Με ποιους διάσημους θα κάνατε σεξ;

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
χάλια είναι αυτή καλέ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ε, φαντάζομαι δεν εννοούσες ταυτόχρονα ε; :P:P

Τώρα που το ξανασκέφτομαι.. με οποιονδήποτε γιατί οι επείγουσες καταστάσεις απαιτούν ακραία μέτρα! :P:P:P:P:P

όσι καλέ... δεν είμαι τόοοοοοοσο λυσσάρα :P

;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.


Τι λέτε για αυτήν; δεν είναι καφτή;;;;:teasing: :teasing: :bleh: :bleh: :bleh:








































Τώρα θα κάνατε μαζί της:P :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
πολλές γυναίκες αναφέρουμε ρε παιδιά :hmm:

λοιπόν εγώ θυμήθηκα έναν καλό..

Ορλάντο Μπλουμ αλλά στο μελαχροινό του όχι ως ξωτικό στον Άρχοντα :mpliaks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Λές να παρεξηγηθούμε;;;;;:P

Εμένα πάντως δεν με νοιάζει να νομίζουν ότι είμαι ομοφυλόφυλή τιμή μου κλέυτρα μην με πούν ή δολοφόνο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Λές να παρεξηγηθούμε;;;;;:P


μπααααααα...αντίθετα θα ανέβουν οι μετοχές μας :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Takeshi Kaneshiro :redface: (βλ. Ιπτάμενα Στιλέτα)




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

s_PAO_piata

Νεοφερμένος

Ο s_PAO_piata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Απορω γιατι δεν την εχουν βαλει ολοι οι αντρες μια ειναι η θεα Τζουλια Αλεξανδρατου. Γιατι δεν ξερεις ακομα αν ειναι θνητη η θεα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Με την Τζέιν Φόντα όταν ήταν στα νειάτα της. Στα καλύτερά της όταν έπαιξε στο ''σκοτώνουν τα άλογα όταν γεράσουν''. 'Ηθελα να ήμουν στην θέση του μελαγχολικού χορευτή της σ'εκείνη την ταινία και νομίζω θα άντεχα ένα μήνα όρθιος χορεύοντας μαζί της. Πρέπει να την δείτε αυτή την ταινία, ένα στοίχημα αντοχής για μερικά δολλάρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Tina Karol. Τη θυμάστε; Eurovison 2006 (Αθήνα), εκπρόσωπος της Ουκρανίας.


Αχχχχχ!! :D:D




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
λοιπόν εγώ θυμήθηκα έναν καλό..

Ορλάντο Μπλουμ αλλά στο μελαχροινό του όχι ως ξωτικό στον Άρχοντα :mpliaks:

Α...εδώ θα τα χαλάσουμε... ως ξωτικό εγώ τον θέλω :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Γιάννη έλιωσα λέμεεεεεεεεεεεε

:rofl: :lol:

https://needboxes.com/PSM-LOTR.jpg

εννοείται! :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
1. Charlize Theron (με το μαυρο μαλι - οπως στο Aeon Flux)
2. Tricia Helfer:hump: :hump: :hump: :hump:
3.Keira Knightley (κατι προστυχο μου βγαζει αυτη - ειδικα στο Domino)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.


:inlove::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Mε τη Juliet από το LOST...

oυτε εμενα μου αρεσει αυτη...
ξενέρωτη και κλαψιάρα είναι!
τόσες κούκλες έχει στο λοστ, αυτή σου έκατσε?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
θα με βρίσετε -καθώς έχω καταντήσει κλασσική πλέον..:P-, αλλά ένα "κόλλημα" το'χω φάει με την πάρτη του.. Νίκος Αλιάγας..! :redface: :smoke:

α ναι!α ναι!! να προσθέσω κι άλλους..2..?? :redface:

λοιπόόόν..martin mendez (μπασίστας των opeth) και gerard butler..!!! :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
χάλια είναι αυτή καλέ :P
Εμένα μου αρέσει...:tongue::P
Απορω γιατι δεν την εχουν βαλει ολοι οι αντρες μια ειναι η θεα Τζουλια Αλεξανδρατου. Γιατι δεν ξερεις ακομα αν ειναι θνητη η θεα.
Θνητή είναι, να είσαι σιγουρος!!!:P
Tina Carol. Τη θυμάστε; Eurovison 2006 (Αθήνα), εκπρόσωπος της Ουκρανίας.Αχχχχχ!! :D:D




Πολύ αξιόλογο!:D
oυτε εμενα μου αρεσει αυτη...
ξενέρωτη και κλαψιάρα είναι!
τόσες κούκλες έχει στο λοστ, αυτή σου έκατσε?:D
Ναι, αλλά και η Sun που είναι απλά θεά!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top