Παλέρμο #21 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Α ρε youki.. τα ίδια λέμε!

χαχαχα

Νεράιδα;;;; Που είσαι ματάκια μου;;;
Νεραιδούλα;;;
Πες αλεύρι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Λεπόν, σε λίγο πρεπει να φυγω και θα γυρισω σπίτι μου αργά, πολύ αργά. Ως εκ τούτου και δεδομενου ότι κινδυνεύω να βγω πρέπει να αλλάξω την ψήφο μου.

Θα ψηφίσω λοιπόν την αγαπητή κατα τα άλλα Ρεζουλιν.

Και θα επανέλθω το βραδυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Αχ με έχετε μπερδέψει και αυτό δεν είναι καλό! Κάποιος είναι δολοφόνος και κάποιος όχι...
Ουφ... με βλέπω να αλλάζω και δεν μου αρέσει αυτό!

Αυτά είναι τα λόγια της phoebe λίγο πριν τη σκοτώσουν!
Είχε ψηφίσει youki και σκεφτόταν να το αλλάξει!

Συμφέρει απόλυτα τους δολοφόνους να φύγει η youki και σκότωσαν τη phoebe, γιατί φοβήθηκαν ότι θα αλλάξει ψήφο.. έτσι κλείδωσαν την ψήφο της στη youki!
Δεν το βλέπετε;;;


ΠΡΟΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΥΣ

Να παίζετε δίκαια και να μην αργείτε να στέλνετε τη δολοφονία στη ΣΕ! Όταν λέμε στη 1 είναι στη 1 ΜΠΑΜ!
Δεν μπορείτε να κόβετε και να ράβετε την τελευταία στιγμή!
Αν δεν είναι κάποιος από τους Γιώργο, Burp οnline σίγουρα θα είναι κάποιος άλλος εκτός παιχνιδιού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 08/10:

  1. fantasmenos >> Υοuki
  2. Ηρώ >> Neraida
  3. jrot6 >> Resident Evil
  4. kakerlak >>
  5. love_angel >> Υοuki
  6. Neraida >> fantasmenos
  7. Phoebe >> Υοuki
  8. Resident Evil >> jrot6
  9. Youki (*) >> Resident Evil
  10. Vkey >>
Να γράφετε με έντονα γράμματα ποιον ψηφίζετε!
(*) : Δήμαρχος (διπλή ψήφος).

Ψήφοι:
3 Υοuki
3 (*) Resident Evil
1 Neraida
1 fantasmenos
1 jrot6


(*) : έχει καταμετρηθεί και η διπλή ψήφος του δημάρχου


Απουσίες

Neraida (1)

Δολοφονίες - Ψηφοφορίες - Αποχωρήσεις

  1. pitg21 - Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  2. Angie_Ann - Δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  3. rascal_gd - Ψηφοφορία (πολίτης)
  4. phoebe - Δολοφονία (πολίτης)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Αν ξεχάσαμε καμιά ψήφο μιλήστε, άνθρωποι είμαστε!
Να γράφετε με ΕΝΤΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ποιον ψηφίζετε!



Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Τι γινεται,οεο??

Πολυ μπερδεμα αυτο το παιχνιδι..Ολοι τη μια μου κανουν για δολοφονοι και τη μια για πολιτες..

Ας μαζεψουμε λιγο τις ψηφοφοριες:


  1. Angie_Ann >> love_angel>> Youki
  2. fantasmenos >> Neraida>>Youki
  3. Ηρώ >> pitg21>> Neraida
  4. jrot6 >> pitg21>> rascal_gd
  5. kakerlak >> Vkey>> rascal_gd
  6. love_angel >> pitg21>>Youki
  7. Neraida >>--->> rascal_gd
  8. Phoebe >> jrot6 >>Youki
  9. pitg21 >>----
  10. rascal_gd >> jrot6>> jrot6
  11. Resident Evil >> love_angel>> jrot6
  12. Youki (M) >> pitg21>> rascal_gd
  13. Vkey >> Phoebe >> rascal_gd
Η ρεζ εξακολουθει να ειναι βασικη μου υποπτη..Η Ηρω σαν να αρχισε να θυμηζει πολιτη..Εκτος αν παιζει καλα και σαν δολοφονος..Η Γιουκι παντως και δεν μιλαει πολυ και εχει ριξει ακυρες ψηφους.Βεβαια επειδη κλειδωσαν ψηφο πανω της προς το παρων την αφηνω..Εκτος αν το κανανε επιτηδες για να την αθωωσουν στα ματια μας..

Πιστευω οτι αναμεσα σε vkey και kakerlak κρυβεται ακομα ενας δολοφονος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
Να παίζετε δίκαια και να μην αργείτε να στέλνετε τη δολοφονία στη ΣΕ! Όταν λέμε στη 1 είναι στη 1 ΜΠΑΜ
Υπενθύμιση: Το μήνυμα εστάλει πρίν τις 13:00.Εμείς δν είμασταν μέσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ας με συγχωρήσει το μπακλαβαδάκι-γιουκάκι αλλά μια ζωή Πέμπτη με βγάζετε έξω! Αρνούμαι να ξαναβγώ Πέμπτη :P

Ψηφίζω Youki.

Αν βγει έχουμε either way καλο.

ΑΝ είναι δολοφόνος..well τι να προσθέσω εδώ? :P

ΑΝ είναι πολίτης...θα γλυτώσουμε από τον fanta στο επόμενο παιχνίδι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Δεν μου βγάζετε από το μυαλό ότι Νεράιδα κ Ηρώ είναι καρά δολοφονάκια

καλά δεν βλέπετε ότι έχουν άλλο τρόπο παιχνιδιού? Η Ηρώ ειδικά κάνει καρά μπαμ
Η Νεράιδα ούτε φανατίζετε να αποδείξει της απόψεις της όπως όταν είναι πολίτης ούτε της κοτσίδες της τραβάει:P

Youki για εξήγησε της ψήφο σου σε εμένα πριν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Neri πουλάκι μου που είσαι????

Ζεις???? Πάντως ορίστε, φάντα, μιας και χρησιμοποιείς όλα τα νόμιμα και τα άνομα μέσα να σε ενημερώσω ότι στο μουσουνου δεν την έχω δει σήμερα

(και μην ακούσω αηδίες του γιατί την έχω στο μουσουνου τη νέρι, έχω 22 άτομα στο μουσουνου από στέκι:P)

Έψαχνες τη Neraida Αθηνά, αλλά αφού μπήκε δεν ανταλλάξατε ούτε μια καλησπέρα!!
Φοβήθηκες μη φύγει με απουσίες και σας κρεμάσει ;

Ούτε κουβέντα δεν είπατε η μία για την άλλη ούτε μία!!!

Νeraida και Resident δολοφόνες, ποτέ δεν ήμουν τόσο σίγουρη!


Αλλάζω την ψήφο μου για Resident Evil!

Δεν μου βγάζετε από το μυαλό ότι Νεράιδα κ Ηρώ είναι καρά δολοφονάκια

καλά δεν βλέπετε ότι έχουν άλλο τρόπο παιχνιδιού? Η Ηρώ ειδικά κάνει καρά μπαμ
Η Νεράιδα ούτε φανατίζετε να αποδείξει της απόψεις της όπως όταν είναι πολίτης ούτε της κοτσίδες της τραβάει:P
H Neraida και η Ηρώ δεν μπορεί να είναι στο ίδιο στρατόπεδο.
Δεν είμαι δολοφόνος!
Οι υποψίες σου για Neraida είναι ολόσωστες. Αυτά λέω κι εγώ από χτες, αλλά δε μ ακούει κανείς.
Είναι αυτή η γνωστή Νεράιδα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΥΤΟ.
ΚΑΙ ΣΟΡΡΥ ΕΑΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΩ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟΧΩΡΩ.
εν ολιγοις και να μη με ψηφισετε να βγω, δε θα ξαναψηφισω και θα φυγω απο απουσιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Έψαχνες τη Neraida Αθηνά, αλλά αφού μπήκε δεν ανταλλάξατε ούτε μια καλησπέρα!!
Φοβήθηκες μη φύγει με απουσίες και σας κρεμάσει ;

Ούτε κουβέντα δεν είπατε η μία για την άλλη ούτε μία!!!

Νeraida και Resident δολοφόνες, ποτέ δεν ήμουν τόσο σίγουρη!


Αλλάζω την ψήφο μου για Resident Evil!

όχι που δεν θα την άλλαζες... λολ.. είναι τόόόσο expected...και αν το γιουκακι-μπακλαβαδάκι το δικαιολογούσα για την ψήφο για σένα δεν έχω σχόλια... do as u wish, όσες φορές προσπάθησα να αποδείξω ότι δεν είμαι ελέφαντας δεν σας έπεισα και το φάγατε το κεφάλι σας.

Επίσης αν σε ενδιαφέρει μπορώ να σου πω πότε μπήκαν στο μουσουνου εσύ, η youki, η phoebe και o jrot που επίσης σας έχω στο μουσουνού. Μήπως το ότι παρατήρησα ΟΛΟΥΣ τους παίκτες που έχω στο μουσουνού για να δω ανταπόκριση Login-time και συμμετοχής εδώ μας καθιστά ΌΛΟΥΣ μαζί (6 το σύνολο μαζί με εμένα) ένοχους?!

I give up. Βγάλτε τα μάτια σας μόνοι σας και ας ξαναχάσουμε μόνοι μας αν έτσι γουστάρετε. Είναι γνωστό ότι οι δολοφόνοι έχουν πιο εύκολο ρόλο αλλά μερικοί από εσάς τους παρακάνετε τη ζωή εύκολη.

I rest my case.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 08/10:

  1. fantasmenos >> Υοuki
  2. Ηρώ >>Resident Evil
  3. jrot6 >> Resident Evil
  4. kakerlak >>
  5. love_angel >> Υοuki
  6. Neraida >> fantasmenos
  7. Phoebe >> Υοuki
  8. Resident Evil >> Υοuki
  9. Youki (*) >> Resident Evil
  10. Vkey >>
Να γράφετε με έντονα γράμματα ποιον ψηφίζετε!
(*) : Δήμαρχος (διπλή ψήφος).

Ψήφοι:
4 Υοuki
4 (*) Resident Evil
1 fantasmenos



(*) : έχει καταμετρηθεί και η διπλή ψήφος του δημάρχου


Απουσίες

Neraida (1)

Δολοφονίες - Ψηφοφορίες - Αποχωρήσεις

  1. pitg21 - Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  2. Angie_Ann - Δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  3. rascal_gd - Ψηφοφορία (πολίτης)
  4. phoebe - Δολοφονία (πολίτης)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Αν ξεχάσαμε καμιά ψήφο μιλήστε, άνθρωποι είμαστε!
Να γράφετε με ΕΝΤΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ποιον ψηφίζετε!



Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Κακερλακ και vkey,δεν φοβαστε μην σας φανε οι δολοφονοι και δεν φηφιζετε μεχρι τη 13:00???

Μια απο τις δυο ειναι..Αλλα ποια απο τις δυο??:hmm: Πιο πολυ προς κακερλακ παω..Απο ενστικτο καθαρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Κακερλακ και vkey,δεν φοβαστε μην σας φανε οι δολοφονοι και δεν φηφιζετε μεχρι τη 13:00???

Μια απο τις δυο ειναι..Αλλα ποια απο τις δυο??:hmm: Πιο πολυ προς κακερλακ παω..Απο ενστικτο καθαρα..
Ξύπνησα στης 13:30 δεν υπάρχει κανένας λόγος να ψηφίσω τώρα!!

Πήγαινε για κανένα ρεκτιφιέ το ένστικτο σου!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΥΤΟ.
ΚΑΙ ΣΟΡΡΥ ΕΑΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΩ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟΧΩΡΩ.
εν ολιγοις και να μη με ψηφισετε να βγω, δε θα ξαναψηφισω και θα φυγω απο απουσιες.

Πάντως να ξέρεις Neraida ότι πρέπει να κάνεις 2 συνεχόμενες απουσίες για να αποχωρήσεις. Δηλαδή αν δεν ψηφίσεις Δευτέρα και Τρίτη.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Υouki από μένα για τον μοναδικό λόγο ότι δεν μπορώ να το διακινδυνεύσω να είναι δολοφόνος κ να έχει τέτοιο αβαντάζ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Καρφωνεσαι κακερλακ..

Οσοι απο τους πολιτες ψηφισαν youki,τους παρακαλαω να το σκεφτουν καλα για να μην εχουν μετα τυψεις που χασαμε το παιχνιδι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 08/10:

  1. fantasmenos >> Υοuki
  2. Ηρώ >>Resident Evil
  3. jrot6 >> Resident Evil
  4. kakerlak >> Υοuki
  5. love_angel >> Υοuki
  6. Neraida >> fantasmenos
  7. Phoebe >> Υοuki
  8. Resident Evil >> Υοuki
  9. Youki (*) >> Resident Evil
  10. Vkey >>
Να γράφετε με έντονα γράμματα ποιον ψηφίζετε!
(*) : Δήμαρχος (διπλή ψήφος).

Ψήφοι:
5 Υοuki
4 (*) Resident Evil
1 fantasmenos



(*) : έχει καταμετρηθεί και η διπλή ψήφος του δημάρχου


Απουσίες

Neraida (1)

Δολοφονίες - Ψηφοφορίες - Αποχωρήσεις

  1. pitg21 - Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  2. Angie_Ann - Δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  3. rascal_gd - Ψηφοφορία (πολίτης)
  4. phoebe - Δολοφονία (πολίτης)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Αν ξεχάσαμε καμιά ψήφο μιλήστε, άνθρωποι είμαστε!
Να γράφετε με ΕΝΤΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ποιον ψηφίζετε!



Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
  1. kakerlak >> Υοuki
  2. love_angel >> Υοuki
  3. Resident Evil >> Υοuki
  4. fantasmenos >> Υοuki

Από τους παραπάνω έχουμε 2 δολοφόνους και 2 παραπλανημένους πολίτες.
love angel και fantasmenos επειδή δε θεωρώ ότι είστε δολοφόνοι, αλλάξτε ψήφο μπας και το σώσουμε το παιχνίδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.


  1. Ηρώ >>Resident Evil
  2. jrot6 >> Resident Evil
  3. Youki (*) >> Resident Evil
Kαι γιατί να μην το δούμε ότι εδώ υπάρχουν 2 δολοφόνοι?
Πες μου από που έβγαλες συμπέρασμα ότι Youki είναι αθώα?
ότι ο φαντα κ η vik αθώοι?
Η Ρεσιντεντ κ εγώ ένοχοι !!

ΕΣΥ που για κάποιο λόγο ξέρεις παραπάνω στοιχεία εξήγησε τα και σε μας!!

Πως δε ξέρεις ότι και Re/Εv και Υouki δεν είναι αθώες ?

Είσαι τόσο σίγουρη για την Youki που διακινδυνεύεις την ευκαιρία μας κάθε φορά να διώξουμε ένα δολοφόνο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top