Οφθαλμόλουτρα

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Νομιζω οτι και τα τρια αυτα μαζι που ανεφερες μια χαρα συνθετουν το "ασχημος ομορφος"....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Συμβαίνει καμιά φορά η ομορφιά κάποιων ανθρώπων να είναι με έναν παράξενο τρόπο αποκρουστική κι απ' την άλλη χαρακτηριστικά που νιώθεις πως όλα μαζί δεν ταιριάζουν να σε έλκουν και να σε γοητεύουν. Φαίνεται πως έχει να κάνει περισσότερο με αυτό που εκπέμπει κανείς... ;)

Thanks Neri! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ενας απο τους λογους γιaτι η Ιταλικη ΤV εχει μακραν απο τις πιο ομορφες κοπελες στον πλανητη...
Pανεμορφη και με απιστευτο χαμογελο.:inlove: :inlove: :inlove:
(Ειναι μοντελο,ηθοποιος,παρουσιαστρια)





 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Η Ελιζαμπέτα Κανάλις που δουλεύει στο Κανάλι; :P

Nice gal anyway!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.




:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.








Αυτο ακριβως ειναι που μου αρεσει......:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Πωπω πρέπει να είμαι η μοναδική στον κόσμο που δεν της αρέσει ο Αιβάζης... :redface:
Τι να πω, τον βρίσκω λίγο... ξενέρωτο :angel:


Να μια ενδιαφέρουσα κυρία, που χωρίς να είναι *όμορφη*, μου φαίνεται πολύ ελκυστική- οι ρόλοι της πάντως της ταιριάζουν γάντι :)

Helena Bonham Carter






 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Καλυψούλι δεν είσαι η μόνη...:):D
Ο Αϊβάζης έχει τον αέρα του χαζογκόμενου...δεν ξέρω πως να το θέσω, δεν τον λες και τέρας εμφανισιακά βέβαια, αλλά και μόνο ο τρόπος που μιλάει με ξενερώνει!!!

Αααα, τον Τσιμιτσέλη τον είχα πετύχει πέρσι στα Village και ενώ έχει συμπαθητικό πρόσωπο είναι πάαααααρα πολύ μικροκαμωμένος, σαν παιδάκι γυμνασίου ήταν!!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πωπω πρέπει να είμαι η μοναδική στον κόσμο που δεν της αρέσει ο Αιβάζης... :redface:
Τι να πω, τον βρίσκω λίγο... ξενέρωτο :angel:
Λίγο..... Λόλα; :whistle:



Άντα Λιβιτσάνου κυρίες και κύριοι...



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Καλυψούλι δεν είσαι η μόνη...:):D
Ο Αϊβάζης έχει τον αέρα του χαζογκόμενου...δεν ξέρω πως να το θέσω, δεν τον λες και τέρας εμφανισιακά βέβαια, αλλά και μόνο ο τρόπος που μιλάει με ξενερώνει!!!

Αααα, τον Τσιμιτσέλη τον είχα πετύχει πέρσι στα Village και ενώ έχει συμπαθητικό πρόσωπο είναι πάαααααρα πολύ μικροκαμωμένος, σαν παιδάκι γυμνασίου ήταν!!!:P:P

Εχω πετυχει και τους δυο απο κοντα...
Ο Αιβαζης ειναι κουκλος, πολυ απλος και γενικα μου αρεσει παρα πολυ αυτο το στυλ του ανδρα εμφανισιακα...
Ο Τσιμιτσελης ειναι ομορφος, συμπαθητικος, αλλα εχεις δικιο οτι μοιαζει με παιδι που ακομα πηγαινει λυκειο ας πουμε...Και πολυ παλαιοτερα που τον ειχα δει, παλι για μικροτερος εδειχνε...ειδικα πανω σε κεινο το τρισαθλιο παπακι που καβαλουσε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Δειτε τι βρήκα εκεί που έβλεπα ανυποψίαστη την 6η σεζόν του sex and the city:inlove:

Jason Lewis



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ε οκ, είναι η τρέλα της εποχής (πόσα χρόνια δεν ξέρω...) και δεν πρόκειται να το παίξω υπεράνω- ο άνθρωπος είναι κουκλί :angel:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.


KTM RC8... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.






Ε ειναι κουκλα η κοπελα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μια επισης πολυ ομορφη με ωραιο χαμογελο...



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Πειτε και κανα ονομα ρε παιδια να ξερουμε τι βλεπουμε.

Εβαλα ενα βιντεο να δω πως ειναι αυτος ο Αιβάζης τελοσπαντων, και μπορω να πω απλα οτι οι φωτογραφιες τον κολακευουν παρα πολυ. Δειτε τον στην εκπομπη "ομορφος κοσμος" πχ στο youtube και δε λεει τπτ ιδιαιτερο. Μπορω να πω οτι εχει και ασχημο στομα και γελιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Villa Savoye

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Πειτε και κανα ονομα ρε παιδια να ξερουμε τι βλεπουμε.

Εβαλα ενα βιντεο να δω πως ειναι αυτος ο Αιβάζης τελοσπαντων, και μπορω να πω απλα οτι οι φωτογραφιες τον κολακευουν παρα πολυ. Δειτε τον στην εκπομπη "ομορφος κοσμος" πχ στο youtube και δε λεει τπτ ιδιαιτερο. Μπορω να πω οτι εχει και ασχημο στομα και γελιο.

Γουστα ειναι αυτα ντιαρ!:)
Και ναι τον εχω δει απο πολυ κοντα, τον εχω δει πως μιλαει και γενικα σε πολυ χαλαρη κατασταση
(διακοπες ηταν το παιδι σε νησι) και ειναι πραγματικα ομορφος ....τλχ στα δικα μου και πολλων αλλων που γνωριζω...:devil: ..(δε θα ελεγα οτι οι φωτο τον κολακευουν..ισα ισα...απο κοντα ειναι πιο καλος..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δε ξερω πως ειναι απο κοντα, παντως στο βιντεο γινεται μια απομυθοποιηση της φωτογραφιας. Εμενα τουλαχιστον μου φαινεται πολυ πιο μετριος στο βιντεο.

Το "απο κοντα ειναι καλυτερος" ευκολα εξηγειται απο το οτι αν μας αρεσει καποιος πολυ, απο κοντα, μας αρεσει ακομα περισσοτερο λογω προυπάρχοντος ενθουσιασμου.

Περα απο αυτα, ναι, ειναι ολα γουστα, συμφωνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
H Iταλικη Polizia εγινε πολυ...παρα πολυ πιο ομορφη...:worship::inlove:



H νέα Lamborghini «Gallardo LP560-4 Polizia» ήταν το «δώρο» της ιταλικής αυτοκινητοβιομηχανίας στην αστυνομία της χώρας. Το νέο supercar ανήκει στην τροχαία Εθνικών δρόμων της περιοχής Λάτσιο και αντικαθιστά την προκάτοχό της, η οποία είχε επίσης δωρηθεί το 2004 στην ιταλική αστυνομία. Η καρδιά της Lamborghini Gallardo LP560-4 είναι ο νέος V10 κινητήρας 5.200 κ.εκ. που αποδίδει 560 PS στις 8000 σ.α.λ., ενώ η η τελική ταχύτητα να φτάνει τα 365 χ.α.ω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top