Οφθαλμόλουτρα

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εμενα ρε παιδια οι αντρες τυπου Zack Jonathan, γιατι δε μου αρεσουν?!:/:
Παραειναι "φετες"....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Εμενα ρε παιδια οι αντρες τυπου Zack Jonathan, γιατι δε μου αρεσουν?!:/:
Παραειναι "φετες"....:/:
....τόσο που κάνει ψεύτικο....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Yπαρχει κι ενας αλλος λογος που σε πολλους και πολλες δεν αρεσουν τετοια σωματα και τετοιες καταστασεις.Περαν του αισθητικου ζητουμενου.
Ενα ατομο για να φτασει σε αυτο το σημειο θελει παρα πολυ δουλεια, τρομερη αφοσιωση σε αυτο που κανει κτλ κτλ.
Δινει την εντυπωση (και δικαιολογημενα) οτι το "Α" και το "Ω" στην ζωη του ειναι αυτο το παραγμα.Και ειναι
Με αποτελεσμα να δημιουργει μια "παγωμαρα", ενα ξενερωμα στον αλλο.
Προσωπικα τετοια σωματα τα θαυμαζω οπως π.χ. θαυμαζω και καποιον σαν αυτον αλλα δεν νομιζω ποτε να το επαιρνα τοσο σοβαρα το θεμα ωστε να γινω ετσι και ουτε θα το ηθελα κιολας.
Δεν μου αρεσει.
Τους παραδεχομαι για την δουλεια που ριχνουν (εχω δει και απο κοντα πως δουλευουν, αλλα δεν λεει...)

Εγω προτιμω πιο "γηινα" καθημερινα πραγματα και σωματα και "ομορφιες".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Εγώ πάντως άκουσα πως γίνεται και με πλαστική... Αληθεύει;
(η παραπάνω φωτογραφία έχει φοβερό φωτισμό) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.

ΑΧ david...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Ξενέρωσα μιλάμε. Μπέκαμ;;; :mpliaks::sick: Σόρρυ Ρηνούλα αλλά δεν τον αντέχω με τίποτε τον τύπο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Και τώρα κάτι διαφορετικό:




Στη φωτογραφία εικονίζεται ο τάφος του Rudolf Nureyev ο οποίος είναι διακοσμημένος με ένα ψηφιδωτό χαλί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.

Για την ιστορια ονομαζεται Allison Stokke και αν και δεν εχει κανει ακομα κατι σπουδαιο στο αθλημα της (εναι και λυκειοκοριτσο), με ξεκινημα αυτη την φωτο της, ψηφιστηκε στις 50 ή 100 πιο ομοεφες\σεξυ αθλητριες στον κοσμο..
Απολυτα δικαιολογημενα κατα την γνωμη μου.:inlove::yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.


To μεγαλύτερο πασχαλινό αυγό του κόσμου...
Θέλω πάσχα!
ΥΓ: Είπα εγώ πως τον αντέχω τον Μπέκαμ;... Η φωτόγραφία μου άρεσε τρελά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Ξενέρωσα μιλάμε. Μπέκαμ;;; :mpliaks::sick: Σόρρυ Ρηνούλα αλλά δεν τον αντέχω με τίποτε τον τύπο...


Αααα... καλά ούτε και εγω, στην παρέα για καφέ δεν θα τον άντεχα με τίποτα....άσε που θα ερχόνταν ντυμένος!!! (χιχιχι;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Οτι και να ειναι ο Δαβιδ,προσωπικα τον θεωρω παρα πολυ ομορφο σαν αντρα.;)
Εχει δοκιμασει 1500διαφορετικα στυλ και ολα του πηγαιναν.ΕΛΕΟΣ.
Κατι σαν τον Brad.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.


Zack Jonathan (μη χαίρεστε, διαβαζώ πως έχει υποστεί επεξεργασία με photoshop). :D



Συγγνώμη, αλλά αυτό είναι αντιαισθητικό... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,814 μηνύματα.
Αν κι εγώ δε βρίσκω ωραίο το υπερβολικά γυμνασμένο σώμα, το συγκεκριμένο δε θα μπορούσα να το χαρακτηρίσω αντιαισθητικό. :)

Γούστα είναι αυτά. :P


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Η καποτε "μικρουλα" Hillary Duff μεγαλωσε.
Και δειχνει οτι οσο μεγαλωνει γινεται και πιο ομορφη...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Αν κι εγώ δε βρίσκω ωραίο το υπερβολικά γυμνασμένο σώμα, το συγκεκριμένο δε θα μπορούσα να το χαρακτηρίσω αντιαισθητικό. :)

Γούστα είναι αυτά. :P


-petros


Moυ φαίνεται κάπως πλαστικό. :/:
Κάπως ψεύτικο... Και αυτή η αθλιότητα με τις τρύπες στο στήθος... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Για το piercing εκει συμφωνω.;)
Για το σωμα, συμφωνω με τον Πετρο.
Προσωπικα δεν το θεωρω ασχημο.(μακαρι να ηταν κι εμενα ετσι, αλλα πουυυυυυυ :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.






Να και το Ζεύγος!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,814 μηνύματα.
Για το piercing εκει συμφωνω.;)
ααα τώρα το είδα το piercing στο στήθος :P
Συμφωνώ κι εγώ πως είναι αντιαισθητικό. Μήπως η Δήμητρα του τα έβαλε του παιδιού; (καθώς είπε ότι έκανε κάποιο edit). :ropalo::P
*edit: τώρα ξανά είδα ότι έχει διαβάσει πως μάλλον έχει γίνει επεξεργασία η εικόνα από άλλους ;)


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top