Οφθαλμόλουτρα

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
γιατί πάντα έβρισκα τον σάκη ρουβά άσχημο; :P


Εχεις πολλα χρονια μπροστα σου, ωστε να αναθεωρησεις...:P
Εμενα αρχισε να μου αρεσει πριν δυο χρονια...:P

Tον βρισκω ακρως γοητευτικο:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
'


Δεν ξέρω, άλλα




αυτή η κοπέλα μου αρέσει πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.






νικος παπαδακης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
νικος παπαδακης!
απολυτη περιπτωση ¨ωραιου¨¨ που ειναι καθαρα αδελφη...
τν βλεπω στο πρωινο του μεγκα παρεα και με τον "χαρουμενο" μαγειρα και καταλαβαινω.. ειναι γνωστο πλεον..και ηταν και αξιωματικος του ναυτικου.. παντως μοντελο ηταν οποτε...ειχε υψηλες πιθανοτητες..

αυτα να προσεχετε εσεις οι γυναικες. να βλεπετε και περα απο το περιτυλιγμα ..και για μας τους ανδρες βεβαια ισχυει αυτο..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Jamie Dornan


Russ Wismer



Michael Euley


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.


Gisele
Bundchen

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.






holy cow
αυτοί οι άγγλοι τελικά είναι πολύ σέξι 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αυτοί οι άγγλοι τελικά είναι πολύ σέξι
καλα ,δες τους απο κοντα ,ξασπρουλιαρηδες χλωμους κοκκινοκωλους χωρις μεικαπ των ταινιων.. και βλεπουμε..
αλλα νταξει αν δε φορανε τανγκα και δεν κανουν σαδομαζοχιστικα(που ειναι εξαιρετικα διαδεδομενα στην Αγγλια-περισοτερο απο την υπολοιπη ευρωπη οπως ειχα διαβασει καπου) καλοι ειναι..:tongue::hehe::bleh::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Εχεις πολλα χρονια μπροστα σου, ωστε να αναθεωρησεις...:P
Εμενα αρχισε να μου αρεσει πριν δυο χρονια...:P

Tον βρισκω ακρως γοητευτικο:


Βοϊμίας είναι η πορσελάνη στο δόντι; :worry:


πς: όχι ρε παιδιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αυτος δεν ειναι ο Ρουβας ρε παιδια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.






μικρολιμανο, Πειραιας.

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
μικρολιμανο, Πειραιας.

:)
Exω πιει απειρες φορες καφε στο μικρολιμανο και πραγματικα ειναι πολυ ωραια!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Denise Milani (Because size DOES frakin matter!)





ΝΑΙ είναι πολύ μεγάλο, ΝΑΙ είναι πάρα πάρα πολύ μεγάλο.... ΕΙΝΑΙ όμως φυσικότατο, ΕΙΝΑΙ στήθος που μπορώ να χαρώ, ΕΙΝΑΙ μελαχρινή και ΕΙΝΑΙ και ΤΣΕΧΑ!

Εμένα μου αρέσει!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
πώ ρε Βαλ, αυτό είναι οφθαλμολουτρο, σε ευχαριστούμε είναι πανεμορφη;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Βοϊμίας είναι η πορσελάνη στο δόντι; :worry:


πς: όχι ρε παιδιά.

Δουλεια του φωτοσοπ ειναι τα αστραφτερα δοντια...νοου γουορις!:)
Δεν ειναι να τρεχει σε Τσεχιες ο Σαιμον, εχει υποχρεωσεις:P
Ενιγουει, δεν υπαρχει φωτο στα περιοδικα, που να μην εχει περασει πρωτα απο 1 μεχρι 101 "ρεκτιφιε"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εμενα εκει με το μαγιο δεν μου φαινεται και τοοσο μεγαλο-πολλες κοπελες στο δρομο εχουν μεγαλυτερο ..
https://vraseryzi.com/denise-milani-the-size-does-matter/
https://www.celebrityplasticsurgery.us/denise-milani-fake-boobs-breast-implants.html



δεν πιστευω οτι δεν το εχει πειραξει καθολου μετα(απο φωτογραφιες που βλεπω τωρα )....αλλωστε απο αυτο βγαζει το ψωμι της..;)

παντως οντως ειναι μοναδικη περιπτωση..;)
και μονο 1.63! οι περισσοτερες "γεματες" γυναικες ειναι μεσου υψος εως και κοντες..τυχαιο ειναι?


ρε Valder δειξε μας και καμια πραγματικη..οχι μονο τις τρομπάτες..:P;):whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Και για να μη νομίζετε ότι είμαι κανας κομπλεξικός με τις ξανθιές που τους έχω πατήσει εμπάργκο (δικαίως γιατί γυναίκα και μη μελαχρινή δεν νοείται:P), πάρτε εδώ...

Joanna Krupa (Η ημέρα γέννησής της ήταν η μέρα που ο Θεος έφτιαξε και μια ξανθιά της προκοπής, οκ ναι τρώγεται η κακομοίρα κι αυτό λόγω στήθους)







Τραυματική εμπειρία, σας καταλαβαίνω...:( Θα ακολουθήσουν όμως σύντομα μελαχρινές!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Denise Milani (Because size DOES frakin matter!)





ΝΑΙ είναι πολύ μεγάλο, ΝΑΙ είναι πάρα πάρα πολύ μεγάλο.... ΕΙΝΑΙ όμως φυσικότατο, ΕΙΝΑΙ στήθος που μπορώ να χαρώ, ΕΙΝΑΙ μελαχρινή και ΕΙΝΑΙ και ΤΣΕΧΑ!

Εμένα μου αρέσει!:D


δε την εχει πεθανει ο ωμος της απο το βαρος?:worry:
εγω που εχω ηδη μεγαλο στηθος οταν ειχα παρει κιλα, με κουραζε παρα πολυ το ραντακι απο το σουτιεν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top