Οι ευχές που χάλασαν

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
δεν υπάρχουν πια απουσίες! Γιατί όποιος λείπει έστω και 1 ώρα χάνει αυτομάτως τη χρονιά! :devil:


Μακάρι να μου έκαναν για μια φορά το δώρο που θα ήθελα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Σου αγοράζουν το δώρο που επιθυμείς, αλλά είναι ελαττωματικό και δυστυχώς δεν μπορείς να το αλλάξεις γιατί ήταν το τελευταίο κομμάτι !!!!

Μακάρι να πάρω αυτά τα χρήματα που περιμένω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
θα τα παρεις αλλα μολις τα παρεις θα προκυψουν κατι λογαριασμοι που θα ειναι αδυνατον να τους καλυψεις μονο με αυτα που πηρες...

μακαρι να παμε τις διακοπες που σχεδιαζουμε το καλοκαιρι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Τζίνι: Κοίτα τι μου κάνεις τώρα....Μου πέφτει βαρύ να σου χαλάσω την ευχή για τις διακοπές....ΣΚΡΟΥΜΦΦΦ...:worry:

Λοπόν, διακοπές θα πας, αλλά ο καιρός δεν θα είναι καλός. Ξέχνα τα μπάνια...




Μακάρι να πάρω καλή αυξησούλα φέτος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Μακάρι να πάρω καλή αυξησούλα φέτος....

θα πάρεις αλλά θα ανακοινωθούν αυξήσεις στα σφάλιστρα και έτσι ο καθαρός μισθός σου θα μειωθεί τελικά!

Μακάρι να πάρω την προαγωγή που θέλω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
θα πάρεις αλλά θα ανακοινωθούν αυξήσεις στα σφάλιστρα και έτσι ο καθαρός μισθός σου θα μειωθεί τελικά!

Μακάρι να πάρω την προαγωγή που θέλω...

θα την πάρεις αλλά θα δουλεύεις συνέχεια υπερωρίες


μακάρι να πάω εκδρομούλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
μακάρι να πάω εκδρομούλα
Θα πας, αλλά θα σε περιμένει μια ντουζίνα δουλιές μετά στο σπίτι :devil: :P



Μακάρι να ενεργοποιήσουν σύντομα την dsl μου :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Θα σ΄την ενεργοποιήσουν αλλά την επόμενη μέρα θα χαλάσει ο υπολογιστής σου!:P

Μακάρι να περάσω όλα τα μαθήματα στην εξεταστική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Θα σ΄την ενεργοποιήσουν αλλά την επόμενη μέρα θα χαλάσει ο υπολογιστής σου!:P
Ενεργοποιήθηκε σήμερα και δεν χάλασε :tongue:



Μακάρι να περάσω όλα τα μαθήματα στην εξεταστική!
Θα τα περάσεις, αλλά θα βγεις σαν άλιεν μετά την εξεταστική :P





Μακάρι να 'χα κι άλλη κάρτα στο κινητό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Κάποιος σου κάνει δώρο μία κάρτα αλλά πριν προλάβεις να την βάλεις σου κλέβουν το κινητό!

Μακάρι να κατάφερνα να κοιμηθώ και αυριο να ξυπνήσω στις 7 το απόγευμα!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Κάποιος σου κάνει δώρο μία κάρτα αλλά πριν προλάβεις να την βάλεις σου κλέβουν το κινητό!
Δεν είσαι Σαββατογεννημένη, ε; :D :P




Μακάρι να κατάφερνα να κοιμηθώ και αυριο να ξυπνήσω στις 7 το απόγευμα!!!:D
Κάντο, αλλά θα βρυκολακιάσεις :P






Μακάρι να μην έλεγα "Μακάρι" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
(Όχι μην ανησυχείς!ούτε πολύ γκαντέμα είμαι!)

Μη λες αλλά η ζωή σου τότε θα είναι πολύ πεζή!

Μακάρι να γυρνούσα για λίγο το χρόνο πίσω(όχι πως θα άλλαζα κάτι δλδ,αλλά έτσι κουβέντα να γίνεται...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μακάρι να γυρνούσα για λίγο το χρόνο πίσω(όχι πως θα άλλαζα κάτι δλδ,αλλά έτσι κουβέντα να γίνεται...)
Γύρνα τον, αλλά ελπίζω να ξέρεις the way back 8)





"Θα 'θελα να 'σουν εδώ" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Αυτή τη στιγμή σου χτυπάει το κουδούνι,αλλά μόλις πας να ανοίξεις........δυστυχώς........ξυπνάς!(Ώρα να πας στη δουλειά....!)

Μακάρι να έβρισκα το λυχνάρι του Αλαντίν(με το Τζίνι μέσα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μακάρι να έβρισκα το λυχνάρι του Αλαντίν(με το Τζίνι μέσα!)
Το βρίσκεις και μετά ξυπνάς :devil: :teasing:




Μακάρι να έβρισκα κάτι να ρωτήσω :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Πάνω που κάτι πας να βρεις παθαίνεις Αλτσχάιμερ(Βλέπεις εγώ έχω αρκετή φαντασία!)

Μακάρι να είχα 1 δις ευρώ(στον ξύπνιο μου αυτή τη φορά!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
κ σε καθαρίζουν πριν προλάβεις να τα χαρείς...(μακάβρια εγω)!

μακάρι να μετάνοιωνε κ να γύρναγε σε μένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πάνω που γυρνάει, γνωρίζεις τον απόλυτο, τον τέλειο, τον πιο ωραίο από τον Brad και πιο sexy από τον Σάκη!!!
(Κοινώς μη νιώθεις παρατημένη)

...μακάρι να πήγαινα τώρα για 3 μέρες σπίτι μου. Ελλάδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
...μακάρι να πήγαινα τώρα για 3 μέρες σπίτι μου. Ελλάδα!
Ναι, αλλά η χαρά θα 'ταν μόνο για τρεις μέρες :/:





Μακάρι να 'ρθει το Γίδι να μας επισκεφθεί :bleh: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Θα έρθει με άσκημα νέα


Μακάρι να κερδίσω το τζόκερ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top