Παλέρμο #21 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Aλλαζω παλι σε κακερλακ..

Ξερω οτι να ναι κανω,αλλα εχω μπερδευτει τελειως..

Α! ρε jrot6 δεν βλέπεις μπροστά σου?

Και γιατί πουλάκι μου να είμαι τσιράκι και όχι δολοφόνος;;;

Α ναι! Γιατί σε εξυπηρετεί αν φανεί η ιδιότητά μου ε;

Γιατί ως γνωστόν όταν είσαι τσιράκι το παιχνίδι σου είναι άθλιο, να σου θυμήσω κάποιους μήνες πρίν έναν γύρο με τον fandago?

Αν δεν είναι ο jrot ή ο fantasmenos , σημαίνει ότι δολοφόνοι είστε 3 από τις 4: Neraida, kakerlak, vkey, love angel
E δε μου κολλάτε καλά σαν τριάδα. Πρέπει να υπάρχει και ένα σερνικό.

Άρα έχουμε Ηρώ - Υouki - Jrot6 - pitg21 ή Φαντασμένος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Γιατί ως γνωστόν όταν είσαι τσιράκι το παιχνίδι σου είναι άθλιο, να σου θυμήσω κάποιους μήνες πρίν έναν γύρο με τον fandago?
Νάτος πάλι ο fandago. Δε με αφήνει σε ησυχία. Μ΄έχει στιγματίσει :P

Τι είχε γίνει τότε ρε κακερλακ;
Τσιράκι ήμουν μόνο μια φορά με επιτυχία μάλιστα και είχαν νικήσει οι δολοφόνοι, αλλά δεν ήταν ο fandago σε αυτούς.
Δολοφόνος ήμουν με τον fandago.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Νάτος πάλι ο fandago. Δε με αφήνει σε ησυχία. Μ΄έχει στιγματίσει :P

Τι είχε γίνει τότε ρε κακερλακ;
Τσιράκι ήμουν μόνο μια φορά με επιτυχία μάλιστα και είχαν νικήσει οι δολοφόνοι, αλλά δεν ήταν ο fandago σε αυτούς.
Δολοφόνος ήμουν με τον fandago.
Μην με κάνεις τώρα να τρέχω πίσω!!!:P

'Άλλο είναι το θέμα μας!:mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Άρα έχουμε Ηρώ - Υouki - Jrot6 - pitg21 ή Φαντασμένος

Πλακα κανεις?Τον πιτγκ τον βγαλαμε εγω με την Ηρω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Πλακα κανεις?Τον πιτγκ τον βγαλαμε εγω με την Ηρω..

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! :D

Έτσι βγάζατε τους πολίτες έναν έναν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Κακερλακ Η Ηρώ, ο jrot6 και η Youki είναι στο ίδιο στρατόπεδο. Είναι σίγουρο ότι η Ηρώ θα σε ψηφίσει. Για αυτό περιμένω από τους άλλους πολίτες να μπουν και να ψηφίσουν Youki
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Λοιπόν αν η Νεράιδα και η Vkey ας κάνουν το κόπο να ψηφίσουν κιόλας. Προαισθάνομαι ισοψηφία το βράδυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Κακερλακ Η Ηρώ, ο jrot6 και η Youki είναι στο ίδιο στρατόπεδο. Είναι σίγουρο ότι η Ηρώ θα σε ψηφίσει. Για αυτό περιμένω από τους άλλους πολίτες να μπουν και να ψηφίσουν Youki

Nαι απ΄ότι φαίνεται στο ίδιο είμαστε, αλλά στο καλό ;):D

Εσύ fantasmenos έτσι και είσαι πολίτης έχεις να φας πολύ κράξιμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Nαι απ΄ότι φαίνεται στο ίδιο είμαστε, αλλά στο καλό ;):D

Εσύ fantasmenos έτσι και είσαι πολίτης έχεις να φας πολύ κράξιμο.


Οκ οκ. Ψήφισε Kakerlak τώρα και τα λέμε αργότερα το βράδυ...

Υ.Γ. Η Ηρώ θέλει να ψηφίσει στις 8 παρα ένα Κάκερλακ. Αν η Νεράιδα και η Vkey δεν ψηφίσουν οι πολίτες έχασαν, last warning.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Πριν ξανά (*^&%(Τ^&$^ η σύνδεση μου...
Κακερλακ και για εμένα επίσης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Οκ οκ. Ψήφισε Kakerlak τώρα και τα λέμε αργότερα το βράδυ...

Υ.Γ. Η Ηρώ θέλει να ψηφίσει στις 8 παρα ένα Κάκερλακ. Αν η Νεράιδα και η Vkey δεν ψηφίσουν οι πολίτες έχασαν, last warning.

Κοίταξε να δεις fantasmenos, όλα αυτά τα λες για να μην ψηφίσω την kakerlak.
Γιαυτό δε θα σου κάνω το χατήρι.. την ψηφίζω από τώρα και γουστάρω!

κακερλακ λοιπόν μένα.
Αν οι πολίτες βγάλουν τη youki έχασαν στα σίγουρα, γιατί παρόλο που μπορεί να εχουμε ίδιο αιρθμό πολιτών-δολοφόνων αλλά έχει διπλή ψήφο, άρα το σώζουμε.

Τρία πουλάκια κάθονταν στη βρύση στα Τσερίτσανα είσαι!

Θα απαλλαχτείς και εσύ και όλοι οι υπόλοιποι σε μισή ώρα από τώρα και για όλο το σουκού. Κεντήστε όσο θέλετε!
Εγώ πετάω για Μύκονο!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Τέλος πάντων, η Vkey είχε ρόλο και το τσιράκι ψήφισε kakerlak. Το παιχνίδι έληξε δεν υπάρχει νόημα να συνεχιστεί δεν θα αλλάξει κανείς την ψήφο. Παρακαλείται η ΣΕ να το σφυρίξει την λήξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
vkey η τέταρτη :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
κατά πάσα πιθανότητα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή 08/10:

  1. fantasmenos >> Youki
  2. Ηρώ >> Kakerlak
  3. jrot6 >> Kakerlak
  4. kakerlak >> Youki
  5. Neraida >>
  6. Youki (*) >> Kakerlak
  7. Vkey >> Kakerlak
(*) : Δήμαρχος (διπλή ψήφος).

Υποψήφιοι
Youki : 2
kakerlak : 5 (*)


(*) : έχει καταμετρηθεί και η διπλή ψήφος του δημάρχου


Απουσίες

Neraida (1)

Δολοφονίες - Ψηφοφορίες - Αποχωρήσεις

  1. pitg21 - Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  2. Angie_Ann - Δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  3. rascal_gd - Ψηφοφορία (πολίτης)
  4. Phoebe - Δολοφονία (πολίτης)
  5. Resident Evil - Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  6. Love Angel - Δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Αν ξεχάσαμε καμιά ψήφο μιλήστε, άνθρωποι είμαστε!
Να γράφετε με ΕΝΤΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ποιον ψηφίζετε!



Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.

==========================

εγώ είμαι απλώς ο καταμετρητής, για άλλα requests στην ΣουΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Φαντασμένε??? Αν λέω αν υπάρχει έστω κ μία πιθανότητα να είσαι δολοφόνος η τσιράκι κ να είσαι τόσο σίγουρος για τις ψήφους κ υπερασπίζεσαι πολίτη απλά για να καλύψεις τα νότα σου,σε συμβουλεύω να βρεις μια πολύ καλή κρυψώνα γιατί δεν σε βλέπω καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
:hmm: Ρε λες να έχω κάνει το τέλειο έγκλημα και ούτε ο εαυτός μου να μην με υποψιάζεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Η πολίτης Κάκερλακ ας μας πει τα τελευταία της λόγια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Η πολίτης Κακερλακ σας καληνυχτίζει :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Νομίζω από τα πιο πρωτότυπα τελευταία λόγια που ακούσαμε ποτέ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top