Παλέρμο #22 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εφυγε η Ηρω????
Ας μου πει καποιοςςςςς!!!:wacko::wacko::wacko::wacko::wacko:

Το κατεβατο που παραθετει Ο γιωργος που ειναι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
youki-phoebe-Ηρω...

ο τεταρτος μου λειπει.

Η Ηρώ βγήκε πολίτης και δεδομένου οτι είμαι πολίτης, μήπως να αναθεωρήσεις το σκεπτικό σου; Ή δεν θες; Έχεις σκοπό να βγάλεις πολίτες;


Είμαι πολίτης.

Τελευταία Λόγια:
Δεν το πήρα ζεστά το παιχνίδι, ξενέρωσα από το πρώτο ποστ όπως είδατε και βρήκατε την ευκαιρία μερικοί να με σουτάρετε.
Εδώ που τα λέμε, καλά μου κάνατε!
Με ψήφισε σίγουρα ένας δολοφόνος, από κει και πέρα σε μέρα που φαίνεται ιδιότητα οι δολοφόνοι προτιμούν να ψηφίζουν άσχετα άτομα, για να μην καρφωθούν και να την πέσουν σε αυτούς που ψήφισαν πολίτη.
Θα σας πρότεινα λοιπόν να μην την πέσετε στα άτομα που με ψήφισαν, αλλά στους υπόλοιπους.
Βill, phoebe, pitg21 από μένα και καλή συνέχεια!

:D

Δεν ξέρω οι άλλοι δυο τι ρόλο βαράνε... αλλά εγώ δεν είμαι δολοφόνος!


phoebe απο εμενα.

δε ξερω μπερδευτηκα τελειως.

Να ξεμπερδευτείς! :mad::P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ωραια, καταλαβα. Εφυγε Η Ηρω.(Ρε Ηρω, πολιτης εισαι?:/: Τσαμπα ενστικτο μου βγηκε. Την επομενη φορα θα μαι πιο προσεχτικη:))
Την επομενη δολοφονια ποτε θα τη μαθουμε?
Και τελος, η επομενη ψηφοφορια ειναι αυριο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
αλλά εγώ δεν είμαι δολοφόνος!

Ειναι η δευτερη φορα που το λες πως δεν εισαι δολοφονος. Θελεις να το εμπεδωσουμε?:hmm:
Αν δεν εισαι, οπως λες(αν αν αν.... που εχω αμφιβολιες πλεον μετα τα δυο ποστς σου αυτα) μην το φωναζεις. Αλλωστε...καθαρος ουρανος αστραπες δε φοβαται!! Ε? Τι λες εσυ?:whistle::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ειναι η δευτερη φορα που το λες πως δεν εισαι δολοφονος. Θελεις να το εμπεδωσουμε?:hmm:
Αν δεν εισαι, οπως λες(αν αν αν.... που εχω αμφιβολιες πλεον μετα τα δυο ποστς σου αυτα) μην το φωναζεις. Αλλωστε...καθαρος ουρανος αστραπες δε φοβαται!! Ε? Τι λες εσυ?:whistle::)


Ναι γιατί δεν βλέπω να το καταλαβαίνουν και πολύ! :P

Φυσικά και δεν φοβάμαι τίποτα... αν θες κράτησε την ψήφο σου για εμένα μεθαύριο που θα φανεί τι είμαι! :)

Έχω την εντύπωση πως οι δολοφόνοι θα το έχουν καταευχαριστηθεί τώρα... πφφφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Love angel από μένα.
το γιατί το είπα παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Phoebe ή Love?

Love ή Phoebe???

κάθεμιά από τις δύο μου βγάζει μια άλλη τριάδα που στέκει μια χαρά και -προφανώς- η μία αναιρεί την άλλη

[οπερ μεθερμηνευόμενο εστί "αν είστε και οι δύο δολοφόνες
1. θα σας ξεμαλλιάσω :P
2. η μία από τις δύο την έχει γλυτώσει από μένα]

Ψηφίζω Phoebe για αύριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
[πάλι καταπληκτική ΣΕ έχουμε... εξαφανισμένη :P]

Λίστα για Πέμπτη 07/01/10


  1. Bill > pitg21
  2. fantasmenos > phoebe
  3. Ηρώ > Υοuki
  4. jrot6 > Ηρώ
  5. love_angel > mindcircus
  6. mindcircus> Ηρώ
  7. Phoebe > love_angel
  8. pitg21 > Ηρώ
  9. Resident Evil > phoebe
  10. Vkey > Δεν πρόλαβε να ψηφίσει
  11. Youki > Hρώ
Εάν έχουμε κάνει κάποιο λάθος πείτε το, άνθρωποι είμαστε. :P


Υποψήφιοι

2 mindcircus
4 Ηρώ
2 phoebe
1 love_angel
1 pitg21
1 Youki


Απουσίες

  • Vkey (#1)

Αποχωρήσεις

  1. Neraida (ζητήθηκε)
  2. rascal_gd (ψηφοφορία & δημοσκόπηση) - κρυφή ιδιότητα
  3. Vkey (δολοφονία)
  4. Hρώ (ψηφοφορία) - πολίτης


Πέμπτη
μάθατε την ταυτότητα του M.V.P.

Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 07/01/10

  1. Bill
  2. fantasmenos
  3. jrot6
  4. love_angel > Phoebe
  5. mindcircus
  6. Phoebe
  7. pitg21
  8. Resident Evil > phoebe
  9. Youki > Love-angel
Εάν έχουμε κάνει κάποιο λάθος πείτε το, άνθρωποι είμαστε. :P


Υποψήφιοι

2 phoebe
1 love_angel

Απουσίες

  • Vkey (#1)

Αποχωρήσεις

  1. Neraida (ζητήθηκε)
  2. rascal_gd (ψηφοφορία & δημοσκόπηση) - κρυφή ιδιότητα
  3. Vkey (δολοφονία)
  4. Hρώ (ψηφοφορία) - πολίτης

Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
1000 συγγνώμη, αλλά ο ΟΤΕς με κρέμασε. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Είμαι πολίτης.



Τελευταία Λόγια:
Δεν το πήρα ζεστά το παιχνίδι, ξενέρωσα από το πρώτο ποστ όπως είδατε και βρήκατε την ευκαιρία μερικοί να με σουτάρετε.
Εδώ που τα λέμε, καλά μου κάνατε!
Με ψήφισε σίγουρα ένας δολοφόνος, από κει και πέρα σε μέρα που φαίνεται ιδιότητα οι δολοφόνοι προτιμούν να ψηφίζουν άσχετα άτομα, για να μην καρφωθούν και να την πέσουν σε αυτούς που ψήφισαν πολίτη.
Θα σας πρότεινα λοιπόν να μην την πέσετε στα άτομα που με ψήφισαν, αλλά στους υπόλοιπους.
Βill, phoebe, pitg21 από μένα και καλή συνέχεια!

:D

Πολιτάκι μας βγήκε η Ηρώ, εκτός αν ήταν το τσιράκι, οπότε δε την ένοιαζε τόσο να φανεί η ιδιότητα του πολίτη.:hmm:
Προσωπικά δεν ψήφισα κάποια από τις δυο σας γιατί δεν ήμουν σίγουρος για το τί παιζόταν.
Μέχρι εκείνο το σημείο δεν ήμουν σίγουρος για το τί θα μπορούσαστε να είστε, και έπειτα η δολοφονία ήταν της vkey που δεν είχε δώσει ονόματα παιχτών ώστε να κινηθούν υποψίες.

youki-phoebe-Ηρω...

ο τεταρτος μου λειπει.
Μπας και είσαι συ το 4ο άτομο ρε βικ; :hmm:
Πόσο μάλλον τώρα που η Ηρώ βγήκε πολίτης θα μπορούσες να είσαι δολοφόνι.

Ο pitg21 διατηρεί ένα χαμηλό προφίλ φαντομά όπως και οjrot,
Η Youki και η Res προς το παρόν μου δείχθουν ότι το πιο πιθανό είναι να είναι πολίτες,

οπότε προς το παρόν pitg21,jrot6,Phoebe και love_angel για μένα είναι οι ύποπτοι μου.
Ο fantasmenos προσπαθώ να καταλάβω τί ρολάκι έχει :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αφού την όρκισα να μην αναμειχθεί στο υπόλοιπο παιχνίδι :P

.......

κυρίες και κύριοι, να στέλνετε προκυρήξεις και τα ρέστα και στην Ηρώ που θα εκτελεί χρέη ΣουΕ για το υπόλοιπο του παιχνιδιού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Καλώ όλους του αδύναμους πολίτες να ενωθουν και να ψηφίσουν την Φοίβη. Η Φοίβη είναι ένας κακός άνθρωπος που θέλει να δει τα καλά παιδιά ψόφια. Η Φοίβη ποτέ δεν θα έγραφε με τέτοιο τρόπο. Είναι δολοφόνος και προδόθηκε. Φοίβη θα σε φάει το μαύρο φίδι. Από εδώ και πέρα είσαι ο εχθρός μου. Έψαχνα έναν αντίπαλο και τον βρήκα επιτέλους...

Επίσης θα φτιάξω ένα κλαμπ ενάντια στη Mindcircus. Δεν έχω ξαναδεί ποτέ νεοσύλλεκτο παίχτη να ρωτάει τόσα πολλά, με έχει εκνευρίσει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Λοιπον μπαινω τωρα πριν φυγω εξω για δουλειες..

Αναμεσα σε λοβ,μαιντ,pitg και φοιβη λογικα κρυβεται ο σιωπηλος δολοφονος..

Μου δημιουργει υποψιες παντως στο πως πεσανε ολοι πανε στη φοιβη ξαφνικα απο εχθες το βραδυ..Απο τους 4 παικτες μου κανουν για πιο ενοχοι οι λοβ και πιτγκ..

Με τους εμπειρους εχω μπερδευτει..Τη γιουκι την ειχα για πολιτη,αλλα αυτη η αλλαγη εχθες στο παρα πεντε της ψηφος της δεν μου αρεσε καθολου..Η ρεζ μεχρι τωρα με κανει για πολιτης.Ο bill δεν εχει γραψει πολλα,αλλα αυτο δεν λεει και κατι..Αν ειναι παλι ο φαντα δολοφονος θα κατεβω αθηνα να τον δολοφονησω in real time..:P Αν και εφοσον οι ρολοι δοθηκαν με το προγραμμα τιποτα δεν αποκλειεται..

Ψηφιζω προς το παρων pitg21 και στη συνεχεια βλεπουμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Αυτοί ήταν οι ψήφοι, όταν αποχώρησε η Ηρώ!

Υποψήφιοι

2 mindcircus
4 Ηρώ
2 phoebe
1 love_angel
1 pitg21
1 Youki

Πολιτάκι μας βγήκε η Ηρώ, εκτός αν ήταν το τσιράκι, οπότε δε την ένοιαζε τόσο να φανεί η ιδιότητα του πολίτη.:hmm:
Προσωπικά δεν ψήφισα κάποια από τις δυο σας γιατί δεν ήμουν σίγουρος για το τί παιζόταν.
Μέχρι εκείνο το σημείο δεν ήμουν σίγουρος για το τί θα μπορούσαστε να είστε, και έπειτα η δολοφονία ήταν της vkey που δεν είχε δώσει ονόματα παιχτών ώστε να κινηθούν υποψίες.

Αγαπητέ συναδελφούλη, επειδή μπερδεύτηκα (βλέποντας το παραπάνω πινακάκι)... εκτός από την Ηρώ ποιά ήταν η δεύτερη που δεν ψήφισες επειδή δεν ήσουν σίγουρη τι παιζόταν; :hmm:
Γιατί και εγώ και η mind είχαμε από 2 ψήφους!
Επίσης και κάτι άλλο! Εσυ ψήφισες τον πιτ πριν τη 1, μπήκες καθόλου στο θέμα πριν τις 8 για να δεις τις εξελίξεις; Το λέω επειδή δεν έγραψες τίποτα, ούτε καν μια σκέψη σου βρε αδερφέ και μου φάνηκε περίεργο!

Μπας και είσαι συ το 4ο άτομο ρε βικ; :hmm:
Πόσο μάλλον τώρα που η Ηρώ βγήκε πολίτης θα μπορούσες να είσαι δολοφόνι.

Ο pitg21 διατηρεί ένα χαμηλό προφίλ φαντομά όπως και οjrot,
Η Youki και η Res προς το παρόν μου δείχθουν ότι το πιο πιθανό είναι να είναι πολίτες,

οπότε προς το παρόν pitg21,jrot6,Phoebe και love_angel για μένα είναι οι ύποπτοι μου.
Ο fantasmenos προσπαθώ να καταλάβω τί ρολάκι έχει :hmm:

Και εσύ Βρούτε; :mad::P

Ελπίζω σήμερα να ψηφίσεις με σωστά κριτήρια... γιατι... ξέρεις... δεν θέλουμε να βγάλουμε πολίτη! :D


Καλώ όλους του αδύναμους πολίτες να ενωθουν και να ψηφίσουν την Φοίβη. Η Φοίβη είναι ένας κακός άνθρωπος που θέλει να δει τα καλά παιδιά ψόφια. Η Φοίβη ποτέ δεν θα έγραφε με τέτοιο τρόπο. Είναι δολοφόνος και προδόθηκε. Φοίβη θα σε φάει το μαύρο φίδι. Από εδώ και πέρα είσαι ο εχθρός μου. Έψαχνα έναν αντίπαλο και τον βρήκα επιτέλους...

Επίσης θα φτιάξω ένα κλαμπ ενάντια στη Mindcircus. Δεν έχω ξαναδεί ποτέ νεοσύλλεκτο παίχτη να ρωτάει τόσα πολλά, με έχει εκνευρίσει :P


Φαντασμένε λες βλακείες και με εκνευρίζεις!
Συγκεντρώσου στο παιχνίδι και μην πετάς ασυναρτησίες!
Ψήφισε με την Δευτέρα που φαίνεται η ιδιότητά μου για να δεις πόσο άθλιος πολίτης είσαι!
Μετά απαιτώ την συγνώμη σου! :pfff: :P


Ο πιτ δεν μου κάνει για δολοφόνος, τον έχω για πολίτη!
Είμαι μεταξύ της love_angel και της mindcircus! Περισσότερο κλίνω προς την δεύτερη...

Θα ψηφίσω mindcircus!


πσ. Όσοι με υποπτεύονται καλό θα ήταν να με ψηφίσουν την Δευτέρα που θα φανεί η ιδιότητά μου, αλλά όταν βγω και δείτε οτι είμαι πολίτης, ΜΗΝ αρχίσετε και λέτε οτι ήμουν κανά τσιράκι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή 08/01/10

  1. Bill
  2. fantasmenos
  3. jrot6 > pitg21
  4. love_angel > Phoebe
  5. mindcircus
  6. Phoebe > mindcircus
  7. pitg21
  8. Resident Evil > phoebe
  9. Youki > Love-angel
Εάν έχουμε κάνει κάποιο λάθος πείτε το, άνθρωποι είμαστε. :P


Υποψήφιοι

2 phoebe
1 love_angel
1 mindcircus
1 pitg21


Απουσίες

  • Vkey (#1)

Αποχωρήσεις

  1. Neraida (ζητήθηκε)
  2. rascal_gd (ψηφοφορία & δημοσκόπηση) - κρυφή ιδιότητα
  3. Vkey (δολοφονία)
  4. Hρώ (ψηφοφορία) - πολίτης

Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Καλημερα κι απο μενα!! Θα ψηφισω τωρα γιατι δεν ξερω αν θα ξαναμπω ως το βραδυ.
Φαντα, οταν εχω αποριες ρωταω(ασε που δεν μου τις εχουν λυσει ακομα:worry:).
Νομιζω αρχιζω και μπαινω στο νοημα... Τουλαχιστον ξεμπερδευτηκα με τις ψηφοφοριες, ποτε μαθαινουμε ιδιοτητες κλπ.
Κι εσυ αλλαζεις γνωμες συνεχεια με παθος. Γιατι?? :hmm::hmm:
Δεν σε εμπιστευομαι με τοσο ζηλο που χεις και τετοια απολυταρχια.:hmm:

Ψηφιζω Phoebe. Τους λογους τους εχω γραψει σε ενα ποστ πιο πισω(ασε που επιμενει και σε τριτο ποστ πιο πανω πως ειναι αθωα).
(Το Γιουκι ακομα το εχω στο μυαλο μου. Σταματησε να πολυγραφει και με παραξενεψε αυτο) Ειδωμεν...

Μου δημιουργει υποψιες παντως στο πως πεσανε ολοι πανε στη φοιβη ξαφνικα απο εχθες το βραδυ..Απο τους 4 παικτες μου κανουν για πιο ενοχοι οι λοβ και πιτγκ..

Σε αυτο δεν εχεις αδικο, μεβαλες σε σκεψεις τωρα.
Εγω ψηφισα την Φοιβη γιατι η επιμονη της ειναι τοσο εντονη σε καθε ποστ που αναρωτιεμαι γιατι.
Εχω δικαιωμα ναλλαξω την ψηφο μου ως το βραδυ? Αν ναι, ισως κινηφω προς Φαντασμενο διοτι αυτη η σιγουρια του δεμαρεσει. Αλλα επειδη δεν ξερω αν θα μπω, ταφηνω ως εχει και βλεπουμε αργοτερα.
Παντως εχω ενστικτο προς αυτα τα δυο.:hmm:
Αλλα κι εσυ... μηπως πας να μας παραπλανησεις? Δεν εχεις πολυακουστει, σε ξεχασα προς στιγμην:hmm:

Εχω μπερδευτει:hmm: Το παιχνιδι αρχιζει και μαρεσει!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ψηφιζω Phoebe. Τους λογους τους εχω γραψει σε ενα ποστ πιο πισω(ασε που επιμενει και σε τριτο ποστ πιο πανω πως ειναι αθωα).
(Το Γιουκι ακομα το εχω στο μυαλο μου. Σταματησε να πολυγραφει και με παραξενεψε αυτο) Ειδωμεν...

Γιατι δεν με ψηφίζεις την Δευτέρα που θα φανεί η ιδιότητά μου; Δεν θες να φανεί οτι είμαι πολίτης...; :)


Αλλάζω ψήφο! Ψηφίζω love_angel!

Προς τους πολίτες και μόνο... αν θέλετε να βρείτε τους δολοφόνους... μην ασχολείστε με εμένα τσάμπα χάνετε τον καιρό σας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Πολίτη Fantasmenos δεν ξαναμιλάς!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή 08/01/10

  1. Bill
  2. fantasmenos
  3. jrot6 > pitg21
  4. love_angel > Phoebe
  5. mindcircus
  6. Phoebe > Love-angel
  7. pitg21
  8. Resident Evil > phoebe
  9. Youki > Love-angel
Εάν έχουμε κάνει κάποιο λάθος πείτε το, άνθρωποι είμαστε. :P


Υποψήφιοι

2 phoebe
2 love_angel
1 pitg21


Απουσίες

  • Vkey (#1)

Αποχωρήσεις

  1. Neraida (ζητήθηκε)
  2. rascal_gd (ψηφοφορία & δημοσκόπηση) - κρυφή ιδιότητα
  3. Vkey (δολοφονία)
  4. Hρώ (ψηφοφορία) - πολίτης
  5. fantasmenos (δολοφονία) - πολίτης

Σήμερα Παρασκευή μάθατε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top