Μ' αρέσει - δε μ' αρέσει!

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,077 μηνύματα.
Λοιπόν εδώ θα λέμε ένα πράγμα που μας αρέσει κι ένα που δεν μας αρέσει (ή αντίστροφα αν προτιμάτε).

Για παράδειγμα:

Δε μ' αρέσει που δεν έφαγα!

Μ' αρέσει το τραγούδι που ακούω τώρα!

Συνεχίστε!:clapup:

ΥΓ: Όχι γενικές απαντήσεις. Κάτι που να σας αφορά χρονικά σχετικά άμεσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δε μ' αρέσει που ο υπεύθυνός μου έχει αργήσει 1.5 ώρα και δεν ξέρω ούτε τι να κάνω, ούτε αν προλαβαίνω να πεταχτώ να αγοράσω σουτιέν...

Μ' αρέσει που είναι ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΗ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μου αρέσει που γύρισα σπίτι...
Δεν μου αρέσει που πρέπει να ανοίξω τις βαλίτσες και να βολέψω τα πράγματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
μαρέσει η μακαρονάδα
δε μαρέσει η σαρδέλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Δεν μου άρεσε που μου τα σπάσανε σήμερα

Μου αρέσει που σε 1,5 ώρα σχολάω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
μου αρέσει που θα πάω για ψώνια.... :clapup:
αλλά δεν μου αρέσει που θα πάω μόνη μου...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μου αρέσει που έχουμε ένα νέο παιχνιδάκι. :clapup:



Δεν μου αρέσει που δεν χιόνισε φέτος (ζντόινγκ, άσχετο :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν μου αρεσει που ειαμστε στην συγκεκριμενη κατασταση με τν κοπελα μου


Μου αρεσει που δεν θα εχω σχολειο για της επομενες 2 εβδομαδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Μου αρέσει που είναι Παρασκευή και θα σχολάσω από την δουλειά...

Δεν μου αρέσει που μετά την δουλειά έχω μάθημα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
M'αρέσει που σήμερα πήγα από το site ενός πελάτη και έτσι σχόλασα στις 4.

Δεν μου αρέσει που επειδή από δική τους παράλειψη ήταν κλειστό ένα firewall και θα χρειαστεί να ξαναπάω για λίγες μόνο ώρες όμως τη Δευτέρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nosaltres

Δραστήριο μέλος

Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Δεν μου αρεσει που ο υπευθυνος του Γιδιου εχει αργησει 1,5 ωρα.

Μου αρεσει που το Γιδι δεν προλαβαινει να αγορασει σουτιεν. Καλυτερα χωρις. :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Δε μου αρέσει που χάθηκε μια ζωή άδικα, για μαλακιες.

Μου αρέσει το λουκάνικο που τρώω (και το αφιερώνω στον Bill :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μ' αρέσει που εχεις τρελα κεφια!:P

Δε μ' αρεσει που ακομα δεν εχω κλεισει τις βαλιτσες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Μου αρέσει που τσάκισα σοκολάτα και πίνω περτικαλάδα :clapup:
Δε μου αρέσει που θα έχει επίπτωση στον πισινό μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Μου αρέσει που είναι Παρασκευή

αλλά

δεν μ'αρέσει που έχω πονοκέφαλο, είμαι κουρασμένη και δεν ξέρω αν έχω διάθεση για να βγω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Δεν μου αρέσει που δεν είναι αρκετά δυνατό αυτό που νοιώθω γι'αυτήν και που έχω διχαστεί.
Μου αρέσει που νοιώθω ότι το καλοκαίρι δεν είναι τόσο μακρυά πια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
μου αρέσει που είμαι στο ιν
δεν μου αρέσει που πρέπει να βγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Δεν μου αρέσει που είμαι τόσο κουρασμένη. :yawn:

Μου αρέσει που πήρα καινούρια γυαλιά ηλίου!!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,077 μηνύματα.
Μ' αρέσει που θα φάω τώρα επιτέλους!:clapup:

Δε μ' αρέσει που δεν ξέρω τι να φάω!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μ'αρέσει που αύριο φεύγω για Αγρίνιο και θα δω τον Πανούλη μου! :D

Δε μ'αρέσει που αντί για βαφή Brilliance Luminance πήρα σκέτη Brilliance και φοβάμαι μήπως η αλλαγή είναι πολύ μικρή :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top