Μίνι Συνέντευξη

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
1. Το Goonies… Το θυμάστε ???

2. Στην αρχή και βέβαια ΟΧΙ!!! Θα της έλεγα οτι θα ήθελα να βρισκόμασταν σεξουαλικά περισσότερες φορές από ότι τώρα ή θα το επιδίωκα και ανάλογα τις αντιδράσεις τις στις περιπτώσεις αυτές το πιθανότερο να το συζητούσαμε σοβαρότερα πριν σκεφθώ οτιδήποτε τέτοιο...

3. Απο την στιγμή που θα είχα πρόβλημα στην σχέση μου (όποιο είναι αυτό... μαζί και του σεξουαλικού) πάει να πει οτι σε γενικές γραμμές ΔΕΝ θα πέρναγα καλα... αν μεσα απο την επικοινωνία, ΔΕΝ καλυτέρεβαν τα πράγματα τότε και ας την αγαπούσα θα χώριζα γιατι πολύ απλά δεν θα ήθελα με τίποτα να έχω άσχημες αναμνήσεις απο κάποια που υπάρχει στην καρδιά μου (αφού και μαθηματικά κάποια στιγμή θα ερχόταν ο χωρισμός)

Ps. Ναι!!! Έχω έμπνευση σήμερα !!!

Ερωτήσεις

1. Σε ανάλογη περίπτωση σχετικά με την ερώτηση (1) της φίλης burbuja, εσύ θα σκεφτόσουν αμέσως τον χωρισμό ή μια ανάλογη περίπτωση της δικής μου απάντησης? (Αιτιολόγησε, please)

2. Πως ήταν ο καλύτερος τρόπος που σε προσέγγισε κάποιος(κάποια), την τελευταία φορά που έγινε αυτό ? (περιέγραψε, please)

3. Ποια ήταν η αντίδρασή σου και γιατί?

Ps. Είπαμε ... έχω έμπνευση σήμερα!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
1. Σε ανάλογη περίπτωση σχετικά με την ερώτηση (1) της φίλης burbuja, εσύ θα σκεφτόσουν αμέσως τον χωρισμό ή μια ανάλογη περίπτωση της δικής μου απάντησης? (Αιτιολόγησε, please)

2. Πως ήταν ο καλύτερος τρόπος που σε προσέγγισε κάποιος(κάποια), την τελευταία φορά που έγινε αυτό ? (περιέγραψε, please)

3. Ποια ήταν η αντίδρασή σου και γιατί?

Ps. Είπαμε ... έχω έμπνευση σήμερα!!! ;)

1. μηπος ενοουσες την ερωτιση 2; Μαλλον κατι αναλογο με το δικο σου
2.3 θυμαμε να εχουν προσεγκεισει με χαλια τροπο ομως...
3.Εδειξα διακριτικα και με τον τροπο μου οτι δεν ενδιαφερομαι


1.Με πιον τροπο πλησιαζεις ενα ατομο που σε ενδιαφερει;
2.Πια ειναι η χυλοπιτα που οποτε την θυμασε γελας; (ητε την κερασες ειτε την εφαγες)
3.Πια ειναι η τελευτεα αγορα που εκανες με πανω απο 100?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
1.Με πιον τροπο πλησιαζεις ενα ατομο που σε ενδιαφερει;
2.Πια ειναι η χυλοπιτα που οποτε την θυμασε γελας; (ητε την κερασες ειτε την εφαγες)
3.Πια ειναι η τελευτεα αγορα που εκανες με πανω απο 100?

Απαντήσεις:
1)Αν είναι άτομο,το οποίο γνωρίζω έστω και ελάχιστα -πχ.μέσω παρέας-,προσπαθώ να είμαι φιλική μαζί του και να μάθω κάποια βασικά πράγματα για εκείνον μέσω χαλαρής κουβεντούλας..Αν είναι κάποιος όμως,τον οποίο βλέπω για πρώτη φορά και δεν έχουμε ανταλλάξει ούτε μια κουβέντα,επειδή δεν συνηθίζω να κάνω εγώ την πρώτη κίνηση και να πηγαίνω να μιλάω στο άκυρο σε όποιον μ'αρέσει (είμαι παραδοσιακό κορίτσι..!:P),απλά θα προσπαθούσα να του περάσω τα μυνήματα που θα ήθελα,με το βλέμμα...μ'αρέσει πολύ το παιχνίδι του κοιτάγματος... :redface: :clapup:
2)χμμ..:hmm: ήταν ένας θεοπάλαβος τύπος -γύρω στα 45 πρέπει να ήταν-,ο οποίος με σταμάτησε την ώρα που προσπαθούσα μανιασμένα (έπρεπε οπωσδήποτε να πάω στο pipi-room..:redface:)να ξεκλειδώσω την εξώπορτα του σπιτιού μου..μου'χε πιάσει λοιπόν την κουβέντα,δεν μ'άφηνε να φύγω με την καμία και σε κάποια φάση,μου ζητάει να του δώσω το τηλ.μου,λέγοντάς μου ότι μοιάζω πολύ με την πρώην γυναίκα του (:wacko:)+ότι θα'θελε να βγούμε για ποτό καμια φορά..του λέω πως αυτό δεν γίνεται και γυρνάει και μου λέει:"ξέρω τι φταίει..δεν είμαι καλοντυμένος,γιατί γυρνάω απ'το νοσοκομείο που είναι άρρωστη η μάνα μου κι έχω βγάλει κι έναν κάλο στο πόδι,αλλά άμα φτιαχτώ είμαι ωραίος..!" :wacko: :fool: Η κολλητή μου από δίπλα,να'χει πεθάνει στα γέλια,ενώ εγώ προσπαθούσα κυριολεκτικά να μην τα κάνω επάνω μου μ'αυτά που άκουγα κιόλας..τελικά,γυρνάω και του λέω:"κοίτα,βασικά δεν παίζει να σου δώσω το τηλ.μου,γιατί είμαι μαζί με την κοπέλα από'δω..!"(δείχνοχτας την κολλητή μου..):stupid: Περιττό να πω ότι και ο τύπος,αλλά και η κολλητή μου,έμειναν να με κοιτάνε σαν λ@λ@κες...να μάθει να γελάει άλλη φορά που θα μ'έχει πιάσει να πάω pipi-room...στο τσακ γλύτωσα να μην πάθω κανα ατύχημα..:redface: Είχε πολύ γέλιο πάντως..!! :clapup:
3)ο υπολογιστής μου.. :clapping:

Ερωτήσεις:
1)Ποια είναι τ'απωθημένα σου?
2)Σου'χει μείνει απωθημένο κάποιος ανεκπλήρωτος έρωτας?
3)Αν σου δινόταν η ευκαιρία να πας έστω και για 1 φορά με τον άνθρωπο που σου'χει μείνει τρελό απωθημένο,ακόμα κι αν ήσουν σε σχέση,θα το έκανες?Αν ναι,πώς πιστεύεις ότι θα ήσουν μετά απέναντι στον/ην σύντροφό σου..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
1. Απωθημένα ??? χμ... δεν νομίζω...
2. Φυσικά! Και σε ποιόν δεν εχει μείνει ?
3. Χμ... πολύ μεγάλο δίλημμα... Το ότι θα ήμουν σε σχέση, σημαίνει πολλά, ίσως και τίποτα όμως μπροστά στο τρελό απωθημένο...

Ερωτήσεις
1. Πιστεύεις στον έρωτα με την πρώτη ματιά ?
2. Παρεξηγείς εύκολα τους ανθρώπους ?
3. Τι ψάχνεις να βρεις? ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
1. Δεν ξέρω :confused:
2. Όχι και τόσο
3. Έλα ντε!

1. Σου αρέσει η εξοχή;
2. Τι θα έκανες σε περίπτωση σεξουαλικής παρενόχλησης;
3. Που γεννήθηκες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από lost_in_space:
1. Σου αρέσει η εξοχή;
2. Τι θα έκανες σε περίπτωση σεξουαλικής παρενόχλησης;
3. Που γεννήθηκες;

Απαντήσεις:
1)Ναι,πάρα πολύ..!! :clapup:
2)Δεν έχω ιδέα..το μόνο που μου έρχεται στο μυαλό αυτή τη στιγμή,είναι το ότι θα αηδίαζα...τώρα,από'κει και πέρα,η αντίδραση μου θα διέφερε,φαντάζομαι,ανάλογα τις συνθήκες υπό τις οποίες θα γίνοταν η παρενόχληση και διάφορους άλλους παράγοντες... :hmm:
3)Στην Αθήνα.. :)

Ερωτήσεις:
1)Λες εύκολα ψέματα ή σε καταλαβαίνουν όλοι με τη μία..? :P
2)Τι θα'θελες τρελά να κάνεις στη ζωή σου που δεν το έχεις κάνει ακόμα..?
3)Ποιο είναι το αγαπημένο σου μέρος,όπου καταφεύγεις όταν θες να μείνεις μόνος-η σου και γιατί..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από burbuja:

1)Λες εύκολα ψέματα ή σε καταλαβαίνουν όλοι με τη μία..? :P
2)Τι θα'θελες τρελά να κάνεις στη ζωή σου που δεν το έχεις κάνει ακόμα..?
3)Ποιο είναι το αγαπημένο σου μέρος,όπου καταφεύγεις όταν θες να μείνεις μόνος-η σου και γιατί..?

1)Μια χαρα ευκολα:D
2)Να παρω μια Harley και να την φερω στα μετρα μου, να παρω μια mustang cabrio, να γινω πιλοτος και οπως καταλαβενεις η λιστα δεν εχει τελιωμω...
3)Το δωματιο μου

1.Να παρω βραχιολη δερματινο με καρφια η θα ειμαι σαν αδερφη;
2.Τι δεν αντεξεις με τπτ;
3.Πια ητανε η τελευτεα φορα που οδηγισες καπιο οχημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
1.Να παρω βραχιολη δερματινο με καρφια η θα ειμαι σαν αδερφη;
2.Τι δεν αντεξεις με τπτ;
3.Πια ητανε η τελευτεα φορα που οδηγισες καπιο οχημα;

Απαντήσεις:
1)Να πάρεις..!εγώ προσωπικά,αν πηγαίνουν βέβαια στο εκάστοτε άτομο,τα θεωρώ sexy..! :redface:
2)..Να μην ξέρω και να πρέπει να περιμένω... :worry:
3)χμμ..πέρυσι το χειμώνα... :)

Ερωτήσεις:
1)Τι προσέχεις περισσότερο στην εξωτερική εμφάνιση ενός άντρα/μιας γυναίκας?
2)Σου'χει τύχει να ερωτευτείς με την πρώτη ματιά?
3)Σ'έχει χωρίσει ποτέ μια σχέση σου που σήμαινε πολλά για'σενα με χαζή δικαιολογία?αν ναι,τι σου είπε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
1)Τι προσέχεις περισσότερο στην εξωτερική εμφάνιση ενός άντρα/μιας γυναίκας?
Τα μάτια του και να είναι καθαρός!!!
2)Σου'χει τύχει να ερωτευτείς με την πρώτη ματιά?
Ναί... Όταν είδα το αγόρι μου!!!!
3)Σ'έχει χωρίσει ποτέ μια σχέση σου που σήμαινε πολλά για'σενα με χαζή δικαιολογία?αν ναι,τι σου είπε?

Δεν έχει τύχει μέχρι στιγμής... Και εύχομαι να μην μου τύχει κιολας!!!!

Ερωτήσεις:
1. Πώς αισθάνεσαι τώρα?
2. Τί κάνεις όταν νιώθεις οτι χάνεται η γή κάτω από τα πόδια σου για να νιώσεις καλύτερα??
3. Είσαι εγωιστής???

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Stalitsa:

Ερωτήσεις:
1. Πώς αισθάνεσαι τώρα?
2. Τί κάνεις όταν νιώθεις οτι χάνεται η γή κάτω από τα πόδια σου για να νιώσεις καλύτερα??
3. Είσαι εγωιστής???

1. Καλά αν και μόλις χτύπησα ένα γύρο και φούσκωσα!
2. Ακούω μουσική ή μιλάω με κάποιο φιλικό πρόσωπο, να με ανεβάσει λίγο.
3. Όχι εγώ! Όλοι αυτοί που ασχολούνται με τους εαυτούς τους αντί να ασχολούνται με εμένα!! :whistle:

Ερωτήσεις:
1. Προτιμάς να ρωτάς ή να απαντάς;
2. Σε ποιο άτομο έχεις εμπιστευθεί το μεγαλύτερο μυστικό σου;
3. Αν θα μπορούσες να έχεις οποιοδήποτε ζωάκι για κατοικίδιο, ποιο θα διάλεγες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
1. Να απαντάω...

2. Στον ανακριτή, στην ΓΑΔΑ...

3. Θα ήθελα να φτιάξω ενα ενυδρείο με μικροσκοπικά πολύχρωμα ψαράκια!


Ερωτήσεις


1. Σχεδιάζεις με άλλους 2 φίλους σου ενα ταξίδι στο εξωτερικό και τελευταία στιγμή σε «πουλάνε» και δεν έρχονται... Εσύ δεν χαλιέσαι και πηγαίνεις τελικά ή θα μείνεις πίσω ?

2. Μόλις βγαίνεις από την εξώπορτα του σπιτιού σου, με προορισμό την δουλειά σου... Έχεις κοιτάξει ποτέ τον ουρανό?

3. Πότε ήταν η τελευταία φορά που είπες απο μεσα σου... «τώρα... μπλέξαμε» ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
1. Σχεδιάζεις με άλλους 2 φίλους σου ενα ταξίδι στο εξωτερικό και τελευταία στιγμή σε «πουλάνε» και δεν έρχονται... Εσύ δεν χαλιέσαι και πηγαίνεις τελικά ή θα μείνεις πίσω ?

2. Μόλις βγαίνεις από την εξώπορτα του σπιτιού σου, με προορισμό την δουλειά σου... Έχεις κοιτάξει ποτέ τον ουρανό?

3. Πότε ήταν η τελευταία φορά που είπες απο μεσα σου... «τώρα... μπλέξαμε» ???

1.Aμα στιριζεσε στους αλλους... φυσικα παω μονος;)
2.Αν αλαξουμε το δουλεια με σχολειο τοτε ναι
3.Χμμ... Εχτες καθος περιμεναμε να παρει η αδερφη μου τις βαλιτσες της, αλλα "αγριο μπλεξιμο" 2 μερες πριν τελιωσουν οι εξετεσασεις που με τραβολογουσαν στν ασφαλια...


1.Ελληνικη η ξενη μουσικη;
2.Ελληνικες η ξενες ταινιες;
3.Κανε παιδια να δεις καλο η μεινε χωρις μπας και σωθεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
1.Ελληνικη η ξενη μουσικη;
2.Ελληνικες η ξενες ταινιες;
3.Κανε παιδια να δεις καλο η μεινε χωρις μπας και σωθεις;

1.ελληνική
2.ξενες
3.κανε παιδιά!!!

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ:
1. να φάω κριτσίνια ή να κρατηθώ μπας και χάσω κανά γραμμάριο;
2. να πάω για κουζινα το απογευμα ή να κρατησω χαρακτηρα;
3. να πάθω εγκεφαλικό ή μπα;;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από evouli:
1. να φάω κριτσίνια ή να κρατηθώ μπας και χάσω κανά γραμμάριο;
2. να πάω για κουζινα το απογευμα ή να κρατησω χαρακτηρα;
3. να πάθω εγκεφαλικό ή μπα;;; :P

1.Φαε. Αν θες να χασεις κιλα δεν θα χασεις απο το να τα κοψεις οαλ μαχαιρι αλλα απο το να τρως σωστα (και γλυκα κλπ φυσικα καπιες φορες) και να αθλησε
2.κρατα χαρακτιρα
3.Παθε, να δεις τι ωραια ειναι να σε φροντιζουν ολοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
1.Φαε. Αν θες να χασεις κιλα δεν θα χασεις απο το να τα κοψεις οαλ μαχαιρι αλλα απο το να τρως σωστα (και γλυκα κλπ φυσικα καπιες φορες) και να αθλησε
2.κρατα χαρακτιρα
3.Παθε, να δεις τι ωραια ειναι να σε φροντιζουν ολοι

Κρονάκο,νομίζω ότι κάτι ξέχασες...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από burbuja:
Κρονάκο,νομίζω ότι κάτι ξέχασες...:P

Και δεν το βαζες εσυ μια και το προσεξες;

1.Metal;
2.Ροκ;
3.Ποπ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Και δεν το βαζες εσυ μια και το προσεξες;

1.Metal;
2.Ροκ;
3.Ποπ;

1. μπλιαξ
2. μμμ.....
3. ναι

1. αθλητισμος ή πρωταθλητισμός;
2. ψηλός/ή ή κοντός/ή;
3. ομορφος/η και χαζός/η ή ασχημος/η και εξυπνος/η;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από evouli:
1. μπλιαξ
2. μμμ.....
3. ναι

1. αθλητισμος ή πρωταθλητισμός;
2. ψηλός/ή ή κοντός/ή;
3. ομορφος/η και χαζός/η ή ασχημος/η και εξυπνος/η;


1, Αθλητισμός
2. Ψηλή
3. Όμορφη και χαζή! (Αν έχει και λεφτά στείλε μου το τηλέφωνο της!:P )


1. Γαλλία η Ισπανία ?
2. Πολλά λεφτά η ψυχική ηρεμία?
3. Ξέφρενη ζωή ή οικογένεια ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από evouli:
1. αθλητισμος ή πρωταθλητισμός;
2. ψηλός/ή ή κοντός/ή;
3. ομορφος/η και χαζός/η ή ασχημος/η και εξυπνος/η;

Απαντήσεις:
1)πρωταθλητισμός... :)
2)κανονικά δεν έχω τέτοια "κολλήματα",αλλά ελαφρώώώς επηρρεασμένη (:P),θα πω κοντούλης... :inlove: :clapup:
3)μμ..:hmm:να πάρω τη βοήθεια του κοινού..?:P αν τίθεται θέμα εξυπνάδας,σαφώς και θα διαλέξω το 2ο...;)

Ερωτήσεις:
1)Πώς αντιδράς όταν δεν είσαι στις καλές σου..?
2)Είσαι αισόδοξο άτομο ή απαισιόδοξο..?
3)Ποιες ήταν οι καλύτερες διακοπές που έχεις κάνει μέχρι τώρα και γιατί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
θα απαντήσω και στους δύο:
1. Ισπανία
2. Ψυχική Ηρεμία
3. Οικογένεια
4. Βρίζω, φωναζω, κλαιω
5. Απαισιόδοξο
6. Πέρυσι γιατί πήγα με το μωρό μου

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ:
1. πού θα πας διακοπες φετος;
2. με ποιον θα πας;
3. ποσο καιρο θα μεινεις;
4. τι δωρο θα μου φερεις; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top