Οι αξέχαστες δεκαετίες 80s και 90s,rock & pop

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
η μάνα του δεν τον ξεχνά κι ας είναι απ' τα παιδιά εκείνα...
είναι κάτι παιδιά που δεν γίνονται άντρες Θα μπορούσαν να είναι παιδιά σου.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Tί να πειράζει ;;; Κάνε δουλειά σου...ελεύθερα !!!

 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,813 μηνύματα.
Αυτό το θεμα εδω και κανα διμηνάκι τραβάει σα μαγνήτης όλα τα άσματα που μας κάνουν ή μας έκαναν να περνάμε όμορφα τελικά. Μηδεμιάς εξαίρεσης, όλα πανέμορφα.

Ας προσφέρω κι εγω άλλο ένα, για να αποκτήσει η ζωή σας νόημα:

 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Προσωπικά, με τραβούν - σαν μαγνήτης - όλα τα θέματα με άσματα. Μηδενός εξαιρουμένου (εξ όσων έχω δει, μέχρι τώρα...)...

Ν΄ αποκτήσει η ζωή μας νόημα ;;; Είστε πολύ ευγενικός. Σας ευχαριστούμε.

Επιτρέψτε μου ν΄ ανεβάσω λίγο τα decibel...

 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Προσωπικά, με τραβούν - σαν μαγνήτης - όλα τα θέματα με άσματα. Μηδενός εξαιρουμένου (εξ όσων έχω δει, μέχρι τώρα...)...

Να αποκτήσει η ζωή μας νόημα ;;; Είστε πολύ ευγενικός. Σας ευχαριστούμε.

Επιτρέψτε μου ν΄ ανεβάσω λίγο τα decibel...

δεν εχω μονάδες μάνα μου.. ;)
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,813 μηνύματα.
Προσωπικά, με τραβούν - σαν μαγνήτης - όλα τα θέματα με άσματα. Μηδενός εξαιρουμένου (εξ όσων έχω δει, μέχρι τώρα...)...

Ν΄ αποκτήσει η ζωή μας νόημα ;;; Είστε πολύ ευγενικός. Σας ευχαριστούμε.

Επιτρέψτε μου ν΄ ανεβάσω λίγο τα decibel...

Δεν είχα τη χαρά και την τιμή να έχω τη δυνατότητα ώστε να σας καλέσω όπως λέει και η θαυμάσια Blondie.

Οπότε, για να αποκτήσει πράγματι η ζωή νόημα, θα μου επιτρέψετε να συμπληρώσω τη μουσική σας έμπνευση με βρετανικό 80s καταπληκτικό κομματάκι:

 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν είχα τη χαρά και την τιμή να έχω τη δυνατότητα ώστε να σας καλέσω όπως λέει και η θαυμάσια Blondie.

Οπότε, για να αποκτήσει πράγματι η ζωή νόημα, θα μου επιτρέψετε να συμπληρώσω τη μουσική σας έμπνευση με βρετανικό 80s καταπληκτικό κομματάκι:

Δεν ήταν στις προθέσεις μου να...με καλέσετε (πώς θα μπορούσα άλλωστε...). Να σας διασκεδάσω ήθελα, μιας και θελήσατε, τόσο ευγενικά, να δώσετε νόημα στη ζωή μας...

 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,813 μηνύματα.
... μιας και θελήσατε, τόσο ευγενικά, να δώσετε νόημα στη ζωή μας...

Διακαώς... Διακαώς και αενάως... Μ αρέσει να δίνω νόημα στη ζωή μου, αλλά και στις ζωές των υπολοίπων.

Σας ευχαριστώ θερμά που κατανοείτε την αλτρουιστική μου υπόσταση, είστε σίγουρα ένας άνθρωπος με τεράστια κατανόηση και ενσυναίσθηση.

Παρακαλώ δεχθείτε το ακόλουθο έπος δια να φιξαρισθεί ατμόσφαιρα:

 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Διακαώς... Διακαώς και αενάως... Μ αρέσει να δίνω νόημα στη ζωή μου, αλλά και στις ζωές των υπολοίπων.
Πολύ ωραίο αυτό. Και απόλυτα σαφές, τώρα πια...

Σας ευχαριστώ θερμά που κατανοείτε την αλτρουιστική μου υπόσταση, είστε σίγουρα ένας άνθρωπος με τεράστια κατανόηση και ενσυναίσθηση.

Αργώ λίγο, η αλήθεια είναι, αλλά κάλλιο αργά παρά ποτέ...
Παρακαλώ δεχθείτε το ακόλουθο έπος δια να φιξαρισθεί ατμόσφαιρα:


Παρακαλώ...Be my guest...

 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top