Ντρέπομαι αλλά μου αρέσει

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Όταν είμαι πολύ κουρασμένη, βλέπω πολλές φορές χαζές αμερικανιές τύπου scary movie!!!! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Πακέτο με τη Βίκυ


...Γίνεται να κάνουμε ένα γκρούπ θέραπι σέσσιον για όσους ντρέπονται μα το παρακολουθούν? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
1. Madonna, κοβω φλεβες, τη λεω "θεα", κι ολα αυτα τα γραφικα :p
2. Φλωρινιωτης, Αννουλα και Νικος.. δεν υπαρχει περιπτωση να αλλαξω καναλι αν τους πετυχω. (Ψηνεται κανεις για παπαρατσι φετος?:P)
3. Λαμπιρη/Νεανικο δελτιο ειδησεων του σταρ
4. Κουτσομπολιστικα περιοδικα
5. Μαρια η Ασχημη, Ugly Betty, The simple life, Dr 90210, κτλ

Κατα τ'αλλα ειμαι πολυ κουλτουριαρα :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εγώ γουστάρω και Λιακόπουλο.
Και το ''νεανικό δελτίο'' του Star!

Κι επίσης μου αρέσει το κουτσομπολιό και γι'αυτό όντως ντρέπομαι.:PΑλλά ανώδυνο, ποιός τα έχει με ποιόν, ποιός τσακώθηκε με ποιόν, αυτό το στυλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
1. Madonna, κοβω φλεβες, τη λεω "θεα", κι ολα αυτα τα γραφικα :p
.....
3. Λαμπιρη/Νεανικο δελτιο ειδησεων του σταρ
4. Κουτσομπολιστικα περιοδικα
5. Μαρια η Ασχημη, Ugly Betty, The simple life,.... κτλ

Δεν θα μπορούσες να με καλύψεις περισσότερο... :redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
1. Διάβαζω Cosmopolitan
2. Βλέπω κάποιες φορές το νεανικό δελτίο του σταρρ
3. Διάφορα "σκυλάδικα" μου κολλάνε (π.χ.) !

Δεν ντρέπομαι όμως και πολύ :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Αμα σου αρέσει κάτι τότε γιατί να ντρέπεσαι γι' αυτό; Δεν σας καταλαβαίνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Όποτε πετυχαίνω στην tv βιντεο κλιπ του Ρουβά κάθομαι και τον χαζεύω.....:redface: Ο άνθρωπος είναι πανέμορφος....:redface::redface:

Όταν το ξανασκέφτομαι βέβαια λέω μέσα μου: "Σοβαρέψουουουου!!!!"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Βλέπω Τολμη και Γοητεία ακόμα......
Ντέπομαι... αλλά Τι θα γίνει άραγε με την Μπρουκ και τον Ριτζ να μην μάθω?
:redface::redface::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna283

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
θυμήθηκα φέτος να παρακολουθήσω beverly hills διότι στα νιάτα μου (μιλάμε για ηλικίες 7-8 που παιζόταν!!) δεν το παρακολούθησα.καλήη φάση...
βλέπω που και που κάνα Λιακόπουλο διότι κύριοι συμφορουμίτες ο καιρός γαρ εγγύς κι ας μην το πιστεύετε!!!χαχαχαχα.ε ρε παιδιά όπως και να το κάνουμε όταν τελειώσεις από το διάβασμα ή τη δουλειά,όταν γυρίσεις σπίτι καταπονημένος και κατακουρασμένος,τι θα σου αρέσει περισσοτερο να δεις?κάτι θλιβερό ή κάτι κωμικό?
εγώ προτιμώ κωμωδίες πάντως και με το Λιακόπουλο ρίχνω ΤΡΕΛΟ ΓΕΛΙΟ...αν και ντρέπομαι κατά βάθος που το λέω.. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Βλέπω κουτσομπολίστικα βίντεο.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Κάθε φορά που βγαίνω από τον συρμό του μετρό σπριντάρω σαν τρελός προς τις κυλιόμενες. Μετά ανεβαίνω με το πάσο μου. Και καθώς ανεβαίνω κοιτάω πίσω και κάτω τον κόσμο που στριμώχνεται (κατεβαίνουν και πολλοί πανάθεμα) για ν' ανέβουν τις σκάλες.


Και ναι, μ' αρέσει!

Και όχι, δεν ντρέπομαι γι' αυτό! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ντρέπομαι μα μ' αρέσει ο οίστρος της ίντριλ αυτές τις μέρες... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Ντρέπομαι αλλά συμφωνώ με το Ρεμπ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Αυτό:




:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.


:redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
να μουντζωνω...:redface:




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
κουε luvs ugly betty :inlove:


Θέλω season 3 :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top