Μίνι Συνέντευξη

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Συνεχίζω με Πρωτοχρονιάτικες Ερωτησούλες!!!:santa:

1.Τι θέλεις να σου φέρει το 2009;;
2.Τι να πάρει φεύγοντας το 2008;;
3.Βασιλόπιτα τρώς; Σου έχει τύχει ποτέ το φλουρί;;
4.Μετά παίζεις και χαρτάκι μέχρι το ξημέρωμα;;
5.Τι θες να σου φέρει φέτος ο Άη Βασίλης για δώρο;; (υλικό, εεε!!! Μην αρχίσετε τα υγεία, ευτυχία, κλπ...αυτά στο 1)

1. Πολλες στιγμες ευτυχιας..
2. Δακρυα και στενοχωρια
3. Αμε..Πολλες φορες μου εχει τυχει....τυχη ομως δεν ειδα να μου φερει....
4. Παραδοση χρονων...:)
5. Δεν το εχω σκεφτει..:P

Ιδιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
1.Τι θέλεις να σου φέρει το 2009;;
2.Τι να πάρει φεύγοντας το 2008;;
3.Βασιλόπιτα τρώς; Σου έχει τύχει ποτέ το φλουρί;;
4.Μετά παίζεις και χαρτάκι μέχρι το ξημέρωμα;;
5.Τι θες να σου φέρει φέτος ο Άη Βασίλης για δώρο;; (υλικό, εεε!!! Μην αρχίσετε τα υγεία, ευτυχία, κλπ...αυτά στο 1)
1. Υγεία, ευτυχία, επιτυχίες κτλ κτλ :P.
2. Προβλήματα και στεναχώριες.
3. Τρώω και μου έχει τύχει αρκετέες φορές το φλουρί.
4. Πρώτα βγαίνω με την παρέα και αφού γυρίσουμε το πρωί ντίρλα μπορεί να το στρώσουμε για καμιά ώρα.
5. Έλεος με τον Άη Βασίλη :P. Για να είμαι on topic: μερικά εκατομύρια ευρώ να τα ξοδέψω όπως θέλω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
1.Τι θέλεις να σου φέρει το 2009;;
2.Τι να πάρει φεύγοντας το 2008;;
3.Βασιλόπιτα τρώς; Σου έχει τύχει ποτέ το φλουρί;;
4.Μετά παίζεις και χαρτάκι μέχρι το ξημέρωμα;;
5.Τι θες να σου φέρει φέτος ο Άη Βασίλης για δώρο;; (υλικό, εεε!!! Μην αρχίσετε τα υγεία, ευτυχία, κλπ...αυτά στο 1)

1. Όλα όσα ονειρεύομαι και ένα μόνιμο χαμόγελο στα χείλη
2. Πίκρες, στενοχώριες, απαισιόδοξες σκέψεις, μεγαγχολία- όλα συνώνυμα του 2008
3. Φυσικά- λατρεύω τη βασιλόπιτα, τρώω πάντα ένα γενναίο κομμάτι :D Το φλουρί μου τύχαινε κάθε χρόνο όταν ήμουν μικρότερη, αλλά εδώ και 2-3 χρόνια δεν. Μα δεν πτοούμαστε!
4. Δεν ξέρω να παίζω χαρτιά :redface:- πάντα μου μαθαίνουν και πάντα το ξεχνάω. Το βαριέμαι
5. Χμ... χμ χμ... ξέρω τι θέλω, πειράζει να μην το πω; :angel:

Ίδιες! Τέλειες Μάρα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Συνεχίζω με Πρωτοχρονιάτικες Ερωτησούλες!!!:santa:

1.Τι θέλεις να σου φέρει το 2009;;
2.Τι να πάρει φεύγοντας το 2008;;
3.Βασιλόπιτα τρώς; Σου έχει τύχει ποτέ το φλουρί;;
4.Μετά παίζεις και χαρτάκι μέχρι το ξημέρωμα;;
5.Τι θες να σου φέρει φέτος ο Άη Βασίλης για δώρο;; (υλικό, εεε!!! Μην αρχίσετε τα υγεία, ευτυχία, κλπ...αυτά στο 1)

1. Επαγγελματική αναγνώριση, ευχάριστες στιγμές, ταξίδια.
2. Μερικές μιζέριες, την σκέψη κάποιων ατόμων που με εκνεύρισαν.
3. Τρώω. Ναι.
4. Όχι. Ή θα κοιμηθώ στις 2 ή αν με πιέσουν θα πάω για μπαρότσαρκα.
5. Χρηματοδότηση για το summer university ή κανά ταξιδάκι (Ινδία ας πούμε.:P).

Ίδιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Συνεχίζω με Πρωτοχρονιάτικες Ερωτησούλες!!!:santa:

1.Τι θέλεις να σου φέρει το 2009;;
2.Τι να πάρει φεύγοντας το 2008;;
3.Βασιλόπιτα τρώς; Σου έχει τύχει ποτέ το φλουρί;;
4.Μετά παίζεις και χαρτάκι μέχρι το ξημέρωμα;;
5.Τι θες να σου φέρει φέτος ο Άη Βασίλης για δώρο;; (υλικό, εεε!!! Μην αρχίσετε τα υγεία, ευτυχία, κλπ...αυτά στο 1)
1. Υγεία και ένα χαρτί.
2. Τη μούτζα που έδωσε σε μένα και κάποιους που αγαπάω. Ουστ!
3. Αμέ! Το 2007 πχ.
4. Όχι, α πα πα.
5. Μπότες μαύρες 3/4.

Ίδιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
1.Τι θέλεις να σου φέρει το 2009;;
2.Τι να πάρει φεύγοντας το 2008;;
3.Βασιλόπιτα τρώς; Σου έχει τύχει ποτέ το φλουρί;;
4.Μετά παίζεις και χαρτάκι μέχρι το ξημέρωμα;;
5.Τι θες να σου φέρει φέτος ο Άη Βασίλης για δώρο;; (υλικό, εεε!!! Μην αρχίσετε τα υγεία, ευτυχία, κλπ...αυτά στο 1)

1. Έρωτα κι επαγγελματική επιτυχία.
2. Τίποτα. Γιατί ήταν η τελευταία χρονιά που μπορούσα να βλέπω τον μπαμπά μου να με κοιτάζει και να μου γελάει, οπότε..
3. Ανάλογα την βασιλόπιτα. Μου έχει τύχει πολλάκις.
4. Μπα, συνήθως βγαίνω έξω.
5. Υλικό δεν θέλω τίποτα. Μόνο υγεία για όσους αγαπάω.

Ερωτήξεις:
1. Πως σχεδιάζεις να περάσεις την περίοδο των Χριστουγέννων γενικά;
2. Ποιο είναι το μεγαλύτερο σου όνειρο;
3. ..ο μεγαλύτερος σου φόβος;
4. Ποια η σπεσιαλιτέ σου όταν μαγειρεύεις; :D (άσχετο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Ερωτήξεις:
1. Πως σχεδιάζεις να περάσεις την περίοδο των Χριστουγέννων γενικά;
2. Ποιο είναι το μεγαλύτερο σου όνειρο;
3. ..ο μεγαλύτερος σου φόβος;
4. Ποια η σπεσιαλιτέ σου όταν μαγειρεύεις; :D (άσχετο)

Aπαντησεις:
1.Δεν εχω κατι συγκεκριμενο στο μυαλο μου..Θεσσαλονικη και οικογενειακα..Παιζει να πεταχτω και καμια βολτα μεχρι την Καβαλα..
2.Να ειμαι ευτυχισμενος σε 20 χρονια..
3.Να μην ειμαι ευτυχισμενος σε 20 χρονια..:)
4.Κανω τα καλυτερα αυγα-ματια σε ολοκληρο τον κοσμο..Και τις καλυτερες τηγανιτες πατατες μετα τη μαμα μου..:D

Ιδιες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ερωτήξεις:
1. Πως σχεδιάζεις να περάσεις την περίοδο των Χριστουγέννων γενικά;
2. Ποιο είναι το μεγαλύτερο σου όνειρο;
3. ..ο μεγαλύτερος σου φόβος;
4. Ποια η σπεσιαλιτέ σου όταν μαγειρεύεις; :D (άσχετο)

1. Με τους φίλους, την οικογένεια και τα σκυλάκια μου. Στην Αθήνα και ίσως λίγο στην επαρχεία.
2. Ευτυχία και υγεία.
3. Η μοναξιά...
4. Χιλοπιτάκια.

Ερωτήσεις:
1. Ποιο είναι το πιο trash πράγμα που έχεις κάνει;
2. Έχεις πάει Amsterdam;
3. Ποια είναι η αγαπημένη σου εκδρομή;
4. Ποια είναι η αγαπημένη σου μυρωδιά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1. Ποιο είναι το πιο trash πράγμα που έχεις κάνει;
2. Έχεις πάει Amsterdam;
3. Ποια είναι η αγαπημένη σου εκδρομή;
4. Ποια είναι η αγαπημένη σου μυρωδιά;

1. Εχω παει σε σκυλαδικο γ κατηγοριας
2. Οχι ακομη
3. Της τελευταιας στιγμης
4. Βανιλια

Ερωτησεις:
1. Ποιο ειναι το πιο trash πραγμα που εχεις κανει;
2. Το πιο μικροψυχο;
3. Το πιο γενναιοδωρο;
4. Το πιο εντυπωσιακο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1. Ποιο είναι το πιο trash πράγμα που έχεις κάνει;
2. Έχεις πάει Amsterdam;
3. Ποια είναι η αγαπημένη σου εκδρομή;
4. Ποια είναι η αγαπημένη σου μυρωδιά;

1.Σε ένα αποκριάτικο πάρτυ, επειδή δεν ήξερα τι να ντυθώ, ντύθηκα ''Μαρία η Άσχημη'' (με σιδεράκια, γυαλιά, τονισμένα φρύδια, κανονικά)...:redface:...τρελές πλάκες!!!
2.Όχι αλλά έχει πάει μια γνωστή μου και γύρισε κατενθουσιασμένη!!!
3.Όλες οι εκδρομές...και μέχρι τα καμμένα βούρλα να με πάνε, πολύ χαίρομαι!:clapup:
4.Συνδιασμός βρεγμένου χώματος και ξύλου που καίγεται στο τζάκι---χειμώνας & φρεσκοκομμένο καρπούζι---καλοκαίρι.

Ίδιες...great job γιδούλα!!!

EDIT: ο επόμενος απαντάει στης Κορπς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Ερωτησεις:
1. Ποιο ειναι το πιο trash πραγμα που εχεις κανει;
2. Το πιο μικροψυχο;
3. Το πιο γενναιοδωρο;
4. Το πιο εντυπωσιακο;

1.Τραγουδαώ με κάθε ευκαιρία βαρεμάρας "Ντως μου ντως μου ντως μου το κο'μί τσου, τέλω τέλω να 'μαι , ου ερακί τσου".Ακόμα και σε εργαστήρια στη σχολή, και πάντα κάποιος θα γελάσει με την ανωριμότητα της στιγμής!

2.Σκουντούσα επίτειδες, περνώντας στους διαδρόμους της σχολής μια κοπέλα που αντιπαθούσα και γρύλιζα για απάντηση όταν με ρωτούσε κάτι.

3.Στην τρίτη λυκέιου είχα δείξει σχεδόν όλα τα μαθήματα στην Αλίκη. Και γενικά αν επιμείνει κανείς να μου δώσει λεφτά για κάτι που πλήρωσα γι αυτόν/ην , ακόμα και να είμαι τρελομπατίρισσα εκείνον τον καιρό, δεν μπορώ να τα δεχτώ.

4.Κάτι ξυλίκια σε αγώνες taekwondo, πριν χρόνιααα και ζαμάνια. Και κάτι απαντήσεις σωστές σε μαθηματικούς γρίφους μεταξύ ύπνου και ξύπνιου που ούτε εγώ καταλαβαίνω πως το κάνω.

ΕΡΩΤΗΞΕΙΣ

1.Πες μια καθημερινή ή εβδομαδιαία συνήθεια-υποχρέωση που πραγματικά βαριέσαι-σιχαίνεσαι.

2.Για ποιο πολιτιστικό γεγονός θα έδινες και 100 ευρόπουλα για να το παρακολουθήσεις;

3.Αν μπορούσες να πας εξωτερικό με όλα τα έξοδα πληρωμένα για 1 εβδομάδα πού και με ποιόν θα πήγαινες;

4. Έχεις κάποιο ιδιαίτερο φόβο; (εγώ π.χ. είμαι αγοραφοβική ενίοτε)

5.Θυμάσαι πότε και γιατί έγινες ρόμπα τελευταία φορά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
ΕΡΩΤΗΞΕΙΣ
1.Πες μια καθημερινή ή εβδομαδιαία συνήθεια-υποχρέωση που πραγματικά βαριέσαι-σιχαίνεσαι.
2.Για ποιο πολιτιστικό γεγονός θα έδινες και 100 ευρόπουλα για να το παρακολουθήσεις;
3.Αν μπορούσες να πας εξωτερικό με όλα τα έξοδα πληρωμένα για 1 εβδομάδα πού και με ποιόν θα πήγαινες;
4. Έχεις κάποιο ιδιαίτερο φόβο; (εγώ π.χ. είμαι αγοραφοβική ενίοτε)
5.Θυμάσαι πότε και γιατί έγινες ρόμπα τελευταία φορά;

1. Να αλλάζω σεντόνια.
2. Πολλά!!! Συναυλίες αγαπημένων, εκθέσεις τέχνης... όπερες...
3. Miami, San Francisco ή Ινδία, είτε με τον ιχλίμπεντιχ είτε με την Κ.
4. Τη μοναξιά...
5. Σήμερα, που χαρούμενη που θα γίνει καλά το μάτι μου, άρχισα να φλυαρώ στο γιατρό ενώ έφτιαχνε τη συνταγή μου ότι τι καλά που θα πετάξω τα παλιά Makeup μου, για να αγοράσω νέα.

Ίδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1. Τι κάνεις πριν πας για ύπνο;
2. Τι κάνεις αν δεν μπορείς να κοιμηθείς;
3. Πόσες ώρες κοιμάσαι τις καθημερινές;
4. Ταξιδεύεις συχνά;

1. ποστάρω

2. ποστάρω

3. not much 'cause -----> ποστάρω :redface:

4. ποστάρω..for this i'm on a loooooooong journey.


Que:

1. "Ο Ομπάμα είναι σπάνιο είδος πολιτικού κι αν χάσουμε την ευκαιρία που μας δίνεται σήμερα να αλλάξουμε τα πράγματα, θα χτυπάμε το κεφάλι μας"...

Τάδε έφη, Μάϊκλ Στάϊπ των REM.

...τελικά το κεφάλι του μιχαλιού, μένει εις ακέραιαν θέση προ+μετα-εκλογικά.

Συμφωνείς με την παραπάνω εκλογολογία; Αν ναι, που έγκειται η σπανιότητα; Πώς γίνεται να προτρέχουμε σε ονοματοδοσίες δίχως την επίκληση σε "έργα και ημέραι" ;
Αν δεν συμφωνείς, πώς έτσι;

2. "Οι ερωτικές σχέσεις πρέπει να είναι μεγάλος μπελάς κι εγώ ήμουν πάντα πολύ απασχολημένη με άλλα πράγματα...Ο κόσμος με ρωτάει αν είμαι ομοφυλόφιλη και η απάντηση είναι όχι. Ποτέ δεν ενδιαφέρθηκα ή θέλησα να κάνω σεξ"...

Τάδε έφη Κλάρα Μίντμορ από τη Γκασκώβη, παρθένα στα 105 της, εξηγεί την υπεραιωνόβια αποχή..

Comment?

3. Το ότι με έχει πιάσει λιγούρα για κόλυβα, πρέπει να με κάνει να νιώθω τρελές ενοχές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
ΕΡΩΤΗΞΕΙΣ

1.Πες μια καθημερινή ή εβδομαδιαία συνήθεια-υποχρέωση που πραγματικά βαριέσαι-σιχαίνεσαι.

2.Για ποιο πολιτιστικό γεγονός θα έδινες και 100 ευρόπουλα για να το παρακολουθήσεις;

3.Αν μπορούσες να πας εξωτερικό με όλα τα έξοδα πληρωμένα για 1 εβδομάδα πού και με ποιόν θα πήγαινες;

4. Έχεις κάποιο ιδιαίτερο φόβο; (εγώ π.χ. είμαι αγοραφοβική ενίοτε)

5.Θυμάσαι πότε και γιατί έγινες ρόμπα τελευταία φορά;

1. Να ανεβοκατεβαίνω κέντρο με Μέσα Μαζικής Μεταφοράς. Και να καθαρίζω τις βλακείες του σκύλου στο μπαλκόνι.
2. Δεν έχω ιδέα. Δεν είμαι της πγιότητας εγώ. :P
3. Στον Αμαζόνιο να δω γιατί είχε ξετρελάθει ο πατέρας μου εκεί. Φυσικά με την δική του παρέα. :D
4. Υψοφοβία ενίοτε και κλειστοφοβία. Σε φόβους, την μοναξιά και πλέον τον θάνατο των αγαπημένων προσώπων (αλλά και την ταλαιπωρία τους).
5. Συνέχεια γίνομαι ρόμπα, δεν είναι θέμα. Τελευταία νομιζω ήταν όταν μέσα σε μια εκκλησία κάποιος μου έδειξε τον Άγιο Ιωάννη τον Ρώσο κι εγώ ρώτησα σαν βλαμμένο αν υπάρχει κι απλός. Και άκουγαν και οι δίπλα.. :redface::P

Ιδιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Que:

1. "Ο Ομπάμα είναι σπάνιο είδος πολιτικού κι αν χάσουμε την ευκαιρία που μας δίνεται σήμερα να αλλάξουμε τα πράγματα, θα χτυπάμε το κεφάλι μας"...

Τάδε έφη, Μάϊκλ Στάϊπ των REM.

...τελικά το κεφάλι του μιχαλιού, μένει εις ακέραιαν θέση προ+μετα-εκλογικά.

Συμφωνείς με την παραπάνω εκλογολογία; Αν ναι, που έγκειται η σπανιότητα; Πώς γίνεται να προτρέχουμε σε ονοματοδοσίες δίχως την επίκληση σε "έργα και ημέραι" ;
Αν δεν συμφωνείς, πώς έτσι;

2. "Οι ερωτικές σχέσεις πρέπει να είναι μεγάλος μπελάς κι εγώ ήμουν πάντα πολύ απασχολημένη με άλλα πράγματα...Ο κόσμος με ρωτάει αν είμαι ομοφυλόφιλη και η απάντηση είναι όχι. Ποτέ δεν ενδιαφέρθηκα ή θέλησα να κάνω σεξ"...

Τάδε έφη Κλάρα Μίντμορ από τη Γκασκώβη, παρθένα στα 105 της, εξηγεί την υπεραιωνόβια αποχή..

Comment?

3. Το ότι με έχει πιάσει λιγούρα για κόλυβα, πρέπει να με κάνει να νιώθω τρελές ενοχές;
1. Δε συμφωνω. Μαλλον ο Σταϊπ για καποιο λογο νομιζει οτι οι προεδροι εχουν εξουσια..
2. Φαινεται να υπαρχει καποια συσχετιση μακροζωιας και αποχης ή ιδεα μου ; :hmm:
3. Μονο αν θεωρεις οτι τα ιδια τα κολυβα έχουν καποια σχεση με θανατους, πριν τους την δωσουμε εμεις.

ιδιες , για τιμωρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Que:

1. "Ο Ομπάμα είναι σπάνιο είδος πολιτικού κι αν χάσουμε την ευκαιρία που μας δίνεται σήμερα να αλλάξουμε τα πράγματα, θα χτυπάμε το κεφάλι μας"...

Τάδε έφη, Μάϊκλ Στάϊπ των REM.

...τελικά το κεφάλι του μιχαλιού, μένει εις ακέραιαν θέση προ+μετα-εκλογικά.

Συμφωνείς με την παραπάνω εκλογολογία; Αν ναι, που έγκειται η σπανιότητα; Πώς γίνεται να προτρέχουμε σε ονοματοδοσίες δίχως την επίκληση σε "έργα και ημέραι" ;
Αν δεν συμφωνείς, πώς έτσι;

2. "Οι ερωτικές σχέσεις πρέπει να είναι μεγάλος μπελάς κι εγώ ήμουν πάντα πολύ απασχολημένη με άλλα πράγματα...Ο κόσμος με ρωτάει αν είμαι ομοφυλόφιλη και η απάντηση είναι όχι. Ποτέ δεν ενδιαφέρθηκα ή θέλησα να κάνω σεξ"...

Τάδε έφη Κλάρα Μίντμορ από τη Γκασκώβη, παρθένα στα 105 της, εξηγεί την υπεραιωνόβια αποχή..

Comment?

3. Το ότι με έχει πιάσει λιγούρα για κόλυβα, πρέπει να με κάνει να νιώθω τρελές ενοχές;


1. Ένα είδος πολιτικών υπάρχει και ο Ομπάμα δεν αποτελεί εξαίρεση. Δεν ξέρω αν τελικά θα κάνει κάτι, αλλά φαίνεται πιο ειλικρινής από τους άλλους. Τώρα τέτοιες βαρύγδουπες δηλώσεις, "θα χτυπάμε το κεφάλι μας" κι έτσι, μάλλον γίνονται χάριν εντυπωσιασμού και τίποτα περισσότερο. Οψόμεθα (για τον Ομπάμα)...

2. Α ναι κάπου την είχα διαβάσει αυτή τη δήλωση... Πλάκα έχει :D- να μας πει κι εμάς τι άλλες ασχολίες είχε, να τις δημοσιεύσουμε σε κανένα άρθρο από εκείνα τα υπερ-αισιόδοξα των γυναικείων περιοδικών "Χώρισες; Κανένα πρόβλημα! Σε τρεις μέρες δεν θα τον θυμάσαι καν- διάβασε εδώ..." :confused:
Ε εμείς θα βάλουμε τίτλο "Τι μπορείτε να κάνετε τώρα που δεν έχετε σχέση, άρα ούτε και σεχς, για να γεμίσετε τον ελεύθερό σας χρόνο" :angel:

3. Όχι, θα πρέπει να κάνει εμένα να αναρωτιέμαι γιατί κάθομαι και απαντάω στις ερωτήσεις σου :worry:


Ίδιες, να ακούσουμε κι άλλες γνώμες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
  1. Έχει κάτι σπάνιο για πρόεδρος των ΗΠΑ, το χρώμα! :P
  2. No comment
  3. Άσε ρε Νταλάρα! :P


Συνεχίζω με Χριστουγεννιάτικα. :santa:


  1. Περίοδος Χριστουγέννων: έχει κάτι ξεχωριστό για σένα αυτή η περίοδος;
  2. Πού σου αρέσει να τριγυρίζεις τα Χριστούγεννα; Σύνταγμα, Mall, Εγναντία, Ερμού, Τσιμισκή; :D
  3. Δεν 'ναι σπαστικό να 'ναι όλοι χα-χα-χα και χου-χου-χου κι εσύ μοναχός στον κάμπο; :P
  4. Στον Αγιο-Βασίλη έχεις στείλει γράμμα; Θα στείλεις φέτος; :baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Συνεχίζω με Χριστουγεννιάτικα. :santa:


  1. Περίοδος Χριστουγέννων: έχει κάτι ξεχωριστό για σένα αυτή η περίοδος;
  2. Πού σου αρέσει να τριγυρίζεις τα Χριστούγεννα; Σύνταγμα, Mall, Εγναντία, Ερμού, Τσιμισκή; :D
  3. Δεν 'ναι σπαστικό να 'ναι όλοι χα-χα-χα και χου-χου-χου κι εσύ μοναχός στον κάμπο; :P
  4. Στον Αγιο-Βασίλη έχεις στείλει γράμμα; Θα στείλεις φέτος; :baby:

1. Πάντα είναι ιδιαιτερα τα Χριστούγεννα.
2. Κέντρο, Μοναστηράκι και Πλακα, αλλα και Κηφισιά.
3. Όχι, γιατί περνάω και μονη μου καλά.
4. Όχι ακόμα, δεν ξέρω τι να ζητήσω...
ίδιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Συνεχίζω με Χριστουγεννιάτικα. :santa:


  1. Περίοδος Χριστουγέννων: έχει κάτι ξεχωριστό για σένα αυτή η περίοδος;
  2. Πού σου αρέσει να τριγυρίζεις τα Χριστούγεννα; Σύνταγμα, Mall, Εγναντία, Ερμού, Τσιμισκή; :D
  3. Δεν 'ναι σπαστικό να 'ναι όλοι χα-χα-χα και χου-χου-χου κι εσύ μοναχός στον κάμπο; :P
  4. Στον Αγιο-Βασίλη έχεις στείλει γράμμα; Θα στείλεις φέτος; :baby:
1. Λατρευω τα φωτα...τους στολισμους...τη διαδικασια της αγορας δωρων...τις συνεστιασεις στα σπιτια αγαπημενων...ειναι η αγαπημενη μου γιορτη..:redface:
2. Θα πω που μο αρεσε...στο Pitt...και η αληθεια ειναι οτι μου εχει λειψει...:redface:
3. Θα ηταν σπαστικο και χαιρομαι που δεν ισχυει...:)
4. Εστελνα μικρη και καλα....εδω και χρονια του λεω τι θελω φεις του φεις !!..Α, εχω φροντισει να εχω παραπανω απο εναν Αι- Βασιλη!;):redface::D
Εχει περισσοτερη πλακα!:D

Ιδιες...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος

Συνεχίζω με Χριστουγεννιάτικα. :santa:


  1. Περίοδος Χριστουγέννων: έχει κάτι ξεχωριστό για σένα αυτή η περίοδος;
  2. Πού σου αρέσει να τριγυρίζεις τα Χριστούγεννα; Σύνταγμα, Mall, Εγναντία, Ερμού, Τσιμισκή; :D
  3. Δεν 'ναι σπαστικό να 'ναι όλοι χα-χα-χα και χου-χου-χου κι εσύ μοναχός στον κάμπο; :P
  4. Στον Αγιο-Βασίλη έχεις στείλει γράμμα; Θα στείλεις φέτος; :baby:


1.Καλα ειναι αν και μερικες χρονιες μου βγαινει αντιδραση και μου τη δινουν ολα αυτα τα λαμπακια και τα ψευτικα χαμογελα..
2.Τσιμισκη και παραλια..
3.Πολυ..Το χειροτερο ειναι να εχεις χωρισει λιγο πριν τα χριστουγεννα..Βασανο σας λεω..
4.Δεν εχω στειλει, αλλα σκεφτομαι να στειλω φετος αν δεν εχω βρει ακομα δουλεια, μπας και με βολεψει σε καμια θεση στο ελκυθρο..

Ερωτησεις..
1.Το πιο ομορφο βιβλιο που εχεις διαβασει?
2.Πες ενα απο τα αγαπημενα σου τραγουδια..
3.Μια απο τις αγαπημενες σου ταινιες..
4.Το αγαπημενο σου φαγητο..
5.Τι τρως συνηθως για πρωινο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top