Οι καλύτερες ατάκες στο e-steki

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
είναι πολύ εύκολο να χαλάσει σαν συσκευή , πάρτε κατευθείαν ένα πιο ακριβό :/:
Σαν τι να χαλάσει δηλαδής; Σαν φλερτ; σαν αίστημα; σα φαγητό που έμεινε καιρό εκτός ψυγείου;:confused:

:rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Τα καλύτερα πράγματα στον κόσμο, ή απαγορεύονται, ή παχαίνουν....

Όπως ας πούμε η φιλία, η εμπιστοσύνη, οι ταινίες, τα ταξίδια κοκ.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
+1..είμαι της άποψης πως οι τρίχες πρέπει να υπάρχουν με μετρό βεβαία.
Μπα, ο ηλεκτρικος ειναι καλυτερος. Αν ειναι ανοιχτα και τα παραθυρα τις νιωθεις να ανεμιζουνε..:redface:



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
1.ο σιδ λέει παπαριές

2.ρε , στις καλύτερες ατάκες το έβαλα - καθόλου τυχαία και επίσης η φώτο έχει βαθύτερο νόημα : σου αξίζουν στρατιωτικά παράσημα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Προβληματάκι με facebook - Ψέμα...

Η συζήτηση λοιπόν θα μπορούσε να ήταν κι έτσι:

-Τζουτζούκο μου σήμερα η δουλειά/σχολή πήγε καλά και επίσης το fb μου έβγαλε (όπως κάνει κάθε μέρα για όλους) ότι ο λαλάκης έχει γενέθλια και του ευχήθηκα
-Έστειλες μνμ στο λαλάκη για τα γενέθλιά του ε?
- Ναι. Δε σημαίνει τίποτα, εμπιστέψου με.
- Σ' ευχαριστώ που μου το είπες. Σου έχω εμπιστοσύνη.
The end.:)

Ξανάβαλε η ΕΤ1 "Το μικρό σπίτι στο λιβάδι";
:1eye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
"Σκοπός βέβαια του ταξιδιού είναι η επαφή με το Ζώο, τον εσωτερικό Πίθηκο, κάτι που μας έχουν αποστερήσει τα χρόνια της αποτυχημένης κοινωνικοποίησης και γαμωσταυρικής συναναστροφής με το αντίθετο φύλο"

(Ρεμπεσκές, από το e-steki roadtrip)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Κώστας Καρπούζης. :)

Κι εγώ λάθος το τονίζω μια ζωή. :P

Τι στην ευχή, ντρέπεσαι να τον πεις καρπούζη; Τι φοβάσαι; Μη σου πει να φτύσεις και τα κουκούτσια;:P
:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
έκανα επικίνδυνα πράγματα ανεβάζοντας την αδρεναλίνη για να νιώσω καλύτερα

σκέψη και αυτή... λες και το να πάρεις ναρκωτικά όταν είσαι σε κώμα θα σε σώσει.

Ας πει κάποιος τη γνώμη του, ευχαριστώ.

Να σ' πω. Όπως το είπε ο καζ σε μια αντίστοιχη περίπτωση,
"φιλαράκο, ξέρω ότι νοιώθεις άσχημα, μα ένα απλό πράγμα όπως το να χαμογελάς, βοηθάει να βγείς απο το τέλμα"...
Η συμβουλή πέτυχε. Ο τύπος που βρισκόταν αναποφάσιστος ανάμεσα σε ζωή και θάνατο,
βρέθηκε μια μέρα κρεμασμένος με ένα τεράστιο χαμόγελο στο πρόσωπο.



Υγ. Κατά τα άλλα, ξέρω πως τα φουσκώνεις λίγο.
Τα πράγματα δεν είναι τοσο άσχημα όσο φαίνονται.... :)




Δεν θες να ζήσεις μια πλήρη ζωή, να παλέψεις για να την πλάσεις άξια να την ζήσεις?
Nα δείς παιδιά και εγγόνια,
να έρχονται να σε επισκέπτονται στο γηροκομείο κάθε πάσχα και χριστούγεννα,
φερνοντάς σου δώρο Πάμπερς;

Και όταν επέλθει το μοιραίο, να επιστρέψεις στην μητέρα γή απο την οποία προήλθαμε όλοι,
μέσα σε ένα φτηνο ξύλινο κουτί αξίας ογδόντα ευρώ, με μοναδικούς παρόντες τον παπά και τον θάφτη?



Γι' αυτό επιμένω, πως πρέπει να χαμογελάς. Να βλέπεις μόνο έξω απο τον ευατό σου σε τέτοιες στιγμές ενδοσκόπησης...

Οφείλω να ομολογήσω ότι παλιότερα και εγώ έκανα κόλπα αδρεναλίνης για να νοιώθω ζωντανός (υγ. τι κουταμάρα και αυτή... λες και δεν νοιώθεις ζωντανός όταν σε πιάνει πονόδοντος). Έπαιρνα λοιπόν την άλφα ρομέο και τσίταρα τα γκάζια στην εθνική, νοιώθοντας σα ζωντανό. :clapup:


Ώσπου μια μέρα, προκάλεσα ένα ατύχημα λογω υψηλής ταχύτητας ...:(


Σοκαρίστηκα για τους ανθρώπους στο άλλο αμάξι, τι άτυχοι που ήταν στη ζωή τους, να ξεψυχήσουν και εκείνοι και το μωρό και η γιαγιά πάνω στο οδόστρωμα...

Τι κρίμα, τι αδικία για τοσο νέους ανθρώπους (πλην της γιαγιάς),
καταραμένο κράτος που δεν έχεις δρόμους...

Μα έλαβα το μάθημά μου και εγώ... :(

...Γρατζουνίστηκε ο προφυλακτήρας
και έσκασα χίλια ευρά στην αντιπροσωπεία :/:... Κρίμα...




Επειδή το κούρασα με τις προσωπικές ιστορίες, θέλω απλά να σου πω το εξής για να πάρεις κουράγιο.
Σε ανέφερα στην Δίωξη Ηλεκτρονικού Εγκλήματος, έχουν ειδικό τμήμα αρμόδιο για πρόληψη αυτοκτονιών.
Καθώς μιλάμε θα ψάχνουν την IP σου, και -ίσως και αύριο- σου χτυπήσει την πόρτα ο ψυχίατρος που δεν μπορούσες να πληρώσεις απο μόνος σου! :)


Μην με ευχαριστήσεις, χαίρομαι να βοηθάω πάντα τους συνανθρώπους μου σε ανάγκη. :)






Υγ πάλι. Στην αυτοκτονία, θες να σκοτώσεις αυτόν που ήσουν μέχρι χτες, και καταλήγεις να σκοτώσεις αυτόν που θα γινόσουν αύριο.
Γιατί, πολύ απλά,
αν θες να σκοτώσεις αυτόν που ήσουν,
δεν τα πουλάς όλα
και αφού δεν θες πια τίποτα άλλο χρήσιμο για τον εαυτό σου
να κάνεις τον εαυτό σου χρήσιμο για τους άλλους
πηγαίνοντας εδώ?




υγ στο υγ.
που δεν χρειάζεται, βασικα. και στο διπλανό στενό σου βρίσκονται
άνθρωποι σε ανάγκη. τεσπα. ώρα για ντραγκς.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
'Αλλο ένα Δεσμώτειο post που - αν και κομμάτι πανάρχαιο - δε μπορούσα να μην το επανα-δημοσιεύσω...

Αν εκλογικεύεις τον έρωτα και μελετάς ορθολογιστικά τις εκάστοτε συμπεριφορές (σου/της) ενεργείς σα να ακρωτηριάζεις το συναίσθημα. Αρνούμαι να μπώ σε στεγανά για να μη θεωρηθώ ύποπτος και με κάνουν τζούς οι γυναίκες.

Άν θεωρηθώ ακραίος καλύτερα απο το να θεωρούμουν ανίκανος. (η έκφραση "είμαι ερωτευμένος μαζί σου" θεωρειται ακραία; "Σε θέλω τώρα πάνω στο νεροχύτη και μετά κάτω στο χαλί".Κι αυτό ακραίο; Άμα φαντασιώνομαι κάτι εφικτό γιατί είναι ακραίο να το πώ; Τί θα πεί ακραία ερωτική έκφραση; )
Κλάψτε, χτυπηθείτε, ζήστε το στο απόλυτο. Αλλιώς ο έρωτας γίνεται άλλη μια φραγμένη συνάρτηση ανάμεσα σε εκφράσεις που θεωρούνται από τους Καυκήδες ως "ακραίες"...


ολόκληρο το post εδώ: https://www.e-steki.gr/showpost.php?p=365931&postcount=27

Τα σέβη μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Θα ανοίξω κι άλλο θέμα και μετά θα παω για καφέ :redface:

Σήμερα νομίζω μετά από καιρό ανακάλυψα τι με κάνει να μην απολαμβάνω στο 100% όσα έχω και δεν έχω.


Γιατί ποτέ με μία σχέση δεν είμαι πολύ ευτυχισμένη για να τη συνεχίσω, αλλά και αρκετά δυστυχισμένη για να τη σταματήσω. Γιατί γκρινιάζω με τη δουλειά μου.
Γιατί μου τη σπάνε πολλά πράγματα και άνθρωποι.



Λοιπόν, το πρόβλημα είναι τα....30!



Σήμερα έφαγα το φλας συνειδητοποιησης των 30!


Απέχω κάποια χρόνια από αυτά, όχι λίγα.
Για κάποιο λόγο πάντα πίστευα ότι είναι ένα πολύ μεγάλο όριο ενηλικίωσης.

Ότι μετά από εκεί οι εμπειρίες είναι χιλιοβιωμένες, ότι καινούριες προκλήσεις δεν υπάρχουν, ότι επαγγελματικά ή είχες τρελή επιτυχία ή άπειρη αποτυχία και ότι τέλος πάντων βρίσκεσαι πλέον σε ένα στάδιο απολαβης όλως όσων έχει μοχθήσει. Και το ζήτημα με αγχώνει τρελά, προσπαθώ να τα βολέψω όλα μέχρι (μπαίνει βιολί που παίζει λυπημένα) .... τα 30!

Ποια είναι η θέση σας, πως το βιώνετε, οι άνω των τριάντα πέιτε χωρίς φόβο και πάθος μ@λ@κίες λέω? κτλ

Στην πορέια πήγατε σήμερα οι άνω των τριάντα και οι κάτω των τριάντα?:P

Η προγιαγιά μου, η Σουλτάνα, που πέθανε από ανία(είχε χάσει το φως της από καταράκτη) στα 114 της, μου έλεγε: " Πουλάκι μου, για να ζήσει κανείς πολύ, δεν κάνει να μετράει, την άμμο της ερήμου, τα αστέρια του ουρανού, τις αμαρτίες και την ηλικία του"...

νώα θεέ
πάρε την παέ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Πώς είσαι 100% σίγουρος ότι το παιδί σου θα ενστερνιστεί εξ ολοκλήρου τις δικές σου απόψεις; Και αν το παιδί σου τελικά δεν ασπασθεί τις φιλελεύθερες αρχές και γίνει «συντηρητικό», τί θα κάνεις;



:loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Μερικοί έχουν έμπνευση εκείνη την στιγμή. Άλλοι είναι χαρισματικοί. Κάντε copy paste τις καλές ατάκες που σας άρεσαν, να τις διαβάσουμε όλοι εδω.:)

ότι πει η ρούμι :)


Αγαπητέ Μάριε, μια που ήρθες στην παρέα μας και μια που το fantasy είναι το αγαπημένο μου είδος, θα σου πω με πάσα ειλικρίνεια την εντύπωση που μου δημιουργήθηκε:

Αναρωτήθηκα βλέποντας το βίντεο, πώς ένας άνθρωπος που φαίνεται να αγαπά τόσο λίγο τους ανθρώπους, μπορεί να γράψει οτιδήποτε και ιδιαίτερα ένα βιβλίο που αφορά τον κόσμο της φαντασίας.

Είναι απλούστατο βρε Ισι: Γράφει τον Άρχοντα των Δακτυλιδιών από την πλευρά των Ορκ.

:rofl::rofl::rofl::rofl:


μόλις σταματήσετε να γελάτε , τσεκάρετε και το ποστ του δεσμώτη πιο κάτω - δεν το λες <<ατάκα>> με την συμβατική έννοια αλλά αν υπήρχε καλύτερο παραλήρημα , θα το πόσταρα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Νωεύς στο θέμα αν θα γίνει επανάσταση φέτος το χειμώνα στην Ελλάδα.

.... Και τι τους είναι, εκείνη την ημέρα (σ.σ. που θα επαναστατήσουν οι Έλληνες και θα επιχειρησουν να μπούνε στο Μαξίμου), να τον έχουν προσκαλέσει (τον Παπανδρέου) πχ στο Σουρινάμ, για να μιλήσει στους κρεολί, για την "πράσινη οικονομια" και τι "άλογα" τους χρειάζονται γι' αυτήν;:redface:...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
https://cnf.e-steki.gr/showpost.php?p=2355823&postcount=1655

:D:D:D

(Δεν έχω μάθει ακόμη να κάνω παράθεση η τραγική :/:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πω γμτ χαλασε το πλυντηριο :( και ηθελα να πλυνω κατι ρουχα γιατι αυριο φευγω,τελευταια ωρα το θυμηθηκα και γω....
πφφφφφ γκαντεμια:ermm::ermm::ermm:


Πλύνε με το χέρι. Ως αύριο θα έχουν στεγνώσει.
Nαι αυτο εκανα... τα εβαλα σε μια λεκανη και τα γυριζα γυρω γυρω.. ε αυτο δεν κανει και το πλυντηριο? Τωρα αν πλυθηκαν δεν ξερω..το πρωι θα δειξει!! :rolleyes:
:worry:
:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Ωραίες και οι έξυπνες ατάκες ...

και το χιούμορ .. δε λέω ...
πετάω που και που κι εγώ καμιά κρυάδα να 'χαμε να λέγαμε .....
μα ...

μα ... ειλικρινά ίσως είναι από τις πιο ουσιαστικές ατάκες που

έχω διαβάσει ποτέςςς εδώ μέσα .



από το θέμα

Ξέρεις Ιωαννίτα μου, μεγαλώνοντας, όταν θα αντιμετωπίσεις τον κόσμο μόνη σου και δεις τι πραγματικά σημαίνει, θα μάθεις ότι οι άνθρωποι που έρχονται να μας δώσουν αγάπη, αδιαφορώντας για τις δυσκολίες, είναι τόσο μα τόσο λίγοι,

τόσο απογοητευτικά σπάνιοι, που είναι μεγάλη κι ανυπόφορη πολυτέλεια για τον καθένα από εμάς, να τους πετάμε στα σκουπίδια.



σόρι για το "ατάκα" δεν είναι ατάκα τούτο δω .. :)

είναι αλήθεια , ίσως απο τις πιο σκληρές , συνάμα κι από τις πιο αλουστραριστα αληθινές .
Ρισπεκτ στο Μέγα Χαος .

Τίποτα άλλο . :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Από το τόπικ <<είναι πιο ελκυστικοί/ες οι ξανθοί/ες ;>>

Οι όμορφες και ενδιαφέρουσες γυναίκες είναι οι σκοτεινές. Οι γυναίκες είναι Σελήνη, οι άντρες είναι 'Ηλιος. Η γυναίκα θα αποκαταστήσει την πραγματική της φύση μόνο όταν στείλει στο διάολο το ροζουλί και ανακαλύψει και καλλιεργήσει το θαυμάσιο σκοτάδι μέσα της. Τα μαλλιά ποιός τα χε@@.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
MOONLIGHT
εσυ τωρα περιμενεις μεχρι να παρω εγω τηλ. γιατι εισαι εγωισταρος και εμαθες να κανουν οι αλλλοι πισω και ποτε εσυ.. αυτη τη φορα ομως ειναι θεμα σεβασμου του αλλου. οταν ο αλλος ειναι αρρωστος δεν κανεις εγωισμους για χαζομαρες. ελεος δηλ. ποιος ανθρωπος οταν ξερει οτι ο αλλος ειναι αρρωστος συμπεριφερεται ετσι?

SOURTOUKOS
ο γιατρός:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top