Μίνι Συνέντευξη

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Ερωτήσεις:

1)Σ'αρέσει η φύση?
2)Βουνό ή θάλασσα?
3)Χειμώνας ή καλοκαίρι?

1) πολύ, από μακριά και αγαπημένοι :P
2) θάλαττα θάλαττα!!!
3) καλοκαίρι σε μια παραλία :D



1) αν είχες να επιλέξεις ανάμεσα σε μια σχέση όπου όλα ήταν τέλεια αλλά το σεξ μέτριο και σε μια σχέση όπου όλα τα άλλα ήταν μέτρια αλλά το σεξ τέλειο, τι θα διάλεγες?και γιατί? ( μην ακούσω δε γίνονται αυτά, γίνονται και παραγίνονται :P)
2)αν δεν ήσουν Έλληνας/ίδα τι θα ήθελες να είσαι και γιατί?
3) αγαπημένο τραγούδι αυτήν την περίοδο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
1) αν είχες να επιλέξεις ανάμεσα σε μια σχέση όπου όλα ήταν τέλεια αλλά το σεξ μέτριο και σε μια σχέση όπου όλα τα άλλα ήταν μέτρια αλλά το σεξ τέλειο, τι θα διάλεγες?και γιατί? ( μην ακούσω δε γίνονται αυτά, γίνονται και παραγίνονται :P)
2)αν δεν ήσουν Έλληνας/ίδα τι θα ήθελες να είσαι και γιατί?
3) αγαπημένο τραγούδι αυτήν την περίοδο

1) στην ηλικία που είμαι, το σεξ. μάλλον. δεν ξέρω.:P
2)Καναδός.- ανοιχτομυαλοι :)
3) My Dying Bride - Under Your Wings And Into Your Arms

Ερωτήσεις
1)Κρυώνεις?
2)Πίνεις κάτι αυτή τη στιγμή?
3)Εισαι εγωιστής/εγωίστρια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
1) αν είχες να επιλέξεις ανάμεσα σε μια σχέση όπου όλα ήταν τέλεια αλλά το σεξ μέτριο και σε μια σχέση όπου όλα τα άλλα ήταν μέτρια αλλά το σεξ τέλειο, τι θα διάλεγες?και γιατί? ( μην ακούσω δε γίνονται αυτά, γίνονται και παραγίνονται :P)
2)αν δεν ήσουν Έλληνας/ίδα τι θα ήθελες να είσαι και γιατί?
3) αγαπημένο τραγούδι αυτήν την περίοδο

1. Πολύ δύσκολα βάζεις. Μάλλον την τέλεια σχέση με το όχι και τόσο τέλειο σεξ, διότι το απλά τέλειο σεξ με την μέτρια σχέση, θα μου έσπαγε τα νεύρα τελικά (ε, πόση ώρα να μείνουμε πια στο κρεβάτι/πάτωμα/γραφείο/τοίχο; :P)
2. Δεν ξέρω, δεν το έχω σκεφτεί και αρνούμαι να το σκεφτώ. :P
3. Κάτι μπαλάντες, αλλά δεν ξέρω τίτλους..

Ερωτήσεις
1)Κρυώνεις?
2)Πίνεις κάτι αυτή τη στιγμή?
3)Εισαι εγωιστής/εγωίστρια?

1. Όχι.
2. Ναι, καφέ.
3. Ανάλογα..

Ερωτήσεις:

1. αν είχες να επιλέξεις ανάμεσα σε μια σχέση όπου όλα ήταν τέλεια αλλά το σεξ μέτριο και σε μια σχέση όπου όλα τα άλλα ήταν μέτρια αλλά το σεξ τέλειο, τι θα διάλεγες?και γιατί? ( μην ακούσω δε γίνονται αυτά, γίνονται και παραγίνονται :P)
2. Αριστερά τι βλέπεις;
3. Μπερδεύεις κι εσύ το δεξιά με το αριστερά; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Ερωτήσεις
1)Κρυώνεις?
2)Πίνεις κάτι αυτή τη στιγμή?
3)Εισαι εγωιστής/εγωίστρια?

Aπαντήσεις :
1) Πολύ
2) Νερό
3) Όχι (πιστεύω δλδ)

....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Niyia θα σε μαλώσω! Ερωτήσεις δεν βάζεις! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Niyia θα σε μαλώσω! Ερωτήσεις δεν βάζεις! :D


ααα :redface::redface::redface:, δεν αφήνουμε πλέον τις ίδιες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
ααα :redface::redface::redface:, δεν αφήνουμε πλέον τις ίδιες?

Τεμπέλα. Ούτε προηγούμενα ποστ κοιτάει ούτε τπτ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Είπαμε να μην αφήνουμε τις ίδιες.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Τεμπέλα. Ούτε προηγούμενα ποστ κοιτάει ούτε τπτ.:P

:teasing::teasing: καλά ντέ...μη βαράτε

Ερωτήσεις :
1) Ποιό είναι το μεγαλύτερο ελάττωμά σας?
2) Τι δώρο 8α κάνετε στον lovebuddy σας τα Χριστούγεννα?
3) Μία σχέση εξ αποστάσεως μπορεί να αντέξει? Κ πόσο?
4) Μετά από πόσο χρονικό διάστημα καταλαβαίνει κανείς αν μία σχέση είναι σοβαρή ή όχι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ερωτήσεις :
1) Ποιό είναι το μεγαλύτερο ελάττωμά σας?
2) Τι δώρο 8α κάνετε στον lovebuddy σας τα Χριστούγεννα?
3) Μία σχέση εξ αποστάσεως μπορεί να αντέξει? Κ πόσο?
4) Μετά από πόσο χρονικό διάστημα καταλαβαίνει κανείς αν μία σχέση είναι σοβαρή ή όχι?

1. Που δεν μπορώ να μη καπνίζω!
2. Εμένα ..με ένα σκούφο Αη Βασίλη μόνο! :redface::P
3. Δεν έχω ιδέα. Ίσως μάθω σύντομα. Θα ενημερώσω :P
4. Μπορεί να το καταλάβει κι από την πρώτη ημέρα. Εξαρτάται από πάρα πολλά..

Ερωτήσεις:
1. Αν όλοι οι φίλοι σου είναι αρνητικοί με κάποιον, αλλά εσύ τον θες, τι θα κάνεις;
2. Αν αντί για τους φίλους σου, είναι η οικογένειά σου;
3. Θες να παντρευτείς/κάνεις παιδιά σύντομα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Ερωτήσεις:
1. Αν όλοι οι φίλοι σου είναι αρνητικοί με κάποιον, αλλά εσύ τον θες, τι θα κάνεις;
2. Αν αντί για τους φίλους σου, είναι η οικογένειά σου;
3. Θες να παντρευτείς/κάνεις παιδιά σύντομα;
1. κανω αυτο που θελω εγω, αφου βεβαια ακουσω συμβουλες τους
2. ιδια απαντηση με 1
3. been there done that, got the T-Shirt to prove it


ερωτησεις:

1. Βαριεσαι ευκολα σε μια σχεση;
2. τι ειναι το ποιο συμαντικο πραγμα για σενα;
3. εισαι ερωτευμενη/ος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
ερωτησεις:

1. Βαριεσαι ευκολα σε μια σχεση;
2. τι ειναι το ποιο συμαντικο πραγμα για σενα;
3. εισαι ερωτευμενη/ος;

Απαντήσεις :
1) Όχι
2) Ειλικρίνεια
3) Μμμμμμμμμ....ίσως ναι, ίσως όχι...δε ξέρω...

Ερωτήσεις :
1) Πες έναν λόγο χωρισμού (εκτός της απιστίας)
2) Αν ο φίλος/η σου πάει σε ραντεβού χωρίς να σου το πει, αυτό θεωρείται ψέμα?
3) Πόσο μπορεί να κρατήσει μία σχέση που είναι μόνο για σεξ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Ερωτήσεις :
1) Πες έναν λόγο χωρισμού (εκτός της απιστίας)
2) Αν ο φίλος/η σου πάει σε ραντεβού χωρίς να σου το πει, αυτό θεωρείται ψέμα?
3) Πόσο μπορεί να κρατήσει μία σχέση που είναι μόνο για σεξ?

1)Συνεχείς καβγάδες
2)Ναι
3)Πάρα πολύ αν κανένας από τους 2 δεν θέλει κάτι παραπάνω...

1)Ποιο είναι το αγαπημένο σου τραγούδι?
2)Τι μουσική ακούς?
3)Πες μας μια καφρίλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
1)Ποιο είναι το αγαπημένο σου τραγούδι?
2)Τι μουσική ακούς?
3)Πες μας μια καφρίλα!

1. Το εχω πει τοσες φορες!!!! Θα βαρεθειτε να το διαβαζετε!! Αυγουστος του Νικου Παπαζογλου...
2. Τα παντα...αναλογα με τη διαθεση και το μερος οπου βρισκομαι...
3. Ειμαι καλο κοριτσι βρε..και ας μη μου φαινεται!! Δεν κανω εγω τετοια πραγματα!!!!

Ερωτησουλες:

1. Ειχες ποτε παραλληλη σχεση?
2. Εκανες ποτε σχεση με ατομο το οποιο ηταν ηδη δεσμευμενο?
3. Σε εχουν απατησει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ερωτησουλες:

1. Ειχες ποτε παραλληλη σχεση?
2. Εκανες ποτε σχεση με ατομο το οποιο ηταν ηδη δεσμευμενο?
3. Σε εχουν απατησει?
1,2,3: ναι :P


ερωτήσεις
1. Πόσος καιρός σχέσης είναι "σωστός" για να την επισημοποιήσεις?
2. Ο/Η κολλητός/η σου λέει ότι είναι ομοφυλόφιλος.(του ιδίου φύλου με εσένα το άτομο) Αντιδράσεις?
3. Ο πρώην σου από το... γυμνάσιο αποφασίζει να σε προσεγγίσει (και δεν είσαι πλέον εδώ και χρόνια στο σχολείο ε!)... Το σκέφτεσαι καθόλου? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
1,2,3: ναι :P


ερωτήσεις
1. Πόσος καιρός σχέσης είναι "σωστός" για να την επισημοποιήσεις?
2. Ο/Η κολλητός/η σου λέει ότι είναι ομοφυλόφιλος.(του ιδίου φύλου με εσένα το άτομο) Αντιδράσεις?
3. Ο πρώην σου από το... γυμνάσιο αποφασίζει να σε προσεγγίσει (και δεν είσαι πλέον εδώ και χρόνια στο σχολείο ε!)... Το σκέφτεσαι καθόλου? :P

ξου ρου ζου δεν τα περιμενα απο σενα τοσα απανωτα ναι. :P

1. εμ, τοσος ωστε να εχει προηγηθει και μια περιοδος συγκατοικησης. ισως 2-3 χρονια συνολο.
2.δεδομενου οτι ειμαι κοριτσακι, παιζει να τις εδινα ενα φιλι :)
3.ελεος. δεν αφηνω το μωρο μου,ειδικα για καποιον απο το ...γυμνασιο!!!


1. εχεις φιλο/η ομοφιλοφυλο/η?
2.πιστευεις στο θεο?
3.κερδιζεις σε διαγωνισμους και τυχερα παιχνιδια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
1.Όχι
2.Ναι.Στον δικό μου Θεό.
3.Όχι


Τις ίδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
αμαν πια με αυτες τις ιδιες ρε παιδια!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
1.Οχι καλα. Λιγα πραματα.
2.Οχι
3.Δεν εχω αλλαξει. Τις κραταω ολες και τις κανω μαζι.;)


Οι ίδιες

Ένα τυχαίο quote gio :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
eee?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top