Οφθαλμόλουτρα

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αυτο σκοπευα να κανω :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Gael Garcia Bernal...:inlove::inlove: (πείτε με κακόγουστη, αλλά εμένα μ'αρέσει!)







Oκ, βασικά από χαρακτηριστικά δεν σκίζει αλλά κάτι έχει και αυτός ρε παιδί μου...δεν ξέρω αν μου αρέσει περισσότερο εξωτερικά, σαν ηθοποιός ή σαν προσωπικότητα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Αυτός ο Bernal μου θυμίζει τον Ορφέα Αυγουστίδη, ο οποίος είναι κακάσχημος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αυτός ο Bernal μου θυμίζει τον Ορφέα Αυγουστίδη, ο οποίος είναι κακάσχημος!

Α ρε Φοιμπάκι δε χαρίζεσαι :D
Δεν είναι τόσο αίσχος ο Αυγουστίδης, μα ωραίος δεν είναι με τπτ

Αυτός στη φωτό πάλι μου θυμίζει ξωτικό :confused:
Η μύτη του και τα χείλη του είναι ασχολίαστα, έχει το βλέμμα της αγελάδας το και-καλά-μοιραίο και δεν έχει αποφασίσει αν το μαλλί του το θέλει μαύρο ή καστανό ή τίποτα από τα δύο :worry:

Άντε πάλι καλοσύνες με έπιασαν :P


εδιτ. ο μι τζι δε σχολίασα τα γένια :confused:

....χαααααααχαχαχαχαχαχααχαχχα :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
....:redface:...το είχα το προαίσθημα ότι δεν θα σας άρεσε!!!
Δεν έχει αυτό που λέμε ''ωραία χαρακτηριστικα'' αλλά έχει κάτι που μ'αρέσει!!:D
(ναι, οκ είπαμε έχω χάλια γούστο, αλλά δεν μοιάζει ρε παιδιά με τον Αυγουστίδη...αυτός είναι στα αλήθεια μπάζο!)

Αλλά δεν πτοούμαι...θα ξαναποστάρω εν καιρό...:P:P

π.ς...που να σας έβαζα φωτογραφίες του από την ''κακή εκπαίδευση'', εκεί ήταν πολύ δράμα η κατάσταση-βασικά έκανε την γυναίκα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Joaquin Phoenix (πωωωωωω.)


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
E, τωρα...αυτος και εαν εχει τα μαυρα του τα χαλια!:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
εδιτ. ο μι τζι δε σχολίασα τα γένια :confused:

....χαααααααχαχαχαχαχαχααχαχχα :D:D
[/FONT]

Μα τι τα θέλει κι αυτός, αφού είναι σαν ψιχαλισμένο πεζοδρόμιο; :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.






 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Aς βαλω και μια καπως περιεργη κοπελα (οχι πολυ κλασσικο προσωπο) με ολο και περισσοτερους φανς, λογω εμφανισης σε σειρες επιστημονικης φαντασιας (το αδικο-κομενο και επιτυχημενο "Firefly" (και την συνεχεια του με την ταινια Serenity), και τωρα το πολυ πετυχημενο "Terminator : the Sarah Connor Chronicles".



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δεν εχει περιεργο προσωπο...! Ασχημο εχει!:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Όχι καλέ, καλούλα είναι... Η ελιά να φύγει μόνο :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
....να μικρυνει το μετωπο, να φουσκωσει το πανω χειλος και μετα κατι γινεται!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ασχημο =


:P

(αν και θα παραδεχτω οτι οσοι την συμπαθουν ειναι λογω της ολης εικονας που εχουν γιαυτην μεσα απο τις σειρες, οποτε..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ε, αυτο ματια μου ξεπερναει και τη Βασιλειαδου...αλλα δε μιλαμε για παραμορφωμενες...:P
Εαν ειναι να ειναι καποια καπως ετσι για να την χαρακτηρισεις ασχημη, τοτε απλα εχουμε αλλα γουστα!:whistle:
Περι ορεξεως ουδεις λογος!:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εμένα πάντως δεν υπάρχει κάτι πάνω της να μου χτυπάει άσχημα...
Άσχημη δηλαδή δεν τη λέω με τίποτα

Έχει ενδιαφέροντα χαρακτηριστικά, το μέτωπο δεν φαίνεται και τόσο, μα μπορεί χαλαρά να κρυφτεί πίσω από φράντζα ή αφέλειες και τα χείλη δεν είναι άσχημα, απλά θα μπορούσαν και καλύτερα

πς. Δεν έχω δει τη σειρά ποτέ και την κοπελιά δεν την έχω δει επίσης ποτέ :P
πς2. μιλάω για την κοπέλα, όχι για τη μούμια που έβαλε ο Λοριεν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εαν ειναι να ειναι καποια καπως ετσι για να την χαρακτηρισεις ασχημη, τοτε απλα εχουμε αλλα γουστα!:whistle:
Δεν ειπα οτι μονο οσες ειναι ετσι ειναι ασχημες, (με την ιδια εννοια που οτανβαζουμε μια ομορφη δεν εννουμε οτι μονο οσες ειναι "τοσο" ομορφες αξιζουν τον χαρακτητισμο αυτο)....απλά εδειξα οτι το "χαλια" "ασχημο", το βαζω σε πολυ χειροτερα προσωπα.

Πχ κατι χλεχλεδες που εβαλες πιο πριν και δε τους λεω ομορφους με τιποτα, ε..δε θα τους πω και χαλια ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Για σενα το χαλια και το ασχημο ειναι αυτο...
Εγω ειμαι απολυτη...
Ειναι κακο αυτο?! Εχεις προβλημα τωρα και με την αισθητικη μου?!
τς τς τς....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ένας πολύ άσχημος όμορφος:





:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ασχημος και συμπαθης, ασχημος και ελυστικος, ασχημος και γοητευτικος, ναι. Ασχημος και ομορφος, δεν !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top