέρασμα ακόμα. Προς ώρας ψηφίζω Μάρω, γιατί έτσι μου αρέσει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
νωρίς δεν είναι για να βγάλουμε συμπεράσματα και να ψηφίσουμε;:shifty:
Μήπως κάποιοι υποκινούν ρεύματα; :shifty:
Καθόλου δε μου αρέσουν αυτές οι "φαινομενικές" αθώες βιασύνες για να πάρει φωτιά το παιχνίδι :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
H RE θα φάει ξύλο!:P
Δουλεύω κοπελιά τα πρωινάααααααααααααααααα!!!!
Είμαστε φτωχό σχολείο και δεν έχουμε υπολογιστή στην τάξη! :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Και τί να κάνουμε δηλαδή; Να περιμένουμε πότε θα εμφανιστούν όλοι μπας και ψηφίσουν; Κάποια στιγμή πρέπει να πάρει μπρος το παιχνίδι και σίγουρα κάποιος πρέπει να μιλήσει. Οι δολοφόνοι πάντως νομίζω αυτήν την φορά ότι ακολουθούν την δοκιμασμένη τακτική να μιλάει ένας και οι άλλοι δύο να κρύβονται. Ίσως και το αντίθετο. Δεδομένου πάντως του ότι οι πιθανότητες λένε ότι θα έχουμε και νέους δολοφόνους, πιστεύω ότι θα εκτίθεται περισσότερο κάποιος νέος δολοφόνος και κάποιος έμπειρος θα κρύβεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Kαλησπερα και απο μενα..

Πολυ νεο αιμα βλεπω..

Κλασσικος οτι να ναι πρωτος γυρος..

Επειδη μαλλον δεν θα μπορεσω να μπω αργοτερα ψηφιζω καθαρα απο ενστικτο love..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
γειααα!

απο ενστικτο σκιζεις τζιροτ!:P

εχω ανεβει λαρισα, χτες ημουν για ψωνια μετα για ποτο, και δε μπηκα καθολου. και σημερα το πρωι εως τωρα ημουν με μια φιλη μου και σε λιγο θα ξαναφυγω να κοιμηθω στη φιλη μου.:P δε ξερω αν θα μαι εδω στις 8 οποτε ψηφιζω τωρα στα κουτουρου αυτον που μου εκανε το περισσοτερο κλικ foreverfreak απο μενα παιδακια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Vkey από μένα. Χωρίς λόγο ουσιαστικό, απλώς για να ψηφίσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 14/04/10

  1. foreverfreak
  2. jrot6 --> love_angel
  3. Κακή Επιρροή
  4. love_angel --> foreverfreak
  5. Μάρω
  6. mindcircus
  7. Myrtle
  8. pitg21 --> Μάρω
  9. rascal_gd --> foreverfreak
  10. Resident Evil -->Vkey
  11. Vkey
Ψήφοι
2 foreverfreak
1 Μάρω
1 love_angel
1 Vkey


Αύριο Τετάρτη δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, έτσι για να σκάσετε. :P Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.


====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :P

έεεφυγα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Jrot από εμένα γιατί πολύ εξαφανισμένος είναι!

Λοβάκι είσαι η επόμενη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Jrot από εμένα γιατί πολύ εξαφανισμένος είναι!

Λοβάκι είσαι η επόμενη :P


λολ ομως!

ειναι δυο ολοι και ολοι οι δολοφονοι και ο τζιροτ με ψηφιζει τωρα για να φυγω και να μεινει ενας δολοφονος μετα.:P στεκει πολυ αυτο που λες.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 14/04/10

  1. foreverfreak
  2. jrot6 --> love_angel
  3. Κακή Επιρροή
  4. love_angel --> foreverfreak
  5. Μάρω
  6. mindcircus
  7. Myrtle
  8. pitg21 --> Μάρω
  9. rascal_gd --> foreverfreak
  10. Resident Evil -->Vkey
  11. Vkey --> jrot6
Ψήφοι
2 foreverfreak
1 jrot6
1 Μάρω
1 love_angel
1 Vkey

====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :P


Τετάρτη δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, έτσι για να σκάσετε. :P
Πέμπτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Πού είστε εσείς οι νέοι που ανυπομονούσατε να παίξουμε;

Μάρω, Myrtle, Foreverfreak, εμφανιστείτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Μηπως θελεις να βγαλεις την ουρα σου απ'εξω και προσπαθεις να ριξεις τις υποψιες αλλου?? Αν προσεχες λιγο καλυτερα, θα παρατηρουσες πως κι εγω στο νεο αιμα ανηκω:P!! Οποτε, καλυτερα να μασας, παρα να μιλας...
Αααα δεν σε παρατηρησα "φίλε μου" ότι είσαι νιού μπόι! :P

πολλά ξέρεις εσύ... ύποπτο, ύποπτο... :hmm::hmm:
:P

Καινούργιος καινούργιος αλλά εχει δίκιο...Πολλαααα ξέρεις!

Επειδή υπάρχει μια λακωνικότητα στα λεγόμενά μας μέχρι στιγμής, δεν είναι εύκολο να βγάλω συμπέρασμα ακόμα. Προς ώρας ψηφίζω Μάρω, γιατί έτσι μου αρέσει:P


Ευχαριστώ ρε Πίτ:P:mad:

Και εγώ επειδή μου αρέσει θα ψηφίσω ρασκαλάκο! :whistle::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Πού είστε εσείς οι νέοι που ανυπομονούσατε να παίξουμε;

Μάρω, Myrtle, Foreverfreak, εμφανιστείτε...

πφφφφ... :mad: Κάποιος με μιμείται!

Λοιπόν εγώ εδώ είμαι (δουλεύουμε κιόλας, δεν γίνεται να είμαστε όλη μέρα σε ένα πισί) και ψηφίζω τον foreverfreak γιατί για νέος πολύ... γνώστης μου ακούγεται! (κι επιπλέον βοηθάει και στην επιλογή... μην μαζέψουμε από έναν άσσο ο καθένας και δεν ξέρουμε ποιον να βγάλουμε!):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
πφφφφ... :mad: Κάποιος με μιμείται!

Λοιπόν εγώ εδώ είμαι (δουλεύουμε κιόλας, δεν γίνεται να είμαστε όλη μέρα σε ένα πισί) και ψηφίζω τον foreverfreak γιατί για νέος πολύ... γνώστης μου ακούγεται! (κι επιπλέον βοηθάει και στην επιλογή... μην μαζέψουμε από έναν άσσο ο καθένας και δεν ξέρουμε ποιον να βγάλουμε!):P

Πωπωωωω συνωμοσία πεφτει εδω! :hmm::hmm:

Όσοι ψήφισαν τον foreverfreak είναι οι δολοφόνοι!!!Αρα ρασκαλάκο καλά εκανα και σε ψήφισα! :P

(Υ.Γ: Πέτρο η ψήφος σου ακόμα μου κάθεται στον αγαλματένιο λαιμό μου:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top