Οφθαλμόλουτρα

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Nαι...για το piercing οντως ισως ειναι μουφα.
Το σωμα του παντως ισχυει, μιας και τον θυμαμαι και σε ενα εντυπο διατροφης που ειχαμε στην δουλεια καποτε και ποζαρε φατσα φορα.
Οχι εξωφυλο.Εκει ηταν ενας αλλος με μια θεα πραγματικα.
Παντως προσωπικα στο προσωπο ΔΕΝ τον θεωρω και τοσο ομορφο...κατι με χαλαει.
Δεν ξερω τι.



Εγω παντως να κοψω τις πιτσες και τους γυρους στην Ελλαδα και τα φαγητα που τοσο λατρευουμε, για να κανω τετοια sixpacks (6"τουβλακια" κοιλιακων") και τετοια γραμμωση δεν υπαρχει ουτε μια στο εκατομμυριο.:D:P
(Βασικα δεν ειναι μονο τα παραπανω γιατι "δεν θα μπορουσα" αλλα λεμε...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
ααα τώρα το είδα το piercing στο στήθος :P
Συμφωνώ κι εγώ πως είναι αντιαισθητικό. Μήπως η Δήμητρα του τα έβαλε του παιδιού; (καθώς είπε ότι έκανε κάποιο edit). :ropalo::P
*edit: τώρα ξανά είδα ότι έχει διαβάσει πως μάλλον έχει γίνει επεξεργασία η εικόνα από άλλους ;)


-petros

Όχι, όχι δεν το έκανα εγώ το editing... Εκεί που βρήκα το φώτο έλεγε πως έχει γίνει επεξεργασία της φωτογραφίας (και το piercing πράγματι δεν είναι αληθινό).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ο χάρτης της μουσικής:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Πιπέρι και αλάτι στο μικροσκόπιο :)


This image of a peppercorn and a grain of salt taken by David McCarthy is the overall winner (and close-up category winner) in this year's Visions of Science Photographic Awards. The competition is sponsored by Novartis and The Daily Telegraph. (©David McCarthy)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Η Megan Fox πιο σέξι γυναίκα στον κόσμο
Ο τίτλος της πιο σέξι γυναίκας στον κόσμο, άλλαξε χέρια και βρίσκεται πλέον σε αυτά της Megan Fox. Αυτό αποφάσισαν οι επισκέπτες της ιστοσελίδας του περιοδικού FHM, που έδωσαν τη ψήφο τους, στην 21χρονη πρωταγωνίστρια του «Transformers». Η περυσινή κάτοχος του τίτλου, η 26χρονη Jessica Alba, έπεσε στην τρίτη θέση (ίσως και λόγω εγκυμοσύνης), πίσω από μια συνονόματή της, τη Jessica Biel (κάτι ξέρει ο αγαπημένος της Justin Timberlake).
Την κορυφαία πεντάδα, κλείνουν δύο ακόμα ηθοποιοί, η Elisa Cuthbert και η Scarlett Johansson.

[...]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δεν ξερω εαν ειναι ο πιο ομορφος διασημος...ξερω ομως οτι ο Wentworth Miller
ειναι του γουστου μου...!!:devil::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Jesus ate your cake

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χεσούς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος. Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Charlize Theron





Heidi Klum






Kathleen Turner









Daryl Hannah, Scarlet Johansson, Julianne Moore, Kate Winslet ειναι επισεις γυναικες που ξεχωριζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Charlize Theron



Daryl hannah {στα νιατα της}



Scarlet Johanson



Heidi Klum






Kathleen Turner









Ξεχωριζω σαφεστατα Klum και Turner α' τις υπολοιπες:clapup:

Σωστός ;)! Η Turner όμως έχει χάσει όλη την ομορφιά της πια :(. Καταχρησεις :/:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jesus ate your cake

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χεσούς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος. Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Χμ, μαλλον θα πρεπει να κανω ενα edit αλλιως δεν το βλεπω καλα το post μου:whistle:

Η Turner ιεναι πλεον πολυ μεγαλη - δεν γνωριζω γα καταχρησεις. Εκεινη που εχει χαλασει πολυ απο αρκετα νωρις ειναι η Hannah. Νεα, ειχε μια πολυ διακριτικη αρρενωποτητα που μου αρεσε {κατι που βρισκω πολυ γοητευτικο} αλλα πλεον δειχνει υπερβολικα σαν αντρας. Αλλο το ενα κι αλλο τ' αλλο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
Jude Law


Channing Tatum



χμμ τώρα θα βάλω και το μωρό μου είναι διάσημος αλλά στη Κύπρο και δεν θέλω αντιρρήσεις
Κώστας Καϊάφας Θεός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
wentworth miller 1.jpg

wentworth miller 3.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
δεν ξέρω αν τον έχω αναφέρει... αλλά δεν πειράζει κ αν ναι!!!

απολαυστε !!!!


George Clooney :inlove::inlove::inlove::redface:

DF.jpg
george_clooney.jpg
george_clooney_swimming.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
O Βorat:



είναι στη πραγματικότητα αυτός ο άντρας.



Το συζήταγα τις προάλλες με μία φίλη μου και μου είπε πως γενικά είναι ωραίος άντρας και πως πέρυσι (μάλλον) ήταν στη λίστα με τους 100 περισσότερο sexy άντρες.:D





υ.γ.: διάβολε, είμαι σέξυ τελικά!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jesus ate your cake

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χεσούς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος. Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Natascha McElhone


Marcia Cross {και προς αποφυγη παρεξηγησεων, δεν βλεπω τη σειρα που παιζει}



Julianne Moore
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Julianne Moore = τούμπανο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top