Μ' αρέσει - δε μ' αρέσει!

Tall

Νεοφερμένος

Ο Ντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Μου αρέσει να είμαι κοντά σου
Δεν μου αρέσει να είμαι μακριά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Μου αρέσει που ξεκαθάρισα κάτι χρέη!:clapup:
Δε μου αρέσει που είμαι ταπί πλέον (αλλά οκ ψύχραιμος:P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Μου αρέσει που φεύγω για λίγες μερούλες...

Δε μου αρέσει που έχω δουλειά και πρέπει να περιμένω ως το μεσημέρι για να αναχωρήσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
μ'αρεσει που ειναι Σαββατοκυριακο

δεν μ'αρεσει που σηκωθηκα τοσο νωρις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αρετη2670

Νεοφερμένος

Η αρετη2670 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Νηπιαγωγός. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Μου αρεσει που αποψε εχει πανσελληνο:)
Δεν μου αρεσει που ενω εφαγα νιωθω ενα κενο στο στομαχι:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Μου αρεσει που ηρθε επιτελους το καλοκαιρακι! :clapup:
Δεν μου αρεσει που δεν εχω υπνο τωρα τελευταια:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
μου αρεσει που ειμαι καλα σημερα... :)

δεν μ αρεσει που βρεχει εξω...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
μου αρέσει ο καιρός σήμερα
δεν μου αρέσει που δεν μπορώ να τον απολαύσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Voladores

Νεοφερμένος

Ο Voladores αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Μ'αρέσει το ξημέρωμα...i like it i like it i like it...

Δε μ'αρέσει που δε μπορώ να διακτινιστώ σπίτι, να φορέσω πυτζαμούλες και να βουρτσίσω δόντια με ένα μαγικό "κλάκ" των δαχτύλων...

Ας ακούσω Man With No Name -Teleport μιας και το θυμήθηκα...κι ας κατρακυλήσω, little by little..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
μ αρεσει που ειναι παρασκευη επιτελους....:clapup: :clapup: :clapup: :clapup:

δεν μ αρεσει που ειμαι κομματια σημερα...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
μου αρέσει που σήμερα θα πάω cinema
δεν μου αρέσει που πριν έχω μάθημα-διάβασμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιω@νν@

Νεοφερμένος

Η Ιω@νν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Μου αρέσει που είμαι ερωτευμένη. :clapup:


Δεν μου αρέσει όταν πληγώνομαι:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μ' αρέσει που έχουμε νέο αίμα στην παρέα μας! :clapup: (welcome, welcome :D)




Δεν μ' αρέσει που πρέπει να διαβάσω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Μαρέσει που ο γιώργος χαίρεται που έχουμε νέο αίμα.. :P
Δε μαρέσει επίσης οτι πρέπει να διαβάσω.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
μ'αρεσει που ειναι Παρασκευη

δεν μ'αρεσει που πρεπει ακομα να παω Μαρουσι για δουλεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Μου αρέσει που η κοπελιά πιό πάνω τίμησε με το πρώτο της μήνυμα, το δικό μου θέμα.:clapup:

Δε μου αρέσει που ο Γιώργης την έχει δει σύγχρονος Δράκουλας και μόλις δει νέο -θηλυκό κατα προτίμηση- αίμα, ορμάει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιω@νν@

Νεοφερμένος

Η Ιω@νν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Μου αρέσει πολύ αυτό το θεματάκι

Δεν μου αρέσει που τα email μου έρχοναται σε μια άλλη γραφή και δεν καταλαβαίνω τι γίνεται και που να πατήσω για να δώ τις εξελίξεις...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μου αρέσει η ζωή


Δεν μου αρέσει η δουλειά που θα έρθει σε λίγο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Μου αρέσει που ήρθε το ΣΚ

Δε μου αρέσει που αυτό το ΣΚ δεν θα είμαστε μαζί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Μου αρέσει η ζωή
Κι εμένα μου αρέει η Ζωή,

Δεν μου αρέσει που έφυγε και δεν πρόλαβα να της ζητήσω το τηλέφωνο της..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top