Μίνι Συνέντευξη

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1. Πόσα κλειδιά του σπιτιού σου έχεις;
2. Αν έχεις παραπάνω από ένα, τι έχεις κάνει το έξτρα;
3. Έχεις χορέψει ποτέ τανγκό;
4. Πού θα πας το άλλο Σαββατοκύριακο;
5. Πόσα βιβλία διαβάζεις το μήνα;
6. Τι ξέρεις για τους γείτονές σου;
7. Ποιο είναι το πρώτο πράγμα που κάνεις όταν ξυπνάς το πρωί;
8. Έχεις δει το Ζήτα του Γαβρά;
9. Τι θα έκανες αν κάποιος δίπλα σου πάθαινε επιληψία;
10. Έχεις φωνάξει ποτέ ασθενοφόρο;
11. Σου αρέσει να χασμουριέσαι;

  1. Ε νομίζω.... 3-4;
  2. Για μένα και τ' άλλα μέλη της οικογένειας.
  3. Αμέ. ^_^
  4. Εεεεεεεε, σπίτι μου. :P
  5. Δεν διαβάζω. :redface:
  6. Δεν ασχολούμαι, έχω πιο σοβαρά πράγματα. :P
  7. Αλλάζω πλευρό. :shifty:
  8. Μπαρδόν;
  9. Δεν ξέρω πραγματικά. :(
  10. Όχι, ελπίζω να μην χρειαστεί.
  11. :yawn:
Νέα γύρα. :P

  1. Το παίζεις γενικά δύσκολος/η πριν μία νέα σχέση για να κόψεις τον αέρα; Πώς κινείσαι;
  2. Τι δίνει πόντους σε ένα αγοράκι/κοριτσάκι που σε ενδιαφέρει; Τι κόβει πόντους;
  3. Ποια χυλόπιτα που έδωσες/έφαγες θα σου μείνει αξέχαστη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Νέα γύρα. :P

  1. Το παίζεις γενικά δύσκολος/η πριν μία νέα σχέση για να κόψεις τον αέρα; Πώς κινείσαι;
  2. Τι δίνει πόντους σε ένα αγοράκι/κοριτσάκι που σε ενδιαφέρει; Τι κόβει πόντους;
  3. Ποια χυλόπιτα που έδωσες/έφαγες θα σου μείνει αξέχαστη;
1)δε θα λεγα δυσκολη... απλα ειμαι συκρατημενη.. ουφφφφφφ... τι εχω παθει με τον τελευταιο και δεν κινουμαι σωστα??:(
2)δε ξερω!! ποντους κοβει η παραμικρη ασχημη μυρωδια που θα παρω ειδηση.. βσκ οχι ποντους κοβει και την καλημερα:P:P
χμ... ποντους δινουν οι εξυπνες ατακες..(οτι να ναι λεω δε ξερω:P)
3)η χυλοπιτα που εδωσα στον αδερφο μιας τοτε φιλης μου που πριν αδυνατησω στο γυμνασιο φαλαινα μανεβαζε φαλαινα με κατεβαζε και μετα μου την επεφτε σα τρελος! και οχι μονο εδωσα χυλοπιτα τα φτιαξα και με τον κολλετο του:D...
χμ... οσον αφορα τισ χυλοπιτες που βαρεσαν εμενα στο στομαχι οταν εχασα 35 κιλα για ναρεσω σεναν απο το σχολειο μου και αυτος μετα οχι μονο δε με ηθελε αλλα φασωθηκε και με την μεχρι τοτε ''κολλητη'' μου που χε ενα ποπο 12 στρεματα!!!

ιδιες:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Νέα γύρα. :P

  1. Το παίζεις γενικά δύσκολος/η πριν μία νέα σχέση για να κόψεις τον αέρα; Πώς κινείσαι;
  2. Τι δίνει πόντους σε ένα αγοράκι/κοριτσάκι που σε ενδιαφέρει; Τι κόβει πόντους;
  3. Ποια χυλόπιτα που έδωσες/έφαγες θα σου μείνει αξέχαστη;
1. Πφ, αρκεί να μη δείχνω εύκολη. Αλλιώς ούτε συναρτήσεις για το πότε θα του δοθώ κάνω, ούτε τίποτα.
2. Μάτια. Γαϊδουριά.
3. Ένας καημενούλιης είχε παρκάρει κάτω από το σπίτι μου και με έπαιρνε στο κινητό να κατέβω να "μου πει κάτι". Μμμμ ναιιι.

Ίδιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Νέα γύρα. :P

  1. Το παίζεις γενικά δύσκολος/η πριν μία νέα σχέση για να κόψεις τον αέρα; Πώς κινείσαι;
  2. Τι δίνει πόντους σε ένα αγοράκι/κοριτσάκι που σε ενδιαφέρει; Τι κόβει πόντους;
  3. Ποια χυλόπιτα που έδωσες/έφαγες θα σου μείνει αξέχαστη;

1.Μπα, δεν το 'χω και πολύ με τα παιχνιδάκια...συμπεριφέρομαι όπως πάντα, απλά στην αρχή κρατώ και μια δυο πισινές παραπάνω μέχρι να γνωρίσω τον άλλον καλά.
2.Δίνει πόντους:Το να είναι παθιασμένος με κάτι...δεν μπορώ τους ανθρώπους που δεν έχουν ενδιαφέροντα. Εννοείται οτι αν έχουμε και τα ίδια ενδιαφέροντα, ακόμα καλύτερα...:P Κόβει πόντους: το χαζογκομενιλίκι, μου την βαράει άγρια.
3.Ε, η πρώτη εννοείται...γιατί είχα γράψει κοτζαμ ερωτική εξομολόγηση (τα μισά βέβαια κλεμμένα από τον Μπουσκάλια :P:P), το είχα στολίσει και με κάτι άθλια αυτοκόλητα καρδούλες και αυτός ποτέ δεν απάντησε -πέρσι βέβαια μου εξομολογήθηκε οτι το έχει κρατήσει ακόμα το γράμμα μου. Έκτη δημοτικού ftw...:D

Ίδιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος

Νέα γύρα. :P

  1. Το παίζεις γενικά δύσκολος/η πριν μία νέα σχέση για να κόψεις τον αέρα; Πώς κινείσαι;
  2. Τι δίνει πόντους σε ένα αγοράκι/κοριτσάκι που σε ενδιαφέρει; Τι κόβει πόντους;
  3. Ποια χυλόπιτα που έδωσες/έφαγες θα σου μείνει αξέχαστη;


1.Θα συμφωνησω με τη Μαρα..Συμπεριφερομαι οπως παντα κρατωντας μια πισινη..
2. Δινει ποντους: Το να εχει ωραιο στυλ στο ντυσιμο,ενδιαφερουσες αποψεις και να ειναι δυναμικη..
Κοβει ποντους: Το να μιλαει συνεχεια χωρις να ακουει, το υπερκυριλε ντυσιμο και το να λατρευει το χρημα..
3.16 χρονων..2 μηνες με εψηνε και τελικα τα εφτιαξε με αλλον..Ακαρδη γυναικα..:D

Νεες:

1. Αγαπημενο σου χρωμα?
2.Πως εχεις τα μαλλια σου αυτον τον καιρο?
3.Αξεχαστες διακοπες που εχεις παει?
4.Σου αρεσουν τα κομικς?
5.Αγαπημενο ειδος μουσικης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Νεες:

1. Αγαπημενο σου χρωμα?
2.Πως εχεις τα μαλλια σου αυτον τον καιρο?
3.Αξεχαστες διακοπες που εχεις παει?
4.Σου αρεσουν τα κομικς?
5.Αγαπημενο ειδος μουσικης?


1)λαχανι!! (ονειρο μου ειναι να οδηγω ενα λαχανι μπιτλ!!:redface::D)
2)μακρια, μαυρα, με φρατζα στο πλαι.. ισια.. συνηθως... και που κ που(οταν βαριεμαι δηλαδη:P) σγουρα με αφρο!
3)κερκυρα... πριν 2 χρονια!! α ρε κασσιοπη τι ηταν και αυτο που χα παθει μαζι σου!!:P
4)σπιτι μου στο χωριο εχω πανω απο 250 τευχη... και εχω και απο τα πρωτα πρωτα που κυκλοφορησαν
5)ποπ

ιδιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Νεες:

1. Αγαπημενο σου χρωμα?
2.Πως εχεις τα μαλλια σου αυτον τον καιρο?
3.Αξεχαστες διακοπες που εχεις παει?
4.Σου αρεσουν τα κομικς?
5.Αγαπημενο ειδος μουσικης?

1.Πράσινο, μπλε, μωβ...τα παστέλ γενικά. Και εννοείται το μπορντώ :inlove:
2.Λίγο κάτω από τον ώμο, ελαφρύ φυλλάρισμα, ασσύμετρη φράνζα προς τα αριστερά και μια γαλάζια τούφα εκ δεξιών...
3.Ικαρία (με φίλους), Πάρος (με φαμίλια) και Αλλόνησος (με την mom).
4.Aγαπώ...
5.Δεν τα πάω καλά με τα είδη...ότι μου φανεί ωραίο!! :) Αυτήν την εποχή μυούμαι στην
industrial-ebm από έναν φίλο.

Ιδιες...
+6.έχεις κάνει σχέδια για το καλοκαίρι;
7.αν ναι, κάνε μια παρουσίαση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
1. Βυσσινί
2. Ίσια με χωρίτρα στη μέση
3. Στη Στούπα Μεσσηνίας πριν μερικά χρόνια
4. Αρκετά. Αν και δε διαβάζω πια και τα περισσότερα τεύχη τα έχω δώσει...
5. Λαϊκά
6. Όχι:)

Να αλλάξουμε λίγο τις ερωτήσεις...

1. Πότε έγινες για τελευταία φορά λιώμα μετά από νυχτερινή έξοδο;
2. Πόσους/ες κολλητούς/ες έχεις;
3. Τί πιστεύεις ότι αυτήν τη στιγμή θα σε κάνει ευτυχισμένο/η;
4. Αν δεν ήσουν εκεί πού είσαι, πού θα ήθελες να ήσουν;
5. Ποιός θα ήταν ένας λόγος για τον οποίο δε θα ξαναμιλούσες με τους γονείς σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
1. Βυσσινί
2. Ίσια με χωρίτρα στη μέση
3. Στη Στούπα Μεσσηνίας πριν μερικά χρόνια
4. Αρκετά. Αν και δε διαβάζω πια και τα περισσότερα τεύχη τα έχω δώσει...
5. Λαϊκά
6. Όχι:)

Να αλλάξουμε λίγο τις ερωτήσεις...

1. Πότε έγινες για τελευταία φορά λιώμα μετά από νυχτερινή έξοδο;
2. Πόσους/ες κολλητούς/ες έχεις;
3. Τί πιστεύεις ότι αυτήν τη στιγμή θα σε κάνει ευτυχισμένο/η;
4. Αν δεν ήσουν εκεί πού είσαι, πού θα ήθελες να ήσουν;
5. Ποιός θα ήταν ένας λόγος για τον οποίο δε θα ξαναμιλούσες με τους γονείς σου;


:clapup::clapup:ποτε πηγες στουπα?!!!!!!!!!!!! οχι στη στουπα της μεσσηνιας αγαπητε! στη στουπα της μεσσηνιακης μανης!!! :D:D:D

1)πριν 2 σαββατα στο σφακιανακη... μεχρι και σε τραπεζι ανεβηκα!
2)3 που τα ξερουν ολα-σχεδον ολα
3)να βρεθω στην αγκαλια του...
4)θεσσαλονικη...:redface:
5)δε βρησκω κανενα λογο... μου παρεχουν τα παντα.. δε μου εχουν στερησει ποτε τιποτα...:)


ιδιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Νεες:
1. Αγαπημενο σου χρωμα?
2.Πως εχεις τα μαλλια σου αυτον τον καιρο?
3.Αξεχαστες διακοπες που εχεις παει?
4.Σου αρεσουν τα κομικς?
5.Αγαπημενο ειδος μουσικης?
+6.έχεις κάνει σχέδια για το καλοκαίρι;
7.αν ναι, κάνε μια παρουσίαση...

  1. Το μπλε μάλλον! :D
  2. Ε... κοντά. :P
  3. Όποτε πηγαίνω Θεσσαλονίκη. Προς το παρόν κάθε φορά και καλύτερα, με αποκορύφωση τις 5 μέρες που πήγα πριν μια βδομάδα και πέρασα τέλεια. Άλλος κόσμος βρε παιδί μου.
  4. Αμέ. Έχω πολλά Μίκυ Μάους στο σπίτι. :D
  5. Μμμ... αγαπημένα από 80's - 90's, αρκετά blues, latin.... :)
  6. Όχι ακριβώς. Στο πολύ περίπου.
  7. Απλά να (ξανα)πάω Θεσσαλονίκη, ίσως και Χαλκιδική. :D
Να αλλάξουμε λίγο τις ερωτήσεις...

1. Πότε έγινες για τελευταία φορά λιώμα μετά από νυχτερινή έξοδο;
2. Πόσους/ες κολλητούς/ες έχεις;
3. Τί πιστεύεις ότι αυτήν τη στιγμή θα σε κάνει ευτυχισμένο/η;
4. Αν δεν ήσουν εκεί πού είσαι, πού θα ήθελες να ήσουν;
5. Ποιός θα ήταν ένας λόγος για τον οποίο δε θα ξαναμιλούσες με τους γονείς σου;

  1. Δεν έχω γίνει ΠΟΤΕ λιώμα. :smoke:
  2. Μμμμ καλή ερώτηση. Δεν θεωρώ πως έχω απ' την άποψη του "βλεπόμαστε 3-4 φορές την εβδομάδα". Ωστόσο υπάρχουν 2-3 άτομα που μιλάμε τακτικά και λέμε τους προβληματισμούς μας - ωστόσο τα βλέπω πολύ σπάνια.
  3. Μια ζεστή αγκαλιά. Όχι από κάποια συγκεκριμένη, αλλά just a hug! :D
  4. Θεσσαλονίκη.-
  5. Κανείς. Ό,τι και να μου κάνουν θα 'ναι γονείς μου και γι' αυτά που μου 'χουν προσφέρει θα 'μαι τουλάχιστον αχάριστος αν τους κόψω την καλημέρα.


  1. Αν διάλεγες ένα μέρος στον κόσμο όπου θα περνούσες εκεί όλη την υπόλοιπη ζωή σου, ποιο θα ήτανε;
  2. Είχες ποτέ μία σχέση... του "καλοκαιριού"; Αν ναι διηγήσου την σε μας. :P
  3. Ποιο ήτανε το πιο περίεργο μέρος που 'χεις κάνει σαικς; :P (νι, έπιασαν οι ζέστες και σαν γνήσιο ρεμάλι εκεί το 'χω το νου μου :slourp: :P)
  4. Και πες ένα ρεκόρ που 'χεις κάνει στο σαικς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
  1. Αν διάλεγες ένα μέρος στον κόσμο όπου θα περνούσες εκεί όλη την υπόλοιπη ζωή σου, ποιο θα ήτανε;
  2. Είχες ποτέ μία σχέση... του "καλοκαιριού"; Αν ναι διηγήσου την σε μας. :P
  3. Ποιο ήτανε το πιο περίεργο μέρος που 'χεις κάνει σαικς; :P (νι, έπιασαν οι ζέστες και σαν γνήσιο ρεμάλι εκεί το 'χω το νου μου :slourp: :P)
  4. Και πες ένα ρεκόρ που 'χεις κάνει στο σαικς.

1) θεσσαλονικηηηη!!:clapup: αλλα οχι μονη μου...:redface:
2)ειχαααα!! στη κερκυρα μενα σερβιτορο αχχχ πολυ ρομαντζοοοο!! μεχρι και ο μπαμπας μου με κοροιδευε! αα ειχα κ στη στουπα στη μανη ενα αλλα ηταν πολυ παιδικο:P
3)σε κατι ερημιες στη μανη... πως και δε μας φαγαν οι λυκοι τωρα που το σκεφτομαι??:confused::worry:
4)4:redface:

οι ιδιες + 5)τι απαιτησεις εχεις απο το συντροφο σου?
+6)σεχει απογοητευσεθ ποτε καποιος που πραγματικα δε το περιμενες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Αν διάλεγες ένα μέρος στον κόσμο όπου θα περνούσες εκεί όλη την υπόλοιπη ζωή σου, ποιο θα ήτανε;
Είχες ποτέ μία σχέση... του "καλοκαιριού"; Αν ναι διηγήσου την σε μας.
Ποιο ήτανε το πιο περίεργο μέρος που 'χεις κάνει σαικς;
Και πες ένα ρεκόρ που 'χεις κάνει στο σαικς.

οι ιδιες + 5)τι απαιτησεις εχεις απο το συντροφο σου?
+6)σεχει απογοητευσεθ ποτε καποιος που πραγματικα δε το περιμενες?

1) Ελλάδα: Θεσ/νικη ή Πάτρα. Εξωτερικό: Νέα Υόρκη

2) Είχα, αρκετές. Όλες ξεκίνησαν με κεραυνοβόλους έρωτες και τελείωσαν με βαθιές πληγές. Τυχαίο;

3) Λεωφορείο του ΚΤΕΛ :Ρ

4) Έχω φάει μια κατσαρόλα μακαρονάδα, ολόκληρη, μετά το σεξ. Πιάνεται σα ρεκόρ όμως.

5)

Πνευματικά:

α) Χιούμορ (δε μπορώ τις αγέλαστες ή σαχλές)
β) Φιλοδοξίες (δε μπορώ να βλέπω την εκάστοτε σύντροφο να μη θέλει να εξελιχθεί/ανελιχθεί/βελτιωθεί στη ζωή της σε κάθε τομέα) Το παρόν χαρακτηριστικό έχει ως προαπαιτούμενο και την εξυπνάδα.
γ) Να ξέρει να αγαπάει και να φροντίζει. (Πιάσε μου το χεράκι, αγκάλιασέ με, μπορεί να είμαι άντρας, αλλά το θεωρώ σημαντικό) Also known as Ρομαντική/Caring. (Δε μπορώ αυτές που κάνουν σχέση και μετά λένε "αγκαλίτσα;;; Αγάπη;;; Μακριά!!!" Τότε τι έκανες σχέση μανταμ και όχι one night stand;;... Ντρέπεσαι μη σου κρεμάσουν κουδούνια; )

Σωματικά:

α) Στήθος
β) ΜΠΟΛΙΚΟ στήθος
γ) ωραία μάτια


6) Αρκετές φορές, όμως κανείς/καμία δε με απογοήτευσε αρκετά για να με εμποδίσει να συνεχίσω τη ζωή μου αμέριμνος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
1. Αν διάλεγες ένα μέρος στον κόσμο όπου θα περνούσες εκεί όλη την υπόλοιπη ζωή σου, ποιο θα ήτανε; Στην Ελλάδα Θεσσαλονίκη ή Κέρκυρα. Εξωτερικό Ottawa ή Dublin
2. Είχες ποτέ μία σχέση... του "καλοκαιριού"; Αν ναι διηγήσου την σε μας. Nαι. Ξεκίνησε και τελειώσε μέσα σε 15 μέρες και άφησε πίσω λίγες μαυρισμένες φωτογραφίες
3. Ποιο ήτανε το πιο περίεργο μέρος που 'χεις κάνει σαικς; χμμμ.. Ναυπηγάκια... στο πιο κοντινό ασανσέρ του κτηρίου σας απο τη μεριά του πάρκινγκ... ξέρετε τι έκανα αντιπρόπερσι το καλοκαίρι :redface:
4. Και πες ένα ρεκόρ που 'χεις κάνει στο σαικς. -

5. τι απαιτησεις εχεις απο το συντροφο σου? Να μπορούμε να συνεννοηθούμε... Και να μου αρέσει εμφανισιακά (άλλα καλούπια δεν βάζω γενικώς)
6. σεχει απογοητευσει ποτε καποιος που πραγματικα δε το περιμενες?Ναι και επειδή είναι πολύ πρόσφατο δεν το έχω ξεπεράσει πλήρως ακόμα.


ίδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
1. Αν διάλεγες ένα μέρος στον κόσμο όπου θα περνούσες εκεί όλη την υπόλοιπη ζωή σου, ποιο θα ήτανε; Λουκέρνη ή Αμστερνταμ
2. Είχες ποτέ μία σχέση... του "καλοκαιριού"; Αν ναι διηγήσου την σε μας. Τσου
3. Ποιο ήτανε το πιο περίεργο μέρος που 'χεις κάνει σαικς; χμ, σε ένα παγκάκι κάτω από την Ακρόπολη (κοντά στο δρομάκι που οδηγεί σε αυτήν), αλλά ήταν εντελώς βράδυ:X
4. Και πες ένα ρεκόρ που 'χεις κάνει στο σαικς. -

5. τι απαιτησεις εχεις απο το συντροφο σου? Να συνεννοούμαστε.
Αλλά πέραν αυτού θα ήθελα να νιώθω καλά μαζί του και να νιώθει κι εκείνος καλά μαζί μου, να υπάρχει επικοινωνία, κοινά ενδιαφέροντα και εμπιστοσύνη.
6. σεχει απογοητευσει ποτε καποιος που πραγματικα δε το περιμενες? Ναι. Τρία άτομα, παλιότερα

Ίδιες! :)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
  1. Αν διάλεγες ένα μέρος στον κόσμο όπου θα περνούσες εκεί όλη την υπόλοιπη ζωή σου, ποιο θα ήτανε;
  2. Είχες ποτέ μία σχέση... του "καλοκαιριού"; Αν ναι διηγήσου την σε μας. :P
  3. Ποιο ήτανε το πιο περίεργο μέρος που 'χεις κάνει σαικς; :P (νι, έπιασαν οι ζέστες και σαν γνήσιο ρεμάλι εκεί το 'χω το νου μου :slourp: :P)
  4. Και πες ένα ρεκόρ που 'χεις κάνει στο σαικς.
1
5)τι απαιτησεις εχεις απο το συντροφο σου?
6)σεχει απογοητευσεθ ποτε καποιος που πραγματικα δε το περιμενες?

1)Θεσσαλονίκη, Ηράκλειο! Απο εξωτερικό:Buenos Aires
2)Nαι!Αλλά τελείωσε λίγο πιο μετά απο το καλοκαίρι..:redface: Alfonso
3)Σε ένα πολύ πολύ μικρό μπαλκόνι,με θέα έναν πολύ πολύ κεντρικό δρόμο, αλλά ευτυχώς ήταν και πολύ πολύ ψηλά! :P
4)-
5)Να με καταλαβαίνει, να με σέβεται..
6)Ναι αλλά η ζωή συνεχίζεται... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Φτάνει με τις σεξουαλικές ερωτήσεις. Ας απαντήσω για να τις αλλάξω.


Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος:
  1. Αν διάλεγες ένα μέρος στον κόσμο όπου θα περνούσες εκεί όλη την υπόλοιπη ζωή σου, ποιο θα ήτανε;
  2. Είχες ποτέ μία σχέση... του "καλοκαιριού"; Αν ναι διηγήσου την σε μας. :P
  3. Ποιο ήτανε το πιο περίεργο μέρος που 'χεις κάνει σαικς; :P (νι, έπιασαν οι ζέστες και σαν γνήσιο ρεμάλι εκεί το 'χω το νου μου :slourp: :P)
  4. Και πες ένα ρεκόρ που 'χεις κάνει στο σαικς.
1. Γκέτεμποργκ->Σουηδία ή σε κάποια μεγαλούπολη της Ιαπωνίας.
2. Είχα μια σχέση ένα καλοκαίρι, αλλά την άρχισα το φθινόπωρο πριν από εκείνο το καλοκαίρι, οπότε δεν χρειάζεται να σου απαντήσω.
3. Δεν θεωρώ περίεργο μέρος το κρεβάτι ή τον καναπέ ή τις πολυθρόνες. Σε πιο ασυνίθιστο μέρος δεν έχω κάνει σεξ. Κάποιες φορές είχαμε κ**λες μέσα σε λεωφορεία του ΚΤΕΛ που δεν είχαν κόσμο, αλλά περιοριζόμασταν σε λίγα φιλιά και θωπείες.
4. ...

Αρχική Δημοσίευση από love_angel:
5)τι απαιτησεις εχεις απο το συντροφο σου?
6)σεχει απογοητευσεθ ποτε καποιος που πραγματικα δε το περιμενες?
5. Πολύ συνοπτικά: Κατανόηση, τρυφερότητα, πάθος, συγκροτημένο και αποφασιστικό χαρακτήρα, ιδανικές αναλογίες.
6. Ναι.

Νέες:
1. Ειρωνία ή ευθεία επίθεση και γιατί;
2. Τι θα μου πρότεινες για 2η ερώτηση (να μην έχει σχέση με σεξ για το λόγο που έγραψα παραπάνω);
3. Για 3η ερώτηση (ομοίως);
4. Είσαι ανεκτικός στο μπινελίκωμα σε τραγούδια;
5. Αν ναι, διάβασε αυτούς τους στίχους και ξανασκέψου το. Είσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Φτάνει με τις σεξουαλικές ερωτήσεις, θα νομίζουν οι καινούργιοι στο forum ότι βαράτε αγαμίες και ψάχνετε τροφή για φαντασίωση. Ας απαντήσω για να τις αλλάξω.

1ον παρακαλείσαι να μιλάς πιό κόσμια φίλε μου Τσιπ. Σκέψου ότι μόλις προσέβαλλες όλα τα παιδιά που απαντήσαμε και δη το παιδί που έβαλε τις ερωτήσεις.

2ον Είναι αντικειμενικά προτιμότερο να βλέπει το κοινό ερωτήσεις σεξουαλικού περιεχομένου τιθέμενες αθώα και ειλικρινά, παρά μια χειμαρρώδη αντίδραση μετα μπινελικίων, κραυγάζουσα την εκπόρνευση του θέματος, μόνο και μόνο για να αναγνώσει έπειτα στίχους του Εισβολέα βουτηγμένους στην τσόντα.

Δε νομίζεις ότι κάτι δεν ταιριάζει στο παζλ;:hmm:



1. Γκέτεμποργκ->Σουηδία ή σε κάποια μεγαλούπολη της Ιαπωνίας.
2. Είχα μια σχέση ένα καλοκαίρι, αλλά την άρχισα το φθινόπωρο πριν από εκείνο το καλοκαίρι, οπότε δεν χρειάζεται να σου απαντήσω.
3. Δεν θεωρώ περίεργο μέρος το κρεβάτι ή τον καναπέ ή τις πολυθρόνες. Σε πιο ασυνίθιστο μέρος δεν έχω κάνει σεξ. Κάποιες φορές είχαμε κ**λες μέσα σε λεωφορεία του ΚΤΕΛ που δεν είχαν κόσμο, αλλά περιοριζόμασταν σε λίγα φιλιά και θωπείες.
4. ...


5. Πολύ συνοπτικά: Κατανόηση, τρυφερότητα, πάθος, συγκροτημένο και αποφασιστικό χαρακτήρα, ιδανικές αναλογίες.
6. Ναι.

Νέες:
1. Ειρωνία ή ευθεία επίθεση και γιατί;
2. Τι θα μου πρότεινες για 2η ερώτηση (να μην έχει σχέση με σεξ για το λόγο που έγραψα παραπάνω);
3. Για 3η ερώτηση (ομοίως);
4. Είσαι ανεκτικός στο μπινελίκωμα σε τραγούδια;
5. Αν ναι, διάβασε αυτούς τους στίχους και ξανασκέψου το. Είσαι;

1. Ελαφριά χιουμοριστική ειρωνεία υπό τον όρο να είναι έντιμη, γιατί υποδηλώνει εξυπνάδα, αυτοσυγκράτηση και σεβασμό στο συνομιλητή. Ύπουλες ειρωνείες, άτιμες και υπόκωφες δηλώνουν βλαχοκουτοπονηριά. Επίσης η ευθεία επίθεση είναι ολίγον τι άξεστη, με εξαιρέσεις φυσικά.

2. Did life here begin out there?

3. Αγαπημένο ποτό;

4. άνετα

5. Βαριέμαι.

ίδιες + τις 2 και 3 μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
1ον παρακαλείσαι να μιλάς πιό κόσμια φίλε μου Τσιπ. Σκέψου ότι μόλις προσέβαλλες όλα τα παιδιά που απαντήσαμε και δη το παιδί που έβαλε τις ερωτήσεις.
:redface: Ναι, σόρρυ, απλά έχω ένα θεματάκι τελευταία με την συνεχή προβολή του σεξ από παντού και ήταν και προχωρημένη η ώρα. Καταλάβατε ότι χαριτολογούσα άλλωστε. :redface: Ζητώ προκαταβολικά συγνώμμη και κάνω έντιτ το αρχικό ποστ. :redface:

Edit: Βασικά, μόλις τώρα κατάλαβα το πως μπορεί να παρεξηγηθεί η μ***κια που έγραψα χθες σε 'κείνο το ποστ. Σόρρυ σε όλους ειλικρινά.

2ον Είναι αντικειμενικά προτιμότερο να βλέπει το κοινό ερωτήσεις σεξουαλικού περιεχομένου τιθέμενες αθώα και ειλικρινά, παρά μια χειμαρρώδη αντίδραση μετα μπινελικίων, κραυγάζουσα την εκπόρνευση του θέματος, μόνο και μόνο για να αναγνώσει έπειτα στίχους του Εισβολέα βουτηγμένους στην τσόντα.
:redface: Δε μου ερχόταν κάτι καλύτερο σαν ερώτηση. :P Για την ιστορία, οι στίχοι είναι του Μηδενιστή.

2. Did life here begin out there?

3. Αγαπημένο ποτό;
Απαντώ μόνο τις 2 και 3 που δεν είν' δικές μου:
2. Who knows?...
3. Εγώ φυσικά! :P

Συνεχίστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
:redface: Δε μου ερχόταν κάτι καλύτερο σαν ερώτηση. :P Για την ιστορία, οι στίχοι είναι του Μηδενιστή.

Καλά, άμα ακούσεις Μέγα Μιχαλάρα στο Μην περάσεις από δω... θα σου φύγει η μαγκιά απ' το βρισίδι...:D (Το πάνε ωραία όμως το άσμα:redface:)



Απαντώ μόνο τις 2 και 3 που δεν είν' δικές μου:
2. Who knows?...
3. Εγώ φυσικά! :P

Συνεχίστε.

1. Ναι

Home sweet home (Caprica city, 2 χρόνια πρίν τον πόλεμο:():


2. Haig rulez


1. Desktop έχεις ή laptop (και τι μάρκα; )

2. Ο αδερφός μου συμφωνώντας μαζί μου, είπε: "Τώρα όλοι ακούνε τις αμερικανιές λες και γεννήθηκαν στο Χάρλεμ. Η ραπ εκεί έχει να κάνει με στίχους (κι όχι με το μονότονο ρυθμό) που μιλάνε για τα εκεί προβλήματα με τις συμμορίες κλπ. Ο Έλληνας τι να καταλάβει από αυτά; Γιατί τα ακούει και λέει wow κομματάρα;" Συμφωνείτε ή διαφωνείτε (και εξηγήστε γιατί αν θέλετε) ;

3. Έχεις βγεί ποτέ με το εσώρουχο/πυτζάμα στο δρόμο να πετάξεις τα σκουπίδια;

4. Προτιμάς τη μελέτη/δουλειά την ημέρα, ή το βράδυ και γιατί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
1. Desktop έχεις ή laptop (και τι μάρκα; )

2. Ο αδερφός μου συμφωνώντας μαζί μου, είπε: "Τώρα όλοι ακούνε τις αμερικανιές λες και γεννήθηκαν στο Χάρλεμ. Η ραπ εκεί έχει να κάνει με στίχους (κι όχι με το μονότονο ρυθμό) που μιλάνε για τα εκεί προβλήματα με τις συμμορίες κλπ. Ο Έλληνας τι να καταλάβει από αυτά; Γιατί τα ακούει και λέει wow κομματάρα;" Συμφωνείτε ή διαφωνείτε (και εξηγήστε γιατί αν θέλετε) ;

3. Έχεις βγεί ποτέ με το εσώρουχο/πυτζάμα στο δρόμο να πετάξεις τα σκουπίδια;

4. Προτιμάς τη μελέτη/δουλειά την ημέρα, ή το βράδυ και γιατί;
1. Both. 2 laptop, το ένα Acer, σειρά Aspire, που διαφεύγει το μοντέλο, έχω γράψει χαρακτηριστικά σε θέμα του στεκιού. Το άλλο ένα HP που πήρα δώρο με τη νέα μου dsl για "κατεβαστήρι" (το ότι φοράει Celeron τα λέει όλα φαντάζομαι) και τα χαρακτηριστικά του Desktop τα έχω γράψει και αυτά σε σχετικό θέμα του στεκιού.

2. Μιλώντας για το αμερικάνικο ραπ του δρόμου και μόνο: είναι μια ακόμα από τις τάσεις του κάγκουρα Έλληνα (δεν κάνω γενικεύσεις, για συγκεκριμένες περιπτώσεις γράφω) το να δείξει ότι είναι παιδί του δρόμου και αυτός. Μη δίνεις πολύ σημασία σε αυτό. Πολύ καλά τα λέει ο αδερφός σου.
Υπάρχουν βέβαια και άτομα που παθιάζονται γενικά με τη μουσική και μπορούν να βρουν νοήμα και να αντιστοιχίσουν προσωπικά βιώματα σε αυτά τα κομμάτια.

3. Όχι.

4. Μπορώ να εργαστώ το ίδιο καλά και το πρωί και το απόγευμα/βράδυ. Λόγω προγράμματος και συνήθειας, προτιμώ εξίσου τη μελέτη είτε το πρωί, είτε αργά το βράδυ.

Ίδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top