Παλέρμο #20 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Heh, έχουμε καλή νοσοκόμα μάλλον εδώ. ;)

Hρώ, πιστεύεις ότι αν βγει η zanin θα είναι καλύτερα; Θα'θελα να μου πεις γιατί.

Βέβαια, αυτό το τεράστιο ρεύμα προς τη love σίγουρα με προβληματίζει. Κι αν ψήφιζα άλλον θα'ταν η zanin. Στις σκέψεις που έχω κάνει μέχρι τώρα, το να δω τι είναι love έμοιαζε πιο βοηθητικό. Aλλά, αν δεν έσπευδαν όλοι να συμφωνήσουν, θα'ταν ακόμη περισσότερο. Για να δούμε ποιοι θα το ξανασκεφτούν. Και αν θα αλλάξουν τα πράγματα αν ψηφίσω zanin.

Με το να κατηγορεις τους συνδολοφονους σου, δεν κανεις κατι πλεον...;)
Η μεθοδος φαντα ειναι πλεον γνωστη...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Νεράιδα στ'αλήθεια πιστεύεις ότι είμαστε στην ίδια ομάδα εγώ με τη love ή εγώ με τη zanin ή εγώ με τον fantasmeno ή η love με τη zanin; Έχω κατηγορήσει ανοιχτά και τους τρεις κι ο ένας με έχει ψηφίσει κιόλας (θα μου πεις ο fantasmenos είναι, αλλά όπως και να'χει).

Αν είσαι πολίτης, έχεις μπερδευτεί. Αν όχι πας να μας μπερδέψεις.

ψηφίζω zanin xωρίς να περιμένω την άποψη του Ηρουλίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Αν ειναι η nininaou δεν μπορεί να είναι δολοφόνος ο rascal.
Άρα το επιχείρημα "αν βγει η love angel θα καταλάβουμε πολλά" είναι άστοχο.

Συμφωνώ Νεράιδα στους 3 από τους 4 που δίνεις.
δηλαδή fantasmenos, Nininaou, zanin
Τον 4ο τον ψάχνω ..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ναι αμε, το πιστευω...το εχω πει απο χθες...και εαν ειδες και λιγο παραπανω, το επανελαβα και σημερα...!

Καλα Ηρω, τον Ρασκαλ, νομιζω αδικα τον φαγαμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Ναι, ο 4ος είναι το πρόβλημα. Αν μου εξηγούσατε γιατί με θεωρείτε ύποπτη, θα σας απαντούσα. Και θα βοηθούσα να βγει άκρη. Έτσι μόνο να μπερδευτούμε θα καταφέρετε. Κι αν είστε πολίτες ελπίζω να με καταλάβετε.

Το ότι με κατηγορείτε χωρίς να εξηγείτε το σκεπτικό σας και οι δύο, δεν σημαίνει απαραίτητα ότι μπορεί να είστε και οι δύο δολοφόνες. Μπορεί να είστε πολίτες και οι δύο. Μπορεί η μία να παρασύρει την άλλη. Περιμένω απαντήσεις. Για να δώσω κι εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Μπραβο στη νοσοκομα..In your face δολοφονακια..:D

Εγω παντως σκεφτομαι οτι αν η love ηταν δολοφονα δεν θα ειχε μαζεψει απο τωρα τοσους ψηφους..Για μενα αρα η love αθωωνοται τελειως..Και ειναι υποπτοι οσοι τρεξανε να την ψηφισουν..

Η zanin παιδια ειναι στανταρ..Βγαζουμε αποψε δολοφονο και σε συνδιασμο με το σωσιμο της νοσοκομας τους εχουμε..Αντε παμε ρε πολιτες..:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
αναρωτίεμαι τι είπα ή έκανα και με θεωρείται δολοφόνο; δε λέω να μη με ψηφίσετε, αν θέλετε ψηφίστε με.

στο τέλος θα φανεί ποιος είναι αθώος και ποιος όχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Με προβληματίζει το ρεύμα από νωρίς προς love-angel (την οποία προσωπικά δεν θεωρώ και τόσο ενοχη).
Με προβληματίζει και το ρεύμα προς zanin (παρόλο που ενστικτωδώς και μόνο τη θεωρώ μια καλή επιλογή δολοφόνου).

Ότι θα αλλάξω ψήφο είναι σχεδόν βέβαιο. Θα επανέλθω όμως αργότερα.
Η Ρεζουλίν γιατί είναι πάλι εξαφανισμένη σημερα? Σεμινάριο ε???:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Η Ρεζουλίν γιατί είναι πάλι εξαφανισμένη σημερα? Σεμινάριο ε???:hmm:

Αυτά για την ώρα, περισσότερα μετά τη δολοφονία και το συγκλονιστικό training που έχω αύριο

ετσι εγραψε τλχ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ναι ρε! ψηφιστε με ολοι! αν αρχιζετε να βγαζετε εξω τους πολιτες σωθηκαμε!ξυπναω και γω φρεσκαδουρα κ τι να δω..
ΣΚΑΒΕΤΕ ΤΟ ΛΑΚΟ ΜΟΥ :pfff:


εγω πλεον εχω αρχισει να καταλαβαινω νομιζω τι παιζει...
τρεχουν ολοι και με ψηφιζουν, χωρις ουσιαστικο λογο χρησιμοποιωντας ψευτοεπιχειρηματα :confused:

Λοιπον πιστευω οτι η τετραδα ειναι φοεμπε, ζανιν,πιτ και η ρεζιντεντ.
σημερα μιας και η τελευταια μου ψηφος προφανος :P θα ψηφισω αυτον που θεωρω πιο ενοχο.
ρεζιντεντ γιατι με ψηφισε 2 φορες χωρις ισχυρα επιχειρηματα, μονο και μονο για να μην ασχοληθουν μαζι της..:hmm:
και μετα ολοι οι υπολοιποι δολοφονοι προσπαθησαν να με ενοχοποιησουν για να δολοφονησουν πολιτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
...

Μόνο η νοσοκόμα μου φαίνεται παίζει. Δεν θεωρώ καμία από τις δύο κοπέλες ένοχες.

Υοuki άρχισες να με εκνευρίζεις (παρόλαυτα σε ευχαριστώ για την ένδειξη αγάπης :P)

Επειδή όμως πρέπει να ψηφίσω θεωρώ ότι η zanin με έχει πείσει περισσότερο για πολίτης

Ψήφος στην love angel.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Εγώ γιατί δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς συμπέρασμα θα βγει για τον rascal; :worry:
Ένας πολίτης πάει στην κρεμάλα και έχουμε τους πολίτες να λένε: ε ας πάει αφού θα δούμε από την ιδιότητα τι είναι οι άλλοι:confused:
και εκμεταλλεύονται αυτή τη νοοτροπία οι δολοφόνοι και ΟΛΟΙ ψηφίζουν love angel.

Να δω τι σκατά συμπεράσματα θα βγάλετε!

Που ξέρεις οτι η love είναι πολίτης; Μπορεί και να είναι, μπορεί όμως όχι! Κάτι δεν μου κολλάει με το δίδυμο rascal- love και νομιζω οτι αν μάθω την ιδιότητα της love να ξεκαθαριστούν για εμένα τα πράγματα! Μπορεί να λέω και βλακείες και όπως πάντα να πέφτω έξω, αλλά κάθε φορά ψηφίζω αυτόν που θεωρώ πιο ύποπτο, όχι επειδή θέλω να πάω με το ρεύμα!

Βέβαια το γεγονός οτι έχει μαζέψει τόσους ψήφους δεν μπορώ να πω οτι μου περνάει απαρατήρητο... και που είναι; Έχει μπει καθόλου μέσα για να υπερασπιστεί τον εαυτό της ή όχι;
edit: έγραψε τελικά!

Πφφφφ μπέρδεμα! Ελπίζω μέχρι τις 3 που θα φύγω να μπορέσω να ξεκαθαρίσω τις σκέψεις μου λιγάκι! Πάω να ξαναδιαβάσω!


πσ. Μπράβοοοοοο νοσοκόμα!!!! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Βέβαια το γεγονός οτι έχει μαζέψει τόσους ψήφους δεν μπορώ να πω οτι μου περνάει απαρατήρητο... και που είναι; Έχει μπει καθόλου μέσα για να υπερασπιστεί τον εαυτό της ή όχι;



ναι. ναι μπραβο στη νοσοκομα και απο μεσα σου τη καταριεσαι.:whistle:

εδω ειναι η λοβ, τι να προσπαθησει να σωσει ακριβως??
την φαγατε οι δολοφονοι πριν προλαβει να προσαρμοστει!
ειναι μετρημενες οι ωρες μου αλλα οκ...

δηλαδη βρε φοεμπε τι θα καταλαβεις αμα βγω εγω??
αφου ηδη ξερεις τους συνδολοφονους σου.. μη μας κουραζεις πες τους και σε μας:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
love, σοβαρολογείς; :P

Λέμε διάφορα, επιχειρήματα, σκέψεις. Μπορεί να μην είσαι δολοφόνος. Κι αυτό μας προβληματίζει.

Λέω εγώ να βγει η love για να βγάλουμε συμπεράσματα. Όλοι πέφτουν πάνω σου. Και με ψευτοεπιχειρήματα και δεν ξέρω τι. Μετά αλλάζω σε zanin, επειδή αυτό το πέσιμο παραήταν βολικό. Κι εσύ τι κάνεις; Δεν προσπαθείς να σωθείς. Δηλαδή, δεν ψηφίζεις zanin, αλλά Ρεζ. Η zanin κινδυνεύει όπως κι εσύ. Αν την ψηφίσεις κι εσύ, μπορεί να μείνεις.

Τι να πω; Ή είσαι δολοφόνος και προσπαθείς να βγάλεις τους συνδολοφόνους σου από τη δυσκολία να πάρουν θέση στο δίλλημα/ ίσως και δημοσκόπηση αργότερα love - zanin ή δεν έχεις κανέναν να σε συμβουλέψει ή είσαι από το ξύπνημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
τι να σωθω που εχω 10 ψηφους και η ζανιν 3? :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Έχω μια απορία εν καιρω εκλογών....

πόσες ψήφους έχω; :P
σταυρώστε με , σταυρώστε με,
στα χέρια σας σηκώστε με!
(όπως λεει και η ποπάρα, νομίζω):hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Έχω μια απορία εν καιρω εκλογών....

πόσες ψήφους έχω; :P
σταυρώστε με , σταυρώστε με,
στα χέρια σας σηκώστε με!
(όπως λεει και η ποπάρα, νομίζω):hehe::hehe:


σαρη!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.


Λίστα για Τρίτη 22/09:


  1. Angie_Ann >> zanin
  2. Burp >>
  3. Corpse Bride >> love_angel
  4. fantasmenos >> love_angel
  5. Ηρώ >> zanin
  6. jrot6 >> zanin
  7. Kakerlak >>
  8. love_angel >> Resident Evil
  9. Neraida >> love_angel
  10. Nininaou >> zanin
  11. Phoebe >> love_angel
  12. pitg21 >> love_angel
  13. Resident Evil >> love_angel
  14. Speedy >>
  15. Youki >> fantasmenos
  16. Vkey >>
  17. zanin >> love_angel

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Αν ξεχάσαμε καμιά ψήφο μιλήστε, άνθρωποι είμαστε!
Να γράφετε με ΕΝΤΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
ποιον ψηφίζετε!



Υποψήφιοι

7 love_angel
4 zanin
1 fantasmenos
1 Resident Evil


Απουσίες

Angie_Ann (1)
Kakerlak (1)
Speedy (1)

Δολοφονίες - Ψηφοφορίες - Αποχωρήσεις

  1. rascal_gd - Ψηφοφορία/Δημοσκόπηση (κρυφή ιδιότητα)
  2. ?? - Ψηφοφορία (ιδιότητα : ??)


Σήμερα Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Αύριο Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.



Καλά fantasmenos, είσαι πιο δολοφόνος από κάθε άλλη φορά.
Έλεος αδερφάκι μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Μην τα παρατάς love angel. Μπορείς!:P
Αν ψηφίσεις τη zanin θα πάτε 7-5.
Έχουμε δρόμο μέχρι τις 8.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
τι να σωθω που εχω 10 ψηφους και η ζανιν 3? :P:P:P


Εσύ έχεις 7 και η zanin 4. Και όποιος θέλει μπορεί να αλλάξει την ψήφο του. Κάνε ό,τι θες. Όποια και να βγει, κάτι θα καταλάβουμε. Αλλά αν είσαι πολίτης και το πιστεύεις αυτό, γιατί να βγεις χωρίς καν να το προσπαθήσεις; Για να χάσουμε έναν πολίτη; Το ότι σε ψήφισαν όλοι έχει βολέψει τους δολοφόνους. Μόνο αν τους πιέσουμε, ίσως να αντιδράσουν.

(όλα αυτά αν είσαι πολίτης)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top