Μίνι Συνέντευξη

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
1.οχι
2.θα ζουσα στο εξωτερικο και θα σπουδαζα...
3.δεν νομιζω...
4.ουτε εγω γι'αυτο ρωτησα...;):D

1.αν δεν εχεις καποιον να μιλησεις τι κανεις?
2.αν φτασεις σε ενα σημειο και πιστευεις οτι δεν εχεις διαλεξει σωστο τομέα στις σπουδες σου τι κανεις?
3.βαριεσαι ευκολα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
1.αν δεν εχεις καποιον να μιλησεις τι κανεις?
2.αν φτασεις σε ενα σημειο και πιστευεις οτι δεν εχεις διαλεξει σωστο τομέα στις σπουδες σου τι κανεις?
3.βαριεσαι ευκολα?

1. συζητώ με τον εαυτό μου... συμπαθιόμαστε, γενικά :angel:
2. συνεχίζω τον τομέα που διάλεξα ενώ παράλληλα ψάχνω τι με ενδιαφέρει πραγματικά... κι αν αποδειχτεί ότι μπορεί να έχει και μία κάποια σχέση με το αντικείμενο των σπουδών μου, τόσο το καλύτερο :)
3. μμμμ... δεν ξέρω, μπορεί


Ίδιες οφ κόρς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
1.αν δεν εχεις καποιον να μιλησεις τι κανεις?
2.αν φτασεις σε ενα σημειο και πιστευεις οτι δεν εχεις διαλεξει σωστο τομέα στις σπουδες σου τι κανεις?
3.βαριεσαι ευκολα?

1. Διαβάζω
2. Αλλάζω τομέα
3. Ανάλογα.... Τωρα ναι

Οι ίδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
1.αν δεν εχεις καποιον να μιλησεις τι κανεις?
2.αν φτασεις σε ενα σημειο και πιστευεις οτι δεν εχεις διαλεξει σωστο τομέα στις σπουδες σου τι κανεις?
3.βαριεσαι ευκολα?

1. Παντα υπαρχει καποιος, αλλα προτιμω να μιλαω με τον εαυτο μου.
2. Θα εψαχνα αυτο που πραγματικα με ενδιαφερει
3. Ναι


Ερωτησεις:

1. Ποιο ειναι το τελευταιο πραγμα που ειδες στην τιβι?
2. Ποιο ειναι το τελευταιο ατομο στο οποιο μιλησες?
3. Ποιο ειναι το τελευταιο προσωπο που αγκαλιασες?
4. Ποιο ειναι το τελευταιο προσωπο που φιλησες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Ερωτησεις:

1. Ποιο ειναι το τελευταιο πραγμα που ειδες στην τιβι?
2. Ποιο ειναι το τελευταιο ατομο στο οποιο μιλησες?
3. Ποιο ειναι το τελευταιο προσωπο που αγκαλιασες?
4. Ποιο ειναι το τελευταιο προσωπο που φιλησες?

1.Το Prestige.Άψογη ταινία.

2.Ο φάδερ,είπαμε καληνύχτα. Μέσω κινητού ο Β.

3.Νομίζω την Λουτσία. Ή τον Λουντοβίκο, για να ευχηθούμε "Καλή Χρονιά".Μην γελάτε με τα ονόματα ρε! Ιταλοί είναι οι άνθρωποι, όχι φανταστικοί μου φίλοι απ τον καιρό που έβλεπα βραζιλιάνικα. (...)

4.Ένα φιλάκι στο μάγουλο της μαμάς μου σήμερα. Και πριν 11 μέρες , ένα αποχαιρετιστήριο , πολύ γλυκό φιλί στο αεροδρόμιο...

Σέημ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ερωτησεις:

1. Ποιο ειναι το τελευταιο πραγμα που ειδες στην τιβι?
2. Ποιο ειναι το τελευταιο ατομο στο οποιο μιλησες?
3. Ποιο ειναι το τελευταιο προσωπο που αγκαλιασες?
4. Ποιο ειναι το τελευταιο προσωπο που φιλησες?

1. Το Viva Las Vegas με τον Elvis Presley.
2. Η αδερφή μου.
3. Η φίλη μου ενώ χορεύαμε εξαλλότητες.
4. Η γειτόνισσα, ενώ λέγαμε καληνύχτα σε ένα πάρτι.

Ίδιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
1. Ποιο ειναι το τελευταιο πραγμα που ειδες στην τιβι?
2. Ποιο ειναι το τελευταιο ατομο στο οποιο μιλησες?
3. Ποιο ειναι το τελευταιο προσωπο που αγκαλιασες?
4. Ποιο ειναι το τελευταιο προσωπο που φιλησες?
1. Μία σκηνή από το Άρωμα Γυναίκας
2. Η αδελφή μου
3. Χμ... δε θυμάμαι- έχω μοιράσει αγκαλιές τις τελευταίες μέρες αρκετές για 10 χρόνια :D
4. Η μαμά μου... γουελ, με φίλησε θα έλεγα


Ερωτήσεις
1. Ποιο ήταν το τελευταίο τραγούδι που άκουσες;
2. Τι θα ήθελες να σου φέρει το νέο έτος;
3. Είσαι αισιόδοξος/η ότι θα σου το κάνει το χατήρι;
4. Έχεις δει ποτέ αστέρι να πέφτει; Έκανες ευχή;
5. Πώς πέρασες την πρώτη μέρα του 2009;
6. Στέλνεις μηνύματα σε πολύ κόζμο στην αλλαγή του έτους, ή σε λίγους και καλούς; :) (ή δε στέλνεις και λαμβάνεις μόνο; :p)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
1. Ποιο ήταν το τελευταίο τραγούδι που άκουσες;
2. Τι θα ήθελες να σου φέρει το νέο έτος;
3. Είσαι αισιόδοξος/η ότι θα σου το κάνει το χατήρι;
4. Έχεις δει ποτέ αστέρι να πέφτει; Έκανες ευχή;
5. Πώς πέρασες την πρώτη μέρα του 2009;
6. Στέλνεις μηνύματα σε πολύ κόζμο στην αλλαγή του έτους, ή σε λίγους και καλούς; :) (ή δε στέλνεις και λαμβάνεις μόνο; :p)
1. Ο μελωδικός ήχος των σκυλιών που γάβγιζαν έξω από το σπίτι μου και με ξύπνησαν από τις 9 ενώ είχα πέσει για ύπνο στις 6 το πρωί. Οπότε είμαι με 3 ώρες ύπνο μόνο και με άφθονα νεύρα...
2. Να δω το ΜΠΑΟΚ να τερματίζει 2ος. :yahoo:Ε και τα κλασσίκα, υγεία, ευτυχία, επιτυχίες κτλ...
3. Ναι!
4. Δε θυμάμαι... :worry:
5. Με γαλοπούλες και κρασί και τους συγγενείς παρέα το μεσημέρι και με πολύ αλκοόλ και χορό το βράδυ με την παρέα μου.
6. Σε αρκετούς, αλλά στους "λίγους και καλούς" στέλνω περισσότερο "εγκάρδιες" ευχές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.

Ερωτήσεις
1. Ποιο ήταν το τελευταίο τραγούδι που άκουσες;
2. Τι θα ήθελες να σου φέρει το νέο έτος;
3. Είσαι αισιόδοξος/η ότι θα σου το κάνει το χατήρι;
4. Έχεις δει ποτέ αστέρι να πέφτει; Έκανες ευχή;
5. Πώς πέρασες την πρώτη μέρα του 2009;
6. Στέλνεις μηνύματα σε πολύ κόζμο στην αλλαγή του έτους, ή σε λίγους και καλούς; :) (ή δε στέλνεις και λαμβάνεις μόνο; :p)


Απαντήσεις:
1. Τhe Sunday Drivers- On my mind! Λες και γράφτηκε για εμένα! :worry:
2. Υγεία, .....
3. Όχι, αλλά η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία! :P
4. Έχω δει και έχω κάνει, αλλά δεν θυμάμαι αν βγήκε!
5. Την αλλαγή την πέρασα οικογενειακά και μετά στο σπίτι μιας φίλης με τρομερή παρέα, ζωντανή μουσική και τρομερό γέλιο!!!! :D:D:D
6. Παλιά έστελνα σε πολλούς, τώρα σε λίγους και καλούς!


Ίδιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.

Ερωτήσεις
1. Ποιο ήταν το τελευταίο τραγούδι που άκουσες;
2. Τι θα ήθελες να σου φέρει το νέο έτος;
3. Είσαι αισιόδοξος/η ότι θα σου το κάνει το χατήρι;
4. Έχεις δει ποτέ αστέρι να πέφτει; Έκανες ευχή;
5. Πώς πέρασες την πρώτη μέρα του 2009;
6. Στέλνεις μηνύματα σε πολύ κόζμο στην αλλαγή του έτους, ή σε λίγους και καλούς; :) (ή δε στέλνεις και λαμβάνεις μόνο; :p)

1.ΤΟ ''die, die, my darling''/metallica αλλά δεν φταίω εγώ...το έχω βάλει για ξυπνητήρι στο κινητό -είναι το μοναδικό που μπορεί να με ξυπνήσει- και σηκώνω όλο το σπίτι...:whistle:
2.Υγεία, ηρεμία, αγάπη, έμπνευση, θάρρος...αυτά!!
3.Όχι αλλά δεν το βάζω κάτω:pfff:
4.Μπα...αλλά μια φορά που κάναμε μπάρμπεκιου στην ταράτσα είχα δει κάτι που γυαλίζει να πέφτει και με πήραν όλοι στο ψηλό...ο μπαμπάς μου άρχισε να μου λέει ότι είναι διαστημόπλοιο και ήρθε να με επιστρέψει στον πλανήτη μου, ο αδελφός μου ότι είναι αεροπλάνο που πέφτει και κάτι τέτοια κουλά...λες;:hmm:
5.Πολύ καλά...βόλτα με φίλους στην λιακάδα το πρωϊ και πιο βραδάκι πάλι έξω για φαγοπότι
6.Παραμονή δεν στέλνω σε κανέναν αν και μου στέλνουν διάφοροι γιατί γενικά δεν μ'αρέσει να κάνω ομαδικές αποστολές ή να με βρει ο νέος χρόνος με ένα κινητό στο χέρι...την επόμενη μέρα απαντάω σε πολύ συγκεκριμένα (!) άτομα και στέλνω σε λίγους. Στους πιο κοντινούς παίρνω τηλέφωνα, βαράω κουδούνια...στους υπόλοιπους πια δεν απαντάω καν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ερωτήσεις
1. Ποιο ήταν το τελευταίο τραγούδι που άκουσες;
2. Τι θα ήθελες να σου φέρει το νέο έτος;
3. Είσαι αισιόδοξος/η ότι θα σου το κάνει το χατήρι;
4. Έχεις δει ποτέ αστέρι να πέφτει; Έκανες ευχή;
5. Πώς πέρασες την πρώτη μέρα του 2009;
6. Στέλνεις μηνύματα σε πολύ κόζμο στην αλλαγή του έτους, ή σε λίγους και καλούς; :) (ή δε στέλνεις και λαμβάνεις μόνο; :p)
1. Το Είσαι παιδί μου πειρασμός!
2. Υγεία και επιτυχία σε κάτι πολύ συγκεκριμένο...
3. Νι
4. Πάντα κάνω ευχές!
5. Με πολύ ύπνο, παλιούς φίλους, καλούς φίλους, γιάμι φαγάκι και χορό!
6. Μπα, σε λίγους και καλούς. Με τους πραγματικά καλούς ή μιλάμε ή είμαστε μαζί εκείνη την ώρα.

Ίδιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.



Ερωτήσεις
1. Ποιο ήταν το τελευταίο τραγούδι που άκουσες;
2. Τι θα ήθελες να σου φέρει το νέο έτος;
3. Είσαι αισιόδοξος/η ότι θα σου το κάνει το χατήρι;
4. Έχεις δει ποτέ αστέρι να πέφτει; Έκανες ευχή;
5. Πώς πέρασες την πρώτη μέρα του 2009;
6. Στέλνεις μηνύματα σε πολύ κόζμο στην αλλαγή του έτους, ή σε λίγους και καλούς; :) (ή δε στέλνεις και λαμβάνεις μόνο; :p)

1.Τον άχαρο τον αδερφό μου να φαλτσάρει κάτι βλακείες. Κάτσε να βάλω τπτ να ακούσω γιατί συνεχίζει και το δωμάτιό του στο Ζάγκρεμπ είναι δίπλα απ το δικό μου..

2.Μεγαλύτερες μερίδες αυτοσυγκέντρωσης και αποφασιστικότητας. Η υγεία εννοείται ε; Α ναι, και την παλια μου κοινωνικότητα πίσω.

3.Αρκετά θα έλεγα.

4.Έχω δει αρκετές φορές και ναι, έκανα ευχές. αλλά δεν θυμάμαι καμία :redface:

5.Χάλια. Μάπα. Τουλάχιστον τις πρώτες ώρες. Με κλάμα, απογοήτευση και μια γλίστρα στο μπάνιο.

6.Σε λίγους και καλούς :)

Κουέστιονς!

1.Τί δώρο θα ήθελες πολύ και δεν έχεις πάρει ακόμα;

2.Κάνοντας ανασκόπηση, ποια πιστεύεις ότη ήταν η καλύτερη και ποια η χειρότερη στιγμή του 2008;

3.Πες μας μία από τις υποχρεώσεις που πρέπει ν κανονίσεις μετά τις διακοπές. (για να νιωσουμε καλυτερα και εμεις που πνιγομαστε στις υποχρεωσεις)

4.Ένα περιστατικό που θυμάσαι να τράπηκες πολύ;:redface: <---

5.Η Πάρις Χίλτον μόνο σε μέα φαίνεται άσχημη και αντιπαθούκλα; (είχα μια διαφωνία με τον ανόητο αδερφό)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κουέστιονς!
1.Τί δώρο θα ήθελες πολύ και δεν έχεις πάρει ακόμα;
2.Κάνοντας ανασκόπηση, ποια πιστεύεις ότη ήταν η καλύτερη και ποια η χειρότερη στιγμή του 2008;
3.Πες μας μία από τις υποχρεώσεις που πρέπει ν κανονίσεις μετά τις διακοπές. (για να νιωσουμε καλυτερα και εμεις που πνιγομαστε στις υποχρεωσεις)
4.Ένα περιστατικό που θυμάσαι να τράπηκες πολύ;:redface: <---
5.Η Πάρις Χίλτον μόνο σε μέα φαίνεται άσχημη και αντιπαθούκλα; (είχα μια διαφωνία με τον ανόητο αδερφό)
1. Εμ, έναν καλό φακό για τη φωτογραφική μου.
2. Η καλύτερη ήταν μία έγκριση για το project μου, που περίμενα πολύυυ καιρό, η χειρότερη όταν πέθανε το σκυλάκι μου, μόνο του, κι εγώ μακριά του...
3. Να κάνω την αίτηση, να μαζέψω τα χαρτιά, να πάω στους καθηγητές, να τρέξω στη γραμματεία πριν την ξανακάψουν, να διορθώσω το δεκασέλιδο κείμενο.
4. Τράπηκα; Σε φυγή τράπηκα; :P :P Εμ, όταν κουνούσα το χέρι σε έναν πεζό, που είχα μόλις αφήσει να περάσει μπροστά μου (με το αμάξι εγώ) και κοροϊδεύοντας τους βλάκες οδηγούς έκανα χειρονομίες προς το μέρος του και με είδε...
5. Απαίσια είναι. Αλλά έξυπνη.

Ίδιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
1.Τί δώρο θα ήθελες πολύ και δεν έχεις πάρει ακόμα;
2.Κάνοντας ανασκόπηση, ποια πιστεύεις ότη ήταν η καλύτερη και ποια η χειρότερη στιγμή του 2008;
3.Πες μας μία από τις υποχρεώσεις που πρέπει ν κανονίσεις μετά τις διακοπές. (για να νιωσουμε καλυτερα και εμεις που πνιγομαστε στις υποχρεωσεις)
4.Ένα περιστατικό που θυμάσαι να τράπηκες πολύ;:redface: <---
5.Η Πάρις Χίλτον μόνο σε μέα φαίνεται άσχημη και αντιπαθούκλα; (είχα μια διαφωνία με τον ανόητο αδερφό)

1. Χμμμ..δεν υπαρχει κατι σε δωρο που θα ηθελα...Αυτο που εχω σκοπο παντως να παρω ειναι ενα ζευγαρι αθλητικα και κατι γαντια που εχω μπανισει και τα χρειαζομαι για το γυμναστηριο.
2. Ηταν οι στιγμες με τα πιο εντονα συναισθηματα που εχω νοιωσει. Ειτε αρνητικα ειτε θετικα...
3. Να δουμε τι θα κανουμε με την κολλητη μου περι τις ιδεας για τις μπουμπουνιερες...
4. Χμμ το τελευταιο ηταν την παραμονη της Πρωτοχρονιας, που ενω τρωγαμε και μπλαμπλαραμε και καθως καθομουν αναμεσα στη Δημητρα και τη Στελλα και μιλουσαμε για ονοματα, την ωρα που η Στελλα λεει οτι παραλιγο να τη βαφτισουν Δημητρα, πεταγομαι και λεω οπως παντα μεσα στον αυθορμητισμο "Καλυτερο μαρη ειναι το Στελλα απο το Δημητρα!! Αππααπαπαπαπα!":redface: Και ακουω τη Δημητρα απο διπλα να μου λεει "Ξερεις, ειμαι και εγω διπλα. Θυμισε μου να σου καψω το μαλλι στην επομενη βαφη":P Ε, εκεινη τη στιγμη ντραπηκα λιγο, αλλα ημουν ειλικρινης:redface::)
Σιγα μωρε, για ονοματα λεμε...εδω εμενα με δουλευουν που θελω να βγαλω την κορη μου (ναι κορη θα κανω, τελος!.- ) Ελισσω!!!:redface::D
5. Ε πες του αδερφου σου οτι ειναι οντως ανοητος:P Νομιζω οτι μονο οι τσαντες με την επωνυμια της αξιζουν:redface:

Ιδιες...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
1.Τί δώρο θα ήθελες πολύ και δεν έχεις πάρει ακόμα;

2.Κάνοντας ανασκόπηση, ποια πιστεύεις ότη ήταν η καλύτερη και ποια η χειρότερη στιγμή του 2008;

3.Πες μας μία από τις υποχρεώσεις που πρέπει ν κανονίσεις μετά τις διακοπές. (για να νιωσουμε καλυτερα και εμεις που πνιγομαστε στις υποχρεωσεις)

4.Ένα περιστατικό που θυμάσαι να τράπηκες πολύ;:redface: <---

5.Η Πάρις Χίλτον μόνο σε μέα φαίνεται άσχημη και αντιπαθούκλα; (είχα μια διαφωνία με τον ανόητο αδερφό)

1. Imac
2. Καλυτερη -> Ξεσαλωμα στις διακοπες
Χειροτερη -> Δε βαριεσαι, περασε
3. Να κανονισω επιτελους τα εισιτηρια για το ταξιδακι στο μπερλιν. Υποχρεωση κι αυτη :redface:
4. Πηγαινω σε σπιτι φιλης, οπου θα εβλεπα-μαλλον- και πρωτη φορα τους γονεις της.. Βλεπω μια μαμα, κι εναν παππουλη.."ο παππους σου?". Φακ. ο μπαμπας ηταν.
5. Μονο στον αδερφο σου δεν φαινεται ασχημη και αντιπαθης μαλλον.


Ερωτηξεις
1. Βαλε βιδεακι απο το κομματι που ακους τωρα
2. Βαλε βιδεακι απ'το κομματι με το καλυτερο βιδεοκλιπ που εχεις δει ποτε
3. Βαλε αστειο βιδεακι
4. Πιασε τη μυτη σου, και κλεισε το στομα. Ποση ωρα αντεχεις;
5. Αν σου ελεγα να πνιγεις θα πηγαινες?
6. Δεν ηταν εκνευριστικο οταν εκανες καμια χαζομαρα με κανεναν φιλο τα παλια εκεινα χρονια, η μαμα νευριασμενη να σου λεει "Καλα, αν σου λεγε να πνιγεις θα πηγαινες??"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από WhiteDrum:
Κουέστιονς!
1.Τί δώρο θα ήθελες πολύ και δεν έχεις πάρει ακόμα;
2.Κάνοντας ανασκόπηση, ποια πιστεύεις ότη ήταν η καλύτερη και ποια η χειρότερη στιγμή του 2008;
3.Πες μας μία από τις υποχρεώσεις που πρέπει ν κανονίσεις μετά τις διακοπές. (για να νιωσουμε καλυτερα και εμεις που πνιγομαστε στις υποχρεωσεις)
4.Ένα περιστατικό που θυμάσαι να τράπηκες πολύ;:redface: <---
5.Η Πάρις Χίλτον μόνο σε μέα φαίνεται άσχημη και αντιπαθούκλα; (είχα μια διαφωνία με τον ανόητο αδερφό)
1. Καινούργιο laptop.
2. Καλύτερη στιγμή: άρκετες... μια που μπορώ να ξεχωρίσω, το ξεσάλωμα στις (πολύ σύντομες φέτος) καλοκαιρινές διακόπες. Χειρότερη στιγμή: που ήμουν στα μαχαίρια με κάποιους πολύ κοντινούς μου ανθρώπους για κάνα μήνα...
3. Δεν έχω υποχρεώσεις, έχω μόνο στόχους που πρέπει πάση θυσία να εκπληρωθούν. Και τα υπόλοιπα έρχονται δεύτερα, τρίτα...
4. Χμμμ... όταν ήμουν 17 χρονών (τον Ιούνιο μετά τις εξετάσεις τις δευτέρας Λυκείου) είχα πάει στη Θεσσαλονίκη με την παρέα μου και κάναμε διάφορες καφρίλες. Που να ξέρουμε όμως ότι από εκεί κοντά θα περνούσε γνωστός του πατέρα ενός παιδιού από την παρέα και θα βρίσκαμε το μπελά μας όταν γυρίσαμε... (Να σημειωθεί ότι το μέρος απ' όπου κατάγομαι είναι σχετικά κοντά στη Θεσσαλονίκη)
5. Δε μου αρέσει, ούτε και τη συμπαθώ και γενικά αντιπαθώ το πολύ bimbo style σε μια κοπέλα, όποια κι αν είναι αυτή...

Αρχική Δημοσίευση από Corpse Bride:
Ερωτηξεις
1. Βαλε βιδεακι απο το κομματι που ακους τωρα
2. Βαλε βιδεακι απ'το κομματι με το καλυτερο βιδεοκλιπ που εχεις δει ποτε
3. Βαλε αστειο βιδεακι
4. Πιασε τη μυτη σου, και κλεισε το στομα. Ποση ωρα αντεχεις;
5. Αν σου ελεγα να πνιγεις θα πηγαινες?
6. Δεν ηταν εκνευριστικο οταν εκανες καμια χαζομαρα με κανεναν φιλο τα παλια εκεινα χρονια, η μαμα νευριασμενη να σου λεει "Καλα, αν σου λεγε να πνιγεις θα πηγαινες??"
1. Δεν ακούω μουσική τώρα.
2. Ένα από τα πολλά:
https://video.google.com/videoplay?docid=373997392390273647
(δεν είναι γιουτούμπι, γι αυτό έβαλα απ'΄ευθείας το link του)
3.
Παλιό άλλα καλό!
4. Πολύ.
5. Αν σου έλεγα εγώ να πας να πνιγείς;
6. Πολύ όμως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Μιας και είμαι ο τελευταίος που απάντησε, θα βάλω και ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ, για να μη λένε μερικοί :P.

1. Με συμπαθείς;
2. Γιατί;
3. Ποιά είναι η γνώμη σου για τους ψευτοαριστερούς καπιτάλες;
4. Πότε τον παίρνεις, πότε τον τρως;
5. Είναι λίγος ο μισθός;
6. Σου λέω παραδώσου, να γίνω το μωρό σου, μ' αγγίζεις πεθαίνω, για 'σένα αρωσταίνω, ο πυρετός με ψήνει και 'συ είσαι η ασπιρίνη, με ένα φιλί σου, να δείς τι θα γίνει;
7. Είμαι χαζός, ε;
8. Ένα βαγόνι τραίνου μάζας 3000kg χωρίς οροφή κινείται με ταχύτητα 2m/s ενώ βρέχει καταρρακτωδώς και δε φυσάει. Πόση θα είναι η ταχύτητά του όταν μαζέψει 500kg νερού;
9. Ξέρεις τι σημαίνει "μπαχλάβας";
10. Τι θα πρότεινες για 10η ερώτηση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μιας και είμαι ο τελευταίος που απάντησε, θα βάλω και ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ, για να μη λένε μερικοί :P.

ΠΟΙΟΣ εκανε αυτο το λαθος?!:eek::P
(να μασατε καλε, αντι να μιλατε:P και το κυριοτερο: απαντηστε στις ερωτησεις του:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μιας και είμαι ο τελευταίος που απάντησε, θα βάλω και ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ, για να μη λένε μερικοί :P.

1. Με συμπαθείς;
2. Γιατί;
3. Ποιά είναι η γνώμη σου για τους ψευτοαριστερούς καπιτάλες;
4. Πότε τον παίρνεις, πότε τον τρως;
5. Είναι λίγος ο μισθός;
6. Σου λέω παραδώσου, να γίνω το μωρό σου, μ' αγγίζεις πεθαίνω, για 'σένα αρωσταίνω, ο πυρετός με ψήνει και 'συ είσαι η ασπιρίνη, με ένα φιλί σου, να δείς τι θα γίνει;
7. Είμαι χαζός, ε;
8. Ένα βαγόνι τραίνου μάζας 3000kg χωρίς οροφή κινείται με ταχύτητα 2m/s ενώ βρέχει καταρρακτωδώς και δε φυσάει. Πόση θα είναι η ταχύτητά του όταν μαζέψει 500kg νερού;
9. Ξέρεις τι σημαίνει "μπαχλάβας";
10. Τι θα πρότεινες για 10η ερώτηση;

Ωωωωω! Τις αρπάζω! :P
1. Πολύ.
2. Γιατί είσαι γούτσου-γούτσου.
3. Περιφρρρρρονώ.
4. Δεν έχω πρόβλημα, όλα τα σφάζω όλα τα μαχαιρώνω!
5. Άστα.
6. Θα δω λέμε.
7. Ουουου, άστα.
8. Είδες τι ώρα είναι;
9. Ξέρω πώς τον τρων το μπακλαβά, μετράει;
10. Τι κάνεις;

Ερωτήσεις:
1. Πώς νιώθεις που ο Τσίπουρος έβαλε ερωτήσεις;
2. Σου αρέσει να τρως μπαμπά;
3. Μπερδεύτηκες για λίγο, ε;
4. Πότε πιάνεις πάλι δουλειά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1. Πώς νιώθεις που ο Τσίπουρος έβαλε ερωτήσεις;
2. Σου αρέσει να τρως μπαμπά;
3. Μπερδεύτηκες για λίγο, ε;
4. Πότε πιάνεις πάλι δουλειά;

1. ε...αδιάφορα... γιατί? :hmm:
2. ντεν ξέρω τι είναι ο μπαμπάς καρντιά μου :redface:. και ο δικός μου ο μπαμπάς δεν μου φαίνεται και πολύ νόστιμος για να τον φάω :P
3. :redface:
4. Εχμμμ... πριν 12 λεπτά :(


Ερωτήσεις
1. Νιώθεις αισιοδοξία τώρα που μπήκε η νέα χρονιά? (τύπου, μπορεί στις 31/12 να ήταν όλα στραβά και ανάποδα αλλά τώρα μηδένισε και όλα θα πάνε καλά!:))
2. Έχεις σχεδιάσει να κάνεις τπτ τα Φώτα?
3. Γιατί στα Φώτα σταμάτησαν να έρχονται παπάδες με παπαδοπαίδια στο σπίτι να ...αγιάσουν το χώρο [και να πάρουν ότι έχεις ευχαρίστηση να ρίξεις στο καλάθι που κουβαλάει το παπαδοπαίδι?]
4. Μπορείς να εξηγήσεις επιστημονικά γιατί εκτός από τους Χιώτες πάνε και τα μωρά δυο-δυο στο στέκι? :P
5. Είμαι το μοναδικό μέλος που στην αρχή μπερδεύτηκα με το άβαταρ της Μάρως [καλως ήρθες στο στέκι Μάρω! :)] και νόμιζα ότι ήταν η corpse? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top