Οφθαλμόλουτρα

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,983 μηνύματα.
αυτος παρα ειναι αρρενωπος!:P:P ειδικα η χωριστρα του..:rolleyes::rolleyes::lol::lol:
ας πουμε κατι σε Γεωργουλη..:redface::redface:

Ο Γεωργούλης το παίζει, δεν είναι από φυσικού του.

Κάνουμε λες κι όλοι αυτοί μας την πέφτουν κι εμείς τους βρίσκουμε ψεγάδια ρε παιδί μου!:D

Αρρενωπός είναι αυτός σαν τον Κίτσο στο Δέκα: να σε βάλει κάτω και να ψάχνεσαι. Όλα τα υπόλοιπα είναι μετριότητες.:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Ο Γεωργούλης το παίζει, δεν είναι από φυσικού του.

Κάνουμε λες κι όλοι αυτοί μας την πέφτουν κι εμείς τους βρίσκουμε ψεγάδια ρε παιδί μου!:D

Αρρενωπός είναι αυτός σαν τον Κίτσο στο Δέκα: να σε βάλει κάτω και να ψάχνεσαι. Όλα τα υπόλοιπα είναι μετριότητες.:pfff:

Τοτε το παιζει πολυ καλα..!:P:P
:lol::lol: μα ναι σου λεω..με κυνηγαει ο Αλεξης κι εγω το παιζω δυσκολη..:pfff::pfff: Γιατι δεν με πιστευεις..:confused::confused::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,983 μηνύματα.
Τοτε το παιζει πολυ καλα..!:P:P
:lol::lol: μα ναι σου λεω..με κυνηγαει ο Αλεξης κι εγω το παιζω δυσκολη..:pfff::pfff: Γιατι δεν με πιστευεις..:confused::confused::lol::lol:

Καλά του κανεις!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.



Dita Von Teese.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
^^ζαλίστηκα


Πιπίνι παιδί μου, να κρατσανίζει στα δόντια.
Ας πούμε



ναι , γεια σας! Υπηρεσία δίωξης ηλεκτρονικού εγκλήματος ; Παράρτημα παιδικής παρενόχλησης ; Μάλιστα , έχω να κάνω μια καταγγελία (...συνεχίζεται)


οντόπικ : το ρετιρέ του ελληνικού στλ :


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Sid σε παραδέχομαι, έχεις τη δυνατότητα να κάνεις ένα κυριακάτικο ξύπνημα εφιαλτικό. Well done...

Rachel Weisz


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,983 μηνύματα.
ναι , γεια σας! Υπηρεσία δίωξης ηλεκτρονικού εγκλήματος ; Παράρτημα παιδικής παρενόχλησης ; Μάλιστα , έχω να κάνω μια καταγγελία (...συνεχίζεται)

Alexander Rybak (Alyaksandr Rybak, Belarusian: Аляксандр Ігаравіч Рыбак, Russian: Александр Игоревич Рыбак, born 13 May 1986 in Minsk, Soviet Union) is a Norwegian[1] singer-composer, violinist, pianist, writer, and actor of Belarusian descent. Representing Norway in the 2009 Eurovision Song Contest in Moscow, Russia, Rybak won the contest with 387 points — the highest tally any country has achieved in the history of Eurovision — with "Fairytale", a song he wrote and composed.

Σχεδόν 24 ετών δεν τον λες κι ανήλικο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
ναι , γεια σας! Υπηρεσία δίωξης ηλεκτρονικού εγκλήματος ; Παράρτημα παιδικής παρενόχλησης ; Μάλιστα , έχω να κάνω μια καταγγελία (...συνεχίζεται)

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εγώ θέλω πιπίνι, τέλος.:pfff:
γαλακτος Ε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.








ο γιατρος του γκρεις ανατομι που με κανει και κοβω φλεβα.
και μολις ανακαλυψα ψαχνοντας φοτο οτι ειναι γκει. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,983 μηνύματα.
μολις ανακαλυψα ψαχνοντας φοτο οτι ειναι γκει. :confused:

Εχμ.... Φαίνεται νομίζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Άμα δεις την σειρά, κάνει μπαμ. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,983 μηνύματα.
Δεν έχω δει τη σειρά, φαίνεται από τις φωτογραφίες. Είναι πολύ θηλυπρεπής - δεν μπορώ να το εξηγήσω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
εγω τη βλεπω φανατκα η σειρα και δε το χα παρει χαμπαρι. ισα ισα μαρεσε που χε αυτο γουσου γουτσου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
ο γιατρος του γκρεις ανατομι που με κανει και κοβω φλεβα.
και μολις ανακαλυψα ψαχνοντας φοτο οτι ειναι γκει. :confused:

εγω ειμαι μεγαλη φαν της σειρας!και ναι ειναι γκει!:P:P και ο λογος που εφυγε απο την σειρα το παλικαρι ο dr Berk ειναι γιατι στα γυρισματα τον εβρισε για τις προτιμισεις του..:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.








josh hartnett
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,983 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top