Παλέρμο #21 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Αν με διάβαζες χρυσό μου δε θα είχες αυτές τις απορίες.
Πήγαινε κάμποσα ποστ παρά πίσω για να δεις πως ταίριαξα την Νεραιδα με την Resident.

Mπορεί να είσαι αθώα.. αλλά η ψήφος σου στη youki, μόνο αυτό δε μου δείχνει.
Και ναι για τη youki είμαι σίγουρη. Είναι ΑΚΡΙΒΩΣ όπως όταν είναι πολίτης, μα ακριβώς όμως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
αλλάζω σε Φαντασμένο, για να σας δω τώρα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
αλλάζω σε Φαντασμένο, για να σας δω τώρα!!

Mε αυτην την αλλαγη φαινεται να εκανα λαθος για την κακερλακ..Αρα οπως το σκεφτομαι ή ο φαντ ειναι ή η λοβ..Ο φαντ δεν μου κανει μονο και μονο για το κραξιμο που εφαγε ο Γιωργος για τους συνεχομενους ρολους σε αυτον..

Λοβ αγαπη μου,εσυ εισαι η μικρη δολοφονα??:hmm:

Υ.Γ. Η ισοβαθμια παει σε poll μιας ωρας ε? Ανεξαρτητα που οι 4 ψηφοι της ρεζ ειναι απο τη μια διπλη της γιουκι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Επειδή δεν θέλω να πάρω καμία κιουρία στο λαιμό μου :redface:
Ψηφίζω Φαντασμένο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 08/10:

  1. fantasmenos >> Υοuki
  2. Ηρώ >>Resident Evil
  3. jrot6 >> Resident Evil
  4. kakerlak >> fantasmenos
  5. love_angel >> Υοuki
  6. Neraida >> fantasmenos
  7. Phoebe >> Υοuki
  8. Resident Evil >> Υοuki
  9. Youki (*) >> Resident Evil
  10. Vkey >> fantasmenos
Να γράφετε με έντονα γράμματα ποιον ψηφίζετε!
(*) : Δήμαρχος (διπλή ψήφος).

Ψήφοι:
4 Υοuki
4 (*) Resident Evil
3 fantasmenos



(*) : έχει καταμετρηθεί και η διπλή ψήφος του δημάρχου


Απουσίες

Neraida (1)

Δολοφονίες - Ψηφοφορίες - Αποχωρήσεις

  1. pitg21 - Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  2. Angie_Ann - Δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  3. rascal_gd - Ψηφοφορία (πολίτης)
  4. phoebe - Δολοφονία (πολίτης)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Αν ξεχάσαμε καμιά ψήφο μιλήστε, άνθρωποι είμαστε!
Να γράφετε με ΕΝΤΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ποιον ψηφίζετε!



Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
  1. love_angel >> Υοuki
  2. Resident Evil >> Υοuki
  3. fantasmenos >> Υοuki
  4. phoebe >> Youki
Η phoebe είναι νεκρή..
Η love και η resident είναι δολοφόνοι..

Βασιζόμαστε στον fantasmenos.
Τα πιάσαμε τα λεφτά μας!

Ρε vkey την παίρνω εγώ την ευθύνη.. ψήφισε τη Resident να τελειώνουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Έβαλα δημοσκόπηση. Ψηφίστε σωστά μη σας πάρει και σας σηκώσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Θα βαλουμε καμια ψηφοφορια??

Y.Γ. Ακυρο..Τωρα ειδα οτι μπηκε..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Έκανα μεγάλη βλακεία. :redface:
Ξέχασα να βάλω να φαίνονται ποιοι ψήφισαν.

Αν έχετε την καλοσύνη όποιος ψήφισε/ψηφίζει ας το πει.
Δεν μπορώ να κάνω επεξεργασία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
δεν έχω φύγει ε?

Ήμουν σίγουρη ότι οι δολοφόνοι 8α το είχαν μεθοδεύσει να φύγω οπότε δεν βιάστηκα να γυρίσω από τα ψώνια μου [να σας πω τι πήρα παρεμπιπτόντως που πολύ μου άρεσαν? :P]

εγώ ψήφισα Youki όπως θα φαντάζεστε .

εδιτ:υποθέτω ότι 8α κλείσει στις 9 (αν δεν υπάρχει ισοψηφία that is ) ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
ψήφισα Resident.

Προτείνω να τη κλείσουμε στις 10, γιατί υπάρχει θέμα με τη δημοσκόπηση.
Πάλι θκατά τα ΄κανα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ψήφισα Resident.

Προτείνω να τη κλείσουμε στις 10, γιατί υπάρχει θέμα με τη δημοσκόπηση.
Πάλι θκατά τα ΄κανα :redface:

Συγγνώμη αλλά αν αυτό ΔΕΝ είναι μεθόδευση τι ακριβώς είναι?!?!?!

Οι κανόνες λένε 9 και παράταση ως τις 10 αν υπάρχει ισοψηφία. Μετά αποφασίζει η ΣουΕ.

Είμαστε όλοι μεγάλα παιδιά και νομίζω έχουμε το θάρρος της γνώμης μας να πούμε τι ψηφίσαμε. Αν πάλι θέλετε να παίζετε με τους κανονες σας fair enough και αυτό.

(συγγνώμη που δεν θέλω να βγω επειδή σήμερα το πρωί ξύπνησες και αποφάσισες ότι είμαι δολοφόνος οπότε για να σου "πετύχει" το σχέδιο και να σου βγουν τα κουκιά πρέπει να μείνει η ψηφοφορία ανοιχτή μέχρι όποτε σε βολεύει! Η Youki είπε ότι θα επιστρέψει 10.30 μήπως να την κρατήσουμε μέχρι τότε ανοιχτή?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Eγω ψηφισα ρεζιντεντ..Εγω προτεινω να κλεισει στις 9,οπως ειναι οι κανονες..Απλα οι αλλοι 2 που ψηφισαν γιουκι να βγουνε να το πουνε..

Α ρε ρεζ παιζεις μεγαλο θεατρο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ψήφισα Youki
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Και απέσυρα την ψήφο αλλάζοντας σε Resident Evil
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.

Φαντ ετσι οπως το πας το εχεις στα χερια σου το βραβειο του χειροτερου πολιτη..:P

Εκτος αν εισαι κανα τσιρακι,οποτε παω πασο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Έλεος Resident Ε-ΛΕ-ΟΣ!
Το είπα γιατί είπα στον exposed να την ανεβάσει κανονικά και να μην έχουν προβλήματα!
Γιαυτό και η παράταση!
τι άλλο θ απεις!!!

Η ψηφοφορία λήγει στις 9 λοιπόν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Έλεος Resident Ε-ΛΕ-ΟΣ!
Το είπα γιατί είπα στον exposed να την ανεβάσει κανονικά και να μην έχουν προβλήματα!
Γιαυτό και η παράταση!
τι άλλο θ απεις!!!

ότι είναι τουλάχιστον ... κακό το παιχνίδι

"ουρλιάζω και αναγκάζω τον κόσμο να αλλάξει ψήφο με ατάκες όπως "ψηφίστε σωστά ρεεε""

ή
"κόβω τα @@ μου ότι η youki είναι δολοφόνος ρεεε"

καλύτερα να με βγάλετε actually. It is kind of boring να πρέπει να συνεννοηθείς με ανθρώπους που απλώς φωνασκούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Έλεος Resident Ε-ΛΕ-ΟΣ!
Το είπα γιατί είπα στον exposed να την ανεβάσει κανονικά και να μην έχουν προβλήματα!
Γιαυτό και η παράταση!
τι άλλο θ απεις!!!

Η ψηφοφορία λήγει στις 9 λοιπόν!

είπε η Ηρώ αφού συνεννοηθήκε με τον φάντα να με βγάλουν έξω...

Αυτά τα λένε ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ και όχι όταν έχουν υπογείως καταφέρει να γυρίσει το παιχνίδι προς τη μεριά της [κακής] ομάδας τους ηρούλα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
"ρεεεε" δεν είπα :pfff:

Όπως και να ΄χει ένα δίκιο το ΄χεις.
Το παιχνίδι είναι πολύ κακό, γιατί δεν έχουμε ΣΕ. Καμία τάξη σε δολοφονίες, ψηφοφορίες τίποτα.
Και σορρυ αλλά δεν έκανα επίτηδες τη δημοσκοπηση έτσι. Ξεχάστηκα.:(:redface:
Άσε που έπρηζα τον Παναγιώτη να την αλλάξει. :(


Και συγνώμη και πάλι, αλλά δεν συνεννοήθηκα με ΚΑΝΕΝΑΝ!
Άκου τον φαντασμενο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top