Ντρέπομαι αλλά μου αρέσει

The_Steve

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Καμία φορά μας αρέσει κάποιο τραγούδι, ταινία ή βιβλίο αλλά λόγο της εικόνας που έχει στο κοινωνικό μας περίγυρο ντρεπόμαστε να το παραδεχτούμε. Σε αυτό όμως το θρεντ μπορούμε να το παραδεχτούμε.

Ας ξεκινήσω εγώ


Ταινία: Pretty Woman, Τιτανικός
Τραγούδι: It's Raining Men, I will survive
Βιβλία: Αλχημιστής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
lol! Μονο σχετικα με σεξ μου ερχονται τωρα στο μυαλο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The_Steve

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Η ώρα φταίει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Φίλε Steve, όχι και να αισθάνεσαι τύψεις που σου αρέσει ο Αλχημιστής! :D
Εμένα απ' το πρωί μου έχει κολλήσει στο μυαλό ένα τραγούδι του Κώστα Μαρτάκη (στη δουλειά οι συνάδελφοι θέλουν όλη τη μέρα να ακούμε Love:rant:)...και να σκεφτείς πως δεν έχει καμία σχέση με τα μουσικά μου ακούσματα :hmm:

Χρειάζομαι διακοπές :yes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Καλημέρααααα !!!
Τι ωραίο "θέμα" έχουμε εδώ ???

Βρε Steve , βρε Steve :confused: !!! Καλά τα λέει η φίλη μας η @Isiliel ....Τον Αλχημιστή πρέπει να " ντρέπονται " , αυτοί που δεν τον έχουν διαβάσει ( τουλάχιστον 2 φορές γιατί , ΄πώς να το εμπεδώσεις το άτιμο...? )

Λοιπόν από βιβλία είναι : :redface: " Η ερωτική γλώσσα του σώματος " και το, :hmm: " Γιατί νοιώθω έτσι ? " του Πιντέρη ( ψυχολόγος ). [ Το διάβαζα πέρυσι στην παραλία , ήταν αργά το απόγευμα κι είχε λίγο κόσμο, αλλά η κολλητή μου θυμάμαι με σκέπαζε με την πετσέτα...:D :D :D ]

Τραγούδι ;;; Μου είχε κολλήσει το " Κρίση " του Μακρόπουλου, και το "Φεύγω-Χωρίζω" :whistle: του Τερζή ( ντρεπόμουν όμως γιατί όντως ..." δεν πάει άλλο πια" :hmm: :/: και το ήξεραν όλοι οι φίλοι κι οι γνωστοί ) , αλλά τι έφταιγα εγώ ;;; Αφού μ ' άρεσε !!!

Δεν θυμάμαι τίποτε άλλο ...πρός το παρόν τουλάχιστον...:hmm: :hmm: :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ντρέπομαι αλλά ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ και γουστάρω το "αγαπώ μια πιτσιρίκα"
(Γιαννούλης - Βαζαίος)

Δεν είναι καθόλου στα μουσικά μου ακούσματα αλλά όποτε το ακούω με πιάνει ένα νταχτιρντί και τσακίρ κέφι :alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Λέμε μόνο για ταινίες κλπ; Γιατί μπορεί να έχουμε και ντροπιαστικές συνήθειες...

Μ' αρέσει:

"Τι σου έχω κάνει", Μαζωνάκης...
Περιοδικά αλά Down Town, InTouch... ακόμα να τελειώσω τον Καπότε, εξ' αιτίας τους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ντρέπομαι αλλά ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ και γουστάρω το "αγαπώ μια πιτσιρίκα"
(Γιαννούλης - Βαζαίος)

Δεν είναι καθόλου στα μουσικά μου ακούσματα αλλά όποτε το ακούω με πιάνει ένα νταχτιρντί και τσακίρ κέφι :alljumpy:

Γι' αυτό το τραγούδι κόντεψε να με αποκληρώσει ο πατέρας μου γιατί (του) το τραγούδαγα δύο μέρες συνεχόμενα (και δεν έχω και την πιο ωραία φωνή :P) κι όταν σταμάταγα να το τραγουδάω απέξω μου (αλλά όχι απομέσα μου, νι :P) κουνιόμουν στον ρυθμό του και πάλι τον εκνεύριζα! (και μετά σου λέει δεν καταπιέζουν οι γονείς!! :P:P) Επίσης μ αρέσει πολύ ο Μακρόπουλος.. :redface: Και το I cant take my ..heyes off of you! :P

Βιβλίο: "Οι κανόνες" (πως να κάνετε έναν άντρα δικό σας με βάση δέκα κανόνες, οι οποίοι είναι του στυλ "δεν τον παίρνετε ποτέ εσείς τηλ", "δεν του μιλάτε πάνω από δέκα λέπτα" και τέτοια :P - το έχω ανάποδα στη βιβλιοθήκη να μη φαίνεται ο τίτλος :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
μαρεσει ο καρρας κ ο παζης:redface: :redface: :redface: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Κάτι τραγούδια του Μητροπάνου μου είχαν κολλήσει κάποτε και δεν κολλούσαν καθόλου με εμένα ειλικρινά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
:offtopic:


Εγω δλδ, που ολα οσα αναφερατε σχετικα με τραγουδια ειναι στα στανταρ μου, πρεπει να κοκκινιζω? :confused:
χαχαχα. Για πειτε κι αλλα.. :D


:offtopic:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
:offtopic:


Εγω δλδ, που ολα οσα αναφερατε σχετικα με τραγουδια ειναι στα στανταρ μου, πρεπει να κοκκινιζω? :confused:
χαχαχα. Για πειτε κι αλλα.. :D


:offtopic:
Same here. Ο Μητροπάνος είναι φωνάρα ρε σεις. :)


(εγώ ακούω Μακρόπουλο, Τερζή, κτλ κτλ :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Στην παραλία κάνω ότι διαβάζω κάποιο σοβαρό βιβλίο και από μέσα έχω Micky Mouse. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Α εγώ τα Micky Mouse τα διαβάζω χύμα στο κύμα!!! :P
Έχω κόρη και δικαιολογούμαι κατάλαβες! :D;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Α εγώ τα Micky Mouse τα διαβάζω χύμα στο κύμα!!! :P
Έχω κόρη και δικαιολογούμαι κατάλαβες! :D;)

Δεν ντρέπομαι να διαβάζω Micky Mouse. Ντρέπομαι να τα διαβάζω όταν είμαι με την παρέα μου που τους το έχω παίξει διανοούμενη και τους κράζω που δεν ανοίγουν ένα βιβλίο να ξεστραβωθούν. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
....:clapup: :clapup: :clapup: Μητροπάνος , Τερζής , Πάζης ,Μακεδόνας, Λιδάκης....Κότσιρας,Πλιάτσικας.....από πού ν' αρχίσουμε και πού να τελειώσουμε...:hmm: :hmm: :hmm: ???

Ανάλογα την διάθεση,την παρέα...κλπ.....όλα τ' ακούμε , αν έχεις ανοίξει και το 2ο μπουκάλι...:drunk: :drunk: :upside: :upside: !!!

Το θέμα είναι να μπορείς να είσαι " μέσα σ' όλα " και να περνάς καλά!!! :clapup:

( Ας "ντρέπονται" οι άλλοι...:redface: )


:oops: :sorry: :offtopic: ??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Aμα ειναι να πρεπει να ανοιξουμε 2 μπουκαλια για να περασουμε καλα, αστα να πανε ! :P

Να κανω μια ερωτηση ; εγω που δε ντρεπομαι για κατι που μαρεσει, που διαβασα, που ακουω που και που, δεν ειμαι νορμαλ ; να κανω θεραπεια ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Περιοδικό Cosmopolitan :P
Ενώ δεν με εκφράζει, γουστάρω να το διαβάζω, περνάει ευχάριστα η ώρα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
όλα τα περιοδικά τύπου cosmopolitan, όπως κ τα κουτσομπολίστικα, όταν είμαι στην τουαλε΄τα, σπάω πλάκα κ περνάει η ώρα! (κ δεν με βλέπει κ κανένας!):hehe:

τα μεσημεράκια που βαριέμαι κ πέσει το τηλεκοντρόλ στα χέρια μου, αυτά τα κουσκουσοειδή, που παίρνουν τηλέφωνο κ λένε του κόσμου τα κουλά με κάνουν να σαπίζω στο γέλιο!

α! κ στο τσακιρ κέφι, όχι δεν κολλάω να χορεύω κ να τραγουδώ σκυλάδικα. κ στην πίκρα μου απάνω κ καψουροτράγουδα!!!! (κ ας είμαι προηγουμένως με μια κιθάρα γρατζουνώντας όλο το έντεχνο ρεπερτόριο!):whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
α! κ στο τσακιρ κέφι, όχι δεν κολλάω να χορεύω κ να τραγουδώ σκυλάδικα. κ στην πίκρα μου απάνω κ καψουροτράγουδα!!!!

Αχ κι εγώ το έχω κάνει αυτό! :redface: Και μάλιστα πάνω στη μπάρα! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top