Παλέρμο #22 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
phoebe, jrot6, pitg21 και mindcircus ή youki.

σκατά όλοι μέσα είναι ακόμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή 08/01/10

  1. Bill
  2. fantasmenos
  3. jrot6 > pitg21
  4. love_angel > Phoebe
  5. mindcircus
  6. Phoebe > Love-angel
  7. pitg21
  8. Resident Evil > phoebe
  9. Youki > Love-angel
Εάν έχουμε κάνει κάποιο λάθος πείτε το, άνθρωποι είμαστε. :P


Υποψήφιοι

2 phoebe
2 love_angel
1 pitg21


Απουσίες

  • Vkey (#1)

Αποχωρήσεις

  1. Neraida (ζητήθηκε)
  2. rascal_gd (ψηφοφορία & δημοσκόπηση) - κρυφή ιδιότητα
  3. Vkey (δολοφονία)
  4. Hρώ (ψηφοφορία) - πολίτης
  5. fantasmenos (δολοφονία) - πολίτης

Σήμερα Παρασκευή μάθατε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.


Ηρώ η mindcircus με ψήφισε και βγάλε τον φαντασμένο από την λίστα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή 08/01/10

  1. Bill
  2. fantasmenos (δολοφονήθηκε πριν ψηφίσει)
  3. jrot6 > pitg21
  4. love_angel > Phoebe
  5. mindcircus > Phoebe
  6. Phoebe > Love-angel
  7. pitg21
  8. Resident Evil > phoebe
  9. Youki > Love-angel
Εάν έχουμε κάνει κάποιο λάθος πείτε το, άνθρωποι είμαστε. :P


Υποψήφιοι

3 phoebe
2 love_angel
1 pitg21


Απουσίες

  • Vkey (#1)

Αποχωρήσεις

  1. Neraida (ζητήθηκε)
  2. rascal_gd (ψηφοφορία & δημοσκόπηση) - κρυφή ιδιότητα
  3. Vkey (δολοφονία)
  4. Hρώ (ψηφοφορία) - πολίτης
  5. fantasmenos (δολοφονία) - πολίτης

Σήμερα Παρασκευή μάθατε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Ρε συ phoebe, νομίζω πλέον ότι βγάζει μάτι ο σκοτεινός ρόλος τον οποίο έχεις παίξει μέχρι τώρα. Μάλιστα ζητάς να σε βγάλουμε τη Δευτέρα που φαίνεται η ιδιότητα. Στην προηγούμενη όμως ψηφοοφορία εποίεις την νήσσαν προκειμένου μάλλον να προστατευθείς. Το πράγμα είναι πασιφανές

ΨΗΦΙΖΩ PHOEBE
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ρε συ phoebe, νομίζω πλέον ότι βγάζει μάτι ο σκοτεινός ρόλος τον οποίο έχεις παίξει μέχρι τώρα. Μάλιστα ζητάς να σε βγάλουμε τη Δευτέρα που φαίνεται η ιδιότητα. Στην προηγούμενη όμως ψηφοοφορία εποίεις την νύσσαν προκειμένου μάλλον να προστατευθείς. Το πράγμα είναι πασιφανές

ΨΗΦΙΖΩ PHOEBE

ΧΑ!

Ψήφισε με καλό μου... μάλλον φοβάσαι να με ψηφίσεις την Δευτέρα ε; Δεν μπορείς να περιμένεις ε; Να δω ποιο θα είναι το επόμενο θύμα σου μετά! Μην ξεχνάς... την Δευτέρα φαίνεται η ιδιότητα... μην πας και μου ψηφίσεις κανένα πολίτη :eek:... υποθέτω οτι δεν θες να βγει πολίτης ε...; :rolleyes:

Τι σημαίνει ''εποίεις την νύσσαν''; Με βρίζεις τώρα; :mad::P:P:P:P

Το καλό με το να βγω σήμερα είναι οτι θα έχω τελευταία λόγια! Χο χο χο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Αυτό σημαίνει «έκανες την πάπια» κοινώς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Αυτό σημαίνει «έκανες την πάπια» κοινώς :P

Δεν έκανα την πάπια (μόνο την στρουθοκάμηλο μπορώ να κάνω :P), αλλά δεν κινδύνευα να βγω! Τι ήθελες δηλαδή να έλεγα; Ψηφίστε εμένα παρόλο που δεν κινδυνεύω για να σας δείξω οτι είμαι πολίτης; Θα βοηθούσα τους πολίτες με αυτό τον τρόπο; :confused:

Από ότι είδα το είχα πει στον φαντασμένο χθες που με ψήφισε... μάλλον δεν θυμάσαι σωστά... ή δεν θες να θυμάσαι σωστά!

Καταραμένε!
Ψήφισε να δούμε τι θα καταλάβεις! Σήμερα φαίνεται ιδιότητα... χμ... ωραία! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αγαπητέ συναδελφούλη, επειδή μπερδεύτηκα (βλέποντας το παραπάνω πινακάκι)... εκτός από την Ηρώ ποιά ήταν η δεύτερη που δεν ψήφισες επειδή δεν ήσουν σίγουρη τι παιζόταν; :hmm:
Γιατί και εγώ και η mind είχαμε από 2 ψήφους!
Επίσης και κάτι άλλο! Εσυ ψήφισες τον πιτ πριν τη 1, μπήκες καθόλου στο θέμα πριν τις 8 για να δεις τις εξελίξεις; Το λέω επειδή δεν έγραψες τίποτα, ούτε καν μια σκέψη σου βρε αδερφέ και μου φάνηκε περίεργο!

Ο πιτ δεν μου κάνει για δολοφόνος, τον έχω για πολίτη!
Είμαι μεταξύ της love_angel και της mindcircus! Περισσότερο κλίνω προς την δεύτερη...

Θα ψηφίσω mindcircus!


πσ. Όσοι με υποπτεύονται καλό θα ήταν να με ψηφίσουν την Δευτέρα που θα φανεί η ιδιότητά μου, αλλά όταν βγω και δείτε οτι είμαι πολίτης, ΜΗΝ αρχίσετε και λέτε οτι ήμουν κανά τσιράκι...

Όταν είχα δει την ψηφοφορία νόμιζα πως θα πήγαινε μεταξύ της Ηρούς και της mind η ψηφοφορία.
Γι αυτό είπα ότι δεν ήμουν σίγουρος για το τί παιζόταν.

Για σένα δεν είμαι σίγουρος για το τί είσαι, αλλά με το να πέφτουν οι περισσότεροι πάνω σου, μου κάνεις για εξιλαστήριο θύμα παρά για δολοφόνος.

Αν δεν έκανες τα τελευταία ποστ θα ήμουν σίγουρος ότι έχεις ύποπτο ρολάκι, αλλά προς το παρόν αρχίζω να πιστεύω ότι είσαι καθαρή.

Ψηφίζω love_angel γι αυτό το γύρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Γιατι δεν με ψηφίζεις την Δευτέρα που θα φανεί η ιδιότητά μου; Δεν θες να φανεί οτι είμαι πολίτης...; :)


Κι εκει που νομιζα πως ειχα ξεμπερδευτει με τους κανονισμους..:/:
Καλα θα δω. Σε συμπαθω κιολας ρε γαμωτο. Αλλα ειναι παιχνιδι, τι να κανουμε?:hmm:

Θα δωσω αλλη μια ευκαιρια στον εαυτο μου μεχρι το βραδακι.\
Για σένα δεν είμαι σίγουρος για το τί είσαι, αλλά με το να πέφτουν οι περισσότεροι πάνω σου, μου κάνεις για εξιλαστήριο θύμα παρά για δολοφόνος.

Αν δεν έκανες τα τελευταία ποστ θα ήμουν σίγουρος ότι έχεις ύποπτο ρολάκι, αλλά προς το παρόν αρχίζω να πιστεύω ότι είσαι καθαρή.


Αυτο σκεφτομαι κι εγω:/: Γιαυτο κινουμαι και προς φαντασμενο, πολυ ανετος ειναι, ασε που δεν εχει παρει καμια ψηφο.
Εγω την πληρωσα τη νυφη και η Ηρω που οπως ειδατε αποδειχτηκε(κι αν βγω κι εγω) πως επροκειτο για πολιτες.
Τελοσπαντων, ειδωμεν..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Xμ..βλεπω οι λοβ,πιτγκ και μαιντ πανε πακετο και ψηφιζουν phoebe..

Δεν μου αρεσει καθολου ολο αυτο..Απο που ως που εγινε ξαφνικα η σιγουρη ενοχος η phoebe? Απο phoebe και λοβ πιο πολυ μου κανει η λοβ για δολοφονος..

Αλλαζω την ψηφο μου μιας και ο πιτγκ δεν εχει ρευμα και ψηφιζω λοβ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ρε συ δεν ισχυει αυτο που λες. Εγω ειπα τον λογο που την ψηφισα.
Τεελοσπαντων, επειδη μαλλον αυτο το μαζικο δημιουργει υποψιες με κοβω ναλλαζω κι εγω.
Αλλα οχι ακομα.
Θελω να δω κι αλλα.
Καλα ε, εχει αρχισει να μου αρεσει αυτο το παιχνιδακι! Αμα ηταν και πιο αμεσο θαταν ακομα καλυτερα!!!
Θελω να ξεψαχνισω τους παντες:devil:

Μπας και η λαβ? Μπα δε μου βγαινει ενστικτο για κεινη αλλα εγω ειμαι κι αναποδη, μπορει να μου βγει μετα.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Στο παιχνίδι αυτή τη στιγμή έχουμε μείνει:


  1. Bill
  2. jrot6
  3. love_angel
  4. mindcircus
  5. Phoebe
  6. pitg21
  7. Resident Evil
  8. Youki
και έχουν αποχωρήσει οι:

  1. Neraida
  2. rascal_gd
  3. Vkey
  4. Hρώ
  5. fantasmenos
Από τους τελευταίους 5 μόνο για τον έναν δεν μπορούμε να είμαστε σίγουροι για το τί ρόλο είχε.
Η Νεράιδα για να αποχώρησε το πιο πιθανό είναι να ήταν πολίτης.
Οπότε έχουμε μέσα τους 2 ή όλους τους δολοφόνους στο παιχνίδι.

jrot6: άρχιζει να δραστηριοποιείται τελευταία.Διατηρεί χαμηλούς τόνους.
Έχει ψηφίσει rascal_gd, Ηρώ
love_angel: Δεν μπορώ να την ψυχολογήσω και αρχίζω να πιστεύω ότι είναι δολοφόνος.
Έχει ψηφίσει Phoebe,mindcircus
mindcircus: νεούδι, που είτε είναι καθαρό πολιτάκι ή δολοφόνι που μας δουλεύει όλους ψιλό γαζί
Έχει ψηφίσει rascal_gd, Ηρώ
Phoebe: Δεν έχει το στυλ παιχνιδιού που έχει όταν έχει ρόλο.
Έχει ψηφίσει Bill, love_angel
pitg21 : Πολύ low profile.Με το να βγαίνει η Ηρώ πολίτης, αποκλείεται το γεγονός να είναι ο ρουφιάνος μιας και η Ηρώ δεν βγήκε δολοφόνος.
Έχει ψηφίσει Ηρώ 2 φόρες
Resident Evil : Τα ποστ της είναι πάντα προσεκτικά και δείχνει να μελετάει το παιχνίδι.
Έχει ψηφίσει love_angel,phoebe
Youki: όπως και η Ρεζ, νομίζω ότι όταν έχει περίεργο ρόλο ξεχωρίζει και αυτή
Έχει ψηφίσει Ηρώ, mindcircus

Αρχίζω να διαμορφώνω εικόνα για love_angel, pitg21 και στην τρίτη θέση θα έβαζα ή τον jrot6 που έχει το ίδιο ήρεμο προφίλ με τον pitg21 ή και την mindcircus, που η love προσπαθούσε να καλύψει.Εκτός βέβαια αν το έκανε για να την πάρει μαζί της στην περίπτωση που θα φαινόταν ότι είναι δολοφόνος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
ουφ.
θα ξεδυαλυνει το τοπιο που θα παει:/:
Ωραια τα γραψες εσυ:D Ανακεφαλαιωση εκανες, μαρεσουν τα πρακτικα, οργανωτικα μυαλα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή 08/01/10

  1. Bill
  2. fantasmenos (δολοφονήθηκε πριν ψηφίσει)
  3. jrot6 > Love-angel
  4. love_angel > Phoebe
  5. mindcircus > Phoebe
  6. Phoebe > Love-angel
  7. pitg21
  8. Resident Evil > phoebe
  9. Youki > Love-angel
Εάν έχουμε κάνει κάποιο λάθος πείτε το, άνθρωποι είμαστε. :P


Υποψήφιοι

3 phoebe
3 love_angel



Απουσίες

  • Vkey (#1)

Αποχωρήσεις

  1. Neraida (ζητήθηκε)
  2. rascal_gd (ψηφοφορία & δημοσκόπηση) - κρυφή ιδιότητα
  3. Vkey (δολοφονία)
  4. Hρώ (ψηφοφορία) - πολίτης
  5. fantasmenos (δολοφονία) - πολίτης

Σήμερα Παρασκευή μάθατε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Έχω ψηφίσει κι εγώ Ηρώ τη Phoebe. βλέπε εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
  1. Bill
  2. jrot6
  3. love_angel
  4. mindcircus
  5. Phoebe
  6. pitg21
  7. Resident Evil
  8. Youki
Να σημειωθεί ότι η ομάδα των πολιτών, αν είναι όλοι οι δολοφόνοι ΚΑΙ το τσιράκι μέσα, σε περίπτωση που σήμερα βγεί πολίτης, λογικά χάνει.

3+1 οι δολοφονοτσιρακιοι vs 3 πολιτορουφιάνων [μετά τις 8 That is].

Άρα νομίζω ότι η ΣουΕ θα πρέπε να μας δώσει κάποιο hint σχετικά με την πορεία του παιχνιδιού.
[το ποιό και το πως ας το αποφασίσει αυτή].

-αυτό είναι ένα ανούσιο για την εξέλιξη του παιχνιδιού σχόλιο :P. Παραμένω στην phoebe.
-ας εξηγήσει κάποιος στην mindcircus τι εννοώ σχετικά με το διαδικαστικό μέρος του παιχνιδιού :P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή 08/01/10

  1. Bill
  2. fantasmenos (δολοφονήθηκε πριν ψηφίσει)
  3. jrot6 > Love-angel
  4. love_angel > Phoebe
  5. mindcircus > Phoebe
  6. Phoebe > Love-angel
  7. pitg21 > Phoebe
  8. Resident Evil > phoebe
  9. Youki > Love-angel
Εάν έχουμε κάνει κάποιο λάθος πείτε το, άνθρωποι είμαστε. :P


Υποψήφιοι

4 phoebe
3 love_angel



Απουσίες

  • Vkey (#1)

Αποχωρήσεις

  1. Neraida (ζητήθηκε)
  2. rascal_gd (ψηφοφορία & δημοσκόπηση) - κρυφή ιδιότητα
  3. Vkey (δολοφονία)
  4. Hρώ (ψηφοφορία) - πολίτης
  5. fantasmenos (δολοφονία) - πολίτης

Σήμερα Παρασκευή μάθατε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.


Thanks pitg21 :)




Aνακοίνωση ως προς την κατάσταση του παιχνιδιού λέω να κάνουμε μετά και από τη σημερινή αποχώρηση.
Θα μιλήσω με τον Γιώργο και θα σας πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ηρω, εχει ψηφισει και ο Bill.
Δες εδω
https://www.e-steki.gr/showpost.php?p=668146&postcount=168
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Αυτο σκεφτομαι κι εγω:/: Γιαυτο κινουμαι και προς φαντασμενο, πολυ ανετος ειναι, ασε που δεν εχει παρει καμια ψηφο.
Εγω την πληρωσα τη νυφη και η Ηρω που οπως ειδατε αποδειχτηκε(κι αν βγω κι εγω) πως επροκειτο για πολιτες.
Τελοσπαντων, ειδωμεν..:/:


Ο φαντασμένος έχει φύγει... ψάξε για άλλο... θύμα (; )!

Ελπίζω να μην είναι και η love πολίτης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Δεν ξερω... θα δειξει:hmm:
Που εξαφανιστηκε??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top