Παλέρμο #20 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Τελικά όσο πιο πολύ το σκέφτομαι, τόσο πιο πολύ μπερδεύομαι για αυτό θα μείνω στην χθεσινή μου ψήφο! Love_angel λοιπόν και ελπίζω να μην κάνω καμία πατάτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ευχαριστώ Ηρώ και Youki η ψήφος σας με τιμά θα προσπαθήσω για το καλύτερο στους δύσκολους καιρούς που έρχονται. Προς το παρόν απορώ αν αισθάνεστε τύψεις και με ποιο κριτήριο με ψηφίζετε. Έτσι για να καταλάβω αν γίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 23/09:

  1. Angie_Ann >>
  2. Burp >>
  3. Corpse Bride >> love_angel
  4. fantasmenos >> Nininaou
  5. Ηρώ >> fantasmenos
  6. jrot6 >> pitg21
  7. love_angel >>
  8. Neraida >>
  9. Nininaou >> pitg21
  10. Phoebe >> love_angel
  11. pitg21 >> love_angel
  12. Resident Evil >> love_angel
  13. Youki >> fantasmenos
  14. Vkey >>

Υποψήφιοι

4 love_angel
2 fantasmenos
2 pitg21
1 Nininaou

Απουσίες

Angie_Ann (1)
Kakerlak (2) - αποχώρηση
Speedy (2) - αποχώρηση

Δολοφονίες - Ψηφοφορίες - Αποχωρήσεις

  1. rascal_gd - Ψηφοφορία/Δημοσκόπηση (κρυφή ιδιότητα)
  2. Kakerlak - Απουσίες (κρυφή ιδιότητα)
  3. Speedy - Απουσίες (κρυφή ιδιότητα)
  4. zanin - Ψηφοφορία/Δημοσκόπηση (πολίτης)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Αν ξεχάσαμε καμιά ψήφο μιλήστε, άνθρωποι είμαστε!
Να γράφετε με ΕΝΤΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ποιον ψηφίζετε!




Αύριο Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

Μεθαύριο Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ασε ρε Φαντα...γεννημενε δολοφονε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
μιας και λείπει ο Γιώργος καλό θα ήταν να υπήρχε πριν την δολοφονία η κατάταξη

Λίστα για Τετάρτη 23/09:


  1. Angie_Ann >>
  2. Burp >>
  3. Corpse Bride >> love_angel
  4. fantasmenos >> Nininaou
  5. Ηρώ >> fantasmenos
  6. jrot6 >> pitg21
  7. love_angel >>
  8. Neraida >>
  9. Nininaou >> pitg21
  10. Phoebe >> love_Angel
  11. pitg21 >> love_angel
  12. Resident Evil >> love_angel
  13. Youki >> fantasmenos
  14. Vkey >>

Υποψήφιοι

4 love_angel
2 fantasmenos
2 pitg21
1 Nininaou

Απουσίες

Angie_Ann (1)
Kakerlak (2) - αποχώρηση
Speedy (2) - αποχώρηση

Δολοφονίες - Ψηφοφορίες - Αποχωρήσεις

  1. rascal_gd - Ψηφοφορία/Δημοσκόπηση (κρυφή ιδιότητα)
  2. Kakerlak - Απουσίες (κρυφή ιδιότητα)
  3. Speedy - Απουσίες (κρυφή ιδιότητα)
  4. zanin - Ψηφοφορία/Δημοσκόπηση (πολίτης)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Αν ξεχάσαμε καμιά ψήφο μιλήστε, άνθρωποι είμαστε!
Να γράφετε με ΕΝΤΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ποιον ψηφίζετε!




Αύριο Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

Μεθαύριο Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
ΠΡΟΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΥΣ

Ο Γιώργος με ενημέρωσε ότι θα λείπε τα πρωινά. Αν δε δώσει σημείο ζωής στη 1 επικοινωνήστε με τον ρασκαλ ή με κάποιο άλλο άτομο που δεν παίζει για να μας ανακοινώσει ποιος δολοφονείται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ασε ρε Φαντα...γεννημενε δολοφονε

Α Νεράιδα γεννημένη παραπλανημένη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Δε σου άρεσε το δικό μου φαντα;

Σαν τα μούτρα σου το ΄κανες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Δεν το είδα καρντιά μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Σαν τα μούτρα σου το ΄κανες:P

Άσε ρε. Βάλε σωστά τις ψήφους πρώτα. Με βία και νοθεία λειτουργείς πάλι. Έχει ψηφίσει και η Corpse :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ευχαριστώ Ηρώ και Youki η ψήφος σας με τιμά θα προσπαθήσω για το καλύτερο στους δύσκολους καιρούς που έρχονται. Προς το παρόν απορώ αν αισθάνεστε τύψεις και με ποιο κριτήριο με ψηφίζετε. Έτσι για να καταλάβω αν γίνεται.
απορώ αν αισθάνεσαι τύψεις...:whistle:

Καμία τύψη. Καμία ενοχή. Αν θες να καταλάβεις (μου κανει εντυπωση που δεν καταλαβες ως τώρα - είσαι πολύ έξυπνο παλουκάρι) ξαναδιάβασε τα ποστ μου. Έχω ήδη γράψει ότι είχα να γράψω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Α Νεράιδα γεννημένη παραπλανημένη...

Ναι μωρε, ολοι αθωοι ειμαστε!
Αι ρε...
Και πολιτης να εισαι, που δεν εισαι δλδ, μπερδευεις και δουλεια δεν κανεις...οποτε καλυτερα σουτ και ας ειναι και αουτ!

Φαντα κι απο μενα παιδες! (ετσι για να το βλεπεις καλα)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΝΕΡΑΙΔΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ

έτσι για να σου μείνει στο τέλος του παιχνιδιού
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
ελάτε πείτε ποιός δολοφονήθηκε; Έχουμε και δουλειές :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΝΕΡΑΙΔΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ

έτσι για να σου μείνει στο τέλος του παιχνιδιού

Να την πατησω πως?
Ουτως ή αλλως σου ειπα, και πολιτης να εισαι και τσαμπα να σε βγαλουμε, καλο στην ομαδα δεν κανεις...Και εννοω στην ομαδα των πολιτων οκ...?!
Εαν θες να κανεις κατι καλο, κοιτα να ψαξεις να βρεις κανα δολοφονακι και ασε τις ευχαριστιες...

π.σ περι ομοφυλοφιλιας τα λες πιο καλα και πιο ομορφα!:)
...εδω εχεις ενα προβληματακι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Αλλάζω σε Ηρώ

Θα επανέλθω. Εννοείται ότι σε ψηφίζω γιατί δεν μου απαντάς. Και επειδή, αν ήσουν πολίτης, δεν πιστεύω ότι θα το έκανες.

*Όσο για σένα Νεράιδα, που λες ότι δεν σου θυμίζω το παλιό παίξιμό μου, σου επισημαίνω ότι η μοναδική φορά που παίξαμε μαζί ήταν ως συνδολοφόνες. Αυτό μόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Πάντα τα λέω καλά και όμορφα εσύ δεν έχεις καταλάβει κάποια πράγματα. Δολοφονάκι θα βρω αν σταματήσετε να ψηφίζετε κουκουρούκου. Είναι προφανές ότι με τον τρόπο που μου την βγήκατε από δεξιά τουλάχιστον μια από εσάς τις τρεις έχει κακό ρόλο. H Youki είναι τοίχος και δεν ακούει τίποτα και αυτό ενισχύει την υποψία μου ότι απλώς θέλει να με δει εκτός παιχνιδιού.

Αλλά δεν συνεχίζω είναι ηλίθιο να δικαιολογούμαι. Η Νινινάου έχει ρόλο και επιμένω σε αυτή. Ο τρόπος που γράφει δεν υπάρχει. Όποιος θέλει με πιστεύει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
*Όσο για σένα Νεράιδα, που λες ότι δεν σου θυμίζω το παλιό παίξιμό μου, σου επισημαίνω ότι η μοναδική φορά που παίξαμε μαζί ήταν ως συνδολοφόνες. Αυτό μόνο.

Ακριβως...το ειπα κιολας. Γι αυτο και σε εχω στην μπουκα Ρηνιω απο την αρχη...;)
Αληθεια, εμενα γιατι δε με ψηφιζεις και πας για Ηρω? Και εγω τα ιδια λεω για σενα με κεινη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Η πολίτης Corpse Bride δολοφονήθηκε και δεν ξαναμιλάει.

*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αλλά δεν συνεχίζω είναι ηλίθιο να δικαιολογούμαι. Η Νινινάου έχει ρόλο και επιμένω σε αυτή. Ο τρόπος που γράφει δεν υπάρχει. Όποιος θέλει με πιστεύει

Μωρε και αυτη ρολο εχει το εχουμε καταλαβει.
Το θεμα ειναι, εσυ πως θελεις να γινεις πιστευτος περι αθωοτητας σου, οταν καθε μα καθε φορα οταν εισαι ενοχος καρφωνεις δικους σου...?!
Ουστ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top