Μίνι Συνέντευξη

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Είναι δυνατόν, εσύ shaman, που προσέχεις πάντα τους κανόνες να σου ξέφυγε αυτό; :)
Η διαδικασία έχει ως εξής:

Γράφετε 3 έως 5 ερωτήσεις τις οποίες θα απαντήσει ο επόμενος.
Ο κάθε "επόμενος" απαντά και από κάτω αφήνει με τη σειρά του 3 εως 5 νέες ερωτήσεις.

Απαντήσεις:
1. Όσα και κορόμηλα
2. Δεν ξέρω, θα το έχω υπόψιν μου να την ρωτήσω την επόμενη φορά
3. Είπε και άφησε την τελευταία του πνοή...
4. Κανέναν, ακόμα...
5. ...


Ερωτήσεις:
1. Ποια η άποψη σου για τον shaman;
2. Σ' αρέσει το νέο σύστημα αξιολόγησης;
3. Πόσο χρόνο αφιερώνεις καθημερινά στο steki;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1. Ποια η άποψη σου για τον shaman;
2. Σ' αρέσει το νέο σύστημα αξιολόγησης;
3. Πόσο χρόνο αφιερώνεις καθημερινά στο steki;

1. Καλός είναι! :)
2. Νι αμέ... δεν έχω παράπονο.
3. Ώωωωρες, δειλινάααα, ξενύυυχτιααααα... :redface:

Ερωτήσεις:
1. Φοράς ρολόι;
2. Τι θα άλλαζες στο κλίμα της πόλης σου;
3. Έχεις λεφτά στην μπάντα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
1. Πάντα!
2. Τίποτε απολύτως. Μιας και είμαστε πλάι σε θάλασσα το κλίμα είναι ιδανικό
3. Κάτι λίγα

1. Σου έχει περάσει ποτέ από το μυαλό να αλλάξεις επάγγελμα;
2. Ποια η άποψή σου για τo όλο θέμα περί emo, trendy κτλ;
3. Περιέγραψέ μας μας γλυκιά σκηνή που έχεις βιώσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
1. Σου έχει περάσει ποτέ από το μυαλό να αλλάξεις επάγγελμα;
2. Ποια η άποψή σου για τo όλο θέμα περί emo, trendy κτλ;
3. Περιέγραψέ μας μας γλυκιά σκηνή που έχεις βιώσει.

1.ναι αμε! γενικα δε μπορω να κανω μονο ενα πραμα στη ζωη μου οσο καλα και να το κανω, οσο καλες απολαβες και να εχω. μεχρι τωρα, οντας λεπτομερης στο μετρημα, εχω κανει πανω απο 9 δουλειες, εκ των οποιων τις 3 τις κανω ακομα και τωρα, ταυτοχρονα.
2.δε τους παω μια. με εκνευριζουν ολα πανω τους.
3.μια προσφατη? χμ.. οταν ο antoine κοιμηθηκε πανω μου.. ειχαμε μολις βγει απο την πισινα, ειχε ξεχασει τα παντοφλακια του και για να μην παταει κατω τον πηρα ακαλια. αυτος εβαλε στραβα το καπελακι του και κουρνιασε καπου αναμεσα στη μασχαλη και στο στηθος μου. μεχρι να τον παω στο κρεβατακι του ειχε αποκοιμηθει και ηταν μια σκετη γλυκαα!:redface:

1.Τι σπουδασες? σκεφτεσαι να συνεχισεις σπουδες? που?
2. Ποια η άποψή σου για τo όλο θέμα περί emo, trendy κτλ;
3. Περιέγραψέ μας μας γλυκιά σκηνή που έχεις βιώσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
1.Τι σπουδασες? σκεφτεσαι να συνεχισεις σπουδες? που?
2. Ποια η άποψή σου για τo όλο θέμα περί emo, trendy κτλ;
3. Περιέγραψέ μας μας γλυκιά σκηνή που έχεις βιώσει.

1. Αρχιτεκτονική και συνεχίζω για διδακτορικό.. στα ξένα...
2. Πφ, κάτι μαμοθρεφτονεόπλουτα τα τρώω στη μάπα από τα 6 μου, απαξιώ πλέον. Γελάω.
3. Ο θκύλοθ μου με είδε να μπαίνω στο αμάξι με πολλά πράγματα και είχε πάρει ακριβώς τη φάτσα που παίρνει όταν φεύγω για έξω... Πολλή θλίψη... Μόνο που εγώ ήθελα απλά να τα αφήσω σε μία φίλη εδώ δίπλα, και όταν γύρισα έκανε σαν τρελό, απίστευτη ευτυχία!!!

Ερωτήσεις:
1. Πώς σε φαντάζεσαι σε 10 χρόνια;
2. Μιλάς συχνά στο msn;
3. Πόσο εύκολα θυμώνεις;
4. Τι θα έκανες αν τυχαία βρισκόσουν στην ίδια παρέα με έναν πρώην, που σε πλήγωσε πολύ και πλέον δεν εκτιμάς καθόλου, κι αυτός σου την έπεφτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
1. Ακριβώς όπως σήμερα, ελπίζω
2. Αρκετά συχνά
3. Δεν θυμώνω ποτέ
4. Δεν παίζει τέτοιο σενάριο


Ιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1. Πώς σε φαντάζεσαι σε 10 χρόνια;
2. Μιλάς συχνά στο msn;
3. Πόσο εύκολα θυμώνεις;
4. Τι θα έκανες αν τυχαία βρισκόσουν στην ίδια παρέα με έναν πρώην, που σε πλήγωσε πολύ και πλέον δεν εκτιμάς καθόλου, κι αυτός σου την έπεφτε;

1.ευτυχισμενη, με τρια μωρακια!
2.define συχνα :P ...καθε μερα, αλλα οχι πολυ.
3.αρκετα. αλλα πολυ λιγοτερο απο παλια.
4.θα τον γειωνα τρελα!

1.γραφεις με μολυβι η με στυλο?
2.κανεις ανακυκλωση?
3.ποτε κρυωσες τελευταια φορα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1. Πώς σε φαντάζεσαι σε 10 χρόνια;
2. Μιλάς συχνά στο msn;
3. Πόσο εύκολα θυμώνεις;
4. Τι θα έκανες αν τυχαία βρισκόσουν στην ίδια παρέα με έναν πρώην, που σε πλήγωσε πολύ και πλέον δεν εκτιμάς καθόλου, κι αυτός σου την έπεφτε;

1. Μια απο τα ιδια πλας ενα κουτσουβελο..:whistle:
2. Τσουκου..
3. Παρα πολυ ευκολα...:whistle:
4. Αποκλειεται να ημουν στην ιδια παρεα με πρωην:eek:...
Αλλα εαν τελος παντων τυχαινε(:whistle:) θα τον επαιζα και την καταλληλη στιγμη σουτ και γκολ....
:devil:

Ερωτησουλες:

1. Τι θα κανεις σημερα το βραδυ?
2. Εχεις ερωτευθει χωρις να υπαρχει ανταποκριση?
3. Τι θα έκανες αν τυχαία βρισκόσουν στην ίδια παρέα με έναν πρώην, που σε πλήγωσε πολύ και πλέον δεν εκτιμάς καθόλου, κι αυτός σου την έπεφτε; (απο Γιδι :))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ερωτησουλες:

1. Τι θα κανεις σημερα το βραδυ?
2. Εχεις ερωτευθει χωρις να υπαρχει ανταποκριση?
3. Τι θα έκανες αν τυχαία βρισκόσουν στην ίδια παρέα με έναν πρώην, που σε πλήγωσε πολύ και πλέον δεν εκτιμάς καθόλου, κι αυτός σου την έπεφτε; (απο Γιδι :))

1. Θα βγω για ποτο
2. Οφ κορς
3. Θα αδιαφορουσα

1. Φαι η σεξ?
2. Σεξ η υπνος?
3. Φαι η υπνος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
1. Θα βγω για ποτο
2. Οφ κορς
3. Θα αδιαφορουσα

1. Φαι η σεξ?
2. Σεξ η υπνος?
3. Φαι η υπνος?

1.φαι
2.σεξ
3.υπνος

ερωτήσεις:
1.Πώς αισθάνεσαι όταν σου κάνουν κοπλιμέντα?
2.Πιέζεσαι αυτόν τον καιρό από θέμα δουλειάς?
3.Πες μου κάτι να με ανεβάσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ερωτήσεις:
1.Πώς αισθάνεσαι όταν σου κάνουν κοπλιμέντα?
2.Πιέζεσαι αυτόν τον καιρό από θέμα δουλειάς?
3.Πες μου κάτι να με ανεβάσεις!

1.εξαρταται ποιος τα κανει.
2.δυστυχως ναι..
3.ανεβα στο τραπεζι μου,κουκλε μου γλυκιεεεε:whistle:


1.εισαι φαν του λοστ? αν δεν εισαι, ισα που προλαβαινεις.
2.ποιος χαρακτηρας λοστ πιστευεις οτι σου ταιριαζει καλυτερα?
3.ποιες αλλες σειρες σαρεσουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
1.εισαι φαν του λοστ? αν δεν εισαι, ισα που προλαβαινεις.
2.ποιος χαρακτηρας λοστ πιστευεις οτι σου ταιριαζει καλυτερα?
3.ποιες αλλες σειρες σαρεσουν?

1. Ναι.
2.Μμμ...κατι ανάμεσα απο Τζακ, Λοκ και Ντεσμοντ.:P
3. Εχουμε και λεμε (απο προσφατες) : Rescue Me, The 4400, Heroes, Prison Break, The Dead Zone, Scrubs, Monk, The IT crowd...


ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ :

1. Αν επαιζες σε συγκροτημα, ποιο οργανο θα θελες να παιζεις και γιατι.
2. Παρειγγηλες πιτσα/σουβλακια κλπ. Και σου φεραν λαθος τα αναψυκτικά. Τον στελνεις να φερει αυτο που ζητησες ή παιρνεις αυτα που εφερε ; Αν εγινε λαθος στο φαγητο (και τρως και αυτο που εφερε) ;
3. Τι φαγητο τρως συχνοτερα απο delivery ?
4. Ο πρωταγωνιστης στο Prison Break δε θα ηταν απειρως καλυτερη επιλογη για να παιξει τον Anakin στην νεα τριλογια Star Wars ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ :

1. Αν επαιζες σε συγκροτημα, ποιο οργανο θα θελες να παιζεις και γιατι.
2. Παρειγγηλες πιτσα/σουβλακια κλπ. Και σου φεραν λαθος τα αναψυκτικά. Τον στελνεις να φερει αυτο που ζητησες ή παιρνεις αυτα που εφερε ; Αν εγινε λαθος στο φαγητο (και τρως και αυτο που εφερε) ;
3. Τι φαγητο τρως συχνοτερα απο delivery ?
4. Ο πρωταγωνιστης στο Prisob Break δε θα ηταν απειρως καλυτερη επιλογη για να παιξει τον Anakin στην νεα τριλογια Star Wars ?

1. Κιθαρα...Μου αρεσει ο ηχος της...
2. Οπως και να εχει, θα ηθελα να εχω αυτα ακριβως που ζητησα. Θα τον εστελνα πισω...
3. Χμμμ....σουβλακια, πιτες και καθε ειδος ζυμαρικου....αρκει να μην εχει σαλτσα ντοματας..
4. Φανταζομαι αναφερεσαι στον Miller(ειναι κουκλι παναθεμα τον!!!:redface:)...ας παιξει οπου θελει. Μου αρκει να τον βλεπω...:whistle:


Ίδιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
1. Αν επαιζες σε συγκροτημα, ποιο οργανο θα θελες να παιζεις και γιατι.
2. Παρειγγηλες πιτσα/σουβλακια κλπ. Και σου φεραν λαθος τα αναψυκτικά. Τον στελνεις να φερει αυτο που ζητησες ή παιρνεις αυτα που εφερε ; Αν εγινε λαθος στο φαγητο (και τρως και αυτο που εφερε) ;
3. Τι φαγητο τρως συχνοτερα απο delivery ?
4. Ο πρωταγωνιστης στο Prisob Break δε θα ηταν απειρως καλυτερη επιλογη για να παιξει τον Anakin στην νεα τριλογια Star Wars ?

1. Μπάσο. Μου αρέσει και η ηλ. κιθάρα αλλά όσο κι αν προσπαθώ δε με βολεύει η πένα...:mad:
2. Σιγά μην μπω στη διαδικασία να μαλώσω με τον άσχετο και να περιμένω κι άλλο τόσο μέχρι να φερει τα επόμενα. Ό,τι θέλει ας είναι, φτάνει να τρώγεται!
3. PIZZA! Φανατικά.:slourp:
4.Το Prisob Break ομολογώ ότι δεν το έχω δει :P, υπάρχει όμως μια σειρά με παρόμοιο τίτλο, το Prison Break της οποίας ο πρωταγωνιστής θα ταίραζε γάντι (και έχει και τα πιο όμορφα μάτια όλων των εποχών:inlove:).

Ερωτήσεις

1. Έχεις συγκεκριμένη κούπα για να πίνεις το καφέ/τσάι/whatever σου? Αν ναι περίγραψε την.
2. Ποιο από τα παιχνίδια (ηλεκτρονικά ή μη) που έπαιζες μικρός/ή νοσταλγείς πιο πολύ?
3. Θεωρείς ότι το marketing είναι επιστήμη ή παπατζιλίκι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
1) Έχω, είναι μπλε με καπάκι. Αγορασμένη από τα harrods από ένα φίλο οπότε είναι τέρμα τουριστική. Έχει ένα φρουρό του Buckingham και ένα κόκκινο θάλαμο τηλεφώνου. Αμα βεβαίως είναι άπλυτη και βαριέμαι, η επόμενη επιλογή είναι η κούπα ό,τι να'ναι.
2) Κανένα, η εφηβεία ανήκει στα περασμένα
3) Επιστήμη, τώρα το πόσο θεωρώ ότι είναι χρήσιμο, είναι ένα άλλο ζήτημα.

Ερωτώ:
1) Ποιο τόπικ σου αρέσει περισσότερο σε αυτό το μέρος?
2) Ποιο τραγούδι είναι το καλύτερο στο "Ας το κρίνουμε το ρημάδι το τραγούδι"? :P Γιαντα?
3) Ο τρόπος που εκφράζομαι σε μπερδεύει? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Ερωτήσεις

1. Έχεις συγκεκριμένη κούπα για να πίνεις το καφέ/τσάι/whatever σου? Αν ναι περίγραψε την.
2. Ποιο από τα παιχνίδια (ηλεκτρονικά ή μη) που έπαιζες μικρός/ή νοσταλγείς πιο πολύ?
3. Θεωρείς ότι το marketing είναι επιστήμη ή παπατζιλίκι?


1.ναι!!!!Η αγαπημενη μου κουπα, την οποια και λατρευα σε σημειο να μην αφηνω κανενα να μου την αγγιζει ηταν ιωνια, το σχεδιο με το λεμονι (η πορτοκαλι?)! ειχε βγει σε γαλαζιο και πρασσινο, και εγω ειχα το γαλαζιο. μου την ειχαν χαρισει, σπασμενη στο χερουλι της λιγο. ηταν το τελευταιο κομματι που κυκλοφορουσε στην αγορα. μου το εσπασε η ξαδερφη μου οταν ελειπα απο το σπιτι. δεν ηξερε οτι δεν επρεπε να την αγγιζει, και δε μπορουσα ουτε καν να κλαψω γιατι ηταν εγγυος στις μερες της και δεν ηθελα να τη στεναχωρησω. δυστυχως, αυτο που λενε ουδεις αναντικαταστατος δεν ισχυει για τις κουπες. εχω κανα δυο αγαπημενες, αλλα σαν αυτη καμια! αυτη που εχω τωρα ειναι ασπρη με πολυχρωμα παλ χρωματισμενα λουλουδακια.
2.uno, rammicub,ταβλι,shangai.
3.επιστημη και μαλιστα απο τις πιο σημαντικες και πιο δυσκολες, αν θελεις να την κανεις σωστα!


μιας και με προλαβε το εδαδι..
Ερωτώ:
1) Ποιο τόπικ σου αρέσει περισσότερο σε αυτό το μέρος?
2) Ποιο τραγούδι είναι το καλύτερο στο "Ας το κρίνουμε το ρημάδι το τραγούδι"? :P Γιαντα?
3) Ο τρόπος που εκφράζομαι σε μπερδεύει? :redface:

1.πολλα... η συνεντευξη αντως μαρεσει πολυ :)
2.δεν παρακολουθω...
3.μια χαρα εκφραζεσαι! :)

1.εχεις αγαπημενη κουπα? πως ειναι?
2.ποσα βγαζει το μηνα ενας βουλευτης απο το μισθο του?
3.ενας καθηγητης πανεπιστημιου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
1.εχεις αγαπημενη κουπα? πως ειναι?
2.ποσα βγαζει το μηνα ενας βουλευτης απο το μισθο του?
3.ενας καθηγητης πανεπιστημιου?

1. Νι! Στα ξένα έχει αγελάδες και πρόβατα, και κουμπώνει με το ταίρι της από πάνω ή από κάτω, ολοκληρώνοντας τα σχεδιάκια! Εδώ μία με χερούλι-ελέφαντααα!
2. Εμ...
3. Πάνω ή κάτω από το τραπέζι; :P

Ερωτήσεις:
1. Νιώθεις αμηχανία όταν είσαι κοντά σε πρώην σου;
2. Τι κινητό έχεις;
3. Έχεις γνωρίσει ποτέ τη νυν του πρώην;
4. Πόσες φωτογραφίες βγάζεις κατά μέσο όρο κάθε μήνα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1. Νιώθεις αμηχανία όταν είσαι κοντά σε πρώην σου;
2. Τι κινητό έχεις;
3. Έχεις γνωρίσει ποτέ τη νυν του πρώην;
4. Πόσες φωτογραφίες βγάζεις κατά μέσο όρο κάθε μήνα;

1. Εξαρταται τι εχω να θυμαμαι απ'αυτον, ποσος καιρος εχει περασει κτλ
2. Ενα walkman
3. Γιεαπ
4. Καμια 50αρια;

1. Τι ωρα ξυπνας τα Σουκου;
2. Και τι ωρα κοιμασαι;
3. Παραγγελνεις συχνα απο delivery?
4. Και τι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
ανεβα στο τραπεζι μου,κουκλε μου γλυκιεεεε:whistle:

Από τότε που το γνώρισα αυτό το κορίτσι αισθάνομαι έναν έρωτα!:inlove:




1. Τι ωρα ξυπνας τα Σουκου;
2. Και τι ωρα κοιμασαι;
3. Παραγγελνεις συχνα απο delivery?
4. Και τι; :P

1.Μετά τις 10
2.Μετά τις 12
3.Μπα όχι ιδιαίτερα
4.Σουβλάκια έλληνας είμαι :D

ερωτήσεις:
1.Τί έφαγες για βράδυ?
2.Ήταν καλό?
3.Που μου προτίνεις να πάω για φαί?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
ερωτήσεις:
1.Τί έφαγες για βράδυ?
2.Ήταν καλό?
3.Που μου προτίνεις να πάω για φαί?:P

1. Χορτοφαγική πίτσα που έφτιαξα μόνη μου
2. Πολύ νόστιμη
3. Σε ψαροτεβέρνα/ουζερί:D

1. Χορεύεις μόνη/μόνος σου καμιά φορά στο σπίτι;
2. Τραγουδάς στο μπάνιο;
3. Ποιος/Ποια είναι η αδυναμία σου στο στέκι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top