Παλέρμο #20 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ποια 20 παιχνίδια? Στην αρχή σε λέγαν αλλιώς και τώρα δεν μπορώ να το συνηθίσω!!! :P:P



ΣΤΗ 13:00. ΣΤΗ. Όχι "στις". :P

Λεπόνε εγώ θα ψηφίσω Νεράιδα για πρωινό. Γιατί δεν πολυμιλάει και δεν είναι το στυλ της αυτό. Και γιατί θέλω να τα πάρει λίγο, να γκαζώσει και να αποκτήσει κι άλλο ενδιαφέρον το παιχνίδι. :P

Βρηκες και εσυ τη μερα...
Σορρυ, αλλα δεν ειμαι στα καλα μου αυτες τις μερες...
Το μονο σιγουρο ειναι οτι απο χθες το απογευμα μεχρι και τωρα που μιλαμε, δεν ειμαι για κοντρες...
Γιουκι μου ομως, κανεις λαθος...δεν εχω ρολακι...

Εγω για την ωρα θα ψηφισω οτι και στην πρωτη ψηφοφορια...
Βικ απο μενα...
Ελπιζω αργοτερα να επανελθω φορτσατη, οπως ειμαι παντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Hρθα φορτσάτη!:D
Είδες αυτά τα 2 αντιφατικά ποστ, γιατί από τη μία στην τότε κατάσταση θα έλεγα ακριβώς τα ίδια με σένα, από την άλλη με αυτό το σενάριο δε βγαίνουν. Κάτι δεν πάει καλά.

* Διαβάζοντας τα πρώτα ποστ, βλέπω τον rascal, με το που επιτίθεται η Ηρώ στη zanin να λέει:
Μετά η zanin...εεε...το ζανινάκι δηλώνει ότι δεν θα ξαναμιλήσει. Ψηφίζει love και όντως δεν ξαναμιλάει. Μόνο ξαναψηφίζει love στη δημοσκόπηση. Αν ο rascal ήταν δολοφόνος κάτι έπαιξε εδώ.
Συμφωνώ.
Δε συμφωνώ που υποπτεύεσαι jrot6. Αν ήταν δολοφόνος θα ήξερε ότι είναι 4 οι δολοφόνοι και για να έκανε αυτό το λάθος σκόπιμα δεν του το ΄χω.
Tι έγινε βρε ninianou, δεν έχεις ποιον να κατηγορήσεις και την πέφτεις στον jrot;:worry:

θα ψηφίσω love_angel!

Θα ψηφίσω πάλι Love-Angel

θα ψηφίσω τη love. Επειδή, είτε είναι δολοφόνος είτε δεν είναι, θα βγάλω τα συμπεράσματα μου.
& Resident Evil >> love_angel


Βρε βρε πόσες ψήφους μάζεψε αμέσως η love angel!!;)

Σήμερα βλέπουμε ιδιότητα και ΠΡΕΠΕΙ να βγει δολοφόνος, γιατί πρέπει να βγάλουμε συμπεράσματα. Αν βγει πολίτης τι στο διαλο θα καταλάβουμε;
Το δίδυμο rascal-zanin μου είναι ΠΟΛΥ πιο πιθανό.
H love angel αρχίζω να πιστεύω ότι απλά δεν ξέρει πως να παίξει καθότι πρωτάρα και έπεσε σε παγίδες.


Ψηφίζω πάλι zanin!
Mε αυτό το σκεπτικό η love angel δεν μπορεί να είναι δολοφόνος και αν τα πάρετε από την αρχή τα ποστ όπως έκανα εγώ θα το διαπιστώσετε.
Πρώτος που την ψήφισε ήταν το Ρεζουλίν και από κει και πέρα μάζεψε μάνι μάνι ψήφους, επειδή μάλλον βόλευε αυτή η επιλογή.
Μία από αυτές τις ψήφους ήταν και της αγαπητής κατά τα άλλα zanin.

Nα τονίσω ότι η Phoebe δεν τα λέει καθόλου μα καθόλου καλά.
Οι δολοφόνοι αποκλείεται να ψήφισαν ΟΛΟΙ το ίδιο πρόσωπο.
Εκείνη ψήφισε στον προηγούμενο γύρο kakerlak, χωρίς η ίδια να φανεί καθόλου και τώρα έρχεται και ψηφίζει love angel ΚΑΙ αυτή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ψηφιζω λοβ.. απ'τη μια γιατι στη θεση της θα ζητουσα διευκρινησεις αν δεν ηξερα τι παιζει με την ψηφοφορια, απ'την αλλη ειμαι περιεργη για την ιδιοτητα της.. μεχρι τις 8 βλεπουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
love angel και από εμένα. (μένω σταθερή)

αλήθεια δεν θα μάθουμε αν ο rasc ήταν δολοφόνος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Tι έγινε βρε ninianou, δεν έχεις ποιον να κατηγορήσεις και την πέφτεις στον jrot;:worry:

Δεν έπρεπε να απαντήσω, αλλά τεσπά. Εγώ, η Nininaou :P

Δεν νομίζω ότι δεν έχω ποιον να κατηγορήσω. Έχω υποψίες σχεδόν για όλους και έχω αναφερθεί στη συμπεριφορά όλων, ακόμα κι αυτών για τους οποίους δεν έχω. Στο ίδιο ποστ που λέω για τον jrot λέω και για τον fantasmeno και για τον pitg και για τη love και για τη zanin. Και μάλιστα ξεκαθαρίζω ότι για τον jrot προς το παρόν επιφυλλάσσομαι.

Έχω εξηγήσει γιατί ψήφισα love. Και δεν νομίζω να αλλάξω γνώμη. Ακόμα κι αν δεν είναι δολοφόνος, θα είναι πιο εύκολο να βγάλουμε άκρη. Και θα επιβεβαιωθούν και οι υποψίες μου+σου για τη zanin.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Να μαι και γω! Έχασα την πρώτη ψηφοφορία από βλακεία και δεν θα ξαναγίνει! Διάβασα όλα τα ποστ και παρότι είμαι λίγο εκτός φόρμας νομίζω δεν έχουν αλλάξει και πολλά από την τελευταία φορά που έπαιξα....

Όπως για παράδειγμα να δημιουργείται κύμα εναντίον ενός παίκτη από μία και μόνο ψήφο γιατί αυτό μάλλον κάποιους βολεύει. Το αν η love είναι ένοχη ή όχι δεν το ξέρω αν και τείνω προς το δεύτερο μιας και σε αντίστοιχες περιπτώσεις αν κάποιος είναι δολοφόνος σπεύδουν οι σωτήριες δυνάμεις να τον σώσουν. :P Από την άλλη βέβαια ίσως οι δολοφόνοι αποφάσισαν να την θυσιάσουν για να φανούν αθώοι. Το τι από τα δύο συμβαίνει θα φανεί μάλλον σήμερα.

Αυτή τη στιγμή, έχω αρκετούς υπόπτους στο μυαλό μου, ένας από αυτούς είναι και η ζανίν την οποία και ψηφίζω γιατί τα ποστ της έχουν κάτι το ύποπτο. Ίσως ακριβώς να καρφώθηκε επειδή είναι σχετικά newbie.

Μετά την σημερινή αποκάλυψη νομίζω θα μπορέσω να καταλάβω καλύτερα ποιοι είναι οι πιθανοί δολοφονικοί συνδιασμοί.

Edit βλέποντας το τελευταίο ποστ της ζανίν "αλήθεια δεν θα μάθουμε αν ο rasc ήταν δολοφόνος;" μου φαίνεται ακόμα ποιο ύποπτη μιας και τέτοιο στυλ έχουν συχνά οι δολοφόνοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Πφφφ πριν λίγο ξύπνησα και μπήκα για να ψηφίσω πριν την δολοφονία. Ψήφος στην Nininaou μου γιατί πολύ μου τη μπαίνει τα υπόλοιπα αργότερα μετά το καφέ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Αλλάζω την ψήφο μου σε fantasmenos.


από αγάπη και μόνο!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Angie και fantasmene : γράφτε με μεγάλα και χρωματιστά γράμματα ποιον ψηφίζετε!

Λυπηθείτε με. :P


Ψηφίστε όσοι προλαβαίνετε.
Στη 13:00 έχει δολοφονία, ψηφίστε όσο προλαβαίνετε! :popcorn:

Λίστα για Τρίτη 22/09:

  1. Angie_Ann >> zanin
  2. Burp >>
  3. Corpse Bride >> love_angel
  4. fantasmenos >> Nininaou
  5. Ηρώ >> zanin
  6. jrot6 >> pitg21
  7. Kakerlak >>
  8. love_angel >>
  9. Neraida >> love_angel
  10. Nininaou >> love_angel
  11. Phoebe >> love_angel
  12. pitg21 >> love_angel
  13. Resident Evil >> love_angel
  14. Speedy >>
  15. Youki >> fantasmenos
  16. Vkey >>
  17. zanin >> love_angel

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Αν ξεχάσαμε καμιά ψήφο μιλήστε, άνθρωποι είμαστε!
Να γράφετε με ΕΝΤΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ποιον ψηφίζετε!



Υποψήφιοι

7 love_angel
2 zanin
1 Nininaou
1 fantasmenos
1 pitg21


Απουσίες

Angie_Ann (1)
Kakerlak (1)
Speedy (1)

Δολοφονίες - Ψηφοφορίες - Αποχωρήσεις

  1. rascal_gd - Ψηφοφορία/Δημοσκόπηση (κρυφή ιδιότητα)
  2. ?? - Δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  3. ?? - Ψηφοφορία (ιδιότητα : ??)


Σήμερα Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Αύριο Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Nα τονίσω ότι η Phoebe δεν τα λέει καθόλου μα καθόλου καλά.
Οι δολοφόνοι αποκλείεται να ψήφισαν ΟΛΟΙ το ίδιο πρόσωπο.
Εκείνη ψήφισε στον προηγούμενο γύρο kakerlak, χωρίς η ίδια να φανεί καθόλου και τώρα έρχεται και ψηφίζει love angel ΚΑΙ αυτή.

Χθες ψήφισα kakerlak γιατί δεν ήξερα ποιον να ψηφίσω! Ο πρώτος γύρος για εμένα είναι τελείως τυφλός και αποφάσισα να ρίξω την ψήφο μου σε ένα παίκτη τελείως άσχετο! Τις άλλες φορές ψηφίζω Bill, που σχεδόν πάντα είναι άσχετη ψήφος, ενώ τώρα έπεσε ο κλήρος στην kakerlak! Απλό!

Όσο για την σημερινή επιλογή μου το είχα πει από το βράδυ οτι σκεφτόμουν για την love, απλά αποφάσισα να το επεξεργαστώ λίγο ακόμα για το αν θα είναι η τελική μου ψήφος! Θέλω να δω τι είναι μπας καιμ βγάλω κανένα συμπέρασμα για το τι ήταν ο ρασκαλ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Zanin kαι απο μενα μιας και ο πιτγκ δεν εχει ρευμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Θέλω να δω τι είναι μπας καιμ βγάλω κανένα συμπέρασμα για το τι ήταν ο ρασκαλ!

Εγώ γιατί δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς συμπέρασμα θα βγει για τον rascal; :worry:
Ένας πολίτης πάει στην κρεμάλα και έχουμε τους πολίτες να λένε: ε ας πάει αφού θα δούμε από την ιδιότητα τι είναι οι άλλοι:confused:
και εκμεταλλεύονται αυτή τη νοοτροπία οι δολοφόνοι και ΟΛΟΙ ψηφίζουν love angel.

Να δω τι σκατά συμπεράσματα θα βγάλετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Η Νοσοκόμα έσωσε το θύμα!


Κατά συνέπεια σήμερα δεν έχει δολοφονία.



Λίστα για Τρίτη 22/09:

  1. Angie_Ann >> zanin
  2. Burp >>
  3. Corpse Bride >> love_angel
  4. fantasmenos >> Nininaou
  5. Ηρώ >> zanin
  6. jrot6 >> zanin
  7. Kakerlak >>
  8. love_angel >>
  9. Neraida >> love_angel
  10. Nininaou >> love_angel
  11. Phoebe >> love_angel
  12. pitg21 >> love_angel
  13. Resident Evil >> love_angel
  14. Speedy >>
  15. Youki >> fantasmenos
  16. Vkey >>
  17. zanin >> love_angel

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Αν ξεχάσαμε καμιά ψήφο μιλήστε, άνθρωποι είμαστε!
Να γράφετε με ΕΝΤΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ποιον ψηφίζετε!



Υποψήφιοι

7 love_angel
3 zanin
1 Nininaou
1 fantasmenos


Απουσίες

Angie_Ann (1)
Kakerlak (1)
Speedy (1)

Δολοφονίες - Ψηφοφορίες - Αποχωρήσεις

  1. rascal_gd - Ψηφοφορία/Δημοσκόπηση (κρυφή ιδιότητα)
  2. ?? - Ψηφοφορία (ιδιότητα : ??)


Σήμερα Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Αύριο Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Αυτά είναι!!!

:yahoo:
Δε σας χάλασε

Μπράβο στη νοσοκόμα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
χαχαχαχα αν ο ρασκαλ ήταν πολίτης 1-1. Φάτε τη σκόνη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Χους Χους που λεει και η Εδαδ!
Καλα να παθετε καλικατζαρακια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Λεπον....οι sos υποπτοι για μενα ειναι: Βικ - Φαντα - Ζανιν - Νινιναου
Φιλακια και στα 4 σας!!!

Και ξαναλεω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Η Νοσοκόμα έσωσε το θύμα!
:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:

Ευγε στη νοσοκόμα!!!


χαχαχαχα αν ο ρασκαλ ήταν πολίτης 1-1. Φάτε τη σκόνη
1-1????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

Εννοει ρε συ οτι εαν εβγαλαν εναν απο εμας (ρασκαλ), δεν καταφεραν να βγαλουν αλλον εναν...και να ειναι 2 αυτοι 0 εμεις..αρα ειναι οντως κατι σαν ισοπαλια...αρα πραγματικη ισοπαλια θα ειναι να βγει δολοφονακι το βραδυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Heh, έχουμε καλή νοσοκόμα μάλλον εδώ. ;)

Hρώ, πιστεύεις ότι αν βγει η zanin θα είναι καλύτερα; Θα'θελα να μου πεις γιατί.

Βέβαια, αυτό το τεράστιο ρεύμα προς τη love σίγουρα με προβληματίζει. Κι αν ψήφιζα άλλον θα'ταν η zanin. Στις σκέψεις που έχω κάνει μέχρι τώρα, το να δω τι είναι love έμοιαζε πιο βοηθητικό. Aλλά, αν δεν έσπευδαν όλοι να συμφωνήσουν, θα'ταν ακόμη περισσότερο. Για να δούμε ποιοι θα το ξανασκεφτούν. Και αν θα αλλάξουν τα πράγματα αν ψηφίσω zanin.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top