Παλέρμο #22 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Βρε παιδιά δείτε πως απαντά η Φοίβη εντελώς διαφορετικά από όταν είναι αθώα. Ψηφίστε την σήμερα να τελειώνομε βάζω το χέρι μου στη φωτιά ότι είναι δολοφόνος... Ψηφίστε τη ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε


fantasmene λες βλακείες! Δεν είμαι δολοφόνος.-
Μην πάει χαμένο το λεπτεπίλεπτο χεράκι σου... κρίμα είναι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Φαντα μεχρι εχθες εβαζες το χερι σου στη φωτια για τη mind..

Τωρα κανεις το ιδιο για τη phoebe..

Τι εγινε και αλλαξες και απο που απορεει τοση σιγουρια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Τέλος πάντων, εγώ νομίζω ότι άδικα κατευθύνονται οι υποψίες προς την mindcircus. Η κοπέλα απλώς δεν ξέρει καλά το παιχνίδι, και εξαιτίας της ατζαμοσύνης της, δίνει την εντύπωση δολοφόνου. Ψηφίζω Ηρώ όπως και στην αρχή γιατί αυτή μου φαίνεται πιο πιθανή να είναι δολοφόνος δεδομένου του ότι δεν έχει δώσει και πολλά στοιχεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 07/01/10

  1. Bill > pitg21
  2. fantasmenos > phoebe
  3. Ηρώ > mindcircus
  4. jrot6 > Ηρώ
  5. love_angel > mindcircus
  6. mindcircus> Ηρώ
  7. Phoebe > love_angel
  8. pitg21 > Ηρώ
  9. Resident Evil > phoebe
  10. Vkey > Δεν πρόλαβε να ψηφίσει
  11. Youki > mindcircus
Εάν έχουμε κάνει κάποιο λάθος πείτε το, άνθρωποι είμαστε. :P


Υποψήφιοι

3 mindcircus
3 Ηρώ
2 phoebe
1 love_angel
1 pitg21


Απουσίες

  • Vkey (#1)

Αποχωρήσεις

  1. Neraida (ζητήθηκε)
  2. rascal_gd (ψηφοφορία & δημοσκόπηση) - κρυφή ιδιότητα
  3. Vkey (δολοφονία)


Πέμπτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.

Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
κάτι δεν μου κολλάει, κάτι δεν μου κολλάει....

Phoebe από εμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Αλλη μια ερωτηση:ermm: Αυτη η δημοσκοπηση... πουντη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Λεπόν,
αν βγει η Φοιβη τι συμπερασμα θα βγάλουμε? Είτε είναι δολοφόνος, είτε πολίτης. Δεν υπήρξε ( με εξαίρεση τον Φαντα που δεν τον λαμβάνω υπόψη) καποιος που να την υπερασπιστεί ή να την κατηγορεί έντονα.
Αν βγει η mind και αποκαλυφθεί ότι είναι πολίτης (κατι μου λέει ότι είναι το τσιράκι) πάλι δεν θα βγαλουμε κανενα συμπέρασμα.
Αν βγει η Ηρώ πάλι δεν θα βγάλουμε κανενα συμπέρασμα...

Σκ@τα...
Θα αλλάξω ψήφο - αυτό είναι σχεδόν σίγουρο - αλλά θέλω λίγο να το σκεφτώ και θα επανέλθω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
youki-phoebe-Ηρω...

ο τεταρτος μου λειπει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
youki τι ωρα σκοπευεις να αλλαξεις τη ψηφο σου?? στις 8 παρα ενα sweety?:-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Α ρε λοβ..είσαι μεγάλος ντετέκτιβ!!! :P

Λεπόν..αλλάζω σε ΗΡΩ. ΔΕΝ παίζει όπως τις άλλες φορές.
Και μη μου πεις Ηρώ ότι δεν έχεις όρεξη. Αμα δεν έχεις όρεξη, χαρη σου κάνω να βγεις από τώρα!!! :P

Νο 2 ύποπτος ο jrot. Αυτός κι αν δεν παίζει όπως τις άλλες φορές...

Στη θέση Νο 3 mind και λοβ. Η μια είναι τσιράκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
youki τι ωρα σκοπευεις να αλλαξεις τη ψηφο σου?? στις 8 παρα ενα sweety?:-*
γιατί είχαμε ραντεβού και σε έστησα?
Και στις 8 παρα 15 δευτερόλεπτα αμα θέλω, νταξ? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ναι, επειδη θα φανει η ιδιοτητα και θα βγει διπλα το πολιτης να βγει τσιρακι.


α ρε βετερανα εμπειρη δολοφονα γιουκι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
υχαριστώωω

δεν έχει νόημα αλλά αλλάζω ψήφο σε youki.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Επίσης έχω να παρατηρήσω ότι ο Γιώργος μας πόσταρε ένα κώδικα που υποτίθεται ότι χρησιμοποίησε για να βγάλει στην τύχη τους δολοφόνους. Τους δολοφόνους όμως. Φαντάζομαι ότι τους ρουφιάνο-τσιράκι-νοσοκόμα τους επέλεξε.
Αν λοιπόν όντως τους επέλεξε, πιστεύω ότι θα έδινε ένα ρολάκι σε μαιντ ή λοβ (αν υποθέσουμε οτι δεν είχαν ήδη κληρωθεί για δολοφόνοι).
Ασε ρε λοβακι. Αυτό το από πανω, το χω γράψει από χτες!!!
Καραμπαμπαμ κάνεις μικρή!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
jorge????????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
πφφφ αντε ρε jorge εχω και διαβασμα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Eγώ δε φεύγω;;

Επιβεβαιώστε μου, γιατι αυτη τη στιγμη δε λειτουργω καλα για να σας αποκαλύψω εγω ιδιοτητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Είμαι πολίτης.



Τελευταία Λόγια:
Δεν το πήρα ζεστά το παιχνίδι, ξενέρωσα από το πρώτο ποστ όπως είδατε και βρήκατε την ευκαιρία μερικοί να με σουτάρετε.
Εδώ που τα λέμε, καλά μου κάνατε!
Με ψήφισε σίγουρα ένας δολοφόνος, από κει και πέρα σε μέρα που φαίνεται ιδιότητα οι δολοφόνοι προτιμούν να ψηφίζουν άσχετα άτομα, για να μην καρφωθούν και να την πέσουν σε αυτούς που ψήφισαν πολίτη.
Θα σας πρότεινα λοιπόν να μην την πέσετε στα άτομα που με ψήφισαν, αλλά στους υπόλοιπους.
Βill, phoebe, pitg21 από μένα και καλή συνέχεια!

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
phoebe απο εμενα.

δε ξερω μπερδευτηκα τελειως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top