Μια Ζωή την Έχουμε - Ένα εκατομμύριο, εκατόν μία χιλιάδες, εκατόν μία και δέκα

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ρε παιδιά οι περισσότεροι αυτά που λέτε χρειάζονται πάνω απο 11.000.000 ευρώ για να γίνουν! Ηρεμήστε δεν είναι και άπειρα λεφτά, ειναι απλώς πάρα πολλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Εε εντάξει ρε μερικές πολυκατοικιούλες τι αξία έχουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Απλά σταματάω να δουλεύω και χτυπάω κάθε Πέμπτη μπουζούκια! :D





Ευχαριστούμε το Bot #69,326 χάρη στο οποίο ξεθάφτηκε το θρεντ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Για αρχη θα αλλαζα σωβρακο γιατι κυριολεκτικα θα ειχα χεστει απο την χαρα μου...
Μετα....αστα να παν στον κορακα...και τι δεν θα εκανα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
1. Σπιταρώνα στο κολωνακι με θεα ιδια και καλυτερη με την αντιστοιχη του Grand Balcon του St George Lycabettus. Φωτεινο, μεγαλο. Και ενα διακοσμητή να μου προτείνει ιδέες, και μια μεταφορική να μου τις υλοποιεί, και ένα οδηγό να με πηγαινοφέρνει με ένα ρενό σενίκ.
δε χρειαζομεθα πολυτελειες στα τουτου.:P

2. Σπιτι στο Παγκρατι, τουλαχιστον στον 3ο οροφο, κεντρικοτατο, φουλ εξοπλισμενο (αμα δεν ειναι θα το κανω εγω με τα υδρομασαζια του και με τα ολα του) δωρο γενεθλιων στη μαμι μου.
α, και ενα gps που της εταξα στα γενεθλια και θα το περιμενει.

3. Σπίτι στο Χαιδάρι, Για το ξαδερφακι μου που λατρευω και παντρευεται! αναλόγων προσόντων με το 2!

4. Σουπερ ταξιδακι για τη μαμι σε ευρωπαικες πολεις, 5αστερα χοτέλια και προσωπικο ξεναγο. Τουλαχιστον για 15 μερες, να ξεσκασει η γυναικα.

5. Δωρεα στους 3 συλλογους στους οποιους ειμαι εθελοντρια-πολυ προσωπικο ειναι ομως αυτο και δε θα το αναπτυξω πολυ:P

6. Σκαφος για πριβε διακοπες τα καλοκαιρια οπου γουσταρω χωρις να σαρδελοποιουμαι σε παραλιες.

7. Επαγγελματικος χωρος. Ο ενας θα αγοραστει σε σημειο κοντα σε καποιο κεντρικο μετρο (πχ Αμπελοκηποι, Μοναστηρακι) και θα ειναι μικρος με μεγαλος αποθηκευτικους χωρους, και ο αλλος ΜΕΓΑΛΟΣ, με εσωτερική πισινα για αποκατασταση, παιδοτοπο, γυμναστηριο και πολλα δωματια.Τελεια θα ειναι!

8. Τρελο μαρκετινκ και διαφημιση για το 7!

9. Τα μισα απο οσα περισσεψαν, σιγουρη επενδυση. και τα αλλα μισα σε κλειστο αποταμιευτικο σε ελβετικη τραπεζα.

Αντε με το καλο να μου ρθει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
όσα χρειαστούν για να ξαναανοίξω το σχολείο μου που μου έκλεισαν.

με όσα περισσέψουν 1 σπίτι σε μένα + 1 στον αδελφό μου. ταξίδι 1 χρόνου backbag το γύρο του κόσμου, το μεταπτυχιακό μου κ από τα υπόλοιπα τα μισά στην τράπεζα τα μισά στον μπαμπά για να γυρίσει επιτέλους στην ελλάδα!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Κατ'αρχήν πάω διακοπές. Σε ένα ωραίο μέρος στην Ελλάδα για καναδυό βδομάδες. Και μετά βλέπουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
θα έπερνα το σπίτι των ονείρων μου και μετά θα έδεινα απο 20.000 στα 4 αδέρφια 2 τα δικά μου και 2 του άντρα μου και απο 10.000 στα ανήψια μου σαν μικρό δωράκι για να μην τους λείψει κάτι. μετά θα έβαζα μπρόστα για 5-6 παιδάκια και θα τους παρείχα τα πάντα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rudess f

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rudess f αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 264 μηνύματα.
θα αγόραζα όσο το δυνατόν περισσότερα cds γινόταν για τη συλλογή μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
δεν θα θελα να αλλαξει τπτ απολυτως στον τροπο που ζω...
καταρχην θα αγοραζα ενα σπιτι και ενα εξοχικο στη χαλκιδικη και ολα τα υπολοιπα που θα μενανε θα τα μοιραζα σε ατομα που γνωριζω και εχουν πραγματικα μεγαλη αναγκη...θα πηγαινα ενα φορτηγο δωρα στο ορφανοτροφειο για τα παιδακια εκει. και μονο που θα εβλεπα τα παιδικα προσωπακια να μου χαμογελουν θα ηταν σαν να ειχα ολα τα πλουτη του κοσμου....δεν θα ηθελα τπτ αλλο!!! δεν θα κρατουσα τπτ για μενα στο τελος...δεν μου χρειαζεται χλιδη...υγεια να χουμε και τα λεφτα ερχονται και παρερχονται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nosaltres

Δραστήριο μέλος

Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Κλεινω ταξιδια. Θα με χασει το σπιτι μου για κανα χρονο. Απο Βαρκελωνη μεχρι Ιαπωνια και δεν συμαζευεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Προσωπικα....
Χαλαρα θα διοργανωνα ενα πολυ μεγαλο παρτι για να γιορτασω κατι...ασχετο.:D
Μετα θα αγοραζα σιγουρα ενα αυτοκινητο που θα φυσαγε.Οχι αναγκαστικα φεραρι κτλ κτλ.:clapup:
Σιγουρα θα προβαινα στην αγορα μερικων ακινητων τα οποια θα πηγαιναν κατευθεια για ενοικιασμο
Αργοτερα θα κανονιζα διακοπουλες Ελλαδα με τα ατομα που αγαπαω και που φυσικα αυτοι δεν θα πληρωναν ΤΙΠΟΤΑ.;)
Χωρις να αλλαζε ο χαρακτηρας μου και η προσωπικοτητα μου, σιγουρα ομως θα αλλαζε λιγο η γενικοτερη συμπεριφορα μου μιας και πλεον ΔΕΝ θα ειχα αυτου του ειδους το "αγχος" που εχω σημερα ετσι;
Και ναι θα το επαιζα και λιιιιιιιιιιιγο "πουλ μουρ" κι ετσι...Οχι κανας ψωνισμενος κι ετσι αλλα νταξ'...θα ημουν coooooooool!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smile!!!

Νεοφερμένος

Η smile!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Λοιποοοοόν....εχουμε και λεμε !!!!
Αφου θα χα συνελθει απο το σοκ :upside: κανοντας αερα με τα λεφτα !...βουρ για μαγαζια με ολες τις φιλες για ψωνια!εννοειται οτι θα τα πληρωνα εγω ολα!
Αγορα σπιτιου , γερη οικονομικη ενισχυση στους γονεις και αδερφο για να αγορασουν αυτοι οτι θελουν !
Αυτοκινητο που ονειρευεται ο αντρουλης μου
Πολλααα δωρα στους φιλους
Ταξιδια.... κι ο καταλογος δεν εχει τελειωμο!!!!
Α! και κατι στην ακρη για τις δυσκολες μερες! ( αν περισεψε τιποτα!!!!)
:panwkatw:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στέφανος

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Εγώ θα αγώραζα ένα Ford Mustang!!:clapup: Θα τελειοποιούσα το σπίτι των γονιών μου. Θα είχα και μια μικρή βίλα για μένα. Θα βοήθαγα συγγενείς και λίγο τους φίλους. Θα έκανα καμιά επένδιση και τα υπόλιπα γρήγορα στην τράπεζα;) !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Θα πήγαινα αμέσως για γενικό check up...:clapup:
Θα ήταν καθαρό θαύμα αν δε πέθαινα ακαριαία!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Θα αγόραζα μία ducati monster S4R testastretta και ένα δίπλωμα γι'αυτήν.
Μία καλή φωτογραφική και ένα καλό φακό.
Θα κρατούσα 100.000 στο λογαριασμό στη τράπεζα.
Τα υπόλοιπα : σε μή κυβερνητικές οργανώσεις, κυρίως γιατρούς χωρίς σύνορα
και στους γονείς μου για να με ξεχάσουν πιο έυκολα

και θα έφευγα.

απο πού θα τα παραλάβω por favor?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Εεεεειιιιιι ψιτ...........
κι εγώ γιατρός είμαι, και δεν έχω σύνορα,
θα μου δώσεις κάτι;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Εεεεειιιιιι ψιτ...........
κι εγώ γιατρός είμαι, και δεν έχω σύνορα,
θα μου δώσεις κάτι;:)

sure. αν τα χρησιμοποιήσεις όπως θα τα χρησιμοποιούσαν και οι γιατροί χωρίς σύνορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Οσο γι αυτό να έισαι σίγουρη. Το πρώτο που έμαθα απο αυτούς ήταν ακριβώς αυτό......... (:mad: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Οσο γι αυτό να έισαι σίγουρη. Το πρώτο που έμαθα απο αυτούς ήταν ακριβώς αυτό......... (:mad: )

δεν σε κατάλαβα ( ; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top