Ντρέπομαι αλλά μου αρέσει

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
1. Λατρεύω τις νεροτσουλήθρες και να παίζω με λέγκο και πλεημομπιλ αλλά πλέον δεν έχω συμπαίκτες...οπότε τα έδωσα στη μάνα μου να τα βάλει στην αποθήκη:redface:

2.Λιακόπουλος στο φουλ, χαχα:clapup:

3.Στο γυμναστήριο ενώ κάνω ποδήλατο έχει δίπλα κάτι "τσάο" "σοκ" "χοτ" κτλ και αν κ δεν ξέρω σχεδόν κανέναν διαβάζω όλα του τα άπλυτα -και τα πλυμένα μην σας πω- που έχουν βγάλει στη φορα, :/:

4.Όσο ανώριμο και ενοχλητικό για τους άλλους, τρελαίνομαι να πετάω σαϊτες στα αμφιθέατρα, είναι και τεράστια και κάνουν κάτι πτήσεις οι σαϊτες...μουρλια!:clapup: πάλι καλά δεν κάρφωσα κανενός το μάτι να φάω και ξύλο!

5.Η δισκοθήκη μου είναι τίγκα στο μέταλ : κυρίως nwobhm, death, black και prog αλλά όταν ακούω αυτό το κομμάτι μου γυρίζει το μάτι : χαχαχα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flyer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Καλημέρααααα !!!
Τι ωραίο "θέμα" έχουμε εδώ ???

Βρε Steve , βρε Steve :confused: !!! Καλά τα λέει η φίλη μας η @Isiliel ....Τον Αλχημιστή πρέπει να " ντρέπονται " , αυτοί που δεν τον έχουν διαβάσει ( τουλάχιστον 2 φορές γιατί , ΄πώς να το εμπεδώσεις το άτιμο...? )

για μενα ο αλχημιστης ειναι το πιο υπερεκτιμιμενο βιβλιο ever! απορω τι του βρισκουν ολοι... δεν εχει καν πλοκη!!!ενα απλο διηγημα ειναι!
ντρεπομαι αλλα τις τελευταιες μερες μου εχει κολησει το i'm a barbie girl των aqua:redface: τρωω τρελο δουλεμα!!! και δικαιολογημενα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Nτρέπομαι μα γουστάρω electro-goth.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Έχουμε και λέμε:

1. Όλες οι ταινίες της Βουγιουκλάκη:redface: Έχει παίξει βέβαια και σε ωραίες ταινίες, αλλά ακόμα και τις πατάτες που έχει γυρίσει κάθομαι και τις βλέπω όποτε τις πετύχω και δεν έχω καταλάβει γιατί. Ακόμα και τη σειρά "Έχω ένα μυστικό", τη βλέπω γι' αυτό το λόγο. Είμαι Βουγιουκλάκη-addicted!

2. Πολύ μπλα-μπλα στο άλτερ. Το ξέρω ότι πρόκειται περί πολύ χαμηλού επιπέδου εκπομπή αλλά με κερδίζει το επίσης χαμηλοτάτου επιπέδου ντεκολτέ της Σκορδά:D. Αλήθεια έχετε παρατηρήσει ότι μια μέρα φοράει κλειστές μπλούζες και την άλλη αβυσσαλέα ντεκολτέ; Μήπως το κάνει επίτηδες για το αντρικό κοινό;

3. Γυναικεία περιοδικά:redface: Είμαι ένας από τους πολλούς άντρες που έχουν μπει στον πειρασμό να διαβάσουν γυναικεία περιοδικά. Τελευταία ευτυχώς το έχω κόψει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μου αρέσει να κάθομαι το βράδυ μπροστά στην τηλεόραση, αμέσως αφού πάνε για ύπνο οι άλλοι, και να μασουλάω κάτι κριτσίνια με ηλιόσπορους. Ιδίως μόνο το έξω-έξω, με τα σποράκια... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Τα διάφορα μπουζουκοτράγουδα (ε καλά όχι και όλα!) που βάζουν σε Πρωτοχρονιές κλπ

...:redface:

Δε φταίω εγώ- άλλοι με παρασύρουν! :mad:


Πάρτε ένα για το καλό





οκ θάψτε με, μου αξίζει... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Δεν ντρέπομαι καθόλου που γουστάρω τρελά μπουζουκοτράγουδα με την κατάλληλη παρέα και επίσης που ακόμα μου αρέσουν πάρα πολύ τα βιβλία Harry Potter :D:D:D:D:D:D

Μια ζωή έχουμε παιδιά, κι αν δεν την γλεντήσουμε τι θα καταλάβουμε;
Γι' αυτό ας μην κολλάμε σε τι πρέπει και τι δεν πρέπει! :D

'Ενας προ-πάππους μου που έζησε μέχρι 100 χρονών κάπνιζε Malboro μέχρι τα τελευταία του και έτρωγε τηγανητά αυγά για βραδινό έλεγε πάντα "Έζησα τόσο πολύ επειδή έκανα ότι ήθελε η ψυχή μου" :) (εντάξει αυτό είναι αμφισβητήσιμο)

Harry Potter rulez λέμεεεεεεεεε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δεν ντρέπομαι καθόλου που γουστάρω τρελά μπουζουκοτράγουδα με την κατάλληλη παρέα και επίσης που ακόμα μου αρέσουν πάρα πολύ τα βιβλία Harry Potter :D:D:D:D:D:D

Έτσι!!! :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Κι εγώ έχω διαβάσει όλα τα βιβλία του Harry Potter!:D

Ντρέπομαι, αλλά το 2ο μου είχε σπάσει τα νεύρα...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ντρέπομαι, μα έχω δει και τις ταινίες :angel:



:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Ντρέπομαι, αλλά κάποτε ήμουν η "αλαφροπάτητη" :redface:

enough. Δεν θα πω ότι έχω και κονκάρδες...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr No

Νεοφερμένος

Ο Dr No αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Ντρεπομαι αλλα μου αρέσουν οι "Modern talking". :redface:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kolokythi

Νεοφερμένος

Η Kolokythi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Οι spice girls!! Μεταξύ μας, δεν ντρέπομαι και τόσο πολύ, αλλά όταν το λέω με κοιτάνε σαν να μου λένε "Θα έπρεπε να ντρέπεσαι!" :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Ποια έφηβη ( και όχι μόνο ) τότε δεν μουρλάθηκε όταν είδε τον πιτσιρικά με τους κοιλιακούς και το μαλλί , να λικνίζει ερωτικά τους γοφούς του και σε κάθε συναυλία να θέλει 5 αλλαξιές πουκάμισα από τις μετέπειτα ονομαζόμενες ρουβίτσες .
Μη κοιτάτε που τώρα έχουμε πήξει στους κοιλιακούς και στις κορμάρες
κι έχουμε βαρεθεί να μετράμε τις " φέτες " του κάθε σταρλετίσκου άσε που η ελληνική ποπ σκηνή ήταν ανύπαρκτη και τα νεοελληνόπουλα ακούγαν μόνο ξένη μουσική ….
Από τότε βέβαια κύλησε πολύ νερό στο αυλάκι μεγάλωσε παντρεύτηκε , πλέον ούτε παρακολουθώ ούτε γνωρίζω τα τραγούδια του , ούτε και τότε βέβαια ήταν του γούστου μου αλλά για το συγκεκριμένο άσμα έχω την αίσθηση πως και 70 ετών να φτάσω θα ρίχνω 5-6 στροφές όποτε θα το ακούω …:vroum:

Νομίζω πως το οριακό σημείο του άσματος είναι εκεί που ο Σάκης άδει : τώρα ανάβει το αίμαααα…. και αφήνει τον πολυπόθητο αναστεναγμό ..

Φυσικά και δεν ντρέπομαι που μου αρέσει , γιατί να ντραπώ άλλωστε δεν το καταλαβαίνω έκλεψα κανέναν ανάπηρο λαχειοπώλη στη Σταδίου και δεν το κατάλαβα ???:hmm:





 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Ντρέπομαι αλλά μου αρέσει πολύ το "Τσιγγάνα Καρδιά" του Τζίμη Μακούλη :redface:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Nτρέπομαι αλλά μου αρέσει τρελά το "gossip girl"... περιμένω πώς και πώς να το κατεβάσω κάθε τρίτη :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.


Γιατρέ μου δεν πάω καλά , μου αρέσει ....:eek:
φταίει βέβαια και η ανηψιά μου
που από χτες με έχει υποχρεώσει
να το ακούσω 850 φορές
σε 200000 βατ


Το άσμα έχει και ηθικόν δίδαγμα
στο τέλος του κλιπ
αμέ ..
ο πρωταγωνιστής
χωρίζει τη γυναίκα του
και πάει στην....
..... πως τη λέτε εσείς εδώ
γιατί ξεχναω πως τη λέμε εμείς εκεί
... α, ναι σοβατισμένη :P



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο. ..του πατρός ΜΠΛΟΥΜ και του υιου... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 323 μηνύματα.
Ντρέπομαι αλλά θεωρώ το Γιωργάκη αρκετά πιο... πώς να το πω... πιο άνθρωπο από τον πορθυμπουργό (δεν ισχύει το ίδιο και για κόμματά τους).

Επίσης βλέπω Τομ και Τζέρυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Ντρέπομαι αλλά θεωρώ το Γιωργάκη αρκετά πιο... πώς να το πω... πιο άνθρωπο από τον πορθυμπουργό (δεν ισχύει το ίδιο και για κόμματά τους).

Συμφωνώ, επιπλέον ο Γιωργάκης βγάζει πολύ περισσότερο γέλιο, θα περάσουμε υπέροχα. Ανυπομονώ ν'αλλάξει το dvd :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top