Μερέντα ή Nutella;

Μερέντα ή Nutella;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 197)

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.


Mερέντα !!!!! :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Ρε παιδιά πώς γίνεται να έχετε δοκιμάσει και τις δύο και να σας αρέσει περισσότερο η merenda?

:no: :confused: :confused: :wacko:
Μάλλον γούστα είναι αυτά…:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
H merenda έχει γεύδη σοκολάτας, η άλλη είναι πολύ γλυκιά αλλά με χειρότερη γεύση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Mερέντα φυσικά!!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ψηφισα Μερέντα αλλά και Νουτέλα να μου δώσεις με ένα κουτάλι.... με τον ίδιο απαίσιο τρόπο θα αδιάσω όλο το βάζο :P
όταν προκειται για σοκολάτα, δεν μας ενοχλουν μικρολεπτομέρειες σε ονόματα και μικροδιαφορες γεύσης :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
noutela αν κ με την ωουτελα μπουχτιζω ποιο ευκολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oiwnos

Νεοφερμένος

Ο Oiwnos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Μερεντα νομιζω μακραν...

Ισως στην κρεπα να πηγαινει περισσοτερο νουτελα αλλα μεχρι εκει. Για το σπιτι και τις φετουλες η μερεντα ειναι Σαν το νουνου. Ολοι με αυτό Μεγαλώσαμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
το πόσο πολύ το απολαμβάνω αυτό το θέμα δεν λεγεται... :D :D :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Ρε παιδιά πώς γίνεται να έχετε δοκιμάσει και τις δύο και να σας αρέσει περισσότερο η merenda?

:no: :confused: :confused: :wacko:
Μάλλον γούστα είναι αυτά…:)
Μας πληρώνουν! Πάντως γενικά η Μερέντα κρύα απλώνεται πιο δύσκολα από την Nutella. Έχω να φάω και κάτι χρόνια βέβαια και ίσως να έχει να αλλάξει κάτι.

Προτίνω επόμενο στέκι συνάντηση να γίνει κάπου να φέρουμε ψωμιά και μερέντες και νουτέλες, να γίνουμε όλοι μέσα στην σοκολάτα.

Επίσης έχει φάει κανένας Αραβική πίτα με μερέντα? Την αλείφεις και μετά την τυλίγεις! Πόρωση. Για τους αλλόθρησκους μπορείτε να βάλετε και νουτέλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Μας πληρώνουν! Πάντως γενικά η Μερέντα κρύα απλώνεται πιο δύσκολα από την Nutella. Έχω να φάω και κάτι χρόνια βέβαια και ίσως να έχει να αλλάξει κάτι.

Προτίνω επόμενο στέκι συνάντηση να γίνει κάπου να φέρουμε ψωμιά και μερέντες και νουτέλες, να γίνουμε όλοι μέσα στην σοκολάτα.

Επίσης έχει φάει κανένας Αραβική πίτα με μερέντα? Την αλείφεις και μετά την τυλίγεις! Πόρωση. Για τους αλλόθρησκους μπορείτε να βάλετε και νουτέλα.
Έτσι,έτσι!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Μερεντα νομιζω μακραν...

Ισως στην κρεπα να πηγαινει περισσοτερο νουτελα αλλα μεχρι εκει. Για το σπιτι και τις φετουλες η μερεντα ειναι Σαν το νουνου. Ολοι με αυτό Μεγαλώσαμε

Οχι, εγω με Βλαχας μεγαλωσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Άλλαξα άποψη και ψηφίζω Nutella (επίσης δεν έχω τι να κάνω.:D ). Μάλλον την έχω συνηθίσει εδώ, αφού και τα Χριστούγεννα Αθήνα Nutella αγόραζα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αφου δοκιμασα και τα δυο, merenda, δεν ξερω γιατι αλλα μου αρεσει πιο πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
γιατί δεν εχει επιλογη και τα 2???
εμένα και τα δυο μου αρέσουν το ίδιο:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Πρέπει να διαλέξεις στρατόπεδο. Μέσες λύσεις και διπλοματικές απαντήσεις bunny δεν υπάρχουν. Το ζήτημα είναι σοβαρό. Merenda ή Nutella?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Πρέπει να διαλέξεις στρατόπεδο. Μέσες λύσεις και διπλοματικές απαντήσεις bunny δεν υπάρχουν. Το ζήτημα είναι σοβαρό. Merenda ή Nutella?

εγω ρουφιάνος δεν γίνομαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Join the Merenda side bunny.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
μωρε με σοκολατα να εχει να κανει...και μου αρεσει!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
μωρε με σοκολατα να εχει να κανει...και μου αρεσει!:)

αυτο το κορίτσι με κατάλαβε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αντε ΟΚ αφού βρήκες και υποστήριξη θα χαλαρώσω. Δεν θα ξεχάσω όμως. Και μόλις καταφέρω ύπουλα την Νεράιδα θα επανέλθω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top