Οφθαλμόλουτρα

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.


AH!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ά στο καλό μας ερέθισες βραδιάτικα ^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.










freddie prinze jr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.




Τελικά έχω περίεργο γούστο στους άντρες...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Ω μαι...Ω μαι...!!!!








:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:

Πωπω εμείς οι δύο δε θα τσακωνόμασταν ποτέ για άντρα...:sick::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.




Τελικά έχω περίεργο γούστο στους άντρες...:/:

Και εμένα μου άρεσε ο Ρώσος Χιμέλα μου! Είναι γλύκας!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Και εμένα μου άρεσε ο Ρώσος Χιμέλα μου! Είναι γλύκας!!! :)

Αντικειμενικά όμως δεν είναι όμορφος.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Αντικειμενικά όμως δεν είναι όμορφος.:hmm:
:hmm: Και για πες μου έναν αντικειμενικά όμορφο άντρα....



(Πάντως ο Ρώσος έχει υπέροχα χαρακτηριστικά...σαρκώδη χείλη, όμορφη μύτη και μεγάλα καστανά μάτια...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
:hmm: Και για πες μου έναν αντικειμενικά όμορφο άντρα....





Δεν ξέρω άλλα ονόματα.:/:

Ο Peter όντως είναι υπέροχος...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Εξκιουζ μι αλλά αυτοί που έδειξες από που και ως που είναι αντικειμενικά όμορφοι;;; :P

Ο Ρώσος είναι πολύ πιο όμορφος!!! :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Πωπω εμείς οι δύο δε θα τσακωνόμασταν ποτέ για άντρα...:sick::redface:

Xaxaxa!!

Μην ανησυχεις, για αντρα δε θα τσακωνομασταν ουτως ή αλλως!:P
Φτου φτου στον (κορφο μου) , μεχρι τωρα, μπορει να εχω τσακωθει για διαφορα πραγματα, αλλα οχι για αντρα!:P:P


Εξκιουζ μι αλλά αυτοί που έδειξες από που και ως που είναι αντικειμενικά όμορφοι;;; :P

Ο Ρώσος είναι πολύ πιο όμορφος!!!



Κατσε μαρη, ποιος δεν ειναι ο ωραιος?
Ο Κρουζ????????
Ελα στα συγκαλα σου:P:P

Ο Ντι Καπριο βεβαια ενα αισχος ειναι, αλλα λεμε τωρα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=AOzkN8dHnjk

Ο Ρώσος σας κορίτσια! :P

---
Εγώ πάλι τον Ισπανό ερωτεύτηκα!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
εγω παλι επαθα ερωτα με τον ουαλο που εκπρωσουσε την κυπρο!:redface:







μα δεν ειναι γλυκας??? ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Brett Novek





Ναι... Βλέπω πολύ mtv. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
καλούλης δεν είναι? :redface:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • drewfuller151-32242521a7.jpg
    drewfuller151-32242521a7.jpg
    92.8 KB · Εμφανίσεις: 83

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Κατσε μαρη, ποιος δεν ειναι ο ωραιος?
Ο Κρουζ????????
Ελα στα συγκαλα σου:P:P

Ο Ντι Καπριο βεβαια ενα αισχος ειναι, αλλα λεμε τωρα!:P

χαχαχαχα...το αντίθετο!!!Ο Κρουζ είναι αίσχος ενώ ο ΝτιΚάπριο σε λίγες ταινίες μπορεί να είναι καλούλης....:P (Βλέπε "Παραλία")

https://www.youtube.com/watch?v=AOzkN8dHnjk

Ο Ρώσος σας κορίτσια! :P

---
Εγώ πάλι τον Ισπανό ερωτεύτηκα!

Και εγώ...μόλις! :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εγώ πάλι τον Ισπανό ερωτεύτηκα!
και ο Jimmy jump το ίδιο..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
εγω παλι επαθα ερωτα με τον ουαλο που εκπρωσουσε την κυπρο!:redface:







μα δεν ειναι γλυκας??? ^^


+1
τσέκαρε και τον ευτύχη από το <<η κουζίνα της μαμάς>> :





αν και το πραγματικό οφθαλμοτόλουτρο ήταν η φωνή του
https://www.youtube.com/watch?v=SK8BrGJVMAg

άντε να ποστάρω και εγώ κάτι , αν και δεν βρήκα την ζουμερή χήρα που μαγείρευε σε ένα επεισόδιο του ευτύχη :mad:

επισυνάπτω μια παλιά φώτο που απεικονίζει το Γίδι μεθυσμένο σε πανκ φεστιβάλ σε άσεμνη πόζα (οι εικόνες που ακολουθούν είναι σκληρές , παρακαλούμε απομακρύνετε ευαίσθητα άτομα και πάρτε πατατάκια)















 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top