Ντρέπομαι αλλά μου αρέσει

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Να κανω μια ερωτηση ; εγω που δε ντρεπομαι για κατι που μαρεσει, που διαβασα, που ακουω που και που, δεν ειμαι νορμαλ ; να κανω θεραπεια ;

Και εγω μια απο τα ιδια... μπορει να ειμαι μεταλας πχ αλλα δεν ντρεπομαι να πω οτι μου αρεσουν καπια τραγουδια hip-hop...
Οτι μου αρεσει το δηλωνω, και δεν εχω κανενα προβλημα στο να το κανω, και γιατι να ντραπω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Μου αρέσουν μερικές φορές pop χαζά τραγούδια και να διαβάζω γυναικεία περιοδικά. Αλλά δεν ντρέπομαι γι'αυτό, ούτε τα απαξιώνω τελείως. Άλλωστε ένα άτομο που κάνει μόνο κουλτουριάρικα πράγματα δεν είναι λίγο δήθεν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Ε όχι δεν είναι δήθεν κάποιος που του αρέσουν μόνο "κουλτουριάρικα" πράγματα!
Δήθεν είναι είτε να επιδεικνύει αυτό το γεγονός (βλέπε δεν περνάω και τόσο καλά με αυτά που κάνω τελικά) είτε να το κάνει γιατί έτσι "πρέπει".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Οοοοοοοοοοοοοοκ!! Θα ξεμπροστιασώ... Εδώ κ μέρες μου έχουν κολλησει τα εξής:
1. Αποφάσισα να γίνω η βασίλισσα της πίστας
2. Έχεις τα μάτια που λατρεύω
3. Θέλω να τα πιω....
ΚΑΜΜΙΑ μα ΚΑΜΜΙΑ σχέση με τα ακούσματα μου... Απόρω με μένα!!! Κι όμως....
:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αυτό το έχεις τα μάτια που λατρεύω το άκουγα τώρα στο αμάξι.. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lala

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άσπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Το τραγούδι της Πέγκυ Ζήνα που λέει: "Ένα θα 'μαστε για πάντα εμείς δε θα μας χωρίσει κανείς καρδιά μου". Δε θυμάμαι τον τίτλο όμως.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Isiliel και PYLH να ανοίξουμε ένα thread να διαφωνήσουμε για τον αλχημιστή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Demelene κάπου έχουμε ένα έτοιμο...Για ψάξε λίγο στη "Λογοτεχνία"

EDIT: Το βρήκα: https://www.e-steki.com/forum/showthread.php?t=7380
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Να κανω μια ερωτηση ; εγω που δε ντρεπομαι για κατι που μαρεσει, που διαβασα, που ακουω που και που, δεν ειμαι νορμαλ ; να κανω θεραπεια ;

Πάμε μαζί για θεραπεία; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
να ακούω μερικές φορές σκυλάδικα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Αν σας πω ότι δεν ντρέπομαι για τίποτα από οτι μου αρέσει; Το φωνάζω κιόλας και ούτε που με νοιάζει πώς θα αντιδράσει ο κόσμος!
Αλλά πολύ θα μου άρεσε να πούμε οτιδήποτε γενικά μας αρέσει και ίσως είναι χαζό ή αστείο για τους άλλους!!! Τι λέτε????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλό, χαμστεράκι!! Θέλεις να ανοίξεις θέμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τραγούδι: φέρτε μου δυο γαριφαλιές:D
Ταινία: χάπυ φίτ:)
Απο βιβλείο ντρέπομαι που δεν διαβάζω για να έχω κάποιο να ντραπω:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Διαβάζω κοτσομβολίστικα περιοδικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μ'αρέσουν τα μεξικάνικα! Καθόταν παλιά η γιαγιά μου και τα έβλεπε και καθόμουν μαζί της! :P
Επίσης κάποια εποχή έβλεπα και τη Λάμψη... :redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jesus ate your cake

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χεσούς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος. Έχει γράψει 211 μηνύματα.
lol! Μονο σχετικα με σεξ μου ερχονται τωρα στο μυαλο :P

+1


Με μια δευτερη σκεψη ομως..... μου αρεσε ενα τραγουδι του Πετρελη:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τα τραγούδια της Εθνικής Οδού! :P Αυτά που 'ναι να τ' ακούς μες στη νταλίκα, στις 5 το χάραμα, στην Εθνική για να μη σε πάρει ο ύπνος. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Kάποτε, έβλεπα Ροζαλίντα:worry:

Τώρα, διαβάζω cosmopolitan. Δεν το αγοράζω εγώ αλλά κάθομαι και το διαβάζω με τις φίλες μου! Έλεος, αλλά έχει γέλιο:P

Και, έχω την ατυχία, όποιο τραγούδι ακούω, μ'αρέσει δεν μ'αρέσει να μου "κολλάει". Οπότε, ναι, το secret compination:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Σχετικά με ταινίες δεν τρέπομε για τπτ..
Μουσική επίσης δεν τρέπομε αλλά όταν λέων πως ακούω John Denver και δεν το ξερh κανένας ενταξηηηη …
Βιβλίο το πορτρέτο του dorian grey δεν τρέπομε αλλά έχει μια φήμη προς κύκλους ομοφυλοφιλίας εμένα πάντως μου άρεσε το βιβλίο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aequitas

Νεοφερμένος

Η aequitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Λοιπόν, να μείνουν μεταξύ μας:

(όχι και τόσο) ένοχη απόλαυση νο.1= Robbie Williams

ένοχη απόλαυση νο.2= διάφορα reality που προβάλλει το Σκάι π.χ. America's top model, ένα κουλό με νοικοκυρές που μπαίνουν σε σπίτια-αχούρια και τα καθαρίζουν ξεμπροστιάζοντας και τους ενοίκους(έτσι για να βλέπω και χειρότερους από μένα σε θέματα τάξης), ένα άλλο με δυο τύπισσες που παίρνουν κακόγουστες κοπελίτσες και τις μεταμορφώνουν(σε μια αγοράσανε ταγιέρ για να το φοράει στο χρωματοπωλείο όπου δουλεύει ως πωλήτρια!)

παρεξηγήσιμη ένοχη απόλαυση νο.3= Πακέτο με τη Βίκυ που κλαίει σε κάθε εκπομπή!!!!
οκ 3 φορές το πέτυχα αλλά την τελευταία με πήραν κι εμένα τα ζουμιά(τότε συνειδητοποίησα το γελοίο της υπόθεσης και το έκοψα)

αυτά τα ντροπιαστικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top