Παλέρμο #21 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
Ψήφοι για Δήμαρχο:

1 fantasmenos (fantasmenos)
1 Resident Evil (Resident Evil)

1 Ηρώ
(Ηρώ)
2 Youki
(Youki,Angie_Ann)

Λίστα για Τρίτη 06/10:

  1. Angie_Ann >> love_angel
  2. fantasmenos >> Neraida
  3. Ηρώ >> pitg21
  4. jrot6 >> pitg21
  5. kakerlak >> vkey
  6. love_angel >>
  7. Neraida >>
  8. Phoebe >>jrot6
  9. pitg21 >>
  10. rascal_gd >>
  11. Resident Evil >>
  12. Youki >>
  13. Vkey >>
Να γράφετε με έντονα γράμματα ποιον ψηφίζετε!

Υποψήφιοι

1 Neraida
1 jrot6
2 pitg21
1 love_angel
1 vkey

Απουσίες


Δολοφονίες - Ψηφοφορίες - Αποχωρήσεις

  1. ?? - Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Αν ξεχάσαμε καμιά ψήφο μιλήστε, άνθρωποι είμαστε!
Να γράφετε με ΕΝΤΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ποιον ψηφίζετε!


Σήμερα δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, έτσι για να σκάσετε. :PΤετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.


πσ: kakerlak με έντονα γράμματα τι ψηφίζεις παρακαλώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Και που στε...εννοείται ότι ψηφίζω Youki για δήμαρχο. Ελεγα να μην το κάνω, αλλά μιας και με τίμησε με την ψήφο της η Αντζυ δεν θελω να την απογοητεύσω.:P

Η Άντζυ πρέπει να φύγει επειγόντως αλλά έχει να πει ότι δεν της πολυάρεσαν τα τελευταία σας ποστ :P

Παρόλ' αυτά θα σας αφήσει την ψήφο της και ο θεός βοηθός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ήρεμα, πάρε βαθιές αναπνοές και ησύχασε, ένα παιχνίδι είναι βρε αδερφέ το ότι έχεις κακό ρόλο δεν σημαίνει ότι σε κάνει κακό άνθρωπο. Προς το παρόν είσαι ένοχη μέχρι αποδείξεως του εναντίου :P
Xαχαχα αν μη τι αλλο φαινεται ότι και σε αυτό το γύρο θα το διασκεδάσω πολύ πάλι μαζί σου!!! :D

Ακου τωρα να δεις...αν είσαι πάλι δολοφονος - πέρα που θα φάει πολύ ξύλο ο Γιώργος (Γιώργο ξερω που μενεις...) - σημαίνει ότι ένας τουλάχιστον από αυτούς που κατηγορείς είναι συνδολοφόνος σου. Νταξ, εγώ ξερω τι είμαι, ο jrot μεχρι στιγμής μου κάνει αθώος από τη συμπεριφορά του και άρα μας μένει η Νερι, η οποία μάλιστα δεν έχει εμφανιστεί ακόμα.
Προς το παρών θα πορευτώ με βάση αυτό το σκεπτικό. Δεν ξερω βεβαια τι θα ψηφίσω ακόμα. Θα πάω σπίτι, θα φτιάξω καφεδάκι, θα δω αλλιώς τη ζωη και θα αποφασίσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Δυστυχώς οι απειλές σας έπιασαν τόπο και με τους τραμπουκισμούς τρόμαξε η ΣΕ. Για αυτό θέλω να τελειώσει γρήγορα για να πάρω ρόλο στο επόμενο :P. Ένας απο την Αγία Τριάδα είναι ένοχος θα επανέλθω αργότερα με στοιχεία δεν θέλω να λέτε ότι τα βγάζω από το κεφάλι μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
We 'll be right here waiting....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Μου αρέσουν αυτές οι ατάκες και τα χαμόγελακια, μου θυμίζουν εμένα όταν είμαι killer :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
A ναι? Εμενα μου θυμίζουν εμένα όταν είμαι πολίτης. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
jrot σκαβεις το λακο σου ακομη πιο πολυ. Καλυτερα μη πεις τιποτα περισσοτερο..:P

Ο φαντα(χωρις ανθρακικο) μιλαει υπερβολικα πολυ. Μηπως επειδη θεωρουμε απιθανο το ενδεχομενο να ειναι για πεμπτο συνεχομενο παιχνιδι δολοφονος ή επειδη ξαφνικα δεν ειναι δολοφονος και εχει απελευθερωθει τα μαλα;;

(worry)

Δεν ξερω τιποτα..


Ωστοσο ο jrot για μενα ειναι ο πιο πιθανος ενας απ'τους τρεις δολοφονους, χωρις να ξεχναω βεβαια μουσιτσες οπως φαντα(μπλε), ηρω και γιουκι..


Οσοι ψηφιζουν πιτγ ψηφιζουν στα τυφλα εντελως. Ο ανθρωπος δεν εχει μιλησει, ποιος ο λογος να τον βγαλεις;; Αναμεσα μας κρυβονται οι δολοφονοι. Οταν μιλησει και ο πιτγ θα τον κρινουμε ή η νεραιδα..


Δεν το καταλαβαινω αυτο το ψηφιζω "ψηφιζω πιτγ επειδη δεν εχει μιλησει". ΤΙ ΛΕΣ ΜΩΡΕ;;; (mad)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Neri πουλάκι μου που είσαι????

Ζεις???? Πάντως ορίστε, φάντα, μιας και χρησιμοποιείς όλα τα νόμιμα και τα άνομα μέσα να σε ενημερώσω ότι στο μουσουνου δεν την έχω δει σήμερα

(και μην ακούσω αηδίες του γιατί την έχω στο μουσουνου τη νέρι, έχω 22 άτομα στο μουσουνου από στέκι:P)


rascal-dg με τον όρο "πιο σοβαρή υποψηφιότητα" εννοώ κάποιον που να με πείσει 100% (όσο αυτό γίνεται!) για την αθωότητά του. Όταν έβαλα υποψηφιότητα υποψήφιοι ήταν ο φάντα και η Ηρώ που, για διαφορετικούς λόγους τον καθένα, δεν τους εμπιστεύομαι για τη δημαρχία. Η Youki κάτι πάει να κάνει και να με πείσει βέβαια, μήπως ξέρει κανείς μέχρι πότε είναι η ψηφοφορία για δήμαρχο?

Για την ώρα δεν με ...συγκλονίζει κανείς για ένοχος. Ο φάντα δεν μου αρέσει αλλά αρνούμαι να πιστέψω ότι ο Γιώργος θα τον έβαζε για δολοφόνο ΠΑΛΙ [από την άλλη μπορεί να είναι τσιράκι, αλλά still, δεν θέλω να "κολλήσω" σε αυτό γιατί έχω ...προιστορία να κολλάω στο τσιράκι και να κάνω...μια τρύπα στο νερό], η love δεν με πείθει επίσης και είναι μία από τις επιλογές μου για ψήφο, η kakerlak έχει ένα point για τη vkey, στην Ηρώ αφήνω το περιθώριο του πρώτου γύρου [μου κάνει για πολίτης, αλλά για να εμπιστευτώ τα λεγόμενά της θέλω έναν -δύο γύρους για να ... κουρδιστεί :P], η youki ως τώρα κερδίζει μάλλον την εμπιστοσύνη μου αλλά με κολλάει η στήριξη από Angie-Ann που την θεωρώ καλή επιλογή για δολοφόνο (ναι, και πάλι) και γενικώς... θα ψηφίσω λίγο αργότερα όπως πιθανόν να καταλάβατε :P

edit:
και μερικά στατιστικά στοιχεία έτσι για να μας βρίσκονται:

Ηρώ 13
Resident Evil 10
fantasmenos 9
Youki 8
jrot6 7
Γιώργος 4
Angie_Ann 3
love_angel 3
Kakerlak 3
Phoebe 3
Burp 3
rascal_gd 2
Vkey 1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ρε συ ρασκαλάκο...τώρα για πες μας γιατί τόση πρεμούρα που υποψιαζόμαστε τον πητ...Ο πητ στον προηγούμενο γύρο μπήκε μέσα και σάρωσε τα παντα. Και τώρα...? ΑΦΑΝΤΟΣ. Το ίδιο και η Νερ.

Σορυ κιόλας αλλά μετά και τον τελευταίο γύρο με δολοφόνους burp-angie που κάναν < 10 ποστ εγώ θέλω να φύγουν όσοι δεν μιλάνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
επειδή θα φύγω (ζητάω ταπεινά συγγνώμη αλλά επειδή η εταιρία μου με έχει στείλει σε τράπεζα τον τελευταίο καιρό και εκεί πρέπει να πηγαίνω...ευπρεπώς ενδεδυμένη και η ντουλάπα μου δεν διαθέτει...ευπρεπή εποχικά ρούχα, πρέπει να πάω να ...ψωνίσω) οπότε θα ψηφίσω το άτομο που μου "μυρίζει" περισσότερο για ύποπτο για την ώρα δλδ, την αγαπημένη κατά τα άλλα vik-vik.

Για δημαρχία δεν αποσύρω την υποψηφιότητα μου-άρα και την ψήφο μου (παρόλαυτά αν δεν με ψηφίσετε προσωπικά προτιμώ την youki για δήμαρχο από τις διαθέσιμες επιλογές).

Χαιρετώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Ρε συ ρασκαλάκο...τώρα για πες μας γιατί τόση πρεμούρα που υποψιαζόμαστε τον πητ...Ο πητ στον προηγούμενο γύρο μπήκε μέσα και σάρωσε τα παντα. Και τώρα...? ΑΦΑΝΤΟΣ. Το ίδιο και η Νερ.

Σορυ κιόλας αλλά μετά και τον τελευταίο γύρο με δολοφόνους burp-angie που κάναν < 10 ποστ εγώ θέλω να φύγουν όσοι δεν μιλάνε.
Αυτο ειναι αλλιως.. Δεν ειμαι εναντιον αυτου του σκεπτικου.


Σε λιγο θα φυγω αρα πρεπει να δω ποιον θα ψηφισω..


υγ ρεζιντεντ δε με λενε rascal_dg..:P Μην ταραζεσαι, δεν σε ειπα και δολοφονα..:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
dg, gd... ένα πράμα είναι αυτά :P

έφυγααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Λοιπόν jrot6 είσαι ένοχος. Πάει και τελείωσε. Ψηφίζω όμως Νεράιδα

Η τριάδα που υποπτεύομαι είναι Νεράιδα, Youki, jrot6. Δεν θα ησυχάσω αν δεν τους βγάλω αυτούς τους τρεις. Θεωρώ ότι η resident έχει κακό ρόλο επίσης όμως.

Ψηφίστε με ρε παιδιά για δήμαρχο, έχω ρέντα σε αυτό το γύρο μην ακούτε τον jrot6 για πάρτι εγώ θα σας δώσω δουλειές, για εσάς τα παιδιά σας και τα εγγόνια σας

Υ.Γ. ο jrot6 απέσυρε την υποψηφιότητα του για δήμαρχος; Καλό και αυτό. Ο φόβος του επαληθεύει την μεγαλόπνοη σκέψη μου: Είναι η τσιράκι ή δολοφόνος. Σύντομα θα το εξακριβώσω και θα μεθοδεύσω την αποχώρηση του.

Φαντασμενε δεν θελω να πιστεψω οτι σου δωσανε παλι ρολο..Οταν ημουν δολοφονος αν θυμασαι καλα ειμασταν μαζι..Θυμασαι πως επαιζα σαν δολοφονος..Και θυμασαι γενικα οτι στα παιχνιδια μεχρι τωρα ημουν πολυ πιο αθορυβος..

Αν ημουν τωρα δολοφονος τι θα με εξυπηρετουσε να εμπενα ετσι φουριοζος στο παιχνιδι και να στρεψω τα φωτα πανω μου? Ειπαμε,δεν εχω τοσα παιχνιδια στην πλατη μου οσα καποιοι αλλοι εδω μεσα,αλλα δεν ειμαι και απειρος να κανω τετοιο τραγικο λαθος..

jrot σκαβεις το λακο σου ακομη πιο πολυ. Καλυτερα μη πεις τιποτα περισσοτερο..:P

Ο φαντα(χωρις ανθρακικο) μιλαει υπερβολικα πολυ. Μηπως επειδη θεωρουμε απιθανο το ενδεχομενο να ειναι για πεμπτο συνεχομενο παιχνιδι δολοφονος ή επειδη ξαφνικα δεν ειναι δολοφονος και εχει απελευθερωθει τα μαλα;;

(worry)

Δεν ξερω τιποτα..


Ωστοσο ο jrot για μενα ειναι ο πιο πιθανος ενας απ'τους τρεις δολοφονους, χωρις να ξεχναω βεβαια μουσιτσες οπως φαντα(μπλε), ηρω και γιουκι..


Οσοι ψηφιζουν πιτγ ψηφιζουν στα τυφλα εντελως. Ο ανθρωπος δεν εχει μιλησει, ποιος ο λογος να τον βγαλεις;; Αναμεσα μας κρυβονται οι δολοφονοι. Οταν μιλησει και ο πιτγ θα τον κρινουμε ή η νεραιδα..


Δεν το καταλαβαινω αυτο το ψηφιζω "ψηφιζω πιτγ επειδη δεν εχει μιλησει". ΤΙ ΛΕΣ ΜΩΡΕ;;; (mad)

Εγω σκαβω τον λακο μου,αλλα εσυ δεν μου απαντησες σε τιποτα απο αυτα που σου ανεφερα στο προηγουμενο μου ποστ..

Και το συμπερασμα οτι οι δολοφονοι κρυβονται αναμεσα στα ατομα που μιλανε ειναι εντελως αυθαιρετο..Με αυτη τη λογικη ενας δολοφονος δεν θα μιλουσε καθολου,και ενας πολιτης πρεπει να φοβαται να μιλησει πολυ γιατι ολοι θα πεσουν πανω του..(καλη ωρα,οπως εγινε με μενα)..

Τον πιτγκ τον ψηφιζω για συγκεκριμενους λογους..Εχει παρει μερος σε πολλα παιχνιδια και νομιζω οτι δεν ειχε ποτε του ρολο..(Γι'αυτο το λογο κιολας τον υποπτευομουν και στο προηγουμενο παιχνιδι)..Το αλλο ειναι οτι ενω στο προηγουμενο παιχνιδι ηταν φουριοζος,τωρα λειπει παντελως απο εδω..

Στην τελικη εγω δεν λεω οτι ο πιτγκ ειναι σιγουρος δολοφονος..Πρωτος γυρος ειναι,στον οποιο ψηφιζουμε στα ψιλοτυφλα,προσπαθωντας να μυριστουμε καταστασεις..Εσυ εισαι ομως που εισαι 100% σιγουρος για την ενοχη μου..

Και αν στην τελικη εισαι τοσο σιγουρος σε πρακαλω να με βγαλεις αυριο που φαινεται η ιδιοτητα,μπας και οι πολιτες ανοιξουν τα ματια τους..

Υ.Γ. Μην απαντησεις κανα ξερο "Ασε jrot6,οσο μιλας χειροτερευεις τη θεση σου",γιατι θα μου ανεβει το αιμα στο κεφαλι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Φαντασμενε δεν θελω να πιστεψω οτι σου δωσανε παλι ρολο..Οταν ημουν δολοφονος αν θυμασαι καλα ειμασταν μαζι..Θυμασαι πως επαιζα σαν δολοφονος..Και θυμασαι γενικα οτι στα παιχνιδια μεχρι τωρα ημουν πολυ πιο αθορυβος..

Αν ημουν τωρα δολοφονος τι θα με εξυπηρετουσε να εμπενα ετσι φουριοζος στο παιχνιδι και να στρεψω τα φωτα πανω μου? Ειπαμε,δεν εχω τοσα παιχνιδια στην πλατη μου οσα καποιοι αλλοι εδω μεσα,αλλα δεν ειμαι και απειρος να κανω τετοιο τραγικο λαθος..



Εγω σκαβω τον λακο μου,αλλα εσυ δεν μου απαντησες σε τιποτα απο αυτα που σου ανεφερα στο προηγουμενο μου ποστ..

Και το συμπερασμα οτι οι δολοφονοι κρυβονται αναμεσα στα ατομα που μιλανε ειναι εντελως αυθαιρετο..Με αυτη τη λογικη ενας δολοφονος δεν θα μιλουσε καθολου,και ενας πολιτης πρεπει να φοβαται να μιλησει πολυ γιατι ολοι θα πεσουν πανω του..(καλη ωρα,οπως εγινε με μενα)..

Τον πιτγκ τον ψηφιζω για συγκεκριμενους λογους..Εχει παρει μερος σε πολλα παιχνιδια και νομιζω οτι δεν ειχε ποτε του ρολο..(Γι'αυτο το λογο κιολας τον υποπτευομουν και στο προηγουμενο παιχνιδι)..Το αλλο ειναι οτι ενω στο προηγουμενο παιχνιδι ηταν φουριοζος,τωρα λειπει παντελως απο εδω..

Στην τελικη εγω δεν λεω οτι ο πιτγκ ειναι σιγουρος δολοφονος..Πρωτος γυρος ειναι,στον οποιο ψηφιζουμε στα ψιλοτυφλα,προσπαθωντας να μυριστουμε καταστασεις..Εσυ εισαι ομως που εισαι 100% σιγουρος για την ενοχη μου..

Και αν στην τελικη εισαι τοσο σιγουρος σε πρακαλω να με βγαλεις αυριο που φαινεται η ιδιοτητα,μπας και οι πολιτες ανοιξουν τα ματια τους..

Υ.Γ. Μην απαντησεις κανα ξερο "Ασε jrot6,οσο μιλας χειροτερευεις τη θεση σου",γιατι θα μου ανεβει το αιμα στο κεφαλι..
Ασε jrot6,οσο μιλας χειροτερευεις τη θεση σου..


Βασικα αυτο θα κανω. Θα σε ψηφισω για να δω την ιδιοτητα σου. Και οσο μιλας jrot, ναι, τα κανεις χειροτερα(λολ).. Το οτι προκαλεις να σε ψηφισουμε για μενα ενοχοποιει ακομη πιο πολυ τη θεση σου.

Εγω ψηφιζω jrot και οταν αποκαλυφθει η ιδιοτητα σου θα φανει εαν καναμε τραγικο λαθος ή αν η ερμηνεια σου στον πρωτο γυρο ηταν για οσκαρ!!

Ναι, ο πρωτος γυρος ειναι στα κουτουρου και υποψιαζομαι κι αλλα πολλα ατομα. Η λοβ ας πουμε δεν μιλαει και πολυ..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
Ψήφοι για Δήμαρχο:

1 fantasmenos (fantasmenos)
1 Resident Evil (Resident Evil)

1 Ηρώ
(Ηρώ)
2 Youki
(Youki,Angie_Ann)

Λίστα για Τρίτη 06/10:

  1. Angie_Ann >> love_angel
  2. fantasmenos >> Neraida
  3. Ηρώ >> pitg21
  4. jrot6 >> pitg21
  5. kakerlak >> vkey
  6. love_angel >>
  7. Neraida >>
  8. Phoebe >>jrot6
  9. pitg21 >>
  10. rascal_gd >> jrot6
  11. Resident Evil >> love_angel
  12. Youki >>
  13. Vkey >>
Να γράφετε με έντονα γράμματα ποιον ψηφίζετε!

Υποψήφιοι

1 Neraida
2 jrot6
2 pitg21
2 love_angel
1 vkey

Απουσίες


Δολοφονίες - Ψηφοφορίες - Αποχωρήσεις

  1. ?? - Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Αν ξεχάσαμε καμιά ψήφο μιλήστε, άνθρωποι είμαστε!
Να γράφετε με ΕΝΤΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ποιον ψηφίζετε!


Σήμερα δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, έτσι για να σκάσετε. :PΤετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
θα ψηφίσω το άτομο που μου "μυρίζει" περισσότερο για ύποπτο για την ώρα δλδ, την αγαπημένη κατά τα άλλα vik-vik.


Χαιρετώ :)

μωρε τι μας λες ρε ρεζι! γιατι σου μυριζω παρακαλω? τωρα βγηκα απο το μπανιο! φραουλα μυριαζω :pfff:
μη με βγαλετε πολιτης ειμαι το λεω χωρις φοβο και παθος και με ολη την ειλικρινια που με διακατεχει.
θα βγαλετε πολιτη και θα χτυπατε το κεφαλι σας. σημερα φαινεται η ιδιοτητα? τουλαχιστον αν βγω να δειτε ολοι οτι φαγατε το κεφαλι σας και να προσεχετε μετα. την προηγουμςνη φορα νικησα με τους δολοφονους, παλι νικη θελω αλλα με τους πολιτες.

Μου φαίνεται περίεργο να ψηφίζονται άτομα που δεν έχουν μιλίσει καν. Μπορεί απλά να το έχουν ξεχάσει ότι αρχίζουμε σήμερα ή να έχουν δουλείες! Τέλος πάντων...πρέπει να φύγω και δεν θα μπω στο Ίντερνετ μέχρι τις 8. Μέχρι τότε ψηφίζω love_angel για δολοφόνο και Youki για δήμαρχο. Το πρώτο γιατί απλά δεν μου άρεσε το ποστ της

τι ακριβως καλη μου αντζι σου φανηκε περιεργο στο ποστ μου? οχι τιποτα αλλο. απλα να ξερω.

Που είναι η Νεράιδα επιτέλους; Ανησυχώ.

Βρε love angel μιας και είσαι mod δεν μας λες αν μπήκε στο συγκεκριμένο τοπικ σήμερα η Νεράιδα. Έτσι για να ξέρουμε τι γίνεται

ναι χρησιμοποιώ όλα τα νόμιμα και παράνομα μέσα :P


:P




το βραδυ δε θα κοιμηθω εδω, στις 8 μαλλον θα λειπω, οποτε αν μπει πολ δε θα μαι να με ψηφισω.
ψηφιζω γιουκι.


γιουκι, ρεζιντεν, ηρω και ρασκαλ για την ωρα εχω στο μυαλουδακι μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Ναι, ο πρωτος γυρος ειναι στα κουτουρου και υποψιαζομαι κι αλλα πολλα ατομα. Η λοβ ας πουμε δεν μιλαει και πολυ..:worry:



τωρα το ειδα αυτο.
η λοβ ειναι στη λαρισα, το οποιο συνεπαγεται οτι ολη μερα βολταρει!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Εάν υπάρχουν υποψηφιότητες μέχρι τις 12:00, ανεβαίνει φανερή δημοσκόπηση (poll) από κάποιον συντονιστή (ή τον thread starter) που θα τρέχει μέχρι τις ~17:00 το απόγευμα.

Έχουμε νομίζω Δήμαρχο.
Τη youki! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ασχετο, ρασκαλ ποτε αλλαξες ομαδα?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top