Μίνι Συνέντευξη

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
1.Κοντρολαρεις ευκολα τα νευρα σου?
2.Θεωρεις τον ευατο σου ανοιχτομυαλο?
3.Βαριεσαι ευκολα σε μια σχεση?
4.Ειδες καμια καλη ταινια τελευταια..Προτεινε τωρα..
5.Ποσο τv βλεπεις περιπου την ημερα?
6.Ποσες ωρες περνας στον υπολογιστη?
7.Τι ζωδιο εισαι βρε? (οχι δεν ασχολουμαι..για να εχουν κατι να ασχοληθουν οι γυναικες το εβαλα..:))

1. γενικως ναι, εχω αρκετη υπομονη
2. εγω με θεωρω :P
3. ειναι πιθανο
4. ειδα ταινιες αλλα δεν τρελλαθηκα μαζι τους
5. παλια εβλεπα παρα πολυ, τωρα πια σχεδον καθολου
6. αρκετες και να σκεφτεις οτι δεν συμπαθουσα καθολου τα πισι:P
7. λιονταρινα:redface:

σειμ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
1.Κοντρολαρεις ευκολα τα νευρα σου?
Σε γενικές γραμμές ναι.
2.Θεωρεις τον ευατο σου ανοιχτομυαλο?
Σε γενικές γραμμές ναι.
3.Βαριεσαι ευκολα σε μια σχεση?
Νοπ!
4.Ειδες καμια καλη ταινια τελευταια..Προτεινε τωρα..
Είδα το Valkyrie. Δεν το προτείνω για τώρα...να χειμωνιάσει πρώτα.
5.Ποσο τv βλεπεις περιπου την ημερα?
Καθόλου. Ενημερώνομαι από το internet.
6.Ποσες ωρες περνας στον υπολογιστη?
Δε θες να μάθεις...
7.Τι ζωδιο εισαι βρε? (οχι δεν ασχολουμαι..για να εχουν κατι να ασχοληθουν οι γυναικες το εβαλα..:))
Κριός


1.Στο σπίτι σου ποιος κάνει τις δουλειές του σπιτιού;
2. Κάθε πότε αλλάζεις οδοντόβουρτσα;
3. Σου τη δίνει να σου λένε "καλό χειμώνα";
4. Σε ποιο μέλος της οικογένειάς σου, έχεις ιδιαίτερη αδυναμία;
5. Κοίτα δεξιά σου. Τι βλέπεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
1.Στο σπίτι σου ποιος κάνει τις δουλειές του σπιτιού;
2. Κάθε πότε αλλάζεις οδοντόβουρτσα;
3. Σου τη δίνει να σου λένε "καλό χειμώνα";
4. Σε ποιο μέλος της οικογένειάς σου, έχεις ιδιαίτερη αδυναμία;
5. Κοίτα δεξιά σου. Τι βλέπεις;
1. Εγώ , είμαι ένα φαλλοκρατικό γουρούνι που μαλακώνει μόνο από τις ιδέες του φεμινισμού . Επίσης δεν θέλω να ανησυχώ για το αν θα εκραγεί η κουζίνα
2.Κάθε τρίμηνο , αρκεί να μην είναι 13 του μηνός , ορθόδοξη αργία ή μέρα τελικών γιουροβίζιον
3.Ναι για αυτό το λέω εγώ πρώτος
4.Στην κόρη μου αλλά δεν έχει γεννηθεί ακόμα
5.Την αριστερή μεριά να μου κρύβεται με νάζι


σέιμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
1.Στο σπίτι σου ποιος κάνει τις δουλειές του σπιτιού;
2. Κάθε πότε αλλάζεις οδοντόβουρτσα;
3. Σου τη δίνει να σου λένε "καλό χειμώνα";
4. Σε ποιο μέλος της οικογένειάς σου, έχεις ιδιαίτερη αδυναμία;
5. Κοίτα δεξιά σου. Τι βλέπεις;


  1. στο πατρικο μου, η μητερα μου φυσικα. και γω οταν πεφτει εκβιασμος σχετικος με την επιχορηγηση.
  2. καθε 2 μηνες αι θινκ.
  3. οχι! λατρευω το χειμωνα!:D
  4. σοποιο μου δινει περισσοτερα λεφτα.
  5. τη ντουλαπα μου.


εβαλε η θεματοθετρια, η αγωγη μου, δε μου επιτρεπει να τις αλλαξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
1.Στο σπίτι σου ποιος κάνει τις δουλειές του σπιτιού;
2. Κάθε πότε αλλάζεις οδοντόβουρτσα;
3. Σου τη δίνει να σου λένε "καλό χειμώνα";
4. Σε ποιο μέλος της οικογένειάς σου, έχεις ιδιαίτερη αδυναμία;
5. Κοίτα δεξιά σου. Τι βλέπεις;

1. Ντρέπομαι να πω.
2. Όταν δω ότι χρειάζεται.
3. Όχι, μου αρέσει! Αν μου το πουν από τον Αύγουστο βέβαια θα ξενερώσω.
4. Στο αδέρφι μου.
5. Την πόρτα με τις τσάντες στο χερούλι, το σκαμπουδάκι με τα ρούχα, το μπαουλάκι με τα υλικά για να φτιάχνω κοσμήματα, παπούτσια.

Ίδιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
1.Στο σπίτι σου ποιος κάνει τις δουλειές του σπιτιού;
2. Κάθε πότε αλλάζεις οδοντόβουρτσα;
3. Σου τη δίνει να σου λένε "καλό χειμώνα";
4. Σε ποιο μέλος της οικογένειάς σου, έχεις ιδιαίτερη αδυναμία;
5. Κοίτα δεξιά σου. Τι βλέπεις;
1.εγώ το δωματιό μου και μόνο αυτό,δν μπορώ να το βλέπω αχούρι, το άλλο σπίτι για τν μάνα μου:D
2.κάθε 4μηνο πήγαινε μαζί με τους βαθμούς που έπερνα στο λύκειο τώρα λέω να το κάνω κάθε εξεταστική:P
3.αν και μαρέσει ο χειμώνας αυτό μου τν δίνει, γενικά να μου λένε καλή εποχή, καλό χρόνο, καλό πάσχα, καλή σουβλιά, καλό φαγοπότι κουλουπου γτ μετά όλα πάνε στραβά:P
4.όλους
5.ένα χαζοκούτι ευτυχώς που μου το θύμισες να το πετάξω

same old
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
1.Στο σπίτι σου ποιος κάνει τις δουλειές του σπιτιού;
2. Κάθε πότε αλλάζεις οδοντόβουρτσα;
3. Σου τη δίνει να σου λένε "καλό χειμώνα";
4. Σε ποιο μέλος της οικογένειάς σου, έχεις ιδιαίτερη αδυναμία;
5. Κοίτα δεξιά σου. Τι βλέπεις;

1. Ολοι
2. Καθε τριμηνο...στο περιπου :X
3. Ναι. Ειναι η πιο σιχαμενη και κακια ευχη. Χειμωνας ειναι, ποσο καλος μπορει να ναι
4. Αδερφι
5. Καθρεφτακι, τσιμπιδακι φρυδιων, τη γραφιδα, ενα βιβλιο, ενα στυλο, εναν αναπτηρα hondos center, τον κυριο τσουτσουνη, την κορπς μπραιντ, μια κλακετα, ενα αλμπουμ με φωτογραφιες, και εχω τοσο μακρυ γραφειο ενω ο υπολογιστης ειναι τερμα αριστερα που δε θες να συνεχισω.

Νιουζ

1. Πως πινεις τον καφε σου;
2. Ποσους καφεδες πινεις τη μερα;
3. Ποια ηταν η τελευταια ταινια που ειδες στον κινηματόγραφο
4. Θερινο ή κλειστος σινεμαΣ;
5. Αγαπημενος τηλεοπτικος ρολος;

Αυτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
1. Πως πινεις τον καφε σου;
2. Ποσους καφεδες πινεις τη μερα;
3. Ποια ηταν η τελευταια ταινια που ειδες στον κινηματόγραφο
4. Θερινο ή κλειστος σινεμαΣ;
5. Αγαπημενος τηλεοπτικος ρολος;

Αυτα.
1. Ζεστό, σχεδόν ποτέ με καλαμάκι, σπάνια με ζάχαρη, πότε-πότε με γάλα, πάντα το πρωί.
2. Κανα-δυο, αλλιώς γίνομαι ακόμα πιο νεφτιασμένη.
3. Τον Robert. Εμ. Το Soloist καλές.
4. Θερινότατος, θέλαμε να σβήσουμε την πανσέληνο γιατί μας χαλούσε τη συσκότιση.
5. Τσαούσα.

Ίδιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
1. Πως πινεις τον καφε σου;- Βαρύ κι ασήκωτο(από ζάχαρι!)

2. Ποσους καφεδες πινεις τη μερα; - Τρεις με πέντε

3. Ποια ηταν η τελευταια ταινια που ειδες στον κινηματόγραφο; -Ξέχασα

4. Θερινο ή κλειστος σινεμαΣ; -Κλειστός

5. Αγαπημενος τηλεοπτικος ρολος; -Ακάλυπτος

Τα ίδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Νιουζ
1. Πως πινεις τον καφε σου;
2. Ποσους καφεδες πινεις τη μερα;
3. Ποια ηταν η τελευταια ταινια που ειδες στον κινηματόγραφο
4. Θερινο ή κλειστος σινεμαΣ;
5. Αγαπημενος τηλεοπτικος ρολος;

Αυτα.
1.Τον τοποθετώ σε ποτήρι , σηκώνω το ποτήρι , ανοίγω το στόμα και αδειάζω το ποτήρι . Μετά θα έπρεπε να κλείνω το στόμα αλλά μου το εύχονται με τόση κακία που δεν θα τους ικανοποιήσω ποτέ
2.Εξαρτάται . Αν νυστάζω , βαριέμαι , έχω δουλειά μπροστά ή θα πρέπει να το ξενυχτήσω.....δεν πίνω . Αλλιώς πίνω 2-3 διαφορετικού είδους για ποικιλία ( ο ένας σίγουρα ελληνικός για να δω την μοίρα μου)
3.ηλίθιος και πανηλίθιος . Περιμένω με αγωνία το σίκουελ που θα ναι και οι 2 πανηλίθιοι γιατί είμαι δίκαιος τύπος
4.κλειστός αλλά με καλό εξαερισμό . Θερινός πρώτη προβολή δεν έχει νυχτώσει και δεν φαίνονται οι υπότιτλοι και δεύτερη χαμηλώνουνε τον ήχο για τους γείτονες . Τα κουνούπια κάνουνε πάρτυ , τα χαλίκια ενοχλούνε τα τακούνια της κοπέλας σου , τα παιδιά δεν έχουνε σχολείο και από την χαρά τους κάνουνε περισσότεροι φασαρία , τα νάτσος κρυώνουνε πιο γρήγορα και οι ώρες δεν περνάνε πια χωρίς εσένα .
5.Χαλαρά ο τυπάς που παρουσιάζει την σινεμανία στην ερτ3 , είναι πιο χαλαρόοοος και από το στήθος της λάτση (δλδ εκεί που το περιμένεις σφιχτό - σε αυτόν λόγω κρατικής τηλεόρασης , σε αυτήν λόγω πλαστικών) ξαφνικά σε τρομάζει η χαλαρότητα . Εύγε

:confused:ίδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
1. Πως πινεις τον καφε σου;
2. Ποσους καφεδες πινεις τη μερα;
3. Ποια ηταν η τελευταια ταινια που ειδες στον κινηματόγραφο
4. Θερινο ή κλειστος σινεμαΣ;
5. Αγαπημενος τηλεοπτικος ρολος;

Αυτα.

1. ελληνικο διπλο σκετο, φρεντο μετριο, φραπε μετριο με γαλα
2. 2 σιγουρα
3. fast and the furious 4-5 δε θυμαμαι ποιο απολα, το τελευταιο παντως.
4. και τα δυο αναλογως εποχης.
5. :hmm:σκεφτομαι εδω και ωρα. δεν εχω. σε καθε αγαπημενη ταινια ταυτιζομαι και με καποιον.

νεες

1. προφορικος η γραπτος λογος ο καλυτερος τροπος εκφρασης?
2. αυτοκινητο η μηχανη?
3. ποια ειναι η καλυτερη ωρα της ημερας?
4. ποσο ειλικρινης εισαι σε μια σχεση? σε οποιαδηποτε σχεση.
5. τι σε εμποδιζει να εισαι περισσοτερο ειλικρινης?(σε περιπτωση που εχω μπει σε προσωπικα δεδομενα, ενα κομματι χαρτι δινει απαντησεις, οχι σε μας βεβαια:) )
6. σε ποιες περιπτωσεις κρινεις αυστηρα καποιον?
7. με ποιους τροπους εκφραζεις την αγαπη σου, το θυμο, τη στενοχωρια, την απογοητευση?


(ειχα εμπνευση τωρα:D )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AgentOrange

Νεοφερμένος

Ο AgentOrange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
1. Πως πινεις τον καφε σου;

2. Ποσους καφεδες πινεις τη μερα;

3. Ποια ηταν η τελευταια ταινια που ειδες στον κινηματόγραφο;

4. Θερινο ή κλειστος σινεμαΣ;

5. Αγαπημενος τηλεοπτικος ρολος;

ενδιαφέρον ας απαντήσω και εγώ:clapup:

1.Με 1 κουταλιά ζάχαρη.Ίσα να σπάσει η πικρήλα..!Δεν βασίζομαι στον κάφε μπουφετζή, διότι
αλλιώς αντιλαμβάνεται το γλυκό στην καφετέρια της σχολής και άλλο στην καφετέρια της γειτονιάς..
Οπότε το να ξεκαθαρίσεις από την αρχή την ακριβή ποσότητα είναι το καλύτερο για εμένα τουλάχιστον:hmm:

2.έναν κατά τις 11-12 , και έναν το απόγευμα (ελληνικό διπλό) κατά τις 6-7
δεν είμαι εθισμένος , π.χ. να ξυπνήσω το πρωί και να ψάχνω το μπρίκι αλλά είναι μία αγαπημένη γεύση που απολαμβάνω σε μία στιγμή ξεκούρασης.

3.χάρυ πότερ και ο πρίγκιψ, παιδικό αλλά η ερμιόνη μετράει;)

4.εξαρτάται από το μέρος, στην αθήνα δεν μου κάνει να πάω θερινό. Στο εξοχικό στην κόρινθο , το θερινό είναι όντως θερινό :D με το χαλικάκι , το τραπεζάκι και τα αστέρια

5. ντανι μακοΰ - λας βέγκας :P


Ερώτησεις:
1.καλοκαίρι, ο ήλιος λάμπει .Έχεις 2 μέρες άδεια.Βουνό ή θάλασσα?

2.Το τροχόσπιτο σου πιάνει φωτιά καλοκαιριάτικα μέσα στον χώρο του καμπινγκ, και για κακή σου τύχη όλα τα πράγματα σου είναι μέσα., έχεις την δυνατότητα να πάρεις μόνο ένα αντικείμενο. τι θα αρπάξεις με την μία και θα βγείς έξω?

3.Και multiple choice για το τέλος;) πέφτουμε σε μία τεράστια οικονομική κρίση..
για να επιβιώσεις θέλεις χρήμα...!Αν αναγκαζόσουν να πουλήσεις κάποιο από τα παρακάτω πράγματα πιο θα διάλεγες χωρίς δεύτερη σκέψη..

α)laptop/desktop
β)αυτοκίνητο
γ)σπίτι
δ)όλα τα παραπάνω

mindcirus -κάναμε παράλληλα επεξεργασία
σόρρυ δεν είδα πώς έιχες βγάλει νέες ερωτήσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Τόσα πολλά ερωτήματα μας βασανίζουν πια ?
Κι εγώ σε ποια να πρωτοαπαντήσω ??
Α , μπε , μπα μπλομ του κειθε μπλομ .. μπλιμ και μπλομ θα απαντήσω στις δικές μου
μα καλά πότε προλάβατε και βάλατε 100 γύρους ερωτήσεις , να 'τανε σουβλάκια να το
καταλάβω :P

Μπουρδα καραβάγκο ...αρχινάω ...:P

1 ) Ποια ήταν η πιο ευχάριστη( μη πω ευτυχισμένη και φανεί μελό ) στιγμή στη ζωή σου ?
2 ) Η πιο δυσάρεστη ?
3 ) Η πιο άθλια ?
4 ) Η πιο μίζερη ? ( έλαααα δεν είμαι κουτσομπόλα απλώς θέλω να τα μαθαίνω όλα )
5 ) Αυτή που δεν πρόκειται να ξεχάσεις με τίποτα ?
6 ) Ανέβασε ένα τραγούδι που σου έχει αφιερώσει ένας έρωτας , τωρινός αλλοτινός ντεν έχει σημασία
7 ) Ένα τραγούδι που έχεις αφιερώσει εσύ σε μεγάλο έρωτα είτε τωρινό ( να τον χαίρεσαι ) είτε χαμένο ( κακό χρονο ναʼ χει )
8 ) Ένα τραγούδι που σε έχει σημαδέψει
9 ) Γράψε ένα στιχάκι για το πώς νιώθεις τώρα
10 ) Πες κάτι που δεν έχεις βρει ακόμα την ευκαιρεία να πεις σε κάποιον/ους από το φόρουμ
1 ) Η ευτυχία είναι αυτό που περιμένουμε να' ρθει .... ( σιγά μη σας πω ποια ήταν είναι τόσες πολλές που δεν θέλω να σας κομπλάρω :P)
2 ) Εμμ, μάλλον θα πάρω την κουρτίνα 3 το πολυμίξερ που είναι και κουρευτής γκαζόν μαζί με το ζονγκ και θα αποχωρήσω μου φαίνεται
3 ) Όταν ένα βράδυ που ' βρεχε , που 'βρεχε μονότονα ένας τύπος παραλίγο να με πείσει πως
η «καριέρα» αποτελεί και αξία στη ζωή …. Είχα πιει πολύ είναι η αλήθεια …. Ευτυχώς το πρωί συνήλθα γρήγορα :D
4 ) Σε μια συνέλευση συνδικαλιστών –παυλα-εργατοπατέρων – παύλα -βολεμένων
ανθρωποειδών , τόσα κλισέ μαζεμένα δεν έχω ξαναματακούσει … πόρκα μιζέρια …..
5 ) Άμα δεις τα παιδιά να τους πεις ένα γεια ...
6 ) Προ κατακλυσμού του Δευκαλίωνα


7 ) Κάποιος κάπου κάποτε



8 ) .........



9 ) Δεν έχω έμπνευση γλυκό μου σουιτ χάρτ μα θα ρίξω άσμα αυτο που ακούω ολημερίς κυκλάδες πάουερρρρρρρρ



10 ) Κι εγώ σας πάω :clopyrait christodoulos :P

1. προφορικος η γραπτος λογος ο καλυτερος τροπος εκφρασης?
2. αυτοκινητο η μηχανη?
3. ποια ειναι η καλυτερη ωρα της ημερας?
4. ποσο ειλικρινης εισαι σε μια σχεση? σε οποιαδηποτε σχεση.
5. τι σε εμποδιζει να εισαι περισσοτερο ειλικρινης?(σε περιπτωση που εχω μπει σε προσωπικα δεδομενα, ενα κομματι χαρτι δινει απαντησεις, οχι σε μας βεβαια:) )
6. σε ποιες περιπτωσεις κρινεις αυστηρα καποιον?
7. με ποιους τροπους εκφραζεις την αγαπη σου, το θυμο, τη στενοχωρια, την απογοητευση?

1 ) Με τα μάτια μιλάμε εμείς ... και πλακωθήκαμε σε κάτι μακαρονάδες :P
2) Ελικόπτερο ώστε να βρίσκω χρόνο για να προσεύχομαι ( sid - efraim shmeiosate 0 )
3 ) Η νύχτα
4 ) Δεν κάνω σχέσεις είμαι ολόγραμμα
5 ) Η κόλαση είναι οι άλλοι ...
6 ) Τις γωνίες από το ψωμί να μην μου τρώνε και σε όλα τα υπόλοιπα είμαι άκρως επιεικής
7 ) Λατρεύω όταν θυμώνω , ερωτεύομαι να στεναχωριέμαι , γουστάρω να απογοητεύομαι και μισώ να αγαπώ

1.καλοκαίρι, ο ήλιος λάμπει .Έχεις 2 μέρες άδεια.Βουνό ή θάλασσα?
2.Το τροχόσπιτο σου πιάνει φωτιά καλοκαιριάτικα μέσα στον χώρο του καμπινγκ, και για κακή σου τύχη όλα τα πράγματα σου είναι μέσα., έχεις την δυνατότητα να πάρεις μόνο ένα αντικείμενο. τι θα αρπάξεις με την μία και θα βγείς έξω?
3.Και multiple choice για το τέλος;) πέφτουμε σε μία τεράστια οικονομική κρίση..
για να επιβιώσεις θέλεις χρήμα...!Αν αναγκαζόσουν να πουλήσεις κάποιο από τα παρακάτω πράγματα πιο θα διάλεγες χωρίς δεύτερη σκέψη..
α)laptop/desktop
β)αυτοκίνητο
γ)σπίτι
δ)όλα τα παραπάνω

1 ) Θα κάτσω σπίτι θ' αράξω σπίτι θα βάλω βίδεο και θ΄αποχαυνωθώ
2 ) Τον Αμπντούλ ...ξέρεις τι δύσκολο είναι να βρεις υπηρέτες τη σήμερον ημέρα ?
3 ) Είμαι καπιτάλας δεν με πτοεί η κρίση αράζω στην πισίνα μου πίνω τα ντιμπλ μου και σκαρφίζομαι κι άλλους τρόπους ώστε μέσω της κρίσης να κονομήσω κι άλλα φράγκα


Δεν μεταδίδω άλλο :P





 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
1. προφορικος η γραπτος λογος ο καλυτερος τροπος εκφρασης?
2. αυτοκινητο η μηχανη?
3. ποια ειναι η καλυτερη ωρα της ημερας?
4. ποσο ειλικρινης εισαι σε μια σχεση? σε οποιαδηποτε σχεση.
5. τι σε εμποδιζει να εισαι περισσοτερο ειλικρινης?(σε περιπτωση που εχω μπει σε προσωπικα δεδομενα, ενα κομματι χαρτι δινει απαντησεις, οχι σε μας βεβαια:) )
6. σε ποιες περιπτωσεις κρινεις αυστηρα καποιον?
7. με ποιους τροπους εκφραζεις την αγαπη σου, το θυμο, τη στενοχωρια, την απογοητευση?
1.καλοκαίρι, ο ήλιος λάμπει .Έχεις 2 μέρες άδεια.Βουνό ή θάλασσα?

2.Το τροχόσπιτο σου πιάνει φωτιά καλοκαιριάτικα μέσα στον χώρο του καμπινγκ, και για κακή σου τύχη όλα τα πράγματα σου είναι μέσα., έχεις την δυνατότητα να πάρεις μόνο ένα αντικείμενο. τι θα αρπάξεις με την μία και θα βγείς έξω?

3.Και multiple choice για το τέλος;) πέφτουμε σε μία τεράστια οικονομική κρίση..
για να επιβιώσεις θέλεις χρήμα...!Αν αναγκαζόσουν να πουλήσεις κάποιο από τα παρακάτω πράγματα πιο θα διάλεγες χωρίς δεύτερη σκέψη..

α)laptop/desktop
β)αυτοκίνητο
γ)σπίτι
δ)όλα τα παραπάνω

mindcirus -κάναμε παράλληλα επεξεργασία
σόρρυ δεν είδα πώς έιχες βγάλει νέες ερωτήσεις

1.εξαρτάται τι θέλεις να πεις , μερικά πράγματα δεν είναι έκθεση ιδεών και μερικά άλλα θα ήτανε λάιβ σαν ψάρια χωρίς νερό
2.πόδια
3.αυτή που δεν σκέφτεσαι εκείνη την ώρα ότι είναι η χειρότερη και άντε να τελειώσει
4.όσο πατάει η γάτα αλλά ζημιάρα γάτα που ρίχνει πράγματα επίτηδες για να την καταλάβουνε
5.ότι μερικές φορές δεν ξέρω και εγώ τελικά τι είναι αλήθεια
6.όταν το αποφεύγει
7.Την αγάπη με χαζομάρες , τον θυμό με υπομονή και τόκο , την στενοχώρια την κρατάω και την απογοήτευση την μεθάω

1β.άααααραγμα και όπου να ναι
2β.τον πυροσβεστήρα και θα τον άνοιγα - εκπλήσσεσαι ;
3.αυτοκίνητο , η φτώχεια θέλει καλοπέραση και η καλοπέραση καθισιό


ίδιες για την κορπς και μόνο :cry_x:


π.σ. μελιώ , με κάνεις και γελάω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Νιουζ

1. Πως πινεις τον καφε σου;
2. Ποσους καφεδες πινεις τη μερα;
3. Ποια ηταν η τελευταια ταινια που ειδες στον κινηματόγραφο
4. Θερινο ή κλειστος σινεμαΣ;
5. Αγαπημενος τηλεοπτικος ρολος;

Αυτα.

1.Γλυκο και μην τολμησεις να βαλεις ουτε σταγονα γαλα μεσα..:D
2.2 με 3..
3.Η πηγη της ζωης του αρανοφσκι, αν δεν κανω λαθος..Εχω πολυ καιρο να παω σινεμα..Μπορει και να κανω λαθος, μιας και η μνημη μου τελευταια δεν μου τα λεει καλα..
4.Θερινο με τα χιλια..
5.Λαζαρος στο εισαι το ταιρι μου..

Σειμ..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
1. Πως πινεις τον καφε σου;
2. Ποσους καφεδες πινεις τη μερα;
3. Ποια ηταν η τελευταια ταινια που ειδες στον κινηματόγραφο
4. Θερινο ή κλειστος σινεμαΣ;
5. Αγαπημενος τηλεοπτικος ρολος;


Καλαμάκι.
Όσα και τα καλαμάκια που περισσεύουν.
Μπεν Χούρ.
Όπου είναι φθηνότερα.
Κομπάρσος στη τιβί, κομπάρσος στη ζωή.



Μία από τα ίδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Οπα..Κατσε εγω μπερδευτηκα και χαλασα την ροη του παιχνιδιου..Αυτα παθαινεις αν πας να απαντησεις στα παιχνιδια ενω κανεις και δουλεια παραλληλα..:P

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus

1. προφορικος η γραπτος λογος ο καλυτερος τροπος εκφρασης?
2. αυτοκινητο η μηχανη?
3. ποια ειναι η καλυτερη ωρα της ημερας?
4. ποσο ειλικρινης εισαι σε μια σχεση? σε οποιαδηποτε σχεση.
5. τι σε εμποδιζει να εισαι περισσοτερο ειλικρινης?(σε περιπτωση που εχω μπει σε προσωπικα δεδομενα, ενα κομματι χαρτι δινει απαντησεις, οχι σε μας βεβαια:) )
6. σε ποιες περιπτωσεις κρινεις αυστηρα καποιον?
7. με ποιους τροπους εκφραζεις την αγαπη σου, το θυμο, τη στενοχωρια, την απογοητευση?

1.Σε αλλες καταστασεις ταιριαζει ο ενας, σε αλλες ο αλλος..
2.Ποδηλατο..
3.Μετα τις 9 το βραδυ..
4.Οσο μπορω..
5.Δεν φταιω εγω..Οι αλλοι φταινες και η ατιμη κοινωνια..:P
6.Γενικα κρινω..Κραζω,κραζω και ξανακραζω..Ειμαι κακος εγω..:D
7.Μετα απο αυτο το ωραιο που εγραψε η Μελιω,οτι και αν πω βλακεια θα φανει..Οποτε δεν απανταω..:)

Αρχική Δημοσίευση από AgentOrange

1.καλοκαίρι, ο ήλιος λάμπει .Έχεις 2 μέρες άδεια.Βουνό ή θάλασσα?
2.Το τροχόσπιτο σου πιάνει φωτιά καλοκαιριάτικα μέσα στον χώρο του καμπινγκ, και για κακή σου τύχη όλα τα πράγματα σου είναι μέσα., έχεις την δυνατότητα να πάρεις μόνο ένα αντικείμενο. τι θα αρπάξεις με την μία και θα βγείς έξω?
3.Και multiple choice για το τέλος;) πέφτουμε σε μία τεράστια οικονομική κρίση..
για να επιβιώσεις θέλεις χρήμα...!Αν αναγκαζόσουν να πουλήσεις κάποιο από τα παρακάτω πράγματα πιο θα διάλεγες χωρίς δεύτερη σκέψη..
α)laptop/desktop
β)αυτοκίνητο
γ)σπίτι
δ)όλα τα παραπάνω

1.Θαλασσα..Δεν ειμαι του βουνου εγω..
2.Την κικα..
3.Εγω ειμαι ο συνεργατης της Μελλιως..Και οπως σας ειπε,δεν καταλαβαινουμε εμεις απο κριση..Την κριση την θυμομαστε,μονο οταν θελουμε να την χρησιμοποιησουμε σαν δικαιολογια για να απολυσουμε κανα υπαλληλο..

Σειμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
1.καλοκαίρι, ο ήλιος λάμπει .Έχεις 2 μέρες άδεια.Βουνό ή θάλασσα?
2.Το τροχόσπιτο σου πιάνει φωτιά καλοκαιριάτικα μέσα στον χώρο του καμπινγκ, και για κακή σου τύχη όλα τα πράγματα σου είναι μέσα., έχεις την δυνατότητα να πάρεις μόνο ένα αντικείμενο. τι θα αρπάξεις με την μία και θα βγείς έξω?
3.Και multiple choice για το τέλος;) πέφτουμε σε μία τεράστια οικονομική κρίση..
για να επιβιώσεις θέλεις χρήμα...!Αν αναγκαζόσουν να πουλήσεις κάποιο από τα παρακάτω πράγματα πιο θα διάλεγες χωρίς δεύτερη σκέψη..
α)laptop/desktop
β)αυτοκίνητο
γ)σπίτι
δ)όλα τα παραπάνω

1. θάλασσα
2. τη τσαντα με τα χαρτιά μου
3. λαπιτοπ

1. Τί χρώμα είναι το μαγιό σου?
2. Έχεις αδέλφια?
3. Αγαπημένο χρώμα?
4. Φοράς γυαλάκια (οράσεως!)?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
1. Τί χρώμα είναι το μαγιό σου?
2. Έχεις αδέλφια?
3. Αγαπημένο χρώμα?
4. Φοράς γυαλάκια (οράσεως!)?

1. Έχω πολλά μαγιώ, αυτό που αγόρασα φέτος είναι εμπριμέ με προεξέχον χρώμα το ροζ.
2. Ναι.
3. Μπλε και μωβ.
4. Φακούς φοράω, αλλά έχω και γυαλιά για μες το σπίτι (σχεδόν τυφλή γαρ).

Ίδιες .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
1. Τί χρώμα είναι το μαγιό σου?
2. Έχεις αδέλφια?
3. Αγαπημένο χρώμα?
4. Φοράς γυαλάκια (οράσεως!)?

1. κοραλι
2. ναι μια αδερφη :)
3. κοκκινο
4. ναι:redface: στην τουβου και οταν διαβαζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top