Μοιράστε "Μπράβο"!

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Μπράβο στην crazyhelen και στον Γιάννη της που παντρεύονται :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
μπραβο στην ελενιτσα που παντρευεται!!!
και σε μενα που σημερα τα προλαβα ολα σημερα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μπράβο στον Γιάννη μου που αποφάσισε να με παντρευτεί!!!! :)
Ήρωας!! :P



:D




Μπράβοοοοοοοοο στο καλοριφέρ μου που με ζεσταίνει! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
μπραβο σε μενα που μπορω να μπω στον κλαδο, χωρις καν το απαιτουμενο πτυχιο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μπράβο στην αποπάνω που φτιάχνει brownies (αν και ξανθιά :P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Μπράβο στην mania που δείχνει τι ΑΝΘΡΩΠΟΣ είναι :)!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
μπραβο στο γιαννη της ελενης που αποφασισε να την παντρευτει!!!! η ωρα η καλή!!!

(ελπιζω να αποφασισει και ο δικος μου ο γιαννης το ιδιο :P)

Μπραβο σε εμενα, που ημουν μεσα στους πεντε καλυτερους εργαζομενους της εταιριας για τη χρονια που περασε, σε αποσταση αναπνοης απο την πρωτη!!! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Μπράβο σε όλους εσάς που χαίρεστε με τη χαρά μου! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
μπράβο στη Λία για τον σχεδιασμό του στεκιού μας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μπράβο στη φίλη μου, που τελείωσε και με αυτήν τη χημειοθεραπεία και είναι ακόμα τόσο γερή και χαμογελαστή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Manos_Hellas

Νεοφερμένος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Μπράβο στη φίλη μου τη Βάσω που την προηγούμενη Δευτέρα άκουσε (επιτέλους...) τα πιο ευχαριστερότερότερα νέα εδώ και 1.5 χρόνο! :clapup::thumbsup::thumbup::alljumpy::beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Μπράβο στην misslittledevil που με ένα ποστ της με έκανε να λυθώ στα γέλια!!! :rofl::rofl::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μπράβο στο Χακούνι και την io-io, αλλά και σε μένα, που ευλογούμε επί 20 ποστς η μία τα γένια της άλλης, σε άλλο θέμα! :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
μπραβο στον οδηγο του λεωφορειου που ηταν τετοιος γλυκας που επι 3 στασεις (μονο, δυστυχως) τον κοιταγα συνεχεια! κουκλι τρελο λεμε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Μπράβο στη φίλη μου τη Βάσω που την προηγούμενη Δευτέρα άκουσε (επιτέλους...) τα πιο ευχαριστερότερότερα νέα εδώ και 1.5 χρόνο! :clapup::thumbsup::thumbup::alljumpy::beer:

μπραβο στον φιλο μου Μανο που με ανεχεται εδω και δυο χρονια :P:kissing::hug::bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπράβο μου επειδή τα κάνω όλα τέλεια.
 

Guest 749981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπράβο σε όσους έχουν την υπομονή να διαβάζουν φυσική και χημεία.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Μπραβο στους νοσηλευτες και στους γιατρους για τις μαχες που δινουν.
Μπραβο σε οσους πεφτουν αλλα ξανασηκωνονται.
Μπραβο σε οσους δινουν τον καλυτερο τους εαυτο ξεροντας οτι ειναι ηδη χαμενοι.Βλεπουν την ηττα και ομως πανε κοντρα.
Μπραβο σε οσους τολμουν.
Σε οσους αγαπουν, σε οσους επιμενουν να αγαπουν.
Μπραβο σε εκεινους που με την αλλαγη που φερνουν αλλαζει και ο κοσμος μας.Οπως τον ξεραμε ηδη.
Μπραβο και στους νικητες και στους πρωτοπορους γιατι μας πανε μπροστα.
Μπραβο σε εμας για τις μαχες που δωσαμε και δεν εμαθε κανεις τιποτα.
Μπραβο σε ολους/ολες!!! :clapping:
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Μπράβο στην @EvanescenceQ που λέει μπράβο στους άλλους :P
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπράβο στα άτομα που έχουν σκατένιες απόψεις και επηρεάζονται θετικά απο άλλα άτομα και μαθαίνουν και αλλάζουν.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 30 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top