Παλέρμο #21 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Και με την ψήφο της σακατεμένης έχουμε:


Λίστα για Τετάρτη 07/10:

  1. Angie_Ann >> Youki
  2. fantasmenos >>
  3. Ηρώ >>
  4. jrot6 >>
  5. kakerlak >>
  6. love_angel >>
  7. Neraida >>
  8. Phoebe >>
  9. rascal_gd >>
  10. Resident Evil >>
  11. Youki (M) >>
  12. Vkey >>
Να γράφετε με έντονα γράμματα ποιον ψηφίζετε!
Το (M) = Mayor δηλώνει τον Δήμαρχο (διπλή ψήφος).

Υποψήφιοι

1 Youki

Απουσίες

Neraida (1)

Δολοφονίες - Ψηφοφορίες - Αποχωρήσεις

  1. pitg21 - Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  2. Εσύ; :hehe:

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Αν ξεχάσαμε καμιά ψήφο μιλήστε, άνθρωποι είμαστε!
Να γράφετε με ΕΝΤΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ποιον ψηφίζετε!



Τετάρτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.

Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
πφφφ δεν ξέρω τι να ψηφίσω... Χτες έλεγα η βικ-βικ μου μυρίζει, σήμερα [αφου ξεκαθάρισε ότι ήταν το αφρόλουτρο φράουλα:P] δεν μου κάνει και τόσο ύποπτη και δεν ξέρω μήπως την 'κυνηγήσω' πάλι αδίκως....

Η Angie παίζει αψυχολόγητα από τη μία 'στηρίζει' την αθωότητα της Youki και από την άλλη την 'καταδικάζει'. Θα μπορούσε να είναι δολοφόνος που πήγε να πάρει με το μέρος της έναν πολίτη και μετά τη...δημαρχία η youki της τα 'άλλαξε' και τώρα την ενοχλεί? Ή μήπως είναι η ...δαιμόνια angie-πολίτης που κάτι 'είδε' στη youki που εγώ δεν μπορώ να δω? :hmm:

rascal_gd και jrot6 πάλι, τι είναι αυτή η ιστορία? Ο jrot, ομολογουμένως μου φαίνεται να έχει πιο...συγκροτημένο λόγο, ενώ ο ρασκαλάκος πέφτει σε 'σφάλματα' (ναι ρε συ ράσκαλ ήταν πασιφανές ότι ο Jrot είπε "βγάλτε με αύριο που φαίνεται η ιδιότητα") οπότε μου κάνει λες και πάει να στρέψει τα βλέμματα στον jrot, από την άλλη όμως να μην ξεχάσουμε ότι είναι και Newbies άρα 'δικαιολογείται' ως ενα σημείο να κάνει τέτοια λαθάκια. Αφήστε που η εμμονή του μήπως σημαίνει κάτι??? Δεν ξέρω κάποιος από τους 2 πρέπει να έχει τη φωλιά του λερωμένη αλλά ποιός? :hmm:

Να μην πω ότι ευθύς εξαρχής μου έχει φανεί περίεργο το "Αστειάκι" μεταξύ φάντα και ηρώς. Απλώς δεν έχω βγάλει συμπέρασμα τι μπορεί να σημαίνει, αν σημαίνει κάτι... Είναι αρκετά πολιτο-χαλαροί και οι 2 αλλά δεν μπορείς να είσαι και σίγουρος ποτέ :hmm:

Νομίζω ότι μέσα σε αυτά τα ονόματα βρίσκονται τουλ 2 κακοί ρόλοι. Άρα ως τη μία θα έχω ψηφίσει κάτι ανάμεσα σε

angie-ann, youki, jrot6, rascal_dg, ηρώ, fantasmenos. Θέλω να ξαναδώ λίγο και ποιοί και με τι αιτιολογικό ψήφισαν Pit (που δεν πιστεύω να είναι δολοφόνος. Θα τον άφηναν οι συνδολοφόνοι να φύγει έτσι...αμίλητος και να χαθεί ένας δολοφόνος με το καλημέρα? Κουλό μου κάνει :worry:)

Θα επανέλθω μόλις τελειώσω κάτι δουλειές που έχω και αφού ξαναδιαβάσω κάποια Post για να ψηφίσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Επίσης μου φαίνεται απίστευτος ο τρόπος που βγήκε ο πιτ χωρίς καν να έχει μιλήσει!

Όσο αστείο και αν φανεί, μιας και την ψήφισα για δήμαρχο, ψηφίζω από τώρα Γούκι για αύριο ως δολοφόνο. Δυστυχώς νομίζω ότι δεν έχει καλό ρόλο και ζητώ συγγνώμη απ' τους πολίτες που την ψήφισα σε αυτό το αξίωμα. Δεν φαντάστηκα ότι θα ήμουν η μοναδική που θα ψήφιζε.
Tι λες μαρή Αντζυ.....
Δεν ξέρω και δεν με ενδιαφέρει τι ήταν ο Πητ και θα το μάθω μετά το τέλος του παιχνιδιού όπως και όλοι. Ξαναλέω: με ενδιαφέρει να φύγουν οι παίκτες που δεν μιλάνε. Και πολίτες να είναι...δεν βοηθάνε, οπότε ποιο το νόημα? Ασε που συνηθως υπάρχει τουλάχιστον ένας δολοφόνος που δεν μιλάει πολύ.

Και για σήμερα ψήφος στη ΝΕΡΑΙΔΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Καλημερα και απο εδω..Επειδη πρεπει να φυγω για εξωτερικες δουλεις θα ριξω την ψηφο μου τωρα και αν δεν μας εχουν φαει στη 13.00 θα επανελθω για να δω τα πραγματα πιο προσεκτικα..

Ψηφιζω Ρασκαλ..Οχι απο εκδικηση που τα εβαλε μαζι μου..:P Αλλα επειδη πιστευω οτι σαν νεος και αδικημενος απο το προηγουμενο παιχνιδι παιζει να εχει παρει κακο ρολο..

Θα τα πουμε και μετα αν ειμαι ζωντανος και βλεπουμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
λοιπόν τομ αμίλητο pit ψήφισαν οι: Ηρώ, jrot6, love-angel (για να ...σωθεί?!?!) και η Youki (για να φύγουν οι αμίλητοι παίκτες?!?!).

Given ότι έχω λίγη δουλίτσα και δεν ξέρω αν θα τελειώσει ως τη 1, και ότι είναι υπό παρακολούθηση anyway αυτοί που ψήφισαν pitg
θα δώσω ψήφο στον jrot6 και αν είναι βλέπουμε μετά τη μία, αν είμαι ακόμα εδώ, μήπως μου κάνει τπτ άλλο περισσότερο "κλικ".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Νομιζω οτι στη τετραδα που μολις εδειξες ρεζιντεντ υπαρχουν και οι 2 απ'τους 3 δολοφονους μεχρι την τωρα εικονα και σταση που εχουν κρατησει!!! (πιθανολογω)


Αρχιζω και υποψιαζομαι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ το γιουκι. Συμφωνω οτι οποιο μελος δεν μιλαει δεν πρεπει να παιρνει μερος στο παιχνιδι αλλα γι'αυτο δεν υπαρχει ο κανονας με τις 2 συνεχομενες απουσιες;;;

Ποιο το νοημα να ψηφισει κανεις τη Νεραιδα, τωρα, που αν δε μιλησει και παλι θα βγει αυτοματα απ'το παιχνιδι;;

Γιατι να χαραμισει κανεις τη ψηφο του για τη Νεραιδα που θεωρω σχεδον αδυνατο να ειναι δολοφονα και να μην εχει επεμβει καθολου στο παιχνιδι!!

Εγω δεν δινω τη ψηφο μου ασκοπα επειδη ο αλλος δεν μιλαει, ετυχε να χει δουλειες, δεν εχει μπει στο στεκι εδω και δυο μερες.. Ετσι κι αλλιως θα βγει απ'το παιχνιδι λογω κανονα. Αρα ειναι εντελως ασκοπο να ψηφισεις τετοια περιπτωση..


Λοιπον, αν η γιουκι ειναι τολοφονα ή τσιρακι και εχει και τη δημαρχεια(αυτη δε την εχε;;:worry:), los poulos..

υγ Καπου στη μεση της σελιδας βλεπω με μεγαλα κοκκινα γραμματα "ψηφιζω ρασκαλ"..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Αρχιζω και υποψιαζομαι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ το γιουκι. Συμφωνω οτι οποιο μελος δεν μιλαει δεν πρεπει να παιρνει μερος στο παιχνιδι αλλα γι'αυτο δεν υπαρχει ο κανονας με τις 2 συνεχομενες απουσιες;;;

Ποιο το νοημα να ψηφισει κανεις τη Νεραιδα, τωρα, που αν δε μιλησει και παλι θα βγει αυτοματα απ'το παιχνιδι;;

Γιατι να χαραμισει κανεις τη ψηφο του για τη Νεραιδα που θεωρω σχεδον αδυνατο να ειναι δολοφονα και να μην εχει επεμβει καθολου στο παιχνιδι!!

Εγω δεν δινω τη ψηφο μου ασκοπα επειδη ο αλλος δεν μιλαει, ετυχε να χει δουλειες, δεν εχει μπει στο στεκι εδω και δυο μερες.. Ετσι κι αλλιως θα βγει απ'το παιχνιδι λογω κανονα. Αρα ειναι εντελως ασκοπο να ψηφισεις τετοια περιπτωση..

Λοιπον, αν η γιουκι ειναι τολοφονα ή τσιρακι και εχει και τη δημαρχεια(αυτη δε την εχε;;:worry:), los poulos..
Εγώ πάλι την ψήφο μου αποφάσισα σε αυτό το γύρο να τη δώσω αρχικά σε αυτούς που δεν μιλάνε. Αν πάλι δεν με φάνε οι δολοφόνοι στη 1 και δω ότι η Νερ όντως δεν μπει μεχρι το μεσημέρι τότε ναι θα την αλλάξω (μιας και θα φύγει ουτως η αλλως με 2 απουσίες) και θα ψηφίσω κάποιον άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.

rascal_gd και jrot6 πάλι, τι είναι αυτή η ιστορία? Ο jrot, ομολογουμένως μου φαίνεται να έχει πιο...συγκροτημένο λόγο, ενώ ο ρασκαλάκος πέφτει σε 'σφάλματα' (ναι ρε συ ράσκαλ ήταν πασιφανές ότι ο Jrot είπε "βγάλτε με αύριο που φαίνεται η ιδιότητα") οπότε μου κάνει λες και πάει να στρέψει τα βλέμματα στον jrot, από την άλλη όμως να μην ξεχάσουμε ότι είναι και Newbies άρα 'δικαιολογείται' ως ενα σημείο να κάνει τέτοια λαθάκια. Αφήστε που η εμμονή του μήπως σημαίνει κάτι???
Aν εννοουσε για σημερα, δε το καταλαβα.

Σορρυ, το παιρνω πισω. Ακυρη η κατηγορια..:redface:

Αλλα ειμαι σταθερος στις θεσεις μου.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ψηφίζω jrot6 with love!

Αν η Neraida μπει απόψε θα έχει την ψήφο μου. Αν όχι θα τη φάει η μαρμάγκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Ψηφιζω jrot.

Τα λεμε μεσημερακι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 07/10:

  1. Angie_Ann >> Youki
  2. fantasmenos >>
  3. Ηρώ >> jrot6
  4. jrot6 >> rascal_gd
  5. kakerlak >>
  6. love_angel >>
  7. Neraida >>
  8. Phoebe >>Youki
  9. rascal_gd >> jrot6
  10. Resident Evil >> jrot6
  11. Youki (M) >> Neraida
  12. Vkey >>
Να γράφετε με έντονα γράμματα ποιον ψηφίζετε!
Το (M) = Mayor δηλώνει τον Δήμαρχο (διπλή ψήφος).

Υποψήφιοι

3 jrot6
1(+1) Neraida
2 Youki
1 rascal_gd

Απουσίες

Neraida (1)

Δολοφονίες - Ψηφοφορίες - Αποχωρήσεις

  1. pitg21 - Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  2. Εσύ; :hehe:

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Αν ξεχάσαμε καμιά ψήφο μιλήστε, άνθρωποι είμαστε!
Να γράφετε με ΕΝΤΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ποιον ψηφίζετε!



Τετάρτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.

Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
fantasmenos,kakerlak, love_angel, (Neraida), Phoebe, Vkey προφανώς δεν φοβούνται τη δολοφονία ε? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ρε παιδιά σορυ κιόλας, αλλά γιατί σας φαίνεται τόσο ύποπτος ο jrot? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Phoebe >> jrot6Τη φοιβη ποτέ μου δεν μπόρεσα να την ψυχολογήσω βάσει τρόπου παιξίματος, άρα θα βασιστώ αποκλειστικά στις ψήφους της για να βγάλω συμπέρασμα. Και αυτή η ψήφος δεν μου αρέσει

Έχω το αψυχολόγητο! :P:P:P

Βασικά η ψήφος ήταν τελείως στα κουτουρού, δεν υπήρχε κανένας σοβαρός λόγος, απλά έπρεπε κάποιον να ψηφίσω... δεν είχαν μιλήσει και όλοι και δεν μπορούσα να βγάλω συμπέρασμα (όχι οτι τώρα που μίλησαν έχω βγάλει κάποιο :P)! Ο κλήρος έτυχε να πέσει στον jrot!

Vkey >> Phoebe H φοίβη μετά την απουσία του Μπιλ βρήκε το άλλο της μισό στις ψήφους πρώτου γύρου. :P Προς το παρών δεν μου φαίνεται ύποπτη η Βίκυ, αλλά ξέρουμε όλοι τι σουπιά είναι....

Αυτό το άλλο μισό μου έχει στοιχίσει πολύ! Πρέπει να κάθομαι να σκέφτομαι, ενώ πριν ήταν όλα έτοιμα! :P
Θα την σκεφτώ σοβαρά την Vkey για διάδοχο! :P:P:P

Tι λες μαρή Αντζυ.....
Δεν ξέρω και δεν με ενδιαφέρει τι ήταν ο Πητ και θα το μάθω μετά το τέλος του παιχνιδιού όπως και όλοι. Ξαναλέω: με ενδιαφέρει να φύγουν οι παίκτες που δεν μιλάνε. Και πολίτες να είναι...δεν βοηθάνε, οπότε ποιο το νόημα? Ασε που συνηθως υπάρχει τουλάχιστον ένας δολοφόνος που δεν μιλάει πολύ.

Και για σήμερα ψήφος στη ΝΕΡΑΙΔΑ.

Γιατί να ψηφίσεις Νεράιδα; Αφού λογικά θα φύγει! Καλά να σε ενδιαφέρει να διώξεις άτομα που δεν μιλούν πολύ, αλλά να θέλεις να διώξεις άτομα που δεν έχουν δώσει σημεία ζωής μου κάνει κάπως παράξενο. :hmm:
Το οτι έχεις 2πλη ψήφο είναι άκρως επικίνδυνο, γιατί δεν ξέρουμε τι είσαι. Αν είσαι πολίτης είμαστε οκ, αν όμως έχεις κακό ρόλο τότε την κάτσαμε την βάρκα! Ιδίως όταν λιγοστέψουν επικίνδυνα οι πολίτες!

fantasmenos,kakerlak, love_angel, (Neraida), Phoebe, Vkey προφανώς δεν φοβούνται τη δολοφονία ε? :hmm:

Εγώ φοβάμαι, αλλά έπρεπε να διαβάσω προσεκτικά όλα τα ποστ που γράφτηκαν απο τις 3 και μετά! Ε, διαβάζω και ένα βιβλίο, πήγα για κάποιες εξωτερικές δουλειες... πέρασε η ώρα!

Ο jrot δεν μπορώ να πω οτι μου φαίνεται καρα ύποπτος και το ρεύμα που έχει δημιουργηθεί, δεν μπορώ να πω οτι με ευχαριστεί ιδιαίτερα...

Η Youki για εμένα είναι πολύ επικίνδυνη, από την στιγμή που έχει 2 ψήφους!

Ψηφίζω Youki για να υπάρχει μια ισορροπία ψήφων και επειδή θέλω να μάθω τι είναι το βράδυ (και ο jrot να μάθω τι είναι δεν θα με χαλάσει και πολύ :P)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
μέρα. Resident έχεις ρόλο. Είμαι σε δίλημμα ανάμεσα σε jrot6 και Youki. Δεν αποφασίζω ακόμη περιμένω την δολοφονία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
μέρα. Resident έχεις ρόλο. Είμαι σε δίλημμα ανάμεσα σε jrot6 και Youki. Δεν αποφασίζω ακόμη περιμένω την δολοφονία...

ναι είμαι το γκαρσόνι.

μ'αρέσει η σιγουριά σου ότι θα είσαι εδώ μετά τη δολοφονία. Και είσαι και ένα απο τα 6 ονόματα της λίστας μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
fantasmenos,kakerlak, love_angel, (Neraida), Phoebe, Vkey προφανώς δεν φοβούνται τη δολοφονία ε? :hmm:


αμαν ρε ρεζι. δεν ημουν σπιτι απο χτες το βραδυ, τωρα μπηκα σπιτι.
παω να διαβασψ οτι εχω χασει ως τωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
πρέπει να το επεξεργαστώ στο μυαλό μου αυτό... μου φαίνεται κάπως περίεργο [δεδομένου ότι δεν έχει μιλήσει και βγάζοντας έξω την ψήφο της βικ-βικ η οποία, να με συμπαθάς κιόλας, αλλά μου φαίνεται εκ πρώτης όψεως λίγο ... κάπως... "αλλάζω για να σωθώ"--> μα δεν κινδύνευες :worry:]

θα επανέλθω...


ναι. θα εφευγα και δεν μπορουσα να ξερω την εξελιξη του παιχνιδιου. ειχε 3+1 ο πιτ και γω δυο. αν καποιος αλλαζε ψηφο θα κινδυνευα. και δε θα μουν και δω σε περιπτωση που γινοταν πολ.
δε βλεπω κατι παραλογο ειλικρινα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Από αυτά που έχω διαβάσει μέχρι στιγμής κύριοι ύποπτοι μου είναι οι : jrot, youki, love_angel και vkey.
Εφόσον προς το παρόν φαίνεται να βγαίνει κάποιος από αυτούς δεν αλλάζω την ψήφο μου.

Πάντως να πω ότι με ανησυχεί λίγο η ομοφωνία που υπάρχει. Ή αυτό συμβαίνει επειδή όντως είναι κάποιοι από αυτούς που κατηγορούνται οπότε δεν θέλουν να καρφωθούν ή είμαστε σε λάθος δρόμο. Πάντως τείνω προς το πρώτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
θα μας ενημερωσει κανεις...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top