Μ' αρέσει - δε μ' αρέσει!

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,354 μηνύματα.
Μου αρέσει που επιτέλους έφτασε το ραντεβου να αλλάξω τα νύχια και να τα κάνω γιορτινά

Δε μου αρέσει που πρέπει να πάω να δω κάτι γνωστούς
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Μου αρέσει που είμαι σε περίοδο διακοπών και ξεγνοιασιάς.
Δεν μου αρέσει που όπου να'ναι θα τελειώσουν και αυτές και θα επιστρέψουμε στη καθημερινότητα
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Μ αρεσει που μ εχει πιάσει η μαλακία και ζω τη ζωή με ενέργεια
Δε μ αρεσει που τη Δευτέρα ξεκινάει πάλι το ζόρι και θα με πιάσει η μαλακία μπροστά στους άλλους.

Μαλακία, σταθερή αξία. Και το 2022.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Μ αρέσει να παθιαζομαι με κάτι,είτε είναι έρωτας, είτε δουλειά,είτε κάποιο σχέδιο που προσπαθώ να το πραγματοποιήσω.Μου αρέσει η ζωή και τα όμορφα στέκια της οι όμορφοι άνθρωποι με όμορφη ψυχή.
Δεν μου αρέσει η κακία,να βλέπω κακιασμενους να εισπράττω αρνητικοτητα,να βλέπω μίσος. Με χαλάει όλο αυτό.
Αλλά θες δε θες το συναντάς.
Αυτή είναι η ζωή και αν δεν περάσεις μέσα από τα άσχημα της δεν εκτιμας και τα καλά της.😏
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν μ΄ αρέσουν οι άνθρωποι που έχουν άποψη για όλα, που μιλούν πολύ χωρίς να ξέρουν πότε να βάλουν μια αναθεματισμένη τελεία, που κρίνουν αβίαστα χωρίς να ξέρουν τα πώς και τα γιατί, που περιμένουν στη γωνία (σαν το διάβολο...) ν΄ αρπάξουν μια σου κουβέντα για να βγάλουν όλο το άχτι, την κακία τους και να δείξουν ό,τι κάτι και κάποιοι είναι...
Μ΄ αρέσει που εύκολα τους διακρίνω και φεύγω χιλιόμετρα μακριά...
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top