Μίνι Συνέντευξη

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
  1. Πήγα.
  2. Ελαφόνησο με δύο καλούς φίλους και μία φίλη.
  3. Ναι αμέ, άμα κάτσει η Σκιάθος.
  4. Πιές ένα ουίσκι.


ίδιες.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ερωτησεις
1.Πηγες διακοπες?
2.Αν ναι που και με ποιον?Αν οχι γιατι,ετσι?
3.Θα πας πουθενα αλλου?
4.Τι να κανω για να συνηθησω την τσιμεντουπολη μετα απο 7 υπεροχες μερες στην Ικαρια?
5.Βαλε ενα τραγουδι που να σου αρεσει απο το you-tube..

1. Γιεα
2. Ηawai με τον Θωμα -χα-χα-χα
3. Οφ κορς
4. Ταματα, δεησεις, προσευχες και λοιπες ενασχολησεις με τα θεια..παρ'οτι δεν υπαρχει σωτηρια για σενα
5. Με πστν γιουτιουμπ? Λυπησου με

Τις ιδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Ερωτησεις
1.Πηγες διακοπες?
2.Αν ναι που και με ποιον?Αν οχι γιατι,ετσι?
3.Θα πας πουθενα αλλου?
4.Τι να κανω για να συνηθησω την τσιμεντουπολη μετα απο 7 υπεροχες μερες στην Ικαρια?
5.Βαλε ενα τραγουδι που να σου αρεσει απο το you-tube..

1. Τώωωωωωρα?
2. Μόνη μου πήγα, αλλά όταν έφτασα με όοοοοοοοολους τους συγγενείς/ φίλους.
3. Όχι.
4. Βάλε μια γλάστρα στο μπαλκόνι σου...:confused: [Δουλεύει]
5. Βαριέεεεεεμαι.

ερ.
1. Από ποιο-α supermarket ψωνίζεις;
2. Τι αγοράζεις όπωσδήποτε κάθε φορά;
3. Ξεχνάς ανοικτό το φως, τις βρύσες ή το τηλέφωνο;
4. Τι έχεις στην οθόνη του κινητού σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Ερωτησεις
1.Πηγες διακοπες?
2.Αν ναι που και με ποιον?Αν οχι γιατι,ετσι?
3.Θα πας πουθενα αλλου?
4.Τι να κανω για να συνηθησω την τσιμεντουπολη μετα απο 7 υπεροχες μερες στην Ικαρια?
5.Βαλε ενα τραγουδι που να σου αρεσει απο το you-tube..

απαντήσεις.
1.Ναι αν αυτές ήταν διακοπές
2.Χ
3.no money
4.θα σκίσεις όλες τις φωτογραφίες από Ικαρία και θα κάψεις τη σκηνή στην ταράτσα :P Ασταδιάλα, πάτε Ικαρία και παραπονιέστε κι όλας :P :P
5.nina simone- don't let me be misunderstood

ερωτήσεις.
1.Λέγεται ότι παλιά στο λιμάνι της Θεσσαλονίκης υπήρχε ένας πλωτός κινηματογράφος. Το όνομα του ήταν Κουρσάλ. Οι ταινίες προβαλλόταν σε καραβόπανο ενώ ο κινηματογράφος έπλεε στα γλυκά κυματάκια του λιμανιού. Ο κινηματογράφος αυτός λειτούργησε το καλοκαίρι του 1925 μόνο και έκλεισε πιθανόν επειδή προέβαλλε κατ' επιλογήν παλιές ταινίες (τώρα πόσο παλιές μπορούσαν να είναι εφ' όσον το 1925 ο κινηματογράφος είχε το πολύ 25 χρόνια ιστορίας κανείς δεν ξέρει :P). Πώς σου φαίνεται σαν ιδέα; Θα πήγαινες να παρακολουθήσεις ταινία στον Κουρσάλ;
2.Αν θα πήγαινες ποιά ταινία θα ήθελες να δεις και με ποιόν; Αν απάντησες όχι, γιατί δεν θα πήγαινες;
3.Ποια από τις ταινίες που έχεις δει πιστεύεις οτι είχε το καλύτερο τέλος;
4.Και ποια ταινία είχε το καλύτερο κοινωνικό νόημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
ερ.
1. Από ποιο-α supermarket ψωνίζεις;
2. Τι αγοράζεις όπωσδήποτε κάθε φορά;
3. Ξεχνάς ανοικτό το φως, τις βρύσες ή το τηλέφωνο;
4. Τι έχεις στην οθόνη του κινητού σου;
  1. Του Χαλκιαδάκη στου κόρακα την καμάρα (κατάλαβες; ) :P
  2. Molka... εεε Milko :P
  3. Τίποτα
  4. pixels :worry:
ερωτήσεις.
1.Λέγεται ότι παλιά στο λιμάνι της Θεσσαλονίκης υπήρχε ένας πλωτός κινηματογράφος. Το όνομα του ήταν Κουρσάλ. Οι ταινίες προβαλλόταν σε καραβόπανο ενώ ο κινηματογράφος έπλεε στα γλυκά κυματάκια του λιμανιού. Ο κινηματογράφος αυτός λειτούργησε το καλοκαίρι του 1925 μόνο και έκλεισε πιθανόν επειδή προέβαλλε κατ' επιλογήν παλιές ταινίες (τώρα πόσο παλιές μπορούσαν να είναι εφ' όσον το 1925 ο κινηματογράφος είχε το πολύ 25 χρόνια ιστορίας κανείς δεν ξέρει :P). Πώς σου φαίνεται σαν ιδέα; Θα πήγαινες να παρακολουθήσεις ταινία στον Κουρσάλ;
2.Αν θα πήγαινες ποιά ταινία θα ήθελες να δεις και με ποιόν; Αν απάντησες όχι, γιατί δεν θα πήγαινες;
3.Ποια από τις ταινίες που έχεις δει πιστεύεις οτι είχε το καλύτερο τέλος;
4.Και ποια ταινία είχε το καλύτερο κοινωνικό νόημα;
  1. Αν ήταν κάτι ελαφρύ χωρίς πολλά εφέ (οπτικά και ηχητικά) μπορεί. Κάτι σαν ρομαντζάδα δηλαδή ;)
  2. Μάλλον μια ταινία που έχω ξαναδεί
  3. Έχω δει πολλές που μου άρεσε το τέλος αλλά θα πω την πιο πρόσφατη από αυτές που είδα Arlington Road (1999)
  4. Αλήθεια δεν έχω κάνει τέτοιες συγκρίσεις και με προβληματίζεις. Θα πω το Requiem for a Dream (2000) που μου ήρθε τώρα :P
Ερωτήσεις:
  1. Τι θα φας σήμερα για μεσημεριανό;
  2. Έχεις περάσει ποτέ φαράγγι;
  3. Camping σε ερημική παραλία;
  4. Έχεις κατέβει Κρήτη;
  5. Η καλύτερη παραλία που έχεις πάει φέτος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Τι θα φας σήμερα για μεσημεριανό;
Έχεις περάσει ποτέ φαράγγι;
Camping σε ερημική παραλία;
Έχεις κατέβει Κρήτη;
Η καλύτερη παραλία που έχεις πάει φέτος;
  1. Για πες καμία ιδέα.
  2. Ποτέ, έχω φαραγγοφοβία.:P
  3. Ναι αμέ.
  4. Ποτέ.
  5. Σίμος, Ελαφόνησος.



οι ίδιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
  1. Τι θα φας σήμερα για μεσημεριανό;
  2. Έχεις περάσει ποτέ φαράγγι;
  3. Camping σε ερημική παραλία;
  4. Έχεις κατέβει Κρήτη;
  5. Η καλύτερη παραλία που έχεις πάει φέτος;
  1. Έφαγα, πατατοσαλάτα με τόνο
  2. Έχω πάει αλλά δεν το έχω περάσει.. του Βίκου:)
  3. Με τρέλα!
  4. Όχι ποτέ.
  5. Μια φανταστική πρασινογάλαζη παραλία στους Αντίπαξους!:D
Ίδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
  1. Τι θα φας σήμερα για μεσημεριανό;
  2. Έχεις περάσει ποτέ φαράγγι;
  3. Camping σε ερημική παραλία;
  4. Έχεις κατέβει Κρήτη;
  5. Η καλύτερη παραλία που έχεις πάει φέτος;

1. Χωριατικη..burp
2. Οχι
3. Δε το βλεπω για φετος :~
4. Οχι
5. Αγιος Προκοπιος / Τρανη αμμουδα

Ερωτησεις:

1. Eιδες/βλεπεις τον αγωνα της Δεβετζη? Να ναι η μονη αντοπαριστη?
2. Πως σου φανηκε η τελετη εναρξης (των ολυμπιακων, εννοειται)?
3. Η Χαλκια δεν ηταν που ελεγε για τα σπανια γονιδια των Ελληνων?
4. Πιστευες το 2004 οτι δεν ηταν ντοπαρισμενη?
5. Ποτε τελειωνουν οι ολυμπιακοι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Ερωτησεις:

1. Eιδες/βλεπεις τον αγωνα της Δεβετζη? Να ναι η μονη αντοπαριστη?
2. Πως σου φανηκε η τελετη εναρξης (των ολυμπιακων, εννοειται)?
3. Η Χαλκια δεν ηταν που ελεγε για τα σπανια γονιδια των Ελληνων?
4. Πιστευες το 2004 οτι δεν ηταν ντοπαρισμενη?
5. Ποτε τελειωνουν οι ολυμπιακοι?
1.Oχι..Κανω διπλωματικη ολημερις..Υπαρχει αραγε αντοπαριστος αθλητης???
2.Δεν την ειδα γιατι ημουν Ικαρία..
3.Αυτή αυτη ηταν..Μπορει τα ντοπε χαπια να λεγονται γονίδια στην γλώσσα τους..
4.Που θελεις να ξερω..Δεν πολυασχολουμαι αλλωστε..
5.Δεν ξερω καθολου..Εδω δεν ξερω ποθε θα τελιωσω την διπλωματικη που με καιει..:D

Ιδιες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
1. Από ποιο-α supermarket ψωνίζεις;
2. Τι αγοράζεις όπωσδήποτε κάθε φορά;
3. Ξεχνάς ανοικτό το φως, τις βρύσες ή το τηλέφωνο;
4. Τι έχεις στην οθόνη του κινητού σου;
1. Από πολλά και διάφορα.
2. Σηκώνω όλα τα ράφια με τις μπύρες και τα πατατάκια.
3. Όχι, ποτέ.
4. Τη φάτσα μου :P.


1.Λέγεται ότι παλιά στο λιμάνι της Θεσσαλονίκης υπήρχε ένας πλωτός κινηματογράφος. Το όνομα του ήταν Κουρσάλ. Οι ταινίες προβαλλόταν σε καραβόπανο ενώ ο κινηματογράφος έπλεε στα γλυκά κυματάκια του λιμανιού. Ο κινηματογράφος αυτός λειτούργησε το καλοκαίρι του 1925 μόνο και έκλεισε πιθανόν επειδή προέβαλλε κατ' επιλογήν παλιές ταινίες (τώρα πόσο παλιές μπορούσαν να είναι εφ' όσον το 1925 ο κινηματογράφος είχε το πολύ 25 χρόνια ιστορίας κανείς δεν ξέρει :P). Πώς σου φαίνεται σαν ιδέα; Θα πήγαινες να παρακολουθήσεις ταινία στον Κουρσάλ;
2.Αν θα πήγαινες ποιά ταινία θα ήθελες να δεις και με ποιόν; Αν απάντησες όχι, γιατί δεν θα πήγαινες;
3.Ποια από τις ταινίες που έχεις δει πιστεύεις οτι είχε το καλύτερο τέλος;
4.Και ποια ταινία είχε το καλύτερο κοινωνικό νόημα;
1. Πως γίνεται να μην έχω ακούσει ποτέ τίποτα γι' αυτό; Τέσπα, ναι θα μου άρεσε πολύ να πήγαινα, φαίνεται κάτι το πολύ διαφορετικό.
2. Τον τιτανικό :P.
3. Πολλές...
4. Arizona Dream.

  1. Τι θα φας σήμερα για μεσημεριανό;
  2. Έχεις περάσει ποτέ φαράγγι;
  3. Camping σε ερημική παραλία;
  4. Έχεις κατέβει Κρήτη;
  5. Η καλύτερη παραλία που έχεις πάει φέτος;
1. Αυτή την απορία έχω και 'γω.
2. Δεν θυμάμαι...
3. Ναιιιιιι!
4. Όχι, δεν έτυχε.
5. Γλυφάδα στην Κέρκυρα.

1. Eιδες/βλεπεις τον αγωνα της Δεβετζη? Να ναι η μονη αντοπαριστη?
2. Πως σου φανηκε η τελετη εναρξης (των ολυμπιακων, εννοειται)?
3. Η Χαλκια δεν ηταν που ελεγε για τα σπανια γονιδια των Ελληνων?
4. Πιστευες το 2004 οτι δεν ηταν ντοπαρισμενη?
5. Ποτε τελειωνουν οι ολυμπιακοι?
1. Σαφώς και ήταν αντοπάριστη η Δεβετζή! Παθαίνουν κράμπες οι ντοπαρισμένοι;
2. Πολύ ωραία και με εντυπωσιακά εφέ:
3. Ναι, αλλά κανείς δεν κατάλαβε το υποννοούμενο φαίνεται...
4. Ξέρω 'γω;
5. 24 ή 26 του μήνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Wow! Tsipouro, αν έβαζες και ερωτήσεις θα σε λάτρευα...:P

Ερωτήσεις:
  1. Τι θα φας σήμερα για μεσημεριανό;
  2. Έχεις περάσει ποτέ φαράγγι;
  3. Camping σε ερημική παραλία;
  4. Έχεις κατέβει Κρήτη;
  5. Η καλύτερη παραλία που έχεις πάει φέτος;

1. Φασολάκια γιαχνί...;)
2. Μάλλον όχι.
3.Γιεςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!
4. Όχι, έχω ανέβει! (Πριν πολλάαα χρόνια. Τόσα που δεν τη θυμάμαι)
5. Μια στην Κάρπαθο, που δεν έχει όνομα...:P

ερ.
1. Πώς ήταν η τελευταία τούρτα γενεθλίων που έφαγες;
2. Παίζεις "κοκορομαχίες" στη θάλασσα;
3. Φοράς καθόλου κάλτσες το καλοκαίρι;
4. Ποιες ήταν οι πρώτες αου αφίσες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nininaou:
1. Πώς ήταν η τελευταία τούρτα γενεθλίων που έφαγες;
2. Παίζεις "κοκορομαχίες" στη θάλασσα;
3. Φοράς καθόλου κάλτσες το καλοκαίρι;
4. Ποιες ήταν οι πρώτες αου αφίσες;
1. Λέγεται "τουρτά κατσαρόλας", είναι δύσκολο να την περιγράψω αλλά είναι τέλεια! :slourp:
2. Ναι!
3. Ανάλογα με το αν γυρνάω με sneakers ή σαγιονάρες.
4. Δεν κολλάω αφίσες!

Ερωτήσεις (όποιος θέλει απαντάει και αυτές τις Νινινάου):

1. Ο μεγαλύτερος σου φόβος;
2. Τι σιχαίνεσαι περισσότερο;
3. Τι σε κάνει να νιώθεις άρχοντας/αρχόντισσα;
4. Αγαπημένος μουσικός καλλιτεχνης/συγκρότημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
1. Ο μεγαλύτερος σου φόβος;
2. Τι σιχαίνεσαι περισσότερο;
3. Τι σε κάνει να νιώθεις άρχοντας/αρχόντισσα;
4. Αγαπημένος μουσικός καλλιτεχνης/συγκρότημα;


  1. Mη πεθάνω σε αυτοκινητιστικό.
  2. Κατσαρίδες.
  3. Τα χρήματα που βγάζω μόνος μου.
  4. joy division


οι ίδιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ :

1.Ποια ειναι η μεγαλυτερη ζημια που εχεις κανει και γιατι.
2.Εχεις τρακαρει ποτέ ; Εφταιγες ;
3.Τηρείς παντα τον ΚΟΚ ; Πότε οχι ;
4.Σου τι στπάναι υ ανωρθωγραφει ;
5.Εφτασες ποτέ κοντα στο θανατο ; (αν ναι , που)
6.Ποσα τα περισσοτερα κουνουπια που εχεις μετρησει στο σπιτι σου μια συγκεκριμενη μερα ;
7.Θα φορουσες μπικίνι να βγεις σε μια πολυκοσμη παραλια (αντρας), και αντιστοιχα, θα φορουσες σκετο βερμουδα μαγιω αν εισαι γυναικα, για να κερδισεις ενα στοιχημα ; Αν ναι, με τι επαθλο ;


1. Τρακάρισμα :/: γιατί δεν υπάρχει, απλά έγινε :P
2. ουχ! λολ! ναι... έχω κάνει δυο τρία - και όχι, δεν έφταιγα... οι άλλοι φταίνε πάντα :P
3. προσπαθώ πάντα αλλά δεν τα καταφέρνω... παρασύρομαι όταν βιάζομαι από το πορτοκαλί καθώς και απ το πικρό θέμα "παρκάρισμα" :redface:
4. όχι
5. ναι, είδα και το φως :P περισσότερα δεν λέω
6. δε θυμάμαι, θυμάμαι όμως να έχω μετρήσει 32 τσιμπήματα στο πρόσωπο όλα από ελεύθερο κάμπινγκ στην Ελαφόνησο που κοιμηθήκαμε δίπλα σε κάτι καλαμιές τα ηλίθια :P
7. άνετα... έπαθλο αδιάφορο, το γέλιο αρκεί :D


ίδιες φυσικά :D

edit
ΩΧ απάντησα αρχαίες! δεν πειράζει ε? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Δεν πειραζει κου-ε..:DΣυνεχιζω λοιπον απο εκει που σταματησαμε..

1. Ο μεγαλύτερος σου φόβος;
2. Τι σιχαίνεσαι περισσότερο;
3. Τι σε κάνει να νιώθεις άρχοντας/αρχόντισσα;
4. Αγαπημένος μουσικός καλλιτεχνης/συγκρότημα;

1.Μην πεθανουν καποια αγαπημενα μου προσωπα σε νεαρη ηλικια..
2.Το ψεμα..
3.Να ειμαι με καλη παρεα διακοπες..
4.Manu Chao..

Eρωτησεις..
1.Εχεις γνωρισει ατομα που να επινε πρεζα στη ζωη του?
2.Ποια ειναι η γνωμη σου για αυτα τα ατομα?
3.Ποια ειναι η γνωμη σου για την εκτρωση?
4.Για το γαμο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Eρωτησεις..
1.Εχεις γνωρισει ατομα που να επινε πρεζα στη ζωη του?
2.Ποια ειναι η γνωμη σου για αυτα τα ατομα?
3.Ποια ειναι η γνωμη σου για την εκτρωση?
4.Για το γαμο?
1. Εγώ όχι, αλλά ένας φίλος μου είχε γνωρίσει κάποιον από μια άλλη πόλη.
2. Άνθρωποι είναι σαν και εμάς και σε καμία περίπτωση δεν θα τους χαρακτήριζα προβληματικούς, χρειάζονται όμως βοήθεια για να ξεπεράσουν την εξάρτησή τους και είναι στο χέρι μας να τους βοηθήσουμε.
3. Τη θεωρώ δολοφονία και την αποδοκιμάζω, εκτός φυσικά αν για κάποιο πολύ σοβαρό λόγο είναι πολύ απαραίτητο να γίνει.
4. Δεν έχω πρόβλημα να δεσμευτούν επίσημα 2 άνθρωποι.

Ίδιες. Πολύ καλές! :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
1.Εχεις γνωρισει ατομα που να επινε πρεζα στη ζωη του?
2.Ποια ειναι η γνωμη σου για αυτα τα ατομα?
3.Ποια ειναι η γνωμη σου για την εκτρωση?
4.Για το γαμο?

  1. Ναι, δυστυχώς, μερικοί από αυτούς είναι ήδη νεκροί.:/:
  2. Αδύναμοι άνθρωποι σε ένα σύστημα που τους βλέπει σαν ψυχασθενείς και όχι σαν άρρωστους.
  3. Η χειρότερη, ένα προφυλακτικό και λίγη προσοχή είναι καλύτερο από μια εν ψυχρώ δολοφονία μιας ζωής που οφείλεται σε μία βλακεία της στιγμής, αποτέλεσμα κυρίως ελλιπούς παιδείας.
  4. Αν ποτέ να παντρευτώ σκέφτομαι να μη πάω στο γάμο μου.:P



Οι ίδιες, όντως, πολύ καλές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
1. Ποια ειναι η γνωμη σου για την εκτρωση?
2. Τι σε κάνει να νιώθεις άρχοντας/αρχόντισσα;
3. Τι θα φας σήμερα για μεσημεριανό;
4. Έχεις κατέβει Κρήτη;

1. Ένας άντρας πήγε σ'έναν άγιο κρατώντας στην αγκαλιά του το νεογέννητο παιδί.
"Τι να κάνω μ'αυτο το παιδί;", ρώτησε.."είναι άθλιο, έχει έρθει χωρίς να το θέλω, και δεν έχει ούτε όση ζωή χρειάζεται για να πεθάνει".
"Σκοτωσε το!" φώναξε ο άγιος με τρομερή φωνή, "κι ύστερα κράτα το στα χέρια σου τρεις μέρες και τρεις νύχτες ώστε να το θυμάσαι: έτσι, ποτέ δεν θα ξανακάνεις παιδί αν δεν έχει έρθει η κατάλληλη στιγμή για σένα".
Όταν τ'άκουσε αυτό ο άνδρας, έφυγε απογοητευμένος, και πολλοί κατηγόρησαν τον άγιο επειδή τον συμβούλευσε να δείξει σκληρότητα, να σκοτώσει το παιδί.
"Δεν είναι όμως πιο σκληρό να το αφήσει να ζήσει;" , ρώτησε ο άγιος.
Φρ. Νίτσε, Άγια σκληρότητα.

ένα προφυλακτικό και λίγη προσοχή είναι καλύτερο από μια εν ψυχρώ δολοφονία μιας ζωής που οφείλεται σε μία βλακεία της στιγμής, αποτέλεσμα κυρίως ελλιπούς παιδείας.

Τα προφυλακτικά σπάνε. ;)

2. Να'μαι από πάνω.:redface::redface:

3. Σνιτσελάκι γαλοπούλας με πατάτες φουρνίσιες, από τα προχτές και ζουλιέν καρότο, συνοδευτικά.

4. Έχω ζήσει 3,5 χρόνια στη Σούδα (Χανιά) -super- plus 4 μήνες Σ.Ε.Α.Π. (Ηράκλειο) -μπλιάκς-.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Eρωτησεις..
1.Εχεις γνωρισει ατομα που να επινε πρεζα στη ζωη του?
2.Ποια ειναι η γνωμη σου για αυτα τα ατομα?
3.Ποια ειναι η γνωμη σου για την εκτρωση?
4.Για το γαμο?

απαντήσεις.
1.Ναι
2.Ο καθένας έπαιρνε κάτι διαφορετικό από την πρέζα. Δεν έχω μία γενική "γνώμη" γι' αυτά τα άτομα.
3.Να γίνεται όταν είναι ανάγκη.
4.Πολλά πεταμένα λεφτά σε υλικά αγαθά που μόνο εγωιστικές ανάγκες μπορούν να ικανοποιήσουν. Κανένα αίσθημα αγάπης και κανένα αίσθημα έρωτα. Προσωπικά δεν θα παντρευόμουν για πολλούς λόγους.

ερωτήσεις.
1. Το καλύτερο πάρτυ που θυμάσαι πώς ήταν;
2. Είχες/Έχεις κατοικίδιο που έχεις αγαπήσει πραγματικά πολύ;
3. Αν μπορούσες να ζήσεις ξανά μια στιγμή της ζωής σου ποιά θα ήταν αυτή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
ερωτήσεις.
1. Το καλύτερο πάρτυ που θυμάσαι πώς ήταν;
2. Είχες/Έχεις κατοικίδιο που έχεις αγαπήσει πραγματικά πολύ;
3. Αν μπορούσες να ζήσεις ξανά μια στιγμή της ζωής σου ποιά θα ήταν αυτή;

1. Σε παραλια, με φωτιες και λοιπα κλισε, και υπνο στην παραλια σε sleeping bag.. Ωαχ..
2. Οχι
3. Ειναι κινηματογραφικη και θα πεσει γιαουρτι:D

Τις ιδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top